WIELCY LUDZIE

IVICA I BRACO - NIEZWYKŁY DOTYK MOCY
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

"W tym ziemskim świecie wszystko jest z góry ustalone. Nic nie dzieje
się przypadkiem i każdy żyje zgodnie z własnym przeznaczeniem."
Ivica
 

Wypadek początkiem mocy

Toplica Prokic, zwany Ivica urodził się 4 sierpnia 1950 r. w małej górskiej wiosce na południu Serbii. Mając 7 lat podczas zabawy upadł i na kilka chwil stracił przytomność. Później opowiadał, że w tym momencie poczuł jak kawałeczek słońca weszło w jego lewą nogę, przechodząc aż do pachwiny. I to oczywiście był ten moment, kiedy aktywowane zostały jego niezwykłe zdolności. Przewieziono go do szpitala, gdzie poddano różnym badaniom celem ustalenia co było przyczyną omdlenia, ale nie znaleziono żadnej choroby. Po tym wypadku chłopiec podczas każdej pełni księżyca o godz. 2:10 po północy odczuwał silne bóle w nodze. Badania lekarskie niczego jednak nie wykazały i uznano, że jest zupełnie zdrowy. Jednakże bóle regularnie powracały. Jednej nocy przyśnił mu się jakiś chłopiec z dużą strzykawką, który dał mu w nogę zastrzyk. Rano Ivica nie mógł chodzić. Jego problemy zdrowotne trwały jeszcze około 3 lata.

Jeszcze jako dziecko Ivica czuł, że różni się od innych dzieci. Ale upłynęło sporo czasu, zanim uzmysłowił sobie, jakie niezwykłe zdolności posiada. Już w młodym wieku zaczął doświadczać dziwnych wizji, które z czasem nasilały się. Zauważył też, że niektóre z nich spełniały się. Zaczął też lepiej rozumieć ukazujące mu się w wizjach zdarzenia i symbole.

Po jakimś czasie Ivica pojechał do Zagrzebia, gdzie poznał kilku bioenergoterapeutów, którzy stwierdzili, że posiada on wybitne zdolności jasnowidza i uzdrowiciela. To okazało się dla niego tym ostatecznym impulsem aby podjąć pracę dla ludzi niosąc im miłość i pomoc.
 

Praca Ivicy

W pracy swojej używał małe lusterko, co przypominało techniki rozwinięte przez Nostradamusa w XVI wieku n.e. (w tym czasie Ivica nie słyszał o Nostradamusie i jego dziełach). Nosił też złote ozdoby, których nigdy nie zdejmował, a których ogólny ciężar przekraczał 1 kilogram, gdyż - jak twierdził - złoto to chroni go przed złem. Również używał symbolu, którym było złote słońce.

Rozwijając wciąż swoje uzdolnienia Ivica rozpoczął uzdrawianie ludzi, przyjmując każdego indywidualnie i udzielając również porad podczas rozmów osobistych jak również porad dla osób, których zdjęcia mu przedstawiano. Podczas tych wizyt ludzie odczuwali silną, uzdrawiającą energię. Każdemu też dawał jedną ze swoich książek aby pomóc im dowiedzieć się więcej i zrozumieć życie i samych siebie. Wiele osób twierdziło, że nawet poprzez książki doznawali uzdrowień.

Wszyscy opisywali Ivicę jako niezwykle charyzmatyczną postać o ogromnych zdolnościach jasnowidzących, które to z każdym rokiem stawały się silniejsze i silniejsze.
 

Następca Ivicy

Ivica napisał w sumie 13 książek, opisując w nich również Braco, którego jeszcze wówczas nie znał - jako swojego następcę, który dalej będzie kontynuował jego pracę niosąc ludziom miłość i pomoc. I tak oto 11 października 1993 r. doszło do spotkania Braco z Ivicą. To spotkanie zadecydowało o przyszłości Braco. Od pierwszej chwili, gdy Braco ujrzał Ivicę doświadczył niezwykłego uczucia miłości i szczęścia i natychmiast zdecydował się pozostać z Ivicą, rezygnując z dotychczasowego dostatniego życia jako biznesmen.

W 1993 r. Ivica założył misję w Srebrnjaku i rozpoczął współpracę z Braco. Dwa lata później, będąc z Braco na plaży w RPA Ivica zdjął z siebie całe złoto o którym mówił, że go chroni i poszedł popływać. Ogromna fala która nadeszła porwała Ivicę i chociaż Braco narażając własne życie próbował go ratować - Ivica utonął.

"Wszyscy nosimy w sobie ziarno, które któregoś dnia wyda piękny owoc"
Braco
 

Braco i jego droga życia

Braco urodził się w Zagrzebiu (Chorwacja) w listopadzie 1967 r. W wieku 24 lat otrzymał tytuł magistra ekonomii i zajął się biznesem. 11 października 1993 r. na prośbę matki udał się z nią do znanego uzdrowiciela i jasnowidza, którym był Toplica Prokic, zwanym Ivica. Jego pierwsze spotkanie z Ivicą wywarło na nim ogromne wrażenie i całkowicie odmieniło jego życie. Zawiązała się między nimi głęboka przyjaźń i Braco natychmiast postanowił zrezygnować z lukratywnej kariery zawodowej i dołączyć do Ivicy, stając się jego uczniem i najbliższym przyjacielem. Dwa lata po tym spotkaniu Ivica zginął w tragiczny sposób.

