WIERSZE I OBRAZY

ROK 2015

Za progiem czeka na nas rok 2015. A my mamy do niego pytanie: dokąd nas zaprowadzi?

Rok 2015 będzie następnym krokiem w naszym życiu, bez względu na to czy będzie pomyślny czy bardziej ciężki, każdy z nas przeżyje go na swój sposób, co w nas indywidualnie wniesie będziemy wiedzieć za rok.

Każdy nasz krok przybliża nas do zrozumienia, czasami aby coś zrozumieć, wzrosnąć wystarczy nam parę sekund ... podobnie jest kiedy coś nagle odrzucamy, co jeszcze kilka sekund wcześniej było to nie do pomyślenia ... nagły błysk i dostajemy olśnienie, to nie jest dobra rzecz dla ciebie, i wycofujesz się szybko na bezpieczną pozycję.

Duchowe wyzwolenie wolne od ignorancji szybko rozpoznaje fałszywe przekonania, nagle światło pada tam, gdzie mrok i uzyskujemy większą wiedzę, mądrość.

Istota ludzka jest częścią Całości, jedynie ta cząsteczka, która zwana jest człowiekiem jest ograniczona czasem i przestrzenią. Doświadczamy samych siebie, to co my ukształtowaliśmy w sobie, i błyszczymy własnymi kolorami, doświadczamy własnych uczuć jako czegoś oddzielnego od reszty, co oczywiście jest pewnego rodzaju ciężarem dla nas, nawet nie możemy do końca realizować swoich marzeń.

Ale my, aby tu żyć musimy przymrużyć oko i myśleć swobodnie, pozytywnie, bez strachu, lęku ... i takim pozytywnym myśleniem wypełniać nasz umysł.

Pomyślmy o tym, że w naszym ciele jest niezwykły kawałek stworzenia, odkryjmy go w sobie i wreszcie zrozumiejmy jaką człowiek ma w sobie ukrytą piękną naturę. Dzięki niej może być wyjątkową osobą.... i nie marnujmy własnej energii na bezmyślne czyny, myślenie, trudne do zrozumienia, które burzą tylko nasz spokój i harmonię. Miejmy odwagę wspiąć się w górę aby stanąć solidnie na swoich nogach .... i z tego niezwykłego kawałka rozmnożyć nas w doskonałą energię. Z małej iskierki można wzniecić potężny pożar i osiągnąć bardzo wiele!

To jest fakt, raz na milion człowiek potrafi sam się oświecić, bez nauczycieli, szczególnych nauk, technik ... taki człowiek jest błogosławiony.

Toteż i ty nie wiesz co cię spotka jutro ... dzisiaj jeszcze się śmiejesz z tego co ja mówię, a jutro możesz to być ty ....więc już dziś otwórz swoje serce i umysł i bądź podróżnikiem w swoim czasie, i chociaż ten rok 2015 to taki nieznany dla nas moment naszego życia, bądźmy dobrej myśli.

Wiara jest jak lampa a twoja mądrość sprawia, że pali się jaśniej. I my Wam życzymy - zawsze trwajcie w świetle ... i pamiętajcie, największy potencjał człowieka to jego miłość i dobro.

W tym Nowym Roku 2015 wędrujcie do Prawdy, niech Wam w tym pomaga Bóg i niech zsyła Wam każdego dnia błogosławione dary.

Rose of Sharon