ŚWIAT ENERGII

WYŻSZY CZŁOWIEK
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

To nie ten, który jest starszy wiekiem ciała czy duszy... tylko ten bardziej duchowo rozbudzony. Człowiek manifestuje materialną i świadomą tożsamość. Dzieje się to na poziomie mikro i makrokosmosu, to jest fizjologia naszego Stworzenia i nie ma tu nic nadzwyczajnego. Każdy człowiek ma taką opcje wmontowaną w swoją duchową biologię, inna sprawa, jak ją w sobie przebudzi?

Wszystkie formy świadomości manifestują się w podobny sposób. Wszyscy bez wyjątku pozostawiamy swoje odciski w polu morfogenicznym, które utrzymuje informacje dotyczące nas... i jaki posiadamy szablon światła i dźwięku, tak się zamanifestujemy w materii i w naszym tożsamym życiu.

Szablony, to są siatki 12 drzew, to są warstwy ułożone warstwa na warstwie pól morfogenicznych, każdy inny poziom formy na Uniwersalnym Drzewie Życia. Człowiek jest połączony z danym polem w zależności od jego ilości przebudzonych nitek DNA.

Nasz osobisty schemat jest naszym osobistym polem morfogenicznym i może się rozszerzać (albo kurczyć)... i tak się zaprezentujemy w materialnym świecie.

Kiedy nasze pole rozszerza się, w zależności na który poziom: planetarny, galaktyczny, uniwersalny, wielowersowy, zamanifestujemy się w innej rzeczywistości. To są już nasze wyższe światy, nasza wyższa dusza i jej dojrzałość, które się nam objawia na poziomie wyższych czakr, od czakry 8 do 15.

Są to czakry morfogenetyczne, już wyższe struktury energii niż 7 pierwotnych czakr (opisywałam te czakry do liczby 13 już kilka lat temu, znajdziecie to na stronie, tak ogólnie... teraz jest czas na bardziej zaawansowaną wiedzę). Te wyższe antycząsteczkowe, które łączą się z 7 pierwotnymi- głównymi w procesie duchowego wznoszenia się... kiedy człowiek posiada jeszcze 2 nici DNA.

7 głównych czakr to pierwsze połączenie z naszym sobowtórem, poprzez integrację Duszy i monadycznego ciała duchowego... to właśnie ten proces tak naprawdę nazywa się duchowym przebudzeniem, wznoszeniem, ściągnięcie w swoje pole energetyczne Wyższego Ja... a nie przebudzenie się w świecie materialnym za pomocą własnej inteligencji. Jeśli zauważamy ciężar materialnego życia, jeśli ktoś ma zaciskaną pętlę na szyi i próbuje poprawić swój los poprzez walkę z przeciwnikiem, to najczęściej nic nie wskóra, tu trzeba innego zrozumienia naszego życia, trzeba zrozumieć, po co jesteśmy na tym świecie. Ale też nie powiem, że takie zaciskanie tej pętelki na szyi w naszym fizycznym życiu nie przyczyni się do duchowego przebudzenia, do ożywienia wyższego ciała aurycznego. Wszystko zależy od naszej świadomości, w jakiej obecnie się znajdujemy. To właśnie to zaciskanie tej pętelki bardzo