TEORIE SPISKOWE

AKCJA "WLEPKA" PRZECIWKO CHEMTRAILS!
(WERSJA 1.1)


Zdjęcie zrobione w Lublinie przez autora artykułu w połowie roku 2010.


Zdjęcie zrobione tego samego miejsca przez
innego mieszkańca w Lublinie około 15min później.

 

NOTKA WSTĘPNA:

Wszyscy widzimy co dzieje się nad naszymi głowami. Spryskują nas jak karaluchy świetnie się przy tym bawiąc. Piloci w tych samolotach oraz ci co wydają im rozkazy sądzą, że są bezkarni. Myślą, że ujdzie im to na sucho gdyż uważają, że zdecydowanej części naszych obywateli plan depopulacji nie pomieści się w głowach! Jak wiemy większość społeczeństwa jest mocno hipnotyzowana przez magiczne pudło zwane telewizorem, a usłyszeć tam o chemtrails jest praktycznie niemożliwe! a nawet jakby tak się stało (przykład księdza z Jasnej góry, który napisał artykuł: LINK!) zostanie to wyśmiane! i wmówione nam, że nie ma na to dowodów, a jak wiemy dowodów jest od groma! Wystarczy obejrzeć pierwsze z brzegu filmy takie jak "Nie rozmawiaj o pogodzie" czy "Aerosol Crimes". Teraz warto zapytać się kim jest ktoś kto twierdzi, że nie ma na to dowodów?

Trzeba również pamiętać, że na masową skalę działają dezinformatorzy którzy za wszelką cenę chcą ludzi zwieść na manowce aby nie odkryli oni czemu właściwie ta akcja spryskiwania nieba ma służyć. Będą tacy którzy będą mówić nam, że jest to akcja mająca na celu walkę z "globalnym ociepleniem" i że niby jest to robione dla naszego dobra, ale takich dezinformatorów trzeba szybko znokautować celną ripostą (LINK!). Są też tacy którzy po prostu będą wyśmiewać i nazywać ludzi którzy znają prawdę szaleńcami od "teorii spiskowych". Jeżeli tak owego spotkanie dajcie mu link do tego wideo: LINK! z pytaniem czy to aby normalne? Jest też mnóstwo innych filmików czy artykułów, które można zaserwować takiemu agentowi potwierdzających, że prawda leży po naszej stronie, ale ludzie, którzy są specjalnie wysłani aby siać zamęt nie są skłonni do rzetelnej dyskusji. Trzeba wklejać filmik, który nie może być obalony i wtedy wszelki jego wysiłek w oczach innych ludzi jest dowodem na jego pracę dla ciemnej strony mocy. Czasami dezinformatorzy będą rozpisywać się bardzo szczegółowo od strony naukowej próbując udowodnić, że nie ma w tych nieznikających smugach nic dziwnego i, że owe smugi są czymś normalnym. Trzeba na takich uważać i kosić ich filmikami, których nie są w stanie obalić, a na dodatek w tych filmikach, które podałem wyżej są bardzo szczegółowo omówione wszystkie kwestie czemu nie są to zwykłe smugi kondensacyjne. Na szczęście człowiek odrobinę mądry łapie w mig, że nie jest to normalne zjawisko i nie da się zbić z pantałyku.

O dezinformatorach można byłoby znacznie więcej napisać i podawać konkretne przykłady, ale ten artykuł nie jest o tym. Tylko tak pobieżnie o tym wspominam i warto to po prostu wiedzieć.

Trzeba pamiętać, że prawda leży po naszej stronie i zasila nas swoim światłem. Prawda już dłużej nie może być zatrzymywana przez macki kłamstwa. Coraz więcej ludzi budzi się ze snu i rozpoznaje prawdę, której kłamstwo nie jest w stanie zagłuszyć.

