TEORIE SPISKOWE

CHEMTRAILS I INTEGRALNOŚĆ
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Patrząc z różnego punktu widzenia na to, co obecnie dzieje się na naszym niebie, dla znawców życiowej energii jasno wynika: wszyscy jesteśmy poza integralnością. Każdy z nas ma w sobie swój kalkulator życia zamontowany w pamięci komórkowej, niestety obecnie nasze granice integracji pękają przez co zaniża się wiek naszego życia.

Integralność to "jedność niepodzielnej całości, nierozdzielność". Jest to postawa, w której widzimy zgodność słów z czynami. Jest to konsekwencja w myśleniu i działaniu niezależnie od miejsca i okoliczności. Słowa ludzi zintegrowanych mają swoje pokrycie w czynach.

Gdy ludzie słuchają co do nich mówią inni i rozumieją ich, wtedy ufają i zaczynają działać. Można jednak słuchać i nic nie robić. Zaufanie wypracowuje się z czasem, w wyniku wielkich nakładów własnego wysiłku. Można je stracić bardzo szybko, wystarczy jeden nieprzemyślany krok. Ludzie bez integralności tracą wpływ. Inni odwracają się od nich. Jest to bardzo bolesne widzieć, że ludzie, którzy do tej pory podążali za kimś, nagle odwracają się. Tracą zaufanie i sami niezintegrowani bardzo często dają się pociągnąć niewłaściwym wpływom.

Człowiek zintegrowany wewnętrznie, to osoba rozumiejąca zasadę odpowiedzialności. Dobra reklama nie zawsze świadczy o dobrej jakości produktu. Jeżeli ktoś przecenia powierzchowną rolę swojej reputacji, może być kiedyś niemile zaskoczony swoim upadkiem. Człowiek zintegrowany to również jego harmonia między ciałem i duszą. Wszystko to co budzi się w sercu człowieka i pomaga mu żyć zgodnie z prawami natury. Aby się w pełni zintegrować wprzódy należy zrozumieć, co to jest dobro i zło, kłamstwo i prawda. Człowiek rozpoznaje to tylko dzięki wysokiej świadomości.

Tutaj kłania się Prawo Przyciągania i nie wolno go lekceważyć. To co wysyłasz w świat to otrzymujesz, za wszystko trzeba płacić i zwrócić to, co zostało pożyczone, mówić o innych prawdę, dotrzymywać słowa ... to tylko parę przykładów tych rzeczy, które integrują nas i podnoszą duchowo. Kiedy jesteśmy wierni tym zasadom otwieramy drogę do wszystkiego co sprawia, że będziemy szczęśliwi. W życiu człowieka jest wiele dylematów moralnych, np. co zrobić ze znalezionymi pieniędzmi ... jeśli wybierzemy właściwą drogę dostarczamy okazji wykupienia siebie, ale także okazję do zmiany swoich wibracji.

Czy ktoś wierzy czy nie to jednak Prawo Przyciągania działa, a dominującym celem człowieka jest zapewnić sobie wysokie wibracje. Pomogą nam w tym nie tylko czyste życiowe energie lecz również nasze właściwe działania. Kiedy następuje spadek energii życiowej nie czujemy się dobrze, ciągle czujemy coś za własną skórą, żyjemy w poczuciu winy nawet kiedy naszego przewinienia nikt nie widział. Nie da się pójść na skróty w kształtowaniu siebie samego. Nie można się oszukiwać.

W obecnym czasie mamy na świecie do czynienia z czymś na wzór "gwiezdnych wojen". Chemtrails zanieczyszcza atmosferę, która wzmacniana jest opryskami dziwnych substancji chemicznych, w dodatku wspierana przez fale elektromagnetyczne, naziemne oscylatory elektromagnetycznego pola o nazwie gyrotrony i jonosferyczne grzejniki. To wszystko ma w atmosferze odpowiednią gęstość, która jest zmniejszana lub zwiększana za pomocą częstotliwości wibracji, ze stanu uśpionego tworzą się wiązki plazmy. Proszek baru, glinu (aluminium) i innych nieznanych nam jeszcze substancji, którymi samoloty pryskają niebo czyni, że atmosfera robi się coraz gęstsza, tym samym słabiej wibruje mocno hamując energię życiową.