Braco nie zdawał sobie wówczas sprawy, że w rzeczywistości urodził się po to aby dalej prowadzić dzieło Ivicy, niosąc ludziom miłość i pomoc. I zapewne nigdy by się o tym nie dowiedział, gdyby nie ludzie którzy zaczęli do niego przychodzić po pomoc, tak jak przedtem przychodzili do Ivicy. To oni właśnie twierdzili, że odnajdują w nim tą samą energię, którą emanował Ivica i, że powinien kontynuować jego dzieło.

Początkowo uzdrawiał indywidualnie poprzez dotyk osoby lub zdjęcia. Wkrótce jednak to się zmieniło i Braco odkrył, że aby uzdrawiać nie musi nikogo dotykać. Z każdym rokiem coraz bardziej rosła jego moc i doskonaliły się metody przekazywania energii. Obecnie wystarczy ażeby stojąc na podwyższeniu przed grupą ludzi ogarnął ich pełnym miłości wzrokiem, aby otrzymali oni potężną dawkę energii, która zmienia ich życie nie tylko na poziomie materialnym w postaci uzdrowień ich ciał, relacji międzyludzkich i różnych sytuacji, ale również na poziomie duchowym.

Braco, podobnie jak dawniej Ivica nie pobiera od ludzi żadnych pieniędzy. Jedyną rzeczą której nigdy nie odmawia - są kwiaty. Toteż ulice i parki Zagrzebia - gdzie mieszka i gdzie wybudował ośrodek, w którym spotyka się z ludźmi - dosłownie toną w kwiatach, które otrzymuje od tysięcy zdesperowanych, często "nieuleczalnie" chorych ludzi, dla których Braco jest ostatnią deską ratunku w sytuacji, gdy już nikt i nic nie może im pomóc i tych którzy doznawszy już pomocy nadal przyjeżdżają aby znów otrzymać dawkę pełnej miłości energii.

Aby wziąć udział w sesji wystarczy przyjechać do miejscowości w której przyjmuje, wziąć numerek i spokojnie czekać. Braco przyjmuje ludzi grupami od 50 do 1.000 osób. Podczas tych sesji stojąc na podwyższeniu obejmuje grupę ludzi spojrzeniem, a połączenie między nim a ludźmi, to połączenie myśli, energii i głębokiej, wewnętrznej miłości. I oczywiście ta pełna miłości energia aktywuje w ludziach specyficzną moc pozwalającą im zmieniać swoje życie i pokonywać problemy.

Równie skutecznie oddziaływuje na tych, którzy nie mogą do niego przyjechać i ich bliscy podczas sesji trzymają przed sobą zdjęcie nieobecnej osoby. Natomiast kobiety w ciąży powyżej 3 m-cy i małe dzieci mogą przyjmować tą energię, ale tylko poprzez swoje zdjęcia, gdyż dla nich jest ona za silna w bezpośrednim przekazie. Nawet gdy Braco podróżuje - a zdarza się to coraz częściej - do jego ośrodka przyjeżdżają tłumy ludzi z całego świata i odbywają się sesje z jego głosem nagranym na taśmie i choć Braco mówi tylko w swoim rodzinnym języku, to sam jego głos oddziaływuje na ludzi równie mocno jak jego obecność. Dostępne są również filmy, kasety z jego głosem i książki. Ludzie twierdzą, że nawet poprzez nie otrzymują silną energię.

Obecnie Braco coraz częściej podróżuje do innych krajów takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Słowenia, a ostatnio nawet USA, gdzie spotyka się z tysiącami ludzi przekazując im podczas sesji niezwykle silną energię. Informacje o nim a także terminarz udzielanych przez niego sesji energetycznych można znaleźć na stronie (LINK!), między innymi w języku niemieckim, angielskim, włoskim i kilku innych. W polskim niestety nie znalazłam.

Najsilniej można poczuć moc niewidzialnej energii podczas sesji z Braco patrząc mu prosto w oczy, toteż stoi on na podwyższeniu, aby to umożliwić każdemu. Wydaje się przy tym, że im większa grupa ludzi, tym bardziej odczuwalna jest ta energia. On po prostu wpatruje się w ludzi bez mrugnięcia i poruszenia ciała i wzrokiem pełnym miłości przekazuje im silną energię. Trwa to zwykle 5 min. W tym czasie ludzie wpatrując się w jego oczy, skupiają się na życzeniach swoich i ich bliskich doznając wewnętrznej ciszy, poczucia bezpieczeństwa i opisują te chwile jako chwile pokoju, wolności i miłości. Doświadczają też fizycznych reakcji takich jak silne kołatanie serca, pocenie się, drżenie ciała, kołysanie w przód i tył itp. Po sesji ludzie zauważają poprawę zdrowia, co ma na ogół charakter postępujący z każdą następną sesją. Czasem jednak dochodzi do spontanicznych uzdrowień podczas jednej sesji. Zebrano wiele raportów od ludzi o np. zmniejszeniu lub zaniku guza nowotworowego, cudownych wręcz rekonwalescencji osób niepełnosprawnych lub uwolnieniu się od wielu problemów natury fizycznej i psychicznej.

cdn...

Opracowała Sonia-1 na podstawie informacji internetowych