ZAKRYTE ZAGADKI

BOSKIE CZY DIABELSKIE RYTUAŁY

Wszędzie tam, gdzie ludzie praktykują zaklęcia i klątwy, nawet jeśli byłaby to świątynia Boża jest miejscem, gdzie szatan przejął swoje panowanie.

Ludzie boży nie nakładają na nikogo klątw, to jest poletko demonów bez względu w jakich intencjach by nie działali. Człowiek, który rzuca klątwy jest pod kontrolą więcej niż jednego złego ducha, które zamieszkują jego ciało. Celem demonów jest opętać człowieka i działać w nim na szkodę innych, szczególne zagrożenie jest wówczas, kiedy te klątwy rzucają kapłani - tu wyraźnie dokonał się już pakt z szatanem... a zwykli ludzie, którzy nie mają rozeznania w tych sprawach podążają za tymi dziwnymi kapłanami w ich rytuałach i są także ofiarami tych ich czarów.

Kapłani służą nam do pomocy przed złem ale nie poprzez klątwę tylko przez błogosławieństwo. Ich praca to modlitwa aby zmniejszyć lub usunąć zło a nie rytuały przekleństwa.

Czym wojujesz od tego giniesz

Kapłani pełniący Boską posługę powinni być przede wszystkim uzdrowicielami i powinni rozpraszać zło i usuwać jego skutki takie jak np. choroby... i właśnie klątwy i inne czary, które szkodzą ludziom.

Jeśli to czynią znaczy trudnią się kontrolą umysłu, nawet mały urok może wnieść w życie kogoś wielką udrękę. Wiadomo, że na takie słowa mocy ludzie stosują tarcze, szczególnie ci którzy są zaznajomieni z tematem, umieją odpychać takie ataki. Ludzie atakowani stosują te tarcze każdego dnia a te odbijają złą energię, która już ze zwiększoną siłą wraca do nadawcy... i tak nawet mały urok może być bolesny w skutkach dla jego twórcy.

Kapłan Boży powinien być bronią przeciwpożarową w gaszeniu konfliktów międzyludzkich ale tą część życia rozumieją dobrze tylko osoby, które władają wewnętrznym ogniem ale nie do niszczenia innych ludzi tylko ich uzdrowienia.

Jeśli spotkacie ludzi, nawet kapłanów, którzy używają w życiu takiego ciemnego szaleństwa aby uzyskać nad czymś lub nad kimś kontrolę strzeżcie się ich, to są sługusy piekła. Obecnie wiele ludzi jest przypięte do 4 wymiaru, to stamtąd dyrygują astralni czarnoksiężnicy aby zyskać kontrolę nad ludźmi, działają poprzez kontrolę umysłu i opętania a ich pomysłowość nie ma końca.

Przez usta i ręce naszych kapłanów powinna świecić boskość, to przede wszystkim oni powinni być siewcami dobra i rozpraszać zło:

"Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam"
(Jan 14, 27)

Takie błogosławieństwo Boże pochodzi od samego Boga a przecież kapłani powinni być jego gwardią przyboczną, więc błogosław innych ludzi jak Bóg przykazuje.

Kto błogosławi ten będzie błogosławiony

I każdy kapłan powinien wziąć sobie do serca

Zło dobrem zwyciężaj.

Namaste

Vancouver
29 Sep. 2014

WIESŁAWA