WIELCY LUDZIE

NAUKI BRUNO GROENINGA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 2
LINK! DO CZĘŚCI 3

Bruno Groening urodził się 31 maja 1906 roku w Gdańsku - Oliwie jako czwarte z siedmiorga dzieci. Jaki mały chłopiec był już w sranie uzdrawiać ludzi i zwierzęta. Nie ukończył szkoły, wyuczył się tylko rzemiosła, w swoim życiu pracował w różnych zawodach aż do poboru do wojska w czasie II wojny światowej. Był jeńcem wojennym. W roku 1949 uzdrawiając chłopca w Herford - Niemcy został rozgłoszony przez prasę, zainteresowało się nim dużo ludzi, zwrócili na niego uwagę lekarze. Bruno rozpoczął masowe uzdrawianie na terenie Niemiec. Niemniej mimo swoich wielkich sukcesów otrzymał zakaz uzdrawiania. Musiał opuścić Niemcy, zmarł na emigracji w Paryżu w roku 1959.

Nauki Bruno Groeninga znane były światu od dawnych czasów, zostały przeniesione na zachód od zaawansowanych kultur azjatyckich. Ponownie odkryte przez nowoczesny świat, polegają na umiejętności zarządzania strumieniem wyższych energii w określone miejsce naszego życia.

Nauki Bruno Groeninga oparte są o siły duchowe. Ten wpływ jest znacznie potężniejszy niż większość ludzi przypuszcza. Bruno porównywany jest do baterii. Sam zaznaczał, że wszyscy posiadają świetlną energię lecz nie wszyscy mogą ją odpowiednio używać, ponieważ nie wszyscy potrafią ją dostatecznie jednakowo wchłonąć. W ten sposób bateria jest pusta a taka osoba bez energii niezdolna jest do działania, do wykonywania swoich zadań. W konsekwencji występuje zmęczenie, wyczerpanie, nerwowość, niepokój, a w końcu choroby. Osoby z dobrze naładowaną własną baterią są w stanie pomóc słabszym. Bruno wyjaśniał w jaki sposób każda indywidualna osoba jest w stanie zdobyć nowe zasoby energii.

W tym celu jako warunek wstępny jest wiara w dobro - podstawa dla świata energii i zdrowia. Ciało ludzkie jest częściowo uzdrawiane przez fale, które są wchłaniane bezpośrednio z kosmosu. Według Bruno nie ma chorób nieuleczalnych a ten fakt został potwierdzony przez jego liczne uzdrowienia w przypadkach, które miały miejsce w jego obecności i zostały medycznie potwierdzone, gdzie lekarze nie dawali na to żadnej szansy. Uzdrowienia Bruno były charakteru duchowego, w wielu przypadkach nie odbyły się nawet w jego fizycznej obecności tylko na odległość. W tym celu uzdrawiający prąd osoby poszukującej pomocy został zaabsorbowany przez jego własne otwarte do góry dłonie. Jego ręce i nogi nie mogły być w takiej chwili skrzyżowane w celu swobodnego przepływu energii. Myśl o chorobie i osobiste problemy mają hamujący skutek a pozytywne myśli o czymś przyjemnym są korzystne. Kiedy fala uzdrawiającej energii przepływa przez ciało, wpływa do chorych organów i rozpoczyna się proces oczyszczania. Ponieważ choroby nie są Wolą Bożą więc będą stopniowo usuwane. W niektórych przypadkach może to odbyć się spontanicznie, dlatego takie ważne jest aby osoba nie koncentrowała się na swojej chorobie ale mocno wierzyła w Boga, dla którego nie ma nieuleczalnych chorób.

