TEORIE SPISKOWE

CHEMTRAILS - MIT CZY FAKT?
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Chemtrails (chemioślady) - kiedy głośno wypowiadamy nasze zdanie odnośnie chemiośladów na niebie, chociaż dzisiaj ten temat nie jest taki obcy światu, to jednak zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy pukają się w czoło wskazując na tych, którzy są zaniepokojeni tym, co postrzegają na niebie, jako na pomylonych.

Dużo ludzi patrzy w niebo i nic z tym nie robi ... bo tak naprawdę na pierwszy rzut oka nie wiadomo co z tym zrobić? Nasze rządy i media milczą, nawet nie puszczają na ten temat pary z ust. Tylko niewielka grupa bardziej otwartych umysłów ustawia się do tych zdarzeń, które dzisiaj rozgrywają się nad naszymi głowami w jeden front. Wyrażają wielki niepokój, chociaż i ci czują się bezsilni.

Chemioślady na niebie - kto to robi i po co?

Kto nam tak paskudzi niebo?

I następne pytanie: czy chemtrails to tylko brzydko pomalowane niebo nad nami, czy również nasze problemy ze zdrowiem?

Niby wszystkie nasze światowe mocarstwa są wobec siebie agresywne, tyle było już zakłóceń w naszej historii, a jednak jak się tak temu wszystkiemu bliżej przyjrzeć łączą ich -magiczne więzy" i gromadzą się pod jeden wielki schemat, pod wspólny emblemat, a cały świat zaczyna być w uścisku -żelaznej pięści", w którym jest oczywiste, że żadne tradycyjne, opozycyjne siły nie mogą ujawnić, kto lub co wiąże ich w tą wspólną jedność. Temat jest wielki i rozległy, różne macki trzymają poszczególne programy, jest ich coraz więcej i wszystkie w jakiś sposób kryją w sobie tajemnicę i są zagadką dla zwykłych ludzi. Nie trudno też zauważyć, że wszystkie światowe programy są tylko trybami jednej wielkiej machiny ... ale nie mamy do końca pojęcia, kto tak naprawdę nią steruje?

Dzisiaj zajmiemy się tylko chemtrails ... dużą flotą samolotów latających nad ziemią, które wyraźnie nas czymś opryskują!

Czy są to substancje chemiczne i trujące?

Zmieniają powietrze, nasz krajobraz, nigdy przedtem niebo nie było takie aluminiowe, a krajobraz robi się bury i ponury. Z naszych ciał ucieka chęć do normalnego życia, spotykamy się na co dzień z potężną depresją u ludzi, gwałtownie zmienia się ich styl życia, wyrażają chwiejne poglądy, jak to naukowo udowadniają ich lekarze: są dwubiegunowi. Skąd nagłe wykluło się tylu dwubiegunowych, których medycyna leczy w szpitalach psychiatrycznych z powodu rozdwojenia jaźni? Osobiście znam coraz więcej ludzi, którzy nie umieją już żyć bez -prochów"; i tu pojawia się dodatkowy problem ..... po lekach są bardzo ulegli, aż nadto zgodni, a kiedy od nich odchodzą potrafią być agresywni, zbyt podejrzliwi .... jedno i drugie nie jest normalne.

Czy tylko nasze przyziemne i coraz bardziej stresujące nas życie jest tego przyczyną (nie możemy ogarnąć tego wielkiego pędu, wyzwań)? A może jeszcze nam "ktoś" w tym pomaga głębiej? Nasze rządy i ich ambasadorowie robią wszystko, abyśmy byli szczęśliwi ...?! Dzisiejszy świat ubrał się w białe rękawiczki, aż po same pachy, ale w tych -białych dłoniach" widać -rózgę żelazną", wszyscy jesteśmy świadkami koncentracji władzy jakiej nigdy przedtem nie było na Ziemi. Jest to rodzaj władzy, która chce opanować cały świat bez jednego wystrzału. Te macki rozszerzają się i obejmują tak wiele ..., a kto je zbyt mocno zauważa określany jest jako -przygłup" lub skutecznie izolowany.

Jak duża jest moc chemtrails?

Strange Plane Behavior 19. November 2010.

Potężna! Obecnie widać je na każdym skrawku nieba: od jednego bieguna do drugiego, wzdłuż, wszerz i w poprzek ..., a nawet się już bawią i tworzą nam nad głowami cudaczne wzory (... zachodzi tylko pytanie po co? Może śmieją się nam prosto w nos? A może to jakieś umowne symbole?)

Czy byłoby to możliwe (takie zabawy na niebie pod każdą szerokością geograficzną, w dodatku pod egidą sił wojskowych) jeśli byłoby to dziełem tylko jednego rządu?


Styczeń 2011

A może to tylko jeden człowiek siedzi na tronie całego świata, któremu podporządkowane są wszystkie rządy? Kto lub co czyni się publicznie niewidocznym i potrafi rządzić -żelazną ręką"? Kto jest tak silny i rządny władzy, że cała ludzkość jest bezsilna?

