TEORIE SPISKOWE

RYCERZE EULOGII


Budynek, w którym spotykają się Rycerze Eulogii.

Czaszka i kości (skull @ bones), tajne stowarzyszenie - bractwo działające na Uniwersytecie w Yale, ich symbolem jest czaszka i dwie skrzyżowane kości. Wywodzi się z D-K-E (Delta-Kapa-Epsilon) (LINK!- przepowiednie biblijne-2012), jej członkami są: G.W.Bush - prezydent USA, jego ojciec - G.H.W.Bush, wcześniej jego ojciec - Prescott, John Kerry, W.H.Teft i bardzo dużo innych znanych nazwisk ze świata polityki, nauki, biznesu...

Skull@Bones działają w tajemnicy. G.W. Bush publicznie zapytany o tą organizację powiedział: "jest to tak wielki sekret, że nie mogą o nim mówić" i senator Massechusetts John Kerry na pytanie - co możesz powiedzieć o Skull@Bones ... odrzekł "nie za dużo, to jest sekret".

Znane jest całej Ameryce i coraz większej części świata, że większość amerykańskich polityków, biznesmenów, sportowców, artystów, naukowców i innych czołowych liderów przynależy do bractwa Czaszka i Kości.

S@B zwane jest inaczej "Bractwem Śmierci" lub "Klubem Eulogii."

Lista prezydentów USA, którzy byli jej członkami:

1. 19 prezydent USA - R.B. Hayes
2. 26 prezydent USA - T. Roosevelt
3. 38 prezydent USA - G.R. Fort
4. 41 prezydent USA - G.H.W.Bush
5. 43 prezydent USA - G.W.Bush


Członkowie S@B - po lewej stronie, pierwszy od zegara - G.H.W. Bush.

S@B po raz pierwszy była ujawniona publicznie w programie "60 minut" w amerykańskiej TV jako: konspiracyjni terroryści, obwiniani za łamanie prawa i wszystkie złe rzeczy jakie dzieją się na świecie.

Organizacja ma już prawie 200 lat, założona była w roku 1832 przez Huntingtona Russella i jest najbardziej sekretnym bractwem na świecie. Członkowie posiadają sekretne imiona i sekretne stopnie wtajemniczenia. Imię nadane w pierwszej inicjacji noszą do końca swojego życia. Obierają imiona mitologiczne, ale są one uzależnione od doświadczeń seksualnych członka grupy, np: długi demon, krótki demon ... etc... Obaj Bushowie mają stopnie Pi.

W budynku, w których się spotykają, zwanym "grobowcem" jest dużo prywatnych pokoi, ale najbardziej sekretną komnatą jest kwadratowa komnata 322 zabezpieczona żelaznymi drzwiami. W pokoju 322 odbywają się najbardziej sekretne przysięgi i inicjacje - głębsze wtajemniczenia. Właśnie stąd - jak donoszą różne informacje - wychodzą instrukcje, np. jak walczyć z grupami religijnymi, stąd wyszedł między innymi anty-katolicyzm, który przenoszą dalej grupy "New Age", czasami duże grupy ludzi zupełnie nieświadomie pomagają S@B. Większość konspiracyjnych tematów rodzi się na tajnych spotkaniach. Bractwo słynne jest z różnych dziwnych rzeczy, przeciwnych jakie są ogólnie przyjęte w normalnym świecie. Najbardziej kontrowersyjne są zachowania seksualne bractwa. Nie wolno im pić alkoholu, piją inne napoje w kubkach przypominających ludzką czaszkę. W ich otoczeniu można zauważyć dużo szkieletów, trumien, okultystycznych rytualnych przedmiotów, a na rytualnym ołtarzu stawiają czaszkę i kości.

Alexandra Robbins; autorka kilku książek na temat S@B tak wyjaśnia tajemnicę tej organizacji. W roku 322 zmarł grecki orator Demosthenes. Po jego śmierci bogini Eulogia, zwana boginią krasomówstwa, której symbolem była czaszka i dwie skrzyżowane kości razem z nim odeszła z ziemi. Powróciła w roku 1832 i zamieszkała w budynku - grobowcu, gdzie spotykają się członkowie S@B. Bractwo spotyka się tam 2 razy w tygodniu, śpiewają na jej cześć hymny a siebie nazywają Rycerzami Eulogii.

Rycerze Eulogii mają w swoim grobowcu szkielet ludzki, zwany przez nich Madam Pampadour i czaszkę ludzką o imieniu Geronimo. Każdego roku w szeregi bractwa zasila 15-stu nowych studentów z Uniwersytetu w Yale. Dostają na wstęp po 15 000$ i zegarek.


Ręka demona (cornuti - z włoskiego)

S@B na początku swojego istnienia była organizacją skupiająca tylko mężczyzn, ostatnio chociaż w bardzo małym stopniu są wprowadzane też kobiety. Po inicjacjach nadaje się im zaprzysiężone imiona i uczestniczą w życiu bractwa.

Mają na własność swoją wyspę (Deer Island) na rzecze St. Lawrence między USA i Kanadą. Wyposażona w domy, w sportowe obiekty, baseny a nawet w amfiteatr. Wyspa jest letnią rezydencją S@B.

Ci, którzy uciekli z bractwa zdradzają ich sekrety. Coraz więcej szczegółów wychodzi na światło dzienne. David Icke (LINK!) kontaktował się z kobietą imieniem Kathrin, była w rękach S@B jako niewolnica, tzw. "sex-maszyna". W swoich książkach opisał dużo jej przeżyć, odkrył ciemne tajemnice wielu słynnych ludzi i obnażył seksualne zachowania członków tajnego bractwa.

Czaszka i kości

Symbol ten jest bardzo stary, ukazał się na nagrobkach chrześcijańskich niedługo po śmierci Jezusa, innymi słowy znaczy - "memento mori". Używają go również do swoich rytuałów masoni.

"Memento mori - wszystko przepadnie, śmierć jest tutaj i śmierć jest tam. Śmierć jest zapracowana w każdym miejscu. Śmierć jest ponad nami i my umrzemy."

Po raz pierwszy usłyszałam o S@B w roku 1993 w amerykańskiej sieci TV. Już wówczas mówiło się otwarcie o jej działalności. W okresie prezydentury Busha zapanowało na ten temat w mediach większe milczenie. W roku 2001 przeczytałam książki D.Icke, byłam zaszokowana ich treścią. Dzisiaj ludzie mówią już otwarcie, zadają kłopotliwe pytania członkom S@B. Najbardziej przerażającą jest, że tą organizację - chociaż więcej osób nadal woli milczeć - posądza się o rytualne morderstwa.

Znane są w USA przypadki, kiedy policja odkrywa miejsca rytualnych morderstw na specjalnych ołtarzach, ofiary są poświecone szatanowi. Na świecie działa niezliczona ilość ugrupowań satanistycznych. Ostatnio zamieszczona została w internecie informacja - dnia 18 lutego 2008 - znaleziono ciała 2-ch chłopców bez głów, jeden 2 lata, posiadali na swoich zwłokach znaki rytualne i byli posypani sekretnymi popiołami, (nazwisko i imię informatora nie jest ukryte, jest znane).

Adolf Hitler był "nawiedzony' na punkcie okultyzmu. Naziści używali symbolu czaszki i dwóch skrzyżowanych kości. Nosili ten symbol gestapowcy, znani ze swoich sadystycznych zachowań.

Skull and Bones History


skull bones Bush secretsProof: Skull &Bones Cult Engineered"War on Terror"&past warsPrzepraszamy, ale videa są w języku angielskim.


Vancouver
29 Feb. 2008

WIESŁAWA