To nie wpływa dobrze na całą przyrodę, wszystko wokoło zaczyna marnieć. W dodatku mamy na ziemi inne rodzaje promieniowania o niskiej częstotliwości, np. promienie rentgena, mikrofale, lasery ... i inne. I tutaj zaczyna działać Prawo Przyciągania: podobne przyciąga podobne. Tworzą się większe formacje negatywnego orgonu i atakują całe życie, na pierwszej linii frontu jest wszystko to, co jest słabe.

Każda energia tworzona przez człowieka to nasze działanie o określonej ilości drgań. Niewłaściwe działania i towarzyszące temu negatywne emocje wpływają na zaniżenie częstotliwości komórkowej. Odwrotnie ma się sprawa kiedy cechują nas wysokie moralia i umiemy utrzymać własne emocje, wtedy podnosimy wartość naszej energii życiowej, idziemy na wyższy poziom, wówczas nasze organizmy są w stanie same się bronić.

Badacze chemtrails znają technologię generowania plazmy przez ogrzewanie chemtrails elektromagnetyzmem. W atmosferze tworzą się specjalne kule plazmy, które mogą być stosowane jako nadajniki w szpiegostwie domowym, za ich pomocą kontroluje się umysł. Te plazmatyczne satelity mogą być zaprojektowane do śledzenia i monitorowania na różnych częstotliwościach automatycznie oddziałując na różne części ludzkiego ciała (i nie tylko). Te elektromagnetyczne nośne kule plazmy mogą przebiegunować pola elektromagnetyczne człowieka, kontrolować jego ciało, np. oczy, uszy i różne inne organy. Strumień przekazywany człowiekowi jest biologiczną bronią w celu zmiany jego częstotliwości. Pomału dąży się do tego, aby umysł człowieka działał jak komputer.

Nowa technologia może nami manipulować jak chce; czyni nas przestraszonymi, a nawet elektronicznie zgwałconymi lub torturowanymi. A wszystko to w celu zaniżenia naszych osobistych wibracji i zakłócenia integracji. Potrafi skanować mózg i odczytywać nasze myśli. Aby dojść do takiej sztuki potrzeba doskonale znać wszystkie bioenergetyczne tajniki wszystkich pól człowieka. Jesteśmy laboratoryjnymi szczurami do testowania nowych technologii. Wszystkie te badania będą miały największe zastosowanie w armii (polityka MKULTRA). Elektromagnetyczne cząsteczki broni krążą w naszej atmosferze 24 godziny na dobę i tak jak są w stanie kontrolować pogodę, podobnie kontrolują nasze umysły, ciała. Tworzą w nas nowe żywioły.

Obserwujemy na niebie smugi wzdłuż i w poprzek, a nawet w dziwne wzory, symbole. Po co to się robi na dzisiejszym niebie? Smugi pracują jako anteny, mają wpływ nie tylko na ultrafioletowe światło słońca, ale za pomocą HAARP kontrolują przestrzeń kosmiczną, układane są na niebie niczym łuski, warstwa po warstwie, jedna nad drugą, co również może służyć jako ochrona przed pociskami. Chemiczne opryski posiadają w sobie także węgiel, który można stosować do pochłaniania mikrofali. Jedne płytki są z węgla, inne z cząsteczek metalu, co czyni dla radarów niewidzianym nadciągający obiekt, np. samoloty, pociski.

Głośno się mówi, że HAARP może spowodować trzęsienie ziemi, za jego pomocą można prześwietlić ziemię, znaleźć podziemne bazy wojskowe, złoża ropy, może kontrolować przyrodę i żywioły. Jednym słowem zawieszone na niebie smugi chemtrails stanową jedną wielką globalną sieć służąca do kontrolowania przestrzeni i ziemi. Jest to doskonała szpiegowska broń.