Czas najwyższy aby wziąć sprawy w swoje ręce. W czasach, w których żyjemy nałożony jest na nas obowiązek działania i stawiania oporu złu. Bycie biernym w obecnych czasach nie spowoduje, że owy proceder się skończy. Możemy powiedzieć STOP tym opryskom i pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy za tym stoją oraz tych, którzy o tym wiedzą, mają władzę aby przekazać informację światu, ale nic z tym nie robią! To skandal, że nasi politycy oraz media nie trąbią o tym wszem i wobec "24 godziny na dobę"! Pewnie myślą, że wkupią się w łaski NWO, ale niestety mają na to marne szanse.

Tak więc wzywam wszystkich do wzięcia udziału w masowym sprzeciwie przeciwko deptaniu naszej godności! Przeciwko ewidentnemu działania na naszą szkodę! Czy masz coś cenniejszego niż zdrowie? Czy obchodzi Cię los Twoich dzieci? Czy chcesz aby wdychały chemiczne świństwa gdy idą do szkoły? Chcesz aby Twoje dziecko było apatyczne, osłabione, bez chęci do życia? A to przecież podstawowe objawy zatrucia ciężkimi metalami! Czy chcesz żyć w takim świecie? Bo ja na pewno nie! i jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w akcji sprzeciwu! Razem możemy bardzo dużo! aż się ci truciciele zdziwią!
 

CZY TO JEST LEGALNE?

Naklejania na słupach czy przystankach jest niezgodne z Polskim prawem, ale pryskanie nas tym gównem jest znacznie bardziej nielegalne niż jakaś przyklejona na słup czy przystanek naklejka! Gdyby ktoś został przyłapany na naklejaniu naklejki w nieodpowiednim do tego miejscu może zastać poproszony o przywrócenie owego miejsca do stanu poprzedniego lub zapłaci grzywnę. Nie mniej jednak są specjalne grube słupy, które służą do naklejania różnych plakatów i tam można w pełni leganie naklejać do woli. Można też zrobić własne plakaty aby były lepiej widoczne niż małe naklejki.


CO WARTO KUPIĆ?

Na pewno na początek musimy zakupić odpowiedni papier. Dobrym wyborem jest papier samoprzylepny uniwersalny (etykiety samoprzylepne to to samo). Warto szukać na allegro (papier samoprzylepny uniwersalny: LINK!) (etykiety samoprzylepne uniwersalne LINK!) lub w jakimś sklepie papierniczym.


JAK ZROBIĆ WŁASNY WZÓR?

Można zrobić go np. w programie "CorelDraw", w "Paincie" lub w każdym innym programie do "rysowania". Jeżeli zdecydujesz się na program "CorelDraw" będziesz potrzebować też darmowego programu "PDFCreator", którym to zmienisz plik "corelowy" na "pdf'a", z którego już bez problemu dokonasz wydruku swojego wzoru.
 

GOTOWE WZORY DO DRUKU:

Nasz serwer:

wzór 1:
wzór 2:


wzór 3:
(połączenie wzoru 1 i 2 + lekko większy rozmiar naklejek)

wzór 4:
wzór 5:
(wzory z radiobc.pl)

GOOGLE: "CHEMTRAILS" 1:
GOOGLE: "CHEMTRAILS" 2:
(dwie duże naklejki mieszczące się na jednej kartce A4)


PROCES DRUKOWANIA:

W opcjach drukowania musimy zaznaczyć typ papieru: "Etykiety". To bardzo ważne bo w przeciwnym razie nasz wydruk będzie rozmazany.

Tak wygląda papier samoprzylepny wodoodporny, którego osobiście nie polecam gdyż na niektórych drukarkach wydruk wychodzi rozmazany.

Nawet ustawienie w opcjach drukowania typu papieru: "Etykiety" nic nie pomaga. Oczywiście ten problem tyczy się tylko niektórych drukarek jak np. HP LaserJet 1020. Prawdopodobnie na drukarkach HP 5 lub 2420 będzie wydruk idealny (taki dostałem cynk od sprzedawcy). W sumie wodoodporny papier jest lepszy niż matowy bo nie zniszczy go deszcz, ale niemniej jednak z tego co widzę to papier uniwersalny całkiem dobrze radzi sobie w czasie "mokrych" dni.


