ZAKRYTE ZAGADKI

CZŁOWIEK I JEGO DUSZA
 

Człowiek i jego dusza to większa zagadka niż to można zobaczyć na pierwszy rzut oka. A nawet po większej analizie i tak często brakuje nam wiedzy nawet jeśli ktoś ma większe zrozumienie tych spraw. 

Opowiem historię prawdziwą z pracy psychiatrów amerykańskich. Z tego materiału jest zrobiony też film dokumentalny, który już wielokrotnie oglądam ... i nadal ten temat jest zagadką dla samych lekarzy jak i mediów - jasnowidzów współpracujących z nimi.

Opowieść o młodej dziewczynie - kiedy w akcję weszli lekarze psychiatrzy i doradcy spirytualni miała już 16 lat. Co 4 lata w jej ciele ujawniała się inna osobowość. Sumie było ich dwie. Tak się zdarzało, że nagle w ciągu dnia co 4 lata zapadała w głęboki sen a kiedy się budziła była już inną osobą.

Jedna była spokojna, skromna, dobrze ułożona, lubiła naukę, lubiła jak matka czytała jej książki ... a druga zupełny kontrast. Obie były pozytywne. W zasadzie rodzice nie mieli z żadną większych kłopotów wychowawczych pomimo tych wielkich różnic w charakterze. Jedynym problemem był taki, że kiedy nadchodził ten dzień przebudzenia tej drugiej ... musieli zmieniać całą szafę ubrań bo ta druga nie cierpiała ubrań tej pierwszej zupełnie w innym stylu i na odwrót. Tak samo było z jedzeniem.

Psychiatrzy pracowali już z tą dziewczynką od 12 roku życia po 3cim jej przebudzeniu, znowu w tej pierwszej osobie. Żadne terapie a nawet hipnozy jakoś nie mogły zapracować. Jak również nie umieli tego zjawiska wytłumaczyć, postawili diagnozę MPD. Wiedzieli, że w jednym ciele mieszka 2 dusze na przemian. Nie umieli tego zmienić. 

Rodzice dostrzegali głębszy problem, że kiedy w takim stanie rzeczy ta dziewczyna wejdzie w dorosłe życie będą z nią wszędzie kłopoty i w jej małżeństwie, w wyborze zawodu i w pracy etc... co lubiła ta pierwsza nie cierpiała ta druga ... Bali się, że będzie to dramat ich córki, kiedy wyjdzie za mąż, że może szybko stracić swoją rodzinę.

Grupa psychiatrów bardziej duchowych, pracujący troszkę inaczej niż normalni, zaproponowali rodzicom aby w sesji hipnozy usunąć jedną duszę na zawsze z ciała. Znowu rodzice przeżyli dramat ... którą wybrać obie kochali, chociaż były zupełnie inne, traktowali je jak 2 córki.

W końcu ustalili, którą wybrać i zaczęły się terapie. Ale co się zaczęło dziać ... Postanowienie było takie, że zostawią tą, która obecnie jest w ciele ... podczas hipnozy zaczęła się odzywać też i ta druga. Wiec próbowali ją usunąć. Nadaremno... Nie chciała opuścić ciała, więc postanowili usunąć tą pierwszą ... ale i ta nie chciała opuścić ciała ... Kiedy zaczęli mocno nalegać i na siłę chcieli wyrzucić z ciała uśpionej dziewczyny tą drugą duszę nagle rozległ się męski głos z ciała dziewczyny- zupełne obcy.

" Zostawcie je, bo tak być musi". Lekarze zażądali wyjaśnień. A głos im odpowiedział, że ich nie będzie a tak jest bo tak ma być ... a nawet nie wyjaśnił kim on jest.  Lekarze nie słuchali tylko nadal pracowali by usunąć którąś z tych dusz ... I znowu się odezwał męski głos ... Zostawcie je tak jak są teraz, bo jak będziecie chcieli jedną usunąć na siłę
to ja wam zabiorę je obie ... a wam zostawię tylko ciało. Lekarze się poddali. Dla lekarzy była to wielka zagadka i dla wszystkich współpracujących czynników, doradców spirytualnych etc ... i nadal ten temat jest nierozwiązany ... Żyje 2 dusze w jednym ciele. Tak, że temat ten jest głębszy ... może jednak w swoim czasie znajdzie się i na to odpowiedź ...

Namaste

WIESŁAWA