TEORIE SPISKOWE

TED GUNDERSON - THE GREAT
CONSPIRACY EXPOSED
(NAPISY PL) (POBIERZ)
LINK! DO TED GUNDERSON - THE GREAT
CONSPIRACY EXPOSED (VIDEO)


POBIERZ:


(serwer mega.co.nz)NAPISY PL:

 

                                                          INFO O FILMIE:

Emerytowany agent FBI "Honcho" Ted Gunderson obnaża w tym wideo wszystko ze szczerym patriotycznym zapałem, rakowate skażenie zorganizowanej ciężkiej przestępczości która zinfiltrowała (od samego początku) rząd Stanów Zjednoczonych na poziomie lokalnym, federalnym i stanowym. Tłumaczy trwającą zbrodnię i korupcję prowadzone pod osłoną prawa przez Iluminatów, oszukańcze FBI i mordercze CIA oraz inne agencje federalnego rządu które pozostają poza kontrolą. Ted ostrzega, że o ile Amerykanie się nie obudzą i nie podejmą indywidualnych działań żądając by gangsterzy w rządzie zostali aresztowani i osądzeni - wtedy "niech Bóg ma nas w swojej opiece" ponieważ w przeciwnym razie wkrótce będziemy świadkami kompletnego zrujnowania Ameryki i naszych ludzi którzy wkrótce będą rządzeni przez "żelazną pięść" faszystowskiego państwa policyjnego. To nie jest teoria, to szczera prawda!

W przygotowaniu film, który "nigdy nie istniał" - "Conspiracy Of Silence (VHS Rip)" o którym Ted Gunderson wspomina, ten film zobaczycie po raz pierwszy w Polsce.

Kopia bardzo słaba niestety, obiecujemy, że materiały Gundersona będą w kontynuacji. To zbyt ważne dowody które tutaj zostały zaledwie zarysowane. Na badania i śledztwa Teda Gundersona powołuje się David Icke w książce Największy Sekret, stąd nasza decyzja na podjęcie tematu.