Z lewej zwykła kartka papieru biurowego, z prawej wodoodporna gdzie wydruk był zrobiony na nie odpowiedniej drukarce mimo zaznaczenia typu papieru "Etykiety".

Tak wyglądają dobrze zrobione wydruki z zaznaczonym typem papieru "Etykiety" na papierze samoprzylepnym uniwersalnym.

Jak widzimy ten papier idealnie nadaje się na naszą akcję i nie trzeba się martwić, że wydruk będzie zepsuty.

A oto wycięte gotowe do przyklejenia naklejki:

Na papierze wyraźnie jest napisane, że papier jest przystosowany do drukarek atramentowych, laserowych, igłowych oraz kserokopiarek.


 

SUKCESY AKCJI:


(zdjęcie zrobione w Lublinie przez kurierlubelski.pl)

Artykuł na stronie kurierlubelski.pl: LINK!

Warto dodać, że umieścili oni na swojej stronie dwa dobre widea czyli: "Chemtrails nad Lublinem 24-26.04.2010" oraz "Chemtrails - Chmury Śmierci" (jest to wycinek filmu "Nie rozmawiaj o pogodzie", o którym pisałem na samym początku tego artykułu).


(kliknij aby zobaczyć zdjęcie w lepszej rozdzielczości: LINK!)

Jak widzimy pod artykułem znalazły się tylko 23 komentarze na dzień 15.09.2010 (18:00). Nie mniej jednak ludzie wydają się tam być w miarę świadomi procederu jaki dzieje się nad naszymi głowami. Chodź trzeba wspomnieć, że dezinformatorzy też dołożyli swoje dwa grosze.

Zrzuty ekranu artykułu: LINK1! (strona główna kurierlubelski.pl), LINK2! (górna część artykułu), LINK3! (dolna część artykułu).

Artykuł na wiadomosci.wp.pl: LINK! Jak widzimy ilość opinii do artykułu jest bardzo duża i na dzień 15.09.2010 (17:00) wynosi aż 220.

Zrzuty ekranu artykułu: LINK1! (strona główna wiadomosci.wp.pl), LINK2! (artykuł).

Też strona lublin.naszemiasto.pl dała wzmiankę o tej akcji: LINK!. A tutaj zrzut ekranu jak było to na pierwszym miejscu w "aktualności": LINK!. Znalazłem jeszcze inne strony, które miały wzmiankę o tej akcji, ale wydaje mi się, że one po prostu "bezsensownie" kopiują informacje z innych źródeł. Tak czy siak dobrze, że informacja idzie w świat.

Niestety artykuły wyśmiewają problem chemtrails, ale niemniej jednak pewna część komentarzy jest godna uwagi. Widać, że ludzie są coraz bardziej świadomi tego w jakie wielkie "gówno" jesteśmy uwikłani! Można też dostrzec pracę dezinformatorów, ale chcąc nie chcąc ludzie ich szybką "gaszą".

W wyszukiwarce google.pl możemy znaleźć sporo wyników i stron, które mówią o akcji wlepka (skriny wykonane 15.09.2010 o 18:16): strona nr 1: LINK!, strona nr 2: LINK!.
 

MINI PODSUMOWANIE:

Akcja "WLEPKA" to małe koszty i dobre efekty! Większość naklejek przetrwa długie tygodnie jak nie miesiące czy dłużej. Oczywiście część zostanie zerwana dość szybko, ale skończy tak jedynie mały procent całości. Moją dobrą radą jest też zaopatrzenie się w papier biurowy i drukowanie po prostu "ulotek", które będziemy rozdawać przechodzącym ludziom. Szczególnie jest to dobry pomysł gdy na niebie są chemiczne smugi wtedy można liczyć że procent zainteresowanych ludzi owym problemem będzie wysoki. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji informacyjnej! Czy to naklejkowej czy ulotkowej! Pozdrawiam i życzę sukcesów!


Dobry Samarytanin