ZAKRYTE ZAGADKI

BAGNO NIEWIEDZY

Cokolwiek czynisz, czy to dobre czy złe staniesz się tego spadkobiercą. Będziesz dziedzicem swoich własnych działań i nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Cokolwiek źle czynisz dla swojego ciała, wprowadzasz w nie blokady a te powodują choroby w twoim organizmie ... ty będziesz ich spadkobiercą.

Istnieją na świecie osoby o mistycznej duchowej mocy, Bóg nad nimi sprawuje kontrolę, są to zarówno analfabeci jak i osoby wykształcone. Wielu ludzi nawet wie jak tą moc wykorzystać i używają ją do czynienia dobra. Taką pracę niektórzy nazywają „białą magią”, która ma zapewnić ochronę przed złem.

I znane są ludzkości inne siły: szatan i jego demony, które są niebezpiecznymi wrogami ludzi. Mają moc wpływania na ludzkie umysły i życie. Mówi się, że szatan to mistrz oszustwa, i jego wielkie kłamstwo, które on promuje polega na tym aby ludzie w niego nie wierzyli. Następnie wpaja przekonanie, co do szkodliwości tych osób, które mają mistyczną moc i chronią ludzi przed złem.

Armia szatana para się „czarną magią”, która jest skierowana przeciw ludziom. Znawcy czarnej magii wiedzą, że osoby trudniące się nią są sterowani przez negatywne siły. Nie tylko ludzie mogą być przez nią sterowani... mogą to być niektóre ptaki, nietoperze, muchy i inne zwierzęta, które atakują ludzi powodując w ich życiu nawet całe serie nieszczęść. O osobie, która doświadcza wszelkiego rodzaju nieszczęść, mówi się, że demon położył na tym człowieku swoje oko, stąd też i jego życiowy pech. Lecz należy wiedzieć, że nie każdy nasz pech jest winą ciemnych sił, często to nasza wina. Bywa, że to tylko zaczyna pracować Prawo Przyciągania. Co siejemy to zbieramy. Oczyszczają się nasze nieharmonijne energie, które muszą być oczyszczone i odwrócone.

Należy umieć rozeznać w naszym życiu Prawo Przyciągania, czyli gromadzące się złe i dobre energie (i zbieramy złe lub dobre plony), które muszą być od czasu do czasu rozładowane i od czasu do czasu nasze konto musi być oczyszczone, i psychiczny atak, który spada na nas jak grom z jasnego nieba.

I ciągle jeszcze zbyt mało ludzi zdaje sobie sprawę, że człowieka przekleństwo może się zmaterializować i spaść na niego niczym grom z jasnego nieba ... i nie jest to kara Boża tylko skutki ludzkich działań, osób, które lecą na fali zawiści, zazdrości, bombardują ludzi przekleństwami, jedni robią to świadomie, inni z głupoty, niewiedzy ale skutki są takie same, jednym słowem emitują z nich ładunki ujemne co jest przyczyną wielu nieszczęść.

Czarna magia rozsiewa choroby, bezpłodność, odpowiedzialna jest za walki a nawet śmierć. I pomyślmy chociaż przez chwilę, ileż to dzisiaj ludzi przeklina jedni drugich? Ilu rzuca oszczerstwa, kłamstwa i stosuje wrogą manipulację aby zniszczyć komuś życie? Iluż to czyni różne zabiegi aby zniewolić bliźniego, nawet jeśli odprawia rytuały nakłaniające kogoś do miłości. Jaki to musi być egoizm tej osoby, która zniewala serce innego człowieka na własne potrzeby. I wkłada się taką osobę w energetyczne więzienie ... to jest już wielka manipulacja, która nie ujdzie bezkarnie. Osoby, które odprawiają tego typu rytuały zapłacą za swoją działalność dużą cenę. Każda dusza ma swoją drogę i nie można jej do niczego przymuszać. Podobnie ma się sprawa w kwestii innych czarów dla pieniędzy i bogactwa.

