WIERSZE I OBRAZY

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2014

Niech to Boże Narodzenie da wszystkim ludziom klucze do zamkniętych drzwi. Otwórzcie je i znajdźcie za ich progiem światło, niech to światło rozświetli wszystkie wasze ciemności a dobry Bóg niech Was obdarzy pokojem i łaską. Niech w okresie tych Świąt słońce rozświetla nasze przeznaczenie, niech zawita pora pokoju, miłosierdzia, dobrej woli.

Najlepszym prezentem jaki możemy Wam przesłać to, aby Dzieciątko Jezus przeniknęło do wszystkich serc i aby zostały oczyszczone i niech te czyste serca wysyłają miłość, pokój i radość.

Boże Narodzenie to również czas aby pomyśleć o pomocy dla innych, ofiarujmy im prezenty, szczególnie dzieciom lecz zobaczmy również czy dzieci samotnych rodziców, sąsiadów mają w te święta pod dostatkiem jedzenia i jeśli zachodzi taka potrzeba podzielmy się tym co sami mamy, to jest czas aby dać innym ciepło, miłość i nadzieję.

Chwała i piękność Świąt jest tylko wtedy kiedy wszyscy mogą być szczęśliwi. W okresie tych Świąt życzymy wszystkim aby ich serca otworzyły się na przyjęcie Chrystusa a On niech nas dalej prowadzi do Boga.

WIESŁAWA


Boże Narodzenie - Kolędy; ``Lulajże Jezuniu``,
``Cicha Noc``,``Hej, w Dzień Narodzenia``