TEORIE SPISKOWE

(BYŁY) AGENT FBI O SMUGACH CHEMICZNYCH

Ted Gunderson to emerytowany, regionalny szef FBI. Piastował więc jedno z najwyższych stanowisk w Agencji, przez co jego słowa mają stosowną wagę. Ostatnio wygłosił opinię na temat smug chemicznych.

Zrzucanie śmierci, znane pod nazwą smug chemicznych; są one zrzucane i rozpylane nad całym USA, Anglią, Szkocją, Irlandią i północną Europą. Widziałem je osobiście nie tylko nad USA, ale także w Meksyku i Kanadzie. Ptaki umierają na całym świecie. Setki tysięcy ryb umiera na całym świecie. To jest ludobójstwo. To jest trucizna. To morderstwo dokonane przez Narody Zjednoczone. Ten element w naszym społeczeństwie, który tego dokonuje, musi być zatrzymany. Znam dwa miejsca z których startują samoloty, które później zrzucają na nas to gówno.

Cztery z tych samolotów startują z lotniska Air National Guard w Lincoln, Nebraska. Inne samoloty startują z Fort Still, Oklahoma. Osobiście obserwowałem samoloty stacjonujące w Nebrasce na lotnisku Air National Guard. Nie miały żadnych oznaczeń. To potężne, przypominające bombowce samoloty bez żadnych znaków.

To jest przestępstwo: przestępstwo przeciwko ludzkości, przestępstwo przeciwko Ameryce, przestępstwo przeciwko obywatelom tego wspaniałego kraju. Ono musi być powstrzymane. Co się dzieje z Kongresem??? To przecież ma także wpływ na ich populację i ich ludzi, i ich przyjaciół, i ich rodzinę, i ich samych. Co się z nimi dzieje?? Co się dzieje z pilotami, którzy latają tymi samolotami i zrzucają na nas to gówno, tę truciznę na swoje własne rodziny? Ktoś musi wreszcie coś z tym zrobić. Ktoś w Kongresie musi wystąpić i zatrzymać to natychmiast.

Dziękuję. Nazywam się Ted Gunderson.

Źródło: LINK!
 

Były agent FBI Ted Gunderson mówi o chemtrails [PL]