Tylko pomyślcie, ile na świecie jest osób, które parają się naszym szczęściem ... odprawiają rytuały, czary i zaklęcia, aby sprawić, że będziemy szczęśliwi: wybrany człowiek ma nas kochać, mamy mieć sukces na każdym polu i worek pieniędzy, w dodatku to wszystko w łatwy sposób ... dzisiaj wiele wróżek to załatwia, a to jest współpraca z czarną energią. Bóg nie potrzebuje takich pośredników, On słucha co mówi do Niego człowiek i więcej potrafi niż wszystkie wróżki razem wzięte ... ale On patrzy na to co najlepsze jest dla człowieka i to mu ofiaruje, chociaż temu te dary mogą nie przypaść do serca. A wróżka pewnie spełni każde nasze życzenie ale za odpowiednią kwotę.

W naszej duchowej podróży wspinając się na coraz wyższy poziom ewolucji przechodzimy różne wymiary, zderzamy się z przeróżnymi żywiołami, lecz nasz osobisty instynkt pcha nas do wolności. Spotykamy na swojej drodze również wrogie istoty ze zdolnością do przekraczania przestrzeni i liniowego czasu. Umieją czytać nasze myśli, manipulować emocjami, potrafią wejść w naszą fizyczną rzeczywistość i manipulować nami niczym laleczkami. Te kosmiczne istoty potrzebują naszej energii, ludzkość od dawna jest ich pożywieniem. Żywią się naszymi energiami, które są z nimi w rezonansie: negatywnymi emocjami, psychicznymi cierpieniami, narkotykami, wypaczonymi energiami seksualnymi itd. Są chciwymi drapieżnikami, którzy przysposabiając ludzi do produkcji dla nich korzystnych energii wywołują: niewiedzę, cierpienie, perwersję aby jak najmocniej zwiększyć swoje zbiory energii. Chociaż nie naruszają naszej woli to jednak mają wielką umiejętność dojenia człowieka z jego energii. Za pośrednictwem własnego systemu kontroli niszczą naszą równowagę, zachęcają do ignorancji i niewolnictwa, za wszelką cenę ograniczają naszą wolność. Wrogie wielowymiarowe siły tłumią wszelkie pozytywne czynniki, które mogą zakłócić ich zapasy żywności.

Dla wielu ludzi brzmi to jak bajka ... ale i podobnie wszyscy możemy słuchać teorii na temat fizyki kwantowej ale czy wszyscy będziemy w stanie ją zrozumieć? Czy człowiek rozumie, że każdy atom jest szumem elektrycznie naładowanych cząsteczek i fal w nieustającym ruchu wypełnionym informacjami?

Czy wszyscy słyszą szum tych cząsteczek i fal energii? ... a one ciągle pędzą w dodatku przekształcają się i mutują w jakąkolwiek chcą formę, a ta forma zawiera w sobie język stworzenia, kod ... to są niesamowite pakiety informacji. Budują życie, przekształcają i pędzą dalej ...

W tej hiperwymiarowej rzeczywistości znajdują się także, to co ja nazywam „ciemne siły” -
ciemna materia, to są też potężne bloki rzeczywistości kwantowej - potężne i hiperwymiarowe. Ta ciemna energia powstaje ze strachu i złych intencji i jest dla człowieka piekielną manifestacją.

Człowiek od dawien dawna wyobrażał sobie ponadczasową przestrzeń chociaż była poza ludzkim zrozumieniem, nazwał ją Niebem i Piekłem. Nie mniej i to co niebieskie i to co piekielne było dla niego tajemnicą.

Przez wszystkie eony czasu, nasze dramaty życia, upadek moralności, kiedy nasze cząsteczki energii, które nas otaczają wirują nieustannie niosąc przeróżne informacje nastąpiły we wszechświecie i w nas niesamowite przemiany energii z tej bardziej subtelnej w bardziej brutalną. W dodatku nasza niestabilność, fantazja, okrucieństwo produkują określone obrazy a nawet dźwięki i światło i zderzamy się z tą rzeczywistością a to wpływa mocno na nasze ciało i umysł. Wówczas nasze poglądy na życie opierają się na fali, z którą się zgrywamy, którą przyciągamy a ta wchłania nas tworząc grupową świadomość. Fale świadomości bywają prawidłowe, harmonijne lub zniekształcone, stłumione albo całkiem zasłonięte. Człowiek najczęściej jest uwięziony w wymiarze między dobrem i złem, nasz trójwymiarowy świat nie jest wystarczający aby w pełni zrozumieć o co tak naprawdę chodzi.

