ZAKRYTE ZAGADKI

BUDUJ PŁOMIENIE: NIEBIESKI,
RUBINOWY I RUBINOWO - ZŁOTY

(CZĘŚĆ 5)
LINK! DO CZĘŚCI 4

LINK! DO CZĘŚCI 6

Unikajmy negatywnych energii ... nie twórzmy jej ani za pomocą niegodziwych słów, ani czynów ... budujmy w sobie pomocne nam Płomienie: niebieski, rubinowy i rubinowo-złoty!

Kiedy pracujemy w uzdrawianiu naszych środowisk i innych osób lepiej włączyć opcję błogosławieństwa niż przekleństwa, nie bądźmy żywicielami negatywnych energii. Lepiej wysyłać do innych światło tęczy niż ciemny i śmiercionośny całun negatywnych energii.

Tworząc pozytywne myślenie wysyłamy w kosmos warkocz rubinowych energii i kotwiczymy się w Sercu Boga. Aby się tam dostać potrzebny nam jest tunel pozytywnych energii. To jest magiczna linia, która łączy człowieka z Nieskończoną Świadomością, nieskończonym Światłem.

Bywa, że ludzie mają już bardzo silne połączenia i nie jest to tylko cienka niteczka tylko potężny kanał, w którym zanurzony jest ten człowiek, ale wprzódy musi się uwolnić spod wpływu negatywnych energii.

Rubinowy Płomień nadaje pozytywne cechy sile życiowej. Aktywuje i ożywia cały organizm poprzez krążenie krwi wzmacniając naszą hemoglobinę, ogrzewa i stymuluje wibracje. Jest klejnotem życia i miłości, daje energię współczucia, która jest potrzebna całej naszej planecie.

Rubinowy Płomień rozjaśnia serce, ale pod jednym warunkiem, nasze działania muszą być bezinteresowne w stronę światła i powszechnej miłości, człowiek musi manifestować współczucie dla wszelkiego życia.

Rubinowy Płomień symbolizuje duchowe serce miłości i całkowite oddanie się oczyszczeniu i przemienieniu. Jest boskim aspektem ognia oczyszczającego. Następnie jest przekształcany w złoto - żółty z czystej duchowej esencji, który inspiruje miłość do prawdy i mądrości, i transmutuje do Boskiej Mądrości.

Rubinowy Płomień to najświętsza ofiara identyfikowana z Jezusem ukrzyżowanym na Golgocie, uniwersalny okup, który Jezus Chrystus zapłacił za nas. Jego krwawa ofiara była narzędziem odkupienia, otworzył dla ludzkości potężny skarbiec, ale nie wszyscy ludzie umieją z niego korzystać.

Kto buduje wokół siebie rubinowy Płomień, kto się nim otacza, wznieca energię pokoju, a to jest czynnik, który usuwa strach. Strach najmocniej kumuluje się w splocie słonecznym, tam jest największy węzeł nerwowy, z którego rozchodzą się nerwy do różnych organów, także jest powiązany z subtelnymi energiami.

Splot słoneczny i czakra korony są to dwa główne łącza, przez które spływa na człowieka łaska. Splot słoneczny jest tym punktem, w którym musimy podjąć własne decyzje i wybory, tutaj potrzebne jest już zdrowe podejście do swojej wartości, aby móc podjąć zdolności Jaźni i wynieść ją na poziom serca, następnie powyżej serca i jeszcze wyżej; dlatego splot słoneczny jest pod wielkim obstrzałem negatywnych energii. Właśnie w trzeciej czakrze rozgrywa się niejedna potężna walka, powstaje niejeden konflikt ... i albo idziemy w górę, albo opadamy z powrotem w dół.

Kiedy oczyścimy swój system energetyczny dojdzie do pokoju. W tym samym czasie tworzy się nowa osobowość i pierwsza możliwość doświadczenia wewnętrznego światła, wówczas możemy już rozpoznawać dobro i zło, prawdę i wdrążamy w świat pokój.