Duża liczba wpływowych ludzi i większość opinii publicznej w końcu zaczyna rozumieć, że chemtrails są śmiertelną substancją nieznanych chemikaliów, które są rozpylane na świecie za pomocą samolotów już od 50-ciu lat. Tak, tak ... to już trwa tak długo! Z początku były to takie maleńkie fale, nikt nawet nie zdawał sobie sprawy do czego zmierzają? Nadal -ktoś" chce oszukać świat, że nic złego się nie dzieje, a tym upartym po prostu mówi się: -idź nieuku do szkoły, boś niedouczony i siejesz po świecie głupoty!"

A, że dzisiejszy człowiek wyczulony jest na punkcie własnej edukacji więc zamyka buzię, boi się ośmieszenia; szczególnie, że zawodnik bywa niewidzialny i z wyszukanym tupetem (i z własną przyboczną armią) mieszają tego, który chce grzecznie wyrazić swoją lecz odmienną opinię z błotem. Toteż mamy dzisiaj, szczególnie w internecie -ośmieszaczy", gwardię specjalnie szkolonych przez rządowe programy MILAB - Projekt -Open Mind", a oni już wiedzą jak się dokładnie rozprawić z tymi -nieukami", publicznie ich kompromitują i umieją włożyć do ręki odpowiednie materiały, aby im wyprostować ścieżki świadomości.

Inaczej mówiąc, czyszczą nasze -twarde dyski" i programują na nowo, wg własnego gustu! (Ja ich nazywam cybernetycznymi psami ogrodnika). I tak wielu ludzi jest -skołowanych" bo przecież to się nie chce pomieścić w głowie normalnego człowieka, dlaczego - ktoś" miałby nas w ten sposób unicestwić?! Co więc zrobiono (przypisuje to światowym elitom) ... ano wymyślono teorie spiskowe, czyli - -niemądry, politowania godny człowiek chce zwalić wszystkie swoje nieszczęścia na światowe rządy"!

Z drugiej strony też się zastanawiam, przecież ci co nam to robią też popełniają zbiorowe samobójstwo ... a może oni już mają -coś" czym się uodpornili? A może idąc za -teoriami spiskowymi" to grupa ludzi - klonów, czyli maszyn wyszkolonych do tej roboty? Lecz i ich często dotyka ta -żelazna ręka", często idą w odstawkę ... może na zasadzie, spełnił Bolek swoje zadanie, nic nam po nim? Znaczy też bywają oszukani ... (patrząc na niektóre światowe postacie takie odnoszę wrażenie, ale to moja refleksja i nie trzeba traktować jej poważnie). Póki co zejdźmy nogami na ziemię i szukajmy w rzeczywistej przestrzeni ... śmiali piloci i inni pracownicy łamią tajemnicę, zaczynają nawet podawać swoje nazwiska, raportują ile godzin spędzili w powietrzu, ile ton trucizn rozsiali ... a my z dołu patrzymy w niebo i ciągle się zastanawiamy: czy chemtrails to prawda?

Szukając źródeł do tego tematu znalazłam nawet takie opinie, że ci, których my nazywamy: Iluminaci, Masoneria czy kompleks jot, za którymi się kryją nazwiska, np.: Rothschild... itd., to inna forma władzy, a nad nimi panuje jeszcze inny mózg, któremu oni są poddani? Kim jest ten mózg ???

To, że ludzie ubrani w płaszcz władzy są bardziej bezwzględni to już wiemy, dużo ludzi również już wie, że dzisiejsze programy hipnotyzują ludzi ... czyżby jednym z nich był program chemtrails?

-Ośmieszacze" krzyczą: -chemtrails to smugi zamrożonej pary ... dajcie nam dowody, że w nich znajdują się trucizny .... czy zdajecie sobie sprawę co mówicie ? Macie chore umysły!"

Lecz coraz więcej prostych ludzi widzi, że samoloty latają na różnych wysokościach, często znacznie niżej, w różnych warstwach temperatur ... więc coś tu nie tak ... ?

Są już i tacy odważni, jak emerytowany senator z Arizony, który pojechał do Waszyngtonu tylko po to, aby porozmawiać z ludźmi z Kapitolu o chemtrails i geoinżynierii. Mr. Karen Johnson odwiedził Biały Dom z udokumentowanymi materiałami i filmami na ten temat, które dzisiaj wszystkie są w dokumentach G. Edwarda Griffina, Micheala J. Murphego, Paula Wittenberga, ludzi, którzy mają sporą wiedzę na temat chemtrails.

E. Griffin jest pisarzem i producentem filmów dokumentalnych, jest dobrze znany w pokonywaniu trudnych i kontrowersyjnych tematów. Przedstawia je w sposób niezwykle wyraźny i łatwy do zrozumienia dla każdej grupy ludzi.

Dokumenty E. Griffina wyraźnie mówią: że jednym ze związków chemicznych występujących w chemtrails jest tlenek glinu (aluminium), który jest toksyczny dla wszystkich form życia. Te materiały przekazał również Senator K. Johnson w Białym Domu.

Między innymi powiedział: -zachorowalność na Alzheimera gwałtownie wzrosła od czasu rozpoczęcia opryskiwania nieba pod koniec lat 1990."

G. Edward Griffin talks about new CHEMTRAIL film


cdn...

8 Jan. 2011


WIESŁAWA