Wszystko obserwujemy z pozycji trójwymiarowej, mało osób na tym globie ma wgląd w hiperwymiarowe światy, to wymaga wyższego rozwoju ciał. Człowiek stopniowo budzi się, wzrasta ... ale kosmos również rośnie, tworzą się nowe wszechświaty, a nad tym wszystkim czuwa jakaś Wielka Opaczność, która jest potężną manifestacją, której ludzkie umysły nie ogarniają. I pomimo że człowiek wzrasta i ... demon wzrasta, ale ani jeden i drugi nigdy nie wzrośnie ponad Boga a nawet z Nim się nie zrówna.

Człowiek zamyka się w jakimś swoim obrazie tożsamości, z reguły w takim jakie są jego marzenia, w większości kształtują go inni ludzie. Czasami wymusi własny kierunek życia przez własny upór, gniew, manipulację, walkę. I są tacy, którzy idą cichutko przez świat ... i to przeważnie ci dosięgają gwiazd. Mało kto zwraca na nich uwagę, bo któż to takiego małego człowieczka dostrzega ... a ci rosną indywidualnie we własne formy, największych mędrców wyprodukowały pustelnie.

I ciągła walka o Chrystusa ... istniał ... nie istniał ... a kim tak naprawdę jest? Uniwersalnym Doskonałym Człowiekiem! Uniwersalną manifestacją, potężną falą ogromnej ilości drobnych energii w doskonałych proporcjach, Wielką Objawioną Prawdą o Bożym Pięknie. Człowiek stworzony na obraz Boga, zszedł na Ziemie i objawił się ludziom w tej formie, jako wielka dobroć, miłość, uczciwość, sprawiedliwość. Człowiek piękny i święty a przyszło mu na ziemi walczyć z inną manifestacją, brzydoty i zła, zwaną szatanem.

Zanim powstał ten doskonały obraz Chrystusa musiała się zjednoczyć ze sobą niezliczona ilość podobnych drobniejszych wzorców energetycznych, tworząc we wszechświecie nowy poziom świadomości, dużo wyższy jaki do tej pory znała ludzkość, a ta energia zamanifestowała się na Ziemi jako idealny człowiek - Chrystus, idealny Duch o podobnym szablonie energii, który inkarnował się z poziomu Świadomości Chrystusowej. Przyjście na Ziemię Chrystusa jako nauczyciela otworzyło ludziom nową furtkę do ich wyższej świadomości, do świadomości z jakiej przyszedł Chrystus. Jest to nieunikniony proces stwierdzenia: co na górze to i na dole ... i vice versa.

Podobnie tworzą się ciemne siły, które bombardują ludzi i prowadzą do przeróżnych ich problemów. Wszystkie ludzkie wady, niewyważone emocje, niewiedza, zazdrość, zawiść, strach, niechęć mimowolnie przyciągają negatywne energie i wykorzystują ludzkie słabości, tym samym wzmacniając swoje energetyczne pola.

Również każdy kto rozpoczyna własną naprawę wstępując na drogi duchowe, odzyskując wolność i kontakt z Bogiem znajdzie się na ich celowniku. Taka osoba przyciągnie natychmiast do siebie różne negatywne stworzenia, które natychmiast będą rozpraszać jej myśli, będą ją zaburzać emocjonalnie, zadawać ból ciału ... będą pracować 24 godziny na dobę, będą wkradać się do naszej rzeczywistości, a nawet do naszych snów, wtedy człowiek jest bardziej bezsilny ... będą robić wszystko aby tą osobę sprowadzić ponownie na starą pozycję, uczynić ją bezwolną i ułożyć do spokojnego snu... znaczy, mają na celu włożyć tej osobie klapki na oczy, zamknąć jej sumienie na tyle aby nie czuła się za nic winna, odpowiedzialna, wówczas obwini wszystkich tylko nie siebie. Ma stracić wiarę i wywołać u innych poczucie winy, nie kontynuować tej lepszej drogi, metody na dobre życie, jako, że jest osobą niegodną i potępioną przez Boga.

