ZAKRYTE ZAGADKI

CZŁOWIEK I JEGO POLARITY
 

Kilka informacji o człowieku i jego rozdwojonej osobowości. Nie tylko na podwójne, ale nawet wielorakie. Jest to czasami wielki problem dla takiej osoby jak i dla jego rodziny, wielka łamigłówka dla lekarzy.

Oglądałam wiele programów naukowych na przykładach ludzi, którzy co jakiś czas zmieniali swoją osobowość, tak wyraźnie, że nawet utożsamiają się: mężczyzna z kobietą czy na odwrót.

Lekarze psychiatrzy są bezsilni. Wielokrotnie rozdwojona osobowość - spróbuje wyjaśnić kilka rzeczy i źródło - początek tej choroby.

MPD zaczyna również mocno królować w dzisiejszym człowieka życiu. Czym jest MPD. Jest to więcej niż jedna osobowość w tym samym ciele. Umysł takiej osoby ma skłonności do utożsamiania się z kimś innym, stwarzania postaci - zjawy, którą się posługuje, lub zamienia nagle swoją osobowość, czasami na nowych i nowych osobników. Kreuje im nowe życie i nową rolę. Jest na świecie wiele osób, które świadomie zaczynają zabawę z własnym mózgiem i dla własnego sukcesu powoli dopuszczają siłę,  która wkrada się w ich umysł i zaczyna nimi sterować.

Człowiek powinien zawsze trzymać kontrole tylko nad swoją osobowością. Nie grać podwójnych ról, nie robić życiowych przedstawień. Może to się bardzo źle skończyć, nie tylko paskudną chorobą, ale również opętaniem.

A prawda jaką naprawdę ta osoba bywa, nie zależnie od tego jaką jej ten osobnik nada rolę i tak jak oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa.

W związku z powstaniem internetu, łatwego dojścia do środków masowego przekazu ludzie nie zdając sobie sprawy prowadzą raz zabawę, a drugi świadomie po kilka razy pod innym nikiem i prowadzą dyskusje i sami sobie odpowiadają i biją dla siebie brawa, tak to wszystko niewinnie się zaczyna, a umysł szybko łapie tą nowość i wciąga dalej. Na dzisiejszych forach - tak modnych zaobserwowałam wielokrotnie ta sama ręka pisze w postach pod dwoma, a nawet trzema i więcej nikami ... Chwali, popiera i chwali ... i w zachwytach nad sobą samym ...... A ze mnie od razu krzyk się wyzwala ... moja dusza buntuje się mocno, kiedy widzę głupotę takiej osoby. Jakoś tak się dzieje, że rozpoznaję szybko ... czyja ręka to pisze.

Miałam i na moim forum takie przypadki. Mam nadzieję, że pierwsze i ostatnie ... i bardzo proszę was nie stosujcie takich zabaw, bo to bardzo niebezpieczna droga. A prawda wcześniej czy później sama się wyłoni ... i wstyd wtedy a co może być jeszcze gorzej - ciężka choroba. A wtedy nie wiadomo co robić czy szukać psychiatry czy egzorcysty Obaj nie mają łatwego zadania.

"... Bo nie ma nic ukrytego co by nie wyszło na jaw, ani tajnego co by nie stało się widoczne. Dlatego co mówiliście w ciemności będzie słyszane w świetle dziennym a co w komorach na ucho szeptaliście będzie rozgłaszane na dachach ..." Jezus (Ew. Łukasza 12-2.3)

Tylko prawda czyni człowieka wolnym,

"... I poznacie prawdę a prawda was wyswobodzi..."
Jezus (Ew. Jana 8 -32)

Tyle na teraz, w wolnej chwili napiszę więcej postaram się wyjaśnić jak to pracuje i jaką szkodę przynosi umysłowi człowieka taka zabawa, którą igra sobie w ten sposób.

Człowiek powinien dążyć do jedności a nie do rozproszenia. Powinien być czysty jak kryształ a nie rozpraszać sam siebie na części drobne. Na wiele poszczególnych energii. Nie jest to wskazane dla nikogo, a szczególnie dla osób, które chcą wejść na wyższy szczebel drabiny duchowej.

Namaste

WIESŁAWA