ŚWIAT ENERGII

ZROZUMIEĆ ŚWIAT ENERGII

Aby zrozumieć w jaki sposób energia wpływa na nasze życie, musimy zrozumieć i określić w jaki sposób jest ona wytwarzana. Każda myśl, intencja lub działanie wywołuje emocje, które etykietkuje energie na pozytywną lub negatywną. Jedna i druga energia jest uwalniana do aury człowieka, a następnie jest dzielona ze wszystkimi ludźmi, zwierzętami i roślinami a nawet przedmiotami, z którymi ta osoba ma kontakt (i vice versa - my również czerpiemy energie od tych wszystkich istot/rzeczy). I tak energia pozytywna czy negatywna jest przekazywana z jednej osoby na drugą… czy z jednej rzeczy na drugą.

Negatywne energie nie są pożądane w naszym życiu, toteż pozytywny człowiek unika ludzi, którzy nieustannie wyrażają złość, żal, smutek, strach, chciwość, zazdrość, samolubstwo, nienawiść etc.

Pozytywne energie są dla człowieka pożądanymi energiami np współczucie, miłość, szczęście, spokój, przebaczenie, hojność, nadzieja... etc.

Nasze energetyczne wibracje wpływają nie tylko na nas ale również zbiorowo. Jeśli taka zbiorowa negatywna energia np strachu, złości, ducha wojny etc. dotyka nas, dotknie także każdego z nas na całym świecie, ponieważ podróżuje od jednego do drugiego człowieka, a jeszcze mocniej, kiedy ten świadomie podłącza się pod te energie np słuchając radia, TV, czy wyszukując negatywne informacje, które oczywiście będą źle wpływać na jego aurę… w ten sposób rozszerzamy to negatywne zbiorowe pole świadomości.

Człowiek pozytywny szybko się jej pozbędzie, negatywny będzie ją kumulował, szczególnie kiedy jest wtopiony w podobne środowisko, które takie energie produkuje.
Osoby, które produkują pozytywne energie sieją podobne... i te osoby, które się na tym skupiają będą mieć pozytywną zbiorową świadomość.

Nasze myśli też produkują pozytywną lub negatywną energię… toteż obserwujmy swoje myśli, to one przynoszą nam zdrowie, szczęście, dobrobyt… albo na odwrót, negatywne energie wniosą w nasze życie negatywne zdarzenia.

Na naszej planecie mamy również wielki poziom negatywnych energii wytwarzanej przez cierpienia i żyjące w strachu zwierzęta… w dodatku ludzie używają zwierząt jako pożywienia, źródła energii żywnościowej… a to przenika do naszych organizmów, czy ludzie w to wierzą czy nie, ale na ewno mięso powoduje więcej chorób niż warzywa i owoce, które na pewno zwiększają poziom naszej energii, a ludzie po nich czują się bardziej spokojni i harmonijni. Podobnie jest z naturalnymi drzewami, kwiatami, źródłami dobrej wody, czystym powietrzem, to wszystko tworzy pozytywną atmosferę, w której człowiek czuje się doskonale. To wszystko tworzy świat niewidzialnej energii, która wznosi naszą duchową świadomość i pozytywnie zmieni nasze życie i samoulecza nas.

Tylko te dwa rodzaje energii: pozytywna i negatywna sprawia, że czujemy się szczęśliwi lub nieszczęśliwi, zdrowi lub chorzy… ale istnieje wiele sposobów jej zdobywania.

Energie w naszych ciałach tworzą naszą aurę, która przenosi informacje z czym lub z kim się stykamy, określa jacy jesteśmy. Tam zatwierdzamy każdy jeden transfer energii. Aura jest niczym nasza antena. I my sami pozostawiamy po sobie podpisy energetyczne. Dotyczy to wszystkich przedmiotów, których dotykamy, toteż takie ważne jest ich oczyszczanie… szczególnie tych przedmiotów, które wnosimy w nasze środowisko, bo może się zdarzyć, że przyniesiemy z zewnątrz bardzo niekorzystne dla siebie energie osób lub zdarzeń, które wcześniej miały kontakt z tym przedmiotem. Nie jeden raz się słyszy, że jakiś przedmiot wniesiony do domu narobił nam wielkiego bałaganu, chociaż sami w to nie możemy uwierzyć, ale intuicyjnie kojarzymy, że wniesienie tego co się właśnie dzieje w naszym życiu zawdzięczamy sobie.

Podobnie jest ze stresem, to negatywna energia… to stresowi zawdzięczamy problemy z naszym ciśnieniem krwi, niewydolnością serca, wrzodami żołądka itd. Stres spowodowany jest przez społeczny aspekt życia, zwłaszcza pracę… a nawet rodzinę.
Jeśli masz świadomość jak pracują energie możesz z tym coś zrobić, możesz sobie pomóc, możesz pożegnać się z wieloma niepożądanymi energiami, tylko musisz wprzódy zrozumieć jak one pracują.

Vancouver
9 Oct. 2019

WIESŁAWA