ZAKRYTE ZAGADKI

ATLANTYDA - SUPER RASA
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

 

W XX wieku Atlantyda znalazła się w największym centrum zainteresowania. Zagadkowy ląd szukany przez wielu badaczy i naukowców z całego świata był utożsamiany z wieloma miejscami na Ziemi.

Edgar Cayce wspomniał o nim po raz pierwszy w roku 1923. Umieścił ten ląd na Karaibach w okolicy Bimini Road. Hinduscy Brahmini też twierdzili, że ta piękna wyspa znajdowała się w okolicy dzisiejszej Florydy. Platon mówił, że jest za słupami Herkulesa. H. P. Bałavacka w "Sekretnej Doktrynie" nazywała Atlantydę - wyspą leżącą na Oceanie Atlantyckim. Nakreśliła historię jej mieszkańców jako "czwartą rasę" ludzi na Ziemi. Właśnie stąd wyszły korzenie rasy ariańskiej.

Termin Arianie oryginalnie wywodzi się z ziemi indyjsko-irańskiej. Znajdujemy o nich informacje w Ridwedzie i Zaroastrianiźmie. Błavacka poinformowała świat, że rasa Ariańska wywodzi się z Atlantydy. Byli rasą mistrzowską. Zbudowali potężną cywilizację bardzo dawno temu. Naukowcy dociekają jaki naprawdę jest wiek Atlantydy. Zdania są podzielone, ale coraz częściej się mówi, że istniała już 250 000 lat temu. Po jej zatopieniu jej mieszkańcy przenieśli się w inne części świata i zmieszali się z różnymi rasami. Tybet, środkowa Ameryka i starożytny Egipt są miejscami, gdzie osiedlili się jej potomkowie i dali początek innym wielkim kulturom na tych ziemiach.

Według Błavackiej rasa Arian bardzo różniła się od siebie, nie byli jednakowi. Ich zabarwienie skóry było od bardzo ciemnej do zupełnie jasnej - kremowej. Właśnie ci ostatni dali początek piątej rasie ludzi na Ziemi. Arianie byli przeciwnikami Semitów, ponieważ uchodzili oni za degeneratów spirytualnych, woleli materializm. Na świecie ciągle tworzyło się dużo nowych krzyżówek ludzi a ci dali początek innym kulturom: Chin, Australii, Tasmanii ... Arianie podzielili się na dwie grupy.

SEMICI - Synowie Noego.

"... A Noe miał 500 lat, gdy zrodził Sema, Chama, i Jafeta ..."
(Genesis 5:32)


"... Lecz także i Semowi, praojcu wszystkich synów Hebera,
starszemu bratu Jafeta urodzili się synowie... "

(Genesis 10:21)


(Noe) :D

Nazwa Semitów wywodzi się od Sema jednego z synów Noego. Posługiwali się językiem semickim. Zamieszkiwali tereny bliskiego wschodu, bez Egiptu. Znane Wielkie Imperium Akadyjskie było semickie a ich językiem był język akadu - akadyjski. Po upadku Imperium Akadyjskiego i Sumeru Semici pojawili się jako Amoryci. Osiedlili Mezopotamię i stworzyli bardzo silne państwo Szamsziadada w Asyrii i Państwo Hammurabiego w Babilonii.

Następna wielka grupa zwana uralsko - ałtańska zamieszkiwała tereny wschodniej Europy, Syberii, Mongolii, środkowej Azji i Azję mniejszą. Błavacka pisze, że wszyscy ludzie na Ziemi są jednej krwi ale sposób myślenia ludzi mocno się podzielił. Zrobiła podział ludzi na dwie grupy:
- ograniczeni, wąsko myślący,
- i z rozwiniętą inteligencją.
Dominowała rasa bardziej rozwijająca się intelektualnie.

'... A Heberowi urodzili się dwaj synowie: jeden miał na imię Pelag, gdyż za jego czasów podzielili się mieszkańcy Ziemi a imię brata jego było Joktan..." (Genesis 10:25)

"... A siedziba ich sięgała od Meszy do Sefir w górach wschodnich. To są synowie Sema według ich plemion, języków, krajów i narodów. To są plemiona synów Noego według rodów ich w narodach ich. Od nich to wywodziły się narody na ziemi po potopie... " (10:31-32)

Wielu naukowców zgadza się z teorią Błavackiej, ale również ma ona sporo przeciwników.


(Błavacka)

Druga fala Semitów - Aramejczycy najechali na Bliski Wschód. Rozpowszechnili język aramejski, który przetrwał do naszych czasów. W skład Semitów zalicza się:
- Akadów,
- Arabów,
- Aramejczyków,
- Asyryjczyków,
- Babilończyków,
- Fenicjan,
- Izraelitów.

Naukowcy określili Semitów jako inną grupę genetyczną. Wszystkie grupy Semitów są połączone podobnymi mitochondriami. Tak zwany Y Chromosom Aaaron jest identyfikowany z Biblijnym Aaronem, bratem Mojżesza. Orginalnie grupa Żydów - tzw. Kohanim jest w prostej lini od Aarona. Badanie DNA wskazują, że ta grupa jest tego samego pochodzenia z ojca na syna. (Prace Prof. Karla Shoreckiego, Haita - Izrael 1997 -" Y chromosomes of Jewish priests"). Język akadyjski jest bardzo stary, datowany na 23 wieki.