Mamy jeszcze silniejszy płomień, który zachwyca intensywnością - jest to Płomień rubinowo - złoty, który daje wielkie bezpieczeństwo. Jest w rękach Archanioła Uriela, kto chce uzyskać spokój może udać się pod ochronę Jego skrzydeł. Śmiem twierdzić, że Jezus Chrystus także zarządza rubinowo-złotym płomieniem. Kiedy po raz pierwszy objawił się w moim życiu, parę sekund wcześniej cały mój pokój wypełnił się rubinowym kolorem, w którym pływały odrobiny złota i wychodziły z niego złote promienie. Czułam się jak w wielkim oceanie tylko jakby wypełnionym czerwonym winem (LINK!).


Mam przeszło 60 takich zdjęć robionych na przestrzeni więcej
niż 20 lat, stoi przy mnie smuga światła, zmienia się tylko jej kolor.

Rubinowo - złoty Płomień usunie lęki, bóle przeszłości, niepotrzebne pragnienia, wzniesie bezwarunkową miłość i zainspiruje do bezinteresownej służby. Miłosierdzie doprowadzi do większej wolności i radości, wzniesie na wyższy poziom duchowości. Dzięki niemu człowiek może utrzymać się na ścieżce czystości, harmonii i szczęścia.

Celem Archanioła Uriela jest pomoc ludziom w zakotwiczeniu się w miłości, która jest wystarczająco silna, aby wstrzymać wszystkie negatywne energie. Archanioł Uriel potrafi wyłączyć największe rozczarowania, uwalniać bloki, które nie pozwalają przebaczyć. Kiedy czujesz, że zgubiłeś drogę, wzywaj rubinowy lub rubinowo - złoty Płomień.

W celu ochrony przed negatywnymi energiami codziennie wzywajmy naszych wielkich opiekunów:

1. Archanioł Michał, który odcina negatywne energie niebieskim Płomieniem (symbol - niebieski miecz w ręku). Jak długa jest historia świata, tak długo pomaga ludzkości Archanioł Michał. Trudno nam będzie kiedykolwiek Mu za to podziękować co uczynił dla Ziemi. Ludzie patrzyli na Niego przez wieki, to On reprezentuje wiarę w Boga Wszechmogącego, a Jego dobroć zapewnia ludziom mentalną, emocjonalną i fizyczną ochronę.

W Złotym Wieku ludzie są posłuszni Bogu, żyją w miłości i harmonii, ostatni taki okres był 14 tysięcy lat temu; lecz później na Ziemię zaczęła spadać zasłona Maja i trwa do dnia dzisiejszego, tylko obecnie jest bardziej mroczna i ciemna. Będzie tak dotąd dopóki nie przejdziemy Null Zone (LINK!).

Aby to wszystko zrozumieć należy poznać jak wirują cząsteczki energii, jaką masę tworzy ich prędkość. Wszystko zależy od tego czy są to cząsteczki powietrza czy ciężkich metali, która energia jest silniejsza; to wir powietrza powoduje zagęszczenia i albo rozwija się tornado albo jest cicho i spokojnie. Tak jak powietrze także subtelne energie są dla nas niewidzialne, czasami zdarza się je ujrzeć, ale tylko wówczas kiedy następuje ich szybkie przędzenie, wtedy mogą być widoczne i odczuwalne. Podobnie zdarza się w ciele człowieka, czujemy nagle w jakimś miejscu silny wir, przepływ energii, znaczy słabsze energie zostają wypierane przez silniejsze z tej części ciała.