Jeśli ta metoda nie pomaga a osoba nadal idzie swoją wybraną drogą w celu ulepszania siebie, wytwarzają sytuacje w celu wywołania strachu, rozproszenia uwagi, zwątpienia, depresji, cierpienia, poprowadzą na drogę egoizmu. I popatrzmy wokół siebie ile mamy dzisiaj ludzi - straszaków, ilu straszy jedni drugich wytwarzając niesamowite ilości negatywnych energii?

Jeśli i to nie pomaga, stosują inne metody, sabotują i nastawiają na tą osobę otaczających ją ludzi, którzy są z reguły wspaniałymi manipulatorami wypełnionymi po brzegi ironią.

Każdy, kto nie jest świadomy działania tej energii - sił ciemności, może stać się ich marionetką. Ci ludzie skierują na tą osobę uwagę całego środowiska ubolewając nad tym jaka jest zła, niegodziwa, głupia i nie warta życia. Uczynią z życia tej osoby pośmiechowisko i piekło, wszystko po to aby ją zdyskredytować w oczach innych.

Niektórzy ludzie rodzą się z wiedzą o siłach ciemności, mają odpowiedni poziom świadomości, są pełnomocnikami światła. Dostarczają wielu ludziom wyższą świadomość ale i płacą za to wielką cenę. Drapieżnicy atakują ich mocniej. Im wyższa energia w ciele człowieka tym spotyka on na swojej drodze takich samych mocnych przeciwników rzucających weń przeróżne elementy o niskim charakterze wibracyjnym.

I jak gęsta jest na Ziemi energia zła, egoistyczne podejście do ludzi, oddzielenie od Boga ... to nie muszę pisać! A to jest rzeczywistość w której obecnie żyjemy, która napędza ciemne siły ... na naszym rynku znajduje się coraz więcej broni, narkotyków, chorego seksu, destrukcyjnej muzyki, wszczepia się egoizm przez kreowanie kampanii sukcesu, bogactwa, organizuje się próżne konkursy piękności, wyśmiewa się biednych, bezdomnych, starych itd... I to wszystko dziś możemy nabyć bez większych trudności, wszystko mamy na wyciągnięcie ręki.

I granie na uczuciach ludzi i składanie nowych ofiar, tym razem patriotycznych, a to jest tylko wielkie oszustwo w celu wystawienia ludzi na kule, bomby, uran i stworzenie nowej brygady niewolników wyniszczonych emocjonalnie, których można znowu doić z energii.

Dokąd będziemy walczyć o ropę naftową, przecież jedna godzina świecącego słońca na tej planecie jest wystarczająca do zasilenia wszystkich branży, domów na 100 lat ... to nie są nonsensy ... tylko blokada na twoim umyśle, abyś tej prawdy nie odkrył. Obfitość energii nad naszymi głowami jest nieskończona. Zawalczmy o wolną energię ale w pokojowy sposób.

Dokąd będziemy płacić na naukowców i lekarzy, którzy nas nie tylko nie leczą ale nawet i zabijają ... a może czas skorzystać z naturalnej medycyny?!

Dokąd będziemy trawić naszych polityków i ich podsłuchowe afery ... skala korupcji i kolesiostwa jest ogromna a za to wszystko płaci udręczony naród.