Ludzie, którzy pracują dla tych technologii słyszą: dźwięki, szumy; istnieją dźwięki uporczywe i statyczne , które wnikając w ciało potrafią uszkodzić układ nerwowy, odpornościowy. Coraz więcej ludzi zgłasza, że słyszą harde dźwięki, jakby uderzenia w głowę, a nawet słyszą głosy, występuje inna nietypowa aktywność ciała. W ten sposób mogą być podawane ludziom negatywne promienie nawet za pomocą telefonów komórkowych.

Ludzie są straszeni: głodem, wojną, a największym podżegaczem są pieniądze, na to najbardziej dają się nabierać różni maniacy szybkiego dorabiania się.

Chemiczna zupa chemtrails truje nas i osacza, aż całkowicie pękną nasze DNA. Przy tym zauważamy coraz większą erozję praw obywatelskich. Jeszcze nie dawno baliśmy się KGB, STASI, ale to było nic w porównaniu z "Office Total Information Awareness". Oni są tymi, którzy tworzą nasz nowy wewnętrzny paszport (linie papilarne, oczy, czipy).

Zastanówmy się kto kontroluje Traktat o otwartych przestrzeniach, które często ludzie mylą z UFO. Tworzy się nowy kolejny "Project Peperclip ... pracujący nad nowymi projektami broni chemicznej, biologicznej, rakietowej, aerodynamiką i medycyną, zbiera się wszystko w jeden spinacz dla służb specjalnych.

I pytanie: kto stoi za grupą New Century - PNAC? Wiele ludzi martwi się działalnością PNAC, ponieważ proponuje ona dominację militarną i ekonomiczną Stanów Zjednoczonych w stosunku do światowych zasobów ziemi, przestrzeni i cyberprzestrzeni, aby wprowadzić w czyn amerykańską dominację w świecie i by trwała ona na zawsze - dlatego nazywano ją ,,Projektem dla Nowego Amerykańskiego Wieku".

Wszystko to służy do cybernetycznej wojny, chorób, klęski ... jest to cicha i trudno wykrywalna wojna przeciw ludzkości.

Jeśli chemtrails nie zostaną zatrzymane to w krótkim czasie zabije miliardy z powodu zatrucia glinem, barem, a także z nieurodzaju, głodu, spowoduje zawały serca, udary, raka, chorobę morgelonów, będą rodzić się martwe płody, potworki a także wystąpią masowe poronienia. Chemtrails sieje chorobotwórcze grzyby, bakterie, wirusy odrobinki czerwonych krwinek, substancje krystaliczne węgla, kationów metali, litu i innych substancji ciężkich metali ... i Bóg wie czego jeszcze? To, że już długie lata trwają badania nad doskonałą bronią chemiczną nie jest tajemnicą dla nikogo na kontynencie amerykańskim. To jest już publiczna tajemnica i już tylko nieliczni dają się nabierać na hasło: "teorie spiskowe". Rozpylane na naszym niebie bakterie mutują się pod wpływem światła ultrafioletowego, wszystko to jest genialnym planem depopulacji. Dlatego dzisiaj wielu graczy Nowego Porządku Świata inwestuje potężne pieniądze na genetycznie modyfikowane nasiona (które mogą rosnąć w chemicznych zupach), stawiają na badania genetyczne i kontrolę umysłu.

Niektórzy z tych graczy byli mistrzami szwadronów śmierci w Ameryce Środkowej, Północnej . Mają potężne zyski z ludzkiej śmierci i chorób. (Rumsfield, Tamiflu).

Obecnie najważniejszą rzeczą jest, aby usunąć z naszych ciał trujące substancje, przede wszystkim bar, glin, które wniknęły do naszych ciał i umysłów (LINK!). Następny ważny krok zawalczyć o czystość nieba i jego naturalne oblicze.


Nasze systemy dobrze zrozumiały działanie biologicznej energii człowieka, które nas trzymają w harmonii i naukowcy NWO doskonale wiedzą jak je można zakłócić. Niestety coraz ciężej jest nam wszystkim utrzymać własne ciało i duszę w równowadze; mamy zatrutą wodę, glebę, powietrze, śmiało można już powiedzieć: cały świat został zatruty przez nasycone kationy metalu za pomocą chemtrails. To wszystko zasłania nam nawet nasze światło - stosunki między sobą.