Nasza trójwymiarowa i czterowymiarowa przestrzeń jest tworzona przez szybkie przędzenie energii. Mistycy ze wszystkich wielkich tradycji wiedzą o tym i zdają sobie sprawę co do wewnętrznej dynamiki 3- go i 4- tego wymiaru, które ze sobą współpracują. Toteż dopóki energie nie dopasują się to i my ludzie przeżywamy osobiste tornado w chwili ich wniknięcia w nasz energetyczny system .... wiemy, że coraz więcej ludzi zgłasza dziwne zachowania swoich ciał, które występują nie tylko kiedy wnika w nie wyższa pozytywna energia, dotyczy to również negatywnych, zawsze będzie konflikt szczególnie kiedy w naszą przestrzeń wtargnie duża dawka przeciwnej energii. Podobnie jest z Ziemią, na której występuje wiele zmian i energetycznych przemieszczeń. Czym bliżej końca czasów, tym widzimy na świecie więcej bolesnych zawirowań, dopiero po przejściu Null Zone możemy oczekiwać dużych korzystnych zmian, kiedy przepływ energii spadnie do punktu zerowego i zaczyna się zupełnie nowe. Złoty Wiek to czas, który zaczyna się w punkcie zerowym, tutaj jest umowna granica Złotego Wieku - po przejściu Null Zone, który działa jak odkurzacz i zmienia nam cykl życia.

Najlepiej to określić kiedy widzimy klepsydrę (zegar piaskowy) wirującą powoli w chwili dużego nacisku z góry, kiedy górna bańka jest całkowicie wypełniona piaskiem. Kiedy jest go już mało coraz bardziej zwiększa się jego wirowanie, aż do całkowitego ustania (punkt zero). W tym miejscu następuje zmiana wachty, obecnie Kali Yuga musi oddać swoją władzę Złotemu Wiekowi. Nasza Ziemia jest przed takim punktem zero, dlatego każdy dzień wydaje się być coraz krótszy, szybko biegną lata, aż trudno uwierzyć ... w Złotym Wieku każda sekunda, minuta będzie wydawać się dłuższa niż poprzedniego dnia. Zniknie napięcie Kali Yugi, będzie to raj na Ziemi dla tych, którzy przeżyją okres przechodzenia przez wąski tunel (Null Zone), toteż i człowieka życie się wydłuży. Macie odsłoniętą tajemnice długiego wieku życia biblijnych postaci.

W Złotym Wieku będzie królowała Absolutna Prawda, a ta nie ma ani rąk, ani nóg i akceptuje tylko to co jest oferowane przez Boga. Zanim do tego dojdzie na Ziemi musi dojść do unicestwienia wszystkich złych energii, a nie będzie to łatwe, bo obecny człowiek nie chce rzucić własnego ego, własnej władzy, nie rozumie Kosmicznych Prawd. Koniec Kali Yugi oznacza naturalny koniec świata, ale tylko jako danego cyklu na Ziemi. Jest to zmiana wachty, władca tego świata musi ustąpić, aby zaistniał Złoty Wiek, w którym główną rolę będzie grał Bóg. W tym czasie we wszystkich tradycjach oczekuje się Zbawcy, który przychodzi w wielu formach. Jedną z bardziej znanych jest powtórne przyjście Jezusa Chrystusa, w kulturze hinduskiej oczekuje się na Kalki, który przyjedzie na białym koniu. Według wszystkich podań, będzie to postać, która zniszczy stary świat i poprowadzi ludzkość na nowe drogi.

Właśnie w tym czasie przypisuje się dużą rolę w oczyszczeniu negatywnych energii Archaniołowi Michałowi, który dzięki swojej Niebieskiej Błyskawicy i licznym legionom anielskim pokona zdemoralizowanie i zmieni brutalny przymus, który wytworzył na Ziemi władca tego świata - szatan. Będzie to bardzo ważny przełom w naszym życiu.

Rozegra się jeszcze potężna bitwa - Armageddon, dojdzie do potężnej konfrontacji dwóch silnych przeciwników. W tej walce wielka rola przeznaczona jest dla Energii Żeńskiej, to ona zdepcze głowę węża. Jeśli ktoś ma otworzoną wewnętrzną mądrość zrozumie te prawdy i poświęci więcej czasu na oczyszczenie, nie tylko własnych struktur, ale i swojego środowiska, pomoże tym co ciągle błądzą w zrozumieniu Uniwersalnych Prawd. Właśnie teraz musimy mieć mocno otwarte oczy, abyśmy nie zostali zwiedzeni! Póki co jesteśmy jeszcze na etapie bezradności, ale już większe grupy ludzi budzą się na duszy.