Najwięcej teorii odnośnie ras człowieka rozwinęli niemieccy naziści.. Grupę nordycką, z którą utożsamiali się sami, uważali za najwyższą rasę ludzką. Określili dokładnie jej cechy antropologiczne. Zaliczyli do tej grupy ludzi o pewnych cechach fizycznych: musieli być wysokiego wzrostu, o jasnych włosach, niebieskich oczach i jasnej różowej skórze. Musieli mieć odpowiednią budowę czaszki (dolechocephalic). Włączyli do tej grupy Niemców i Skandynawów, ale Niemcy mieli być tą rasą dominującą - mistrzowską. Również język niemiecki był postawiony na pierwszym miejscu. Celem nazistów było oczyścić rasę ludzką.

W roku 1910 została utworzona Organizacja Thule prze Niemca Detricha Eckharda. Nazwa Thule wywodzi się od wyspy umiejscowionej przez Greków na północy, tradycyjnie zwanej Hyperboreą, wspominaną przez Herodusa. Starożytni Egipcjanie przechowywali na jej temat informacje. Hypeboreanie uchodzą za Atlantów. Wywodzili się z systemu gwiezdnego Alderbora, z konstelacji Byka. Wyglądem przypominali ludzi na Ziemi. Byli o blond włosach i niebieskich oczach i mieli ok dwóch metrów wzrostu. Kobiety nigdy nie obcinały włosów. Arjanie posiadali silne zdolności mistyczne. Są też tacy, którzy twierdzą, że Hyperborea jest starsza niż Lemuria i Atlantyda. Posiadali wysoko rozwiniętą cywilizację, używali latające obiekty - Vril-ya, znane dzisiaj jako UFO. Hyperborea również zatonęła w epoce lodowcowej na Morzu Północnym.

HYPERBOREA

W wierzeniach Greków kraina wielkiej szczęśliwości na tej ziemi, w cudownym klimacie, gdzie przez 24 godziny dziennie świeciło słońce. Odwiedzali ją bogowie greccy. Ludzie mieli to co chcieli, wiedli szczęśliwe życie, nie chorowali i nie cierpieli a kiedy nasycili się tym wszystkim skakali ze skały odbierając sobie życie. Grecy nazywali tą krainę "północnym wiatrem". Thula miała być stolicą tej zagadkowej wyspy. Kiedy Hyperborea zaczęła tonąć mieszkańcy wybudowali olbrzymi podziemny tunel i przedostali się w region Himalajów.. Starożytni Persowie zwali ich ziemię Arjuna - Agartha - Shambalah. Atlantowie podzielili się na dwie grupy, jedna była dobra a drugą, nazywano demonami.

Mieszkańcy Agartha byli dobrzy i zamieszkiwali regiony Himalajów. Druga grupa, demoniczna osiedliła się w Shambalah. Ich działania miały na celu zniewolić ludzkość. Ta grupa poszła później na zachód. Między nimi zawsze były wojny a tysiące lat później Trzecia Rzesza Thule - Gesellschaff Agartha obwieściła światu o swojej misji, która była jedną z najboleśniejszych w historii Ziemi. Trzecia Rzesza występowała przeciwko Shambalah. Tybetańscy Lamowie i Dalai Lama twierdzą, że Agartha dzisiaj nadal istnieje.

AGARTHA

Najbardziej znana nazwa, która określa mieszkańców podziemnego systemu tuneli. Willis Emerson w swojej książce "Secrets of the Subterranean cites" wyjaśnia tajemnicę zagadkowej Agarthy. Jego zdaniem na Ziemi znajduje się kilka wejść do ich podziemi. Najbardziej znane: Biegun Płn, Mount Shasta - w miejscu starego miasta Telos, Manous i Meto Grosso w Brazylii, Himalaje, Tybet, Mongolia na granicy z Chinami, Indie - miasto Rama, Egipt - Piramida w Gizie.

Według starych hinduskich legend Lemuria i Atlantyda prowadzili między sobą termonuklearne wojny. Pustynia Sahara, Gobi i australijska Outback są efektem wielkich zniszczeń ziemi spowodowanych przez broń nuklearną. Agarathowie posługują się językiem solarnym - gwiezdnym. Tą krainę wspomina Bhagavad Gita i ostatnio coraz częściej wypowiadają się na jej temat Wniebowstąpieni Mistrzowie. Wspominają czas Atlantydy i okupację ziemi przez negatywnych przybyszów. Dzieci świateł budowali podziemne tunele aby mogli nadal jednoczyć się i rozwijać spirytualnie. Pomagał im w tym Sanat Kumara.