Dokąd będziemy słuchać z ambon o Miłosierdziu Bożym, a nie widzieć niedoli człowieka za murem kościoła? Czas na oczyszczenie tego bałaganu życia - NASZEGO ŻYCIA i wszystkiego wokół nas.Wielu ludzi nie jest świadomych jak mocno żrą nas wampiry, każdego dnia wysysają nasze życiowe energie. I trudno się dziwić, że coraz mniej na tym globie szczęścia, uśmiechu i życzliwości ... jesteśmy podłączeni do złych rzeczy i ich świadomości, a te ciągną nas za sznurki naszych emocji, niczym kukiełki na scenie. Popatrzmy na te kukiełki, zmęczone, chore, wyssane z energii ... i te laleczki, które jeszcze nie widzą tej wielkiej naszej rzeczywistości i patrząc na te udręczone kukiełki, ironicznie się z nich śmieją nie wiedząc o tym, że w ten sposób odsyłają dobrowolnie swoją energie w łapy sił ciemności ... i jak szybko to robią ... fiku-miku i już czujesz się zmęczony i brak ci energii!

Ciemne siły manipulują nie tylko pojedynczymi osobami ale nawet całymi grupami, narodami, nastawiają jednych przeciwko drugim, robota w białych rękawiczkach ... a to wszystko jest walką o nasze energie.

Tak czy owak, człowiek będzie przez ciemne siły atakowany, może tego nie zauważyć ponieważ już jest w szponach tej energii i ciemne moce używają do tego minimalnej siły aby sterować zmanipulowanymi ludźmi. Ataki są silniejsze kiedy ludzie zdają sobie sprawę z ich obecności i próbują się wyrwać z ich sideł, wówczas zagradzają im drogę do wolności. Jeszcze bardziej stają się agresywni kiedy są demaskowani, wtedy walczą na całego, nawet nie próbują się skrywać w swoje niewidzialne płaszcze ... a ich postury nie są zbyt miłe dla ludzkich oczu.

Nie wolno przed nimi uciekać, bać się, szybko wykorzystają naszą słabość, nie wolno uciekać kiedy ciemne siły za pomocą innych ludzi próbują cię kompromitować, właśnie o to im chodzi. Musimy być konsekwentni, sprawiedliwi, iść naprzód na wybranej drodze i wypowiadać jasno i śmiało słowa Prawdy. Wówczas należy uważać, będą stosować ponadwymiarowe zasadzki, nie jeden raz osobiście wpadłam w ich sidła, co z reguły kończyło się na "Emergency" w szpitalu. Nie jeden raz byłam do krwi pobita przez powietrze. Nie jeden raz miałam bardzo poważne obrażenia głowy i ciała, i pomimo, że ochraniam się obecnie już rzadko to i tak potrafią zrobić wyrwę w moim obronnym murze i wdzierają się w moje terytorium wyrządzając w moim życiu szkody.

Czym więcej człowiek posiada na ten temat wiedzy tym bardziej będzie przez nich prześladowany, nękany, straszony.

Hiperwymiarowe ciemne siły osobiście walczą z człowiekiem w ciemności, moje pierwsze lata na duchowej drodze były koszmarem, walczyłam z nimi noc w noc, ale i szybko się przekonałam, że są tchórzami, wystarczy nasza silna postawa i zmykają ... ale potrafią wrócić z dużo silniejszą obstawą. Kluczem tutaj jest nasza odwaga, wiara i uczciwość.

Ale i taka jest prawda, że właśnie te walki bardzo dużo mnie nauczyły, bez przeżycia tych doświadczeń nie miałabym nigdy tej wiedzy i moja świadomość byłaby o tyle uboższa, bo nawet kiedy bym słuchała cudzych opowieści, na pewno w wiele z nich bym wątpiła, a tak nie mam żadnych wątpliwości jak to naprawdę wygląda. Bez ataków ciemnych mocy nie poznałabym także miłości i opieki światła.

Wiedząc, że jesteśmy na celowniku ciemnych sił należy w każdej chwili mieć się na baczności, najmniejsze rozkojarzenie możemy przypłacić atakiem.

Ludzkość ciągle ma za mało wiedzy o energetycznych powiązaniach, starożytni wiedzieli to lepiej, a my topimy się w tym bagnie niewiedzy coraz głębiej.

28 July 2014

WIESŁAWA