I zapamiętajcie na zawsze: Prawa Naturalne, ustawione z góry są tak silne, że nic ich nie może zniszczyć! Jak również nie ma na Ziemi tak silnego materialnego elementu, aby uratował od zagłady naszych gnębicieli i tych, którzy mocno ufają materii. Toteż wszystko zależy od tego jaka będzie nasza świadomość, nasza praca nad własnym oczyszczeniem. Mądry człowiek pokłada wiarę w Bogu, a nie na wybawienie za pomocą materialnych dóbr (bunkry, magazyny żywnościowe ... etc.). Przyjmie całkowicie schronienie u stóp Pana, który może być jedynym schronem i wybawicielem.

Wielu ludzi coraz bardziej świadomie zdziera z siebie ciężką zasłonę iluzji, niestety większość nadal jest spóźniona, gorzej .... ciągle wchłania zanieczyszczenia i niezgodę, co jeszcze bardziej upadla człowieka, a ten coraz gorzej upada. Ciężkie ludzkie myśli i uczucia unoszą się w atmosferze, świat topi się w smogu negatywnych energii, który oddziela nas od Boga i Istot Świetlistych. Człowiek stał się głuchy i ślepy na ich istnienie ... bywa tak zaślepiony, że nie postrzega ani Królestwa Niebieskiego ani królestwa demonów. Ściana negatywnej energii oddziela nas mocno od subtelnej przestrzeni stworzonej przez Największego Architekta Wszechświata.

Archanioł Michał nie ustaje w swojej pracy, Jego niebieski Płomień, każdego dnia usuwa brudne energie, a na ich miejsce wlewa na Ziemię strumień życia, wolnego od różnych uwikłań, z czego nie są w stanie wyplątać się ludzie.

Archanioł Michał sam w sobie jest strumieniem życia, czuwa nad światem 24 godziny na dobę. Niebieski Płomień - wiary i ochrony niosą również Jego legiony Aniołów, którzy służą dzielnie ludziom.

Wołaj otwarcie i śmiało o ochronę twojego życia, domu, bliskich, zaznacz Niebieskim Płomieniem drogę po której kroczysz, otocz nią podczas podróży twój samochód, samolot, usunie z twojego życia wiele destruktywnych rzeczy i działań z przeszłości. Niebieski Płomień wzmacnia zdrowie, przywołuje Boże Światło i doskonałość.

Wyjdź ze swoich ciemnych zasieków na spotkanie z Archaniołem Michałem, z obrońcą Ziemi od początku jej istnienia, spróbuj systematycznie przez 30 dni przyzywać Go w swoje życie, proś o ochronę, zobaczysz usunie od ciebie wszystkie negatywne połączenia. Najlepiej prosić Go nocą, kiedy budzi się świat negatywnych sił.

Proś słowami:

Umiłowany Archaniele Michale,
który trzymasz w swoim ręku Niebieski Płomień,
tnij wszystkie negatywne połączenia, którymi zostałem/am splątany/a,
uczyń mnie wolnym człowiekiem. Amen.
(powtórz 3 x).

Utwórz (wizualizuj) krzyże z Niebieskiego Płomienia: przed sobą, po swojej prawej stronie, po lewej, z góry, z dołu, i tak krocz przez życie z wiarą, że Archanioł Michał da ci całkowitą ochronę.

Powtarzaj:
Jestem wolny/a od wszelkich nieczystości, uzależnień, ograniczeń,
od związków z negatywnymi osobami, miejscami
i uwolniony/a od negatywnej przeszłości.
Archanioł Michał pomoże mi w drodze do doskonałości
i w powrocie do mojego prawdziwego Domu.
Dzięki Ci Archaniele Michale,
twoja obecność pomaga mi każdego dnia. Amen.

