WIELCY LUDZIE

TWYLAH NITSCH
 

Twylah należąca do starszyzny Seneków, walczy o to by przywrócić światu jego naturalną harmonię, by ludzie żyli ze sobą w zgodzie. Wierzy, że taki przełom zmian w ludziach nastąpi w 2013r. W/g Niej zjednoczenie z naturą, i całym Wszechświatem pozwala dostrzec Wielka Tajemnice. Jak twierdzi wszyscy mówimy jednym jezykiem-językiem miłości. To właśnie miłość sprawiła, że nauczycielka Seneków zdecydowała się podzielić ze światem swoją mądrością. "Jesteśmy ziemskimi istotami Światła, żyjąca energią. Kiedy się rodzimy otrzymujemy dar Mądrości, Integralności, Stabilności i Godności. Nasze życie powinny określać trzy rzeczy-Wewnętrzna Miłość, Wewnętrzna Prawda, Wewnętrzny Spokój."

Twylah Nitsch, Matka Klanu Wilka z narodu Seneków, poznała stare drogi swojego ludu dzięki dziadkowi, Mosesowi Shongo, najukochańszemu i najbardziej szanowanemu czarownikowi, oraz dzięki swej babce, która również była Matką Klanu Wilka.

Twylah Nitsch powiedziała-" Jedyną rzeczą, jaką chciałabym poruszyć bardziej niż wszystkie inne to głęboki szacunek, jaki mają tubylczy Amerykanie dla swoich rodziców."

"Jako dziecko poproszono mnie abym spojrzała na źdźbło trawy i powiedziano mi, że ono ma ojca i matkę. Nauczano mnie, że drzewa mają ojców i matki, ponieważ musi być nasionko. Gdy znajduje się ono w ziemi, to cała wiedza zawarta jest właśnie w nim. Nasienie ma zdolność rozmnażania się i wie, gdzie mieszczą się jego zdolności i dary ku temu. Gdybyśmy spojrzeli na odbicie światła innych rzeczy, dostrzeglibyśmy, że sami również jesteśmy odbiciem. Dlatego ojciec i matka są odzwierciedleniem wszystkiego. Muszą istnieć, ażeby utrzymany został porządek tego świata".

Twylah- twierdzi, że że największym problemem nas, istot ludzkich, jest fakt, że nagle w jakimś momencie życia dostrzegamy, że nie lubimy siebie samych. W konsekwencji nie troszczymy się o nasze ciało fizyczne, które jest ogniskiem przyszłego życia. Gdybyśmy mogli widzieć rzeczy w takim świetle, bylibyśmy zdrowszymi ludźmi. Jedyna droga do tego prowadzi przez naszą zdolność percepcji. To wszystko, co mamy. Inne stworzenia natury nie mają tej zdolności i nie muszą się o nią troszczyć, ponieważ zawsze pozostają w równowadze.

Przygotowała Ammy