TEORIE SPISKOWE

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI
CHEMTRAILS (22.01.2011)

Dzień 22 stycznia 2011 roku ogłoszono dniem świadomości chemtrails (dzień anty - chemtralis). Ludzie coraz mocniej dostrzegają problem i łączą się w grupy, a grupy wcielają się w jeszcze większe organizacje do walki z opryskami nieba.

Osobiście nie próbuję już nikogo przekonywać co do istnienia chemtrails, staram się tylko obudzić ciekawość i czujność. Ludzie z otwartymi umysłami czują chęć zbadania tematu, choćby w celu pogłębienia własnej wiedzy.

A tych co nie chcą wiedzieć (z różnych powodów) nie chcę martwić: ale czy unikną problemów związanych z chemtrails? Czy tylko chowają głowę w piasku jak struś ...

Ci, którzy chcą dołączyć do budzenie świadomości na temat chemtrails chcę uczulić na to, żeby chociaż jako jeden z pomysłów budzenia ludzi namalowali olbrzymie plakaty związane z tym wydarzeniem i umieścili w publicznych miejscach. Może macie własne blogi, fora albo dostęp do radia czy innego środka przekazu, gdzie można większej grupie ludzi powiedzieć coś z kwestii geoinżynierii, choćby w swojej okolicy. Zamieścić zdjęcia, filmy z dokładnym opisem: miejsca, godzinę, obserwację nieba. A może macie swoje skuteczne pomysły?

W tym dniu można również wyrazić swoje oburzenie komentując temat na internecie w linkach dotyczących chemtrails. Możecie odwiedzić czynniki rządowe i zadać im kilka pytań na temat: co naprawdę dzieje się na naszym niebie? Umieć przedstawić swoje argumenty, udowodnić odpowiednimi materiałami (zdjęcia, filmy, i inne).

Informacja ta została wysłana przez: Briana Andrewsa (słynie z postawy antychemtrails) w dniu 15 stycznia 2011.

15 Jan. 2011

WIESŁAWA
 

NBC NEWS REPORT CHEMTRAILS!!!!!!