Używając energii niebieskiego krzyża przez 30 dni, każdej nocy, pomoże ci wyzwolić się ze zniewalających energii, które naciskają na nas już przez bardzo długi czas i nie możemy sobie z nimi poradzić, w tym z długimi karmicznymi obciążeniami.

Podobnie możemy tworzyć niebieskie krzyże nad miejscami, które wymagają oczyszczenia, ochrony i opieki Najwyższych Mocy.

Módl się do Archanioła Michała o zwolnienie z emocjonalnych i innych sieci, które uzależniająco wiążą nas do innych ludzi lub okoliczności w przeszłości.

Módlcie się o wypełnienie waszych serc miłością i uświadomcie sobie Moc Bożego Światła. Poczuj to Światło w sercu, niech się przyczyni do budowy mostu wolności.

Archaniele Michale, uprzejmie Cię proszę o pomoc.
Mam taką wiarę - kto puka temu otworzą.
Archaniele Michale zwolnij mnie ze wszystkich myśli,
które krążą we mnie a nie są zgodne z nieskończonym Planem Bożym.
Dziękuję Ci, że chronisz mnie i moich bliskich. Amen.

2. Jezus Chrystus, który jest mostem między człowiekiem i Bogiem, wieczną energią naszego życia. Dzięki Chrystusowi i Jego rubinowemu Płomieniowi będziemy bezpieczni i osiągniemy drugi brzeg.

Jezu Chryste, mój Panie i Zbawicielu,
oczyść mnie swoim rubinowym Płomieniem.
Ty możesz mnie uchronić przed całym złem tego świata.
Choćby mój grzech był jak szkarłat stanie się biały jak śnieg,
jeśli tylko Ty zechcesz uzdrowić moją duszę.
Jezu, Ty jesteś Bogiem, który przyszedł na Ziemię w ciele
aby zniszczyć potęgę śmierci i piekła.
Jezu Chryste, weź mnie w Swoją opiekę,
zmiłuj się nade mną. Amen.

Dzisiaj słowo piekło jest odrzucane przez dużo osób, ale to jest tylko robota szatana - boga tego świata, który zawsze będzie powodował spustoszenie. Jeśli nie należysz do Jezusa Chrystusa należysz do szatana. Jeśli ignorujesz Jezusa Chrystusa jesteś dzieckiem piekła.

Jeśli nie odrzucisz Jezusa Chrystusa i On się ciebie nie wyprze, wyciągnie cię z najbardziej strasznego miejsca i nigdy więcej nie pozwoli cię ukraść szatanowi. Szatan może zranić twoje ciało, może go nawet zabić, ale nigdy nie dostanie twojej duszy.

Tak jak szatan będzie cierpiał katusze w dzień i noc na wieki wieków, tak samo podzielą jego los, ci którzy odrzucą ofiarę i pomoc Jezusa Chrystusa.

Bóg nie chce aby ktokolwiek ginął, ale człowiek odrzuca pomoc Boga i odwraca od Niego twarz.

„A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.” (Ap 20,10)

3. Archanioł Uriel i Jego rubinowo - złoty Płomień, dzięki któremu znikną nasze wątpliwości, lęki i wszelkie niepokoje.

Ludzkość rzadko otwiera te drzwi, często z powodu niewiedzy albo braku wiary.

Archaniele Urielu, potężny Aniele Stróżu,
liderze wszystkich Aniołów bezpieczeństwa,
rozciągnij przede mną spokój i poczucie braterstwa.
Odetnij ode mnie wszystkie lęki, smutki, strach, depresję.
Niech Twój rubinowo - złoty Płomień sprawi w moim sercu
wybuch bezwarunkowej miłości,
uzupełnij moje serce w miłosierdzie,
niech będzie czyste i pomocne wszystkim ludziom.
Modlę się do Ciebie o pokój, spokój w moim życiu, miłość i radość.
Dziękuje Ci za to, że rozpościerasz nade mną
każdego dnia swoje skrzydła. Amen.

cdn...

Feb. 2012

WIESŁAWA