Od roku 1918 Organizja Thule zaczęła się rozrastać. Jej członkami byli: Max Amonn. Detrich Eckardt, Rudolf Hess, Alfred Rosenberg, Gottfiried Feder. Eckardt miał potężny wpływ na Adolfa Hitlera, który był od niego mocno uzależniony. Więcej szczegółów na ten temat można znależć w książce "Main Kamf" - w autobiografii A. Hitlera, tłumaczenie angielskie "My struggle", opublikowana w 1925 roku, volum 1 i 1 1926 roku, volum 2.

Nieco póżniej dołączyli do Organizacji Thule Hans Frank i Heinrich Himmler. Jeden z jej członków, dentysta Dr. Frederick Krohn zostawił zapiski, że swastykę nazistowską zaprojektował sam Hitler. Organizacja Thule postawiła na samym szczycie jako super rasę Arianów. Kilka lat później zapełnili tą "niższą rasą" swoje obozy koncentracyjne, najpierw na terenie Niemiec a po 1939 roku kiedy Niemcy najechali na ziemie polskie również rozbudowali bardzo mocno swoje fabryki śmierci na polskim terenie.

Kiedy około 8 000 lat temu świat został skolonizowany przez potomków Atlantydy powstały nowe cywilizacje: Tybet, kultura środkowej Ameryki i starożytny Egipt. Hitlerowcy czerpali wiedzę z tych starych kultur i stworzyli własną ideologię. Henrich Himmler i Adolf Hitler widzieli jedno wielkie rozwiązanie aby oczyścić świat z niższych ras ludzkich i dać panowanie czystej ariańskiej rasie w utworzeniu całego programu "eugenika" (dobrze urodzony). Ten program miał na celu kontrolę i ulepszanie gatunku człowieka z pokolenia na pokolenie. Niepełnowartościowi mieli być eliminowani.


(Tybet)

Już dużo wcześniej Platon też był tego samego zdania, że należy kontrolować człowieka reprodukcję przez władze państwowe. W swoim dziele "Państwo" pisze:

"W państwie należy zastosować dyscyplinę i jurysprudencję nakazującą zajmować się tylko zdrowym na ciele i umyśle obywatelem. Tym natomiast, którzy nie są zdrowi, należy pozwolić umrzeć."

Podobny program mieli Spartowie, pozostawiali słabsze dzieci na obrzeżach miasta, gdzie miały umrzeć.

Hitlerowcy eliminowali również ze swojego społeczeństwa słabszych i chorych np. chorych umysłowo i osoby kalekie. Prowadzili dużą kontrolę nad głuchoniemymi, Hitler nie chciał mieć takich obywateli. Naukowcy prowadzili eksperymenty genetyczne w celu udoskonalenia człowieka. Najwięcej takich eksperymentów na wszystkie możliwe sposoby przeprowadzano w obozach koncentracyjnych. Stosowano również sterylizację niepełnowartościowych obywateli. Z takich praktyk znane są też światu Stany Zjednoczone. W latach międzywojennych prowadzono na szeroką skalę sterylizację amerykańskich obywateli. Jeszcze do pory w niektórych stanach jest zakaz małżeństwa dla chorych na epilepsję i upośledzonych umysłowo.

I tak Hitler i Himmler byli osobami odpowiedzialnymi za holocaust. Obaj zawsze mieli przy sobie arjańskie teksty Bhagawd Gita, które były narzędziem usprawiedliwiającym za ich czyny. Twierdzili, że mają rację i ich czyny są słuszne. Arjuna - sanskrypt służył im za przewodnik. Słowa zaczerpnięte z Arjuny ... " Jego imię znaczy jasny, błyszczący lub srebrny ... dotyczyły trzech z pięciu Pandava braci i posłużyły nazistom do utworzenia wielkiej machiny oczyszczającej rasę ludzką w okrutny sposób.

Synowie Panda zrodzeni z dwóch żon Kunti i Madri:
1. Judhishtira, Bhima, Arjun
2. Natula, Sahadeva.

-Judhishtira, dobrze czyniący
-Bhima, mocny i pełen wdzięku
-Arjuna, wspaniały łucznik, tancerz.

Nakula i Sahadeva - wspaniali jeźdźcy i wielcy wojownicy. Naziści utożsamili się z nordycką rasą wywodzącą się z indoeuropejskiej gałęzi Arjan ( Indo- iranian).

Ze starej Atlantydy wiele przenikło w czasy nowożytne. Można przypuszczać, że narodziło się w XX wieku bardzo dużo dusz, którzy żyli na Atlantydzie.

"... To co było, znowu będzie a co się stało, znowu się stanie, nic nie ma nowego pod słońcem ..." (Księga Kazn. Sal. 1: 9)


'... Następnie przyjrzałem się wszystkim uciskom jakie się dzieją pod słońcem. I oto widziałem łzy uciśnionych, którzy nie mają pocieszyciela i są bezsilni wobec swoich ciemiężycieli, i nie mają pocieszyciela. Dlatego uważałem zmarłych, którzy dawno umarli za szczęśliwszych niż żywych, którzy jeszcze żyją. A za szczęśliwszego niż ci obydwaj tego, który jeszcze nie przyszedł na świat i, który nie widział zła, jakie się dzieje pod słońcem... " (Księga Kazn. Sal. 4:1-3)

WIESŁAWA