Przyjaciele Bruna Groeninga aby utrzymać własne zdrowie każdego dnia dostrajali się do jego uzdrawiających prądów. Podobne postępowanie, dostrojenie własnych baterii do wyższej utrzymuje zdrowe ciało, które jest podstawą wszelkiego życia, harmonii między innymi i naturą. Celem Bruna było przekształcenie osób chorych, wyczerpanych na kogoś kto będzie pełen radości życia i wolny od problemów fizycznych i emocjonalnych. Nauka Bruno - pomoc i uzdrowienie duchowe nie zostały objęte żadną nauką. Mówił bez żadnych notatek, dostosowywał wykład i język do swoich słuchaczy. Prawda jego nauk jest potwierdzona przez jego dobre wyniki i doceniających go ludzi podążających za nim. Kiedy mówił o wierze zawsze wskazywał wpływ sił duchowych na ludzi - podkreślał, że są bardziej potężne niż ludzie zakładają. Ważnym aspektem tych sił są myśli. Bruno odszedł od nas dawno temu lecz ludzie ciągle go pamiętają i ciągle rośnie liczba jego zwolenników.

Pomoc i uzdrowienie duchowe poprzez naukę Bruno oferuje każdemu uwolnienie się od chorób, zmartwień i trudów. Do jakiego stopnia jego nauki wpłyną na dana osobę zależy tylko od jej własnych decyzji.

Bruno Groening powiedział:

"Bóg wysyła a człowiek odbiera siły uzdrawiające"

Kiedy mówił o wierze ludziom było łatwiej im zrozumieć biblijne sceny: niewidomi mogli przejrzeć a chromi chodzić. Jego cuda potwierdzone są przez olbrzymią ilość publikacji i raportów naocznych świadków. Tysiące jego uzdrowień mówi samo za siebie. Uzdrowieni byli badani przez niezależnych lekarzy, ich prace są udokumentowane, sprawdzone i są przekonywującym świadectwem.

"Każdy człowiek umrze i ja też, ale nie będziemy martwi.
Jeśli ktoś zwróci się do mnie nadal będę pomagać,
jeśli jest taka Wola Boga".

(Bruno Groening)

Na świecie tworzy się wiele grup kroczących ścieżkami Bruna Groeninga. Kontynuują jego nauki, medytują łącząc się z nim za pomocą uzdrawiających prądów pamiętając o jego słowach. Wiele osób twierdzi, że już po jego śmierci zawdzięczają mu swoje uzdrowienie.

Bruno nigdy nie uzdrawiał nikogo w sensie medycznym. Nie chciał słuchać żadnych szczegółów choroby od tych, którzy poszukiwali u niego pomocy. Wręcz przeciwnie, odmawiał im, nie przyjmował do wiadomości nawet nazw chorób. Swoją pracę ograniczał tylko do rozmów na temat wiary, apelował do osób szukających pomocy aby powrócili do Boga. Nie obiecywał też nikomu uzdrowienia. Zachowało się sporo taśm z jego nagraniami zapisanych przez świadków zdarzeń.

Brzmi to niesamowicie: ale poprzez słuchanie jego słów, które kierował do ludzi zostali uzdrowione nie tylko ludzie, ale również zwierzęta i rośliny. Oprócz pomocy i uzdrowień propagował pozytywne nastawienie do życia, właściwy sposób własnego mieszkania i postępowania.

" Ja daję wam reguły gry życia
ale to ty jesteś kapitanem swojego życia".

(Bruno Groening).


Z nauk Bruno - Droga do Boga

"Moja praca i działalność służą jedynie do prowadzenia
wszystkich ludzi tej Ziemi ponownie na drogę Boga".

Widział swoje zadania jako otwarte drzwi dla Bożego człowieka w kierunku lepszego zrozumienia i doświadczenia Boskich sił. Kierował wszystkich aby zaufać Bogu - właśnie to było tematem jego wszystkich rozmów. Widział siebie jako mediatora Opatrzności Boskiej Energii. Zaufanie do Boga jest źródłem wszystkich pozytywnych zdarzeń, przynosi daleko idące skutki, te same słowa można znaleźć w naukach Jezusa i w innych mądrych pismach.

"Ja nie mówię tobie nic nowego,
jestem tu aby ci powtarzać coś
co jest już dobrze znane".
(
Bruno Groening)

Bruno Groening nigdy nie chciał aby mu dziękowano.

"Nie dziękujcie mnie.
Dziękujcie Bogu,
On to uczynił".

cdn...

Vancouver
1 Dec. 2008

WIESŁAWA