WIELCY LUDZIE

WYJĄTKI Z ORĘDZI JEZUSA
 

W dzisiejszych czasach według wielu przepowiedni Ziemia nasza będzie się zmagała z różnymi kataklizmami w których będą ginąć ludzie. Wszyscy, którzy wsłuchają się w ten apel - są w stanie zatrzymać ten niszczycielski proces swoją modlitwą, medytacją i skupieniem, ofiarowaniem swojego światła i miłości na rzecz Ziemi i wszystkich istot na niej żyjących. Połączmy się w grupy i raz dziennie poświęćmy chwilę czasu aby wzmocnić i budować mur - cały ze światła, aby utworzyć potężny płaszcz wspaniałej energii miłości wokół Ziemi. Niech nasza Ziemia przejdzie bezpiecznie na swoje miejsce w tym niezbyt pomyślnym kosmicznym czasie. Tam już będzie bezpieczna, bliżej Boga.

"... Przynaglam was wszystkich, którzy się zapoznacie z tym Dziełem, by z wielką miłością oddać mi swoją wolę i całego siebie. Zbliża się dzień walki. Moje promienie będą przenikać przez czyste serca z taka siłą, aby nasza dusza upadła mogła powstać..."

...Dzieci moje, gdybyście wiedziały jaką wielką Łaską jest być Rycerzem Miłosierdzia Bożego. Gdy przyjdzie czas ujrzysz do czego Bóg cię powołał. Ja twój wysiłek i twoje poświecenie widzę i nic nie ujdzie z przed moich oczu. Błogosławię was i czekam na was.

To dzieło rozejdzie się lotem błyskawicy aby ogarnąć cały świat. W sercu Rycerza będzie wiele łask Bożych i sam Rycerz ich nie pojmie. Tylko Ja Jezus Chrystus będę kierował tymi miłującymi mnie sercami.

Czekam na was, Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego...
Moje dzieci, nie lękajcie się niczego, będę z wami...

<Słowa Jezusa Chrystusa>