ŚWIAT ENERGII

ZNACZENIE 6 i 66 W NUMEROLOGII

Aby lepiej zrozumieć 66, trzeba wprzódy dobrze zrozumieć naturę samej cyfry 6.

Cyfra 6 jest uważana za najbardziej harmonijną ze wszystkich liczb jednocyfrowych... ale jak każda cyfra nie jest pozbawiona wad. Najważniejszy wpływ szóstki to jej kochająca i troskliwa natura. Właściwie nazywany ją numerem macierzyństwa, chodzi o poświęcenie, opiekę, uzdrowienie, ochronę i nauczanie innych. Żadna rodzina ani społeczność nie może funkcjonować bez potęgi 6, aby utrzymać ją razem i zapewnić im bezpieczeństwo. Jest klejem, który utrzymuje razem rodzinę lub społeczność.

Są jednak chwile, w których szóstka staje się zbyt zaangażowana w życie bliskich jej osób, do tego stopnia, że staje się nachalna i wtrąca się we wszystko i posuwa zbyt daleko swoją ofiarną naturę i dla wielu osób staje się wycieraczką, która może być wykorzystywana i deptana. Niemniej jednak jest szczerze doceniana i uwielbiana w zamian. Z tego powodu cyfra 6 jest uważana za jedyną liczbę zgodną ze wszystkimi innymi liczbami. Tworzenie środowiska pokoju i harmonii jest zawsze jej największym impulsem. Ponadto uwielbia uczyć i prowadzić innych, zwłaszcza młodych, starych i mniej szczęśliwych.

Szóstka jest pełna współczucia, a jej poczucie sprawiedliwości jest dobrze rozwinięte - kiedy dostrzeże niesprawiedliwość, poświęci cały swój czas i wysiłek, aby wszystko naprawić. Prawie zawsze faworyzuje słabszych i nigdy celowo nikogo nie skrzywdzi, zwłaszcza tych, których uważa za mniej szczęśliwych. Ma silne poczucie odpowiedzialności i można liczyć na to, że wykona rzetelną pracę. Może być wymagająca, ale jest także zdolna i chętna pozostać w tle, gdy jest to potrzebne, pracując i opiekując się bez oczekiwania nagrody.

Tak, że 6 jest idealistyczny, ufny i łatwy w użyciu... co może przynieść dla niej druzgocące rezultaty... bo niesie swoje serce na rękawie i oczekuje tego samego od innych. Rola doradcy przychodzi jej naturalnie, a wielu przyjdzie do niej, by płakać na jej ramieniu lub szukać jej przyziemnej mądrości.

Ale żadna cyfra nie jest idealna, ma swoje plusy i minusy, toteż 6 z drugiej strony może być zazdrosna i małostkowa, zwykle skupia się na drobnych szczegółach, ignorując większe... zwykle na własną szkodę. Tu może źle osądzić cudzy charakter i wiadomo, że poświęca się sprawie lub osobie, nawet gdy wszyscy wokół niej próbują ją przekonać, że ta osoba lub sprawa nie jest tego warta.

Szóstka, choć kochająca, opiekuńcza i pełna współczucia dla innych, może być egocentryczna i egoistyczna. Jeśli osoby będące pod jej opieką nie okażą uwagi, której pragnie, może się od nich odwrócić, a nawet zranić.

Żadna liczba nie jest pozbawiona słabości i błędów, ale cyfra 6 jest w rzeczywistości najbardziej harmonijna i stabilna spośród dziewięciu pojedynczych cyfr (1-9). Być może z tego samego powodu, kiedy dzieje się coś niezwykłego, a szóstka popada w niezgodę i dysharmonię, staje się ona prawdopodobnie najbardziej destrukcyjną i niebezpieczną ze wszystkich liczb.

Toteż strzeż się cynicznej lub wściekłej 6 - jest bezlitosnym wilkiem w owczej skórze.

Liczba 66, mistrz kosmicznej miłości...

aby lepiej zrozumieć istotę 66, przyjrzyjmy się jej składowi i liczbie, do której została zredukowana. Składa się 2 x z cyfry 6, a następnie jest redukowana do jednej cyfry 3:

6 + 6 = 12
1 + 2 = 3

Zatem esencja numeru 66 zawiera esencję cyfry 3 i dwukrotności cyfry 6.
Esencja trójki: optymizm i twórcze wyrażanie siebie...
plus hojna dawka esencji 6 (2x), takich jak idealizm, rodzina i harmonia.
Rezultat jest wyjątkową esencją.
Toteż 66 ma drugą nazwę, tzw Numer Anioła... i kiedy numer 66 pojawia się w twoim życiu, niesie przesłanie aniołów o obfitości, optymizmie i kreatywności.

Nasze anioły komunikują się z nami za pomocą powtarzającej się liczby lub grupy liczb, powtórzenie ma na celu podkreślenie i siłę ich przesłania.
Numer Anioła 66 to potężne przesłanie o miłości i uzdrowieniu. Jeśli numer 66 pojawił się ostatnio w twoim życiu, wiedz, że twoje anioły wysyłają ci miłość i wsparcie w tym czasie w twoim życiu.

66 to 2 x 33 (boska wibracja, też z grupy 6 - 3+3), czyli szczególnie pomyślna, ponieważ jest liczbą podwójnego Jowisza (3) i Venus (3+3/6)... więc siłą rzeczy musi być liczbą szczęśliwą.

Ale pamiętajcie, to są liczby, którymi manifestuje się bogini Kali (LINK!), czyli bogini zniszczenia.

To tak w skrócie.

Vancouver
26 Oct. 2019

WIESŁAWA