Ludziom wydaje się, że im wszystko wolno, niby walczą o wolność, ale nawet często nie zdają sobie sprawy, że pomagają naszym oprawcom zabierając drugiemu człowiekowi według ich upodobania, to co się ludziom spodoba. Ludzie są coraz bardziej zazdrośni, zawistni, nie skorzy do rozwiązywania konfliktów tylko do tworzenia większych problemów, wojen sztucznych form, własnych szablonów. Tylu jest młodocianych przestępców i inne grupy szczególne młodzieży, która już zupełnie zatraciła łączność z Bogiem. Ale jakie czasy taka młodzież!

Wyszkoleni, wyszczekani, znawcy komputera, nowej technologii, a nawet Biblii, ale na jaki użytek? W celu zamknięcia buzi tym ludziom, którzy starają się im przeciwstawić. A w dodatku dzisiaj są ochraniani prawem - wg hasła "bezstresowego wychowania". I tym sposobem wyzuci są ze wszystkich życiowych zasad. To jest takie samo niszczenie energii, jak rozbijanie osobistych pól elektromagnetycznych za pomocą szkodliwych promieni. Innymi słowy, coraz więcej tych młodych "geniuszów" wspaniale pomagają naszym wrogom.

Wielu z nich siedzi cały czas na necie i czyha na pewne tematy: np. chemtrails, szczepionki... etc. nie pozwalają się rozwijać rzeczowej dyskusji, niszczą ją w zalążku wywołując awantury, kompromitując tych, którzy niosą rzetelną wiedzę, każde słowo prawdy bywa zaraz ośmieszane i niszczeni są ludzie, którzy próbują ratować świat.

Czas, aby wiele osób zdało sobie sprawę jaki cienki jest lód pod naszymi stopami? Jaka wisi nad naszymi głowami "belka" z aluminium i baru? Żyjemy na zatrutej ziemi i w chorej przyrodzie.

A ludzkość i tak tego nie widzi ... i poniekąd wcale tym osobom się nie dziwię ... tu działa Prawo Przyciągania - zgniłe przyciąga zgniłe. Tam, gdzie występuje walka jest różnica poglądów. Dzisiaj na ziemi jest dużo grzmiących osób, rozbijają wrogie struktury. Idą z piorunem w ręku, który burzy fałszywą rzeczywistość i przynoszą oczyszczający deszcz. Dopóki nie zniszczymy negatywnego wzorca wbudowanego w nasze ciała nie rozniecimy w sobie wewnętrznego światła, które jest niezbędne dla naszego życia. To ci ludzie tworzą fundament prawdziwej wolności.

Nie wzniecisz nowych energii póki nie zniszczysz starych, nie obejdzie się to bez zaburzeń fizycznych i emocjonalnych. Jest to naturalna część wszystkich zmian. Lecz, aby nastąpiły pozytywne zmiany wprzódy musimy wszyscy podnieść naszą świadomość i mieć rzeczywistą ocenę obecnej sytuacji na świecie i to we wszystkich dziedzinach życia.

Obecnie potrzeba nam ludzi wiarygodnych, nie opierających się jedynie na sprycie, ale na odpowiedzialności i działających w oparciu o wewnętrzną spójność. Ludzi, którzy wyprowadzą innych z poczucia rozdzielenia na drogę wzrastania. Ludzie zintegrowani są szczerzy i wiedzą, że czas pracuje na ich korzyść, potwierdzając ich racje. Dlatego umieją czekać, nawet gdy nie odnoszą spektakularnych i natychmiastowych sukcesów. Czasami przegrana bitwa nie świadczy o przegranej wojnie. Integralności nie zdobywa się łatwo i niestety nie jest ona cechą wrodzoną. Trzeba się jej mozolnie uczyć. Cecha ta jest wynikiem długich lat pracy nad sobą, samodyscypliny i konsekwencji. Integralność to charakter człowieka.

20 Jan. 2011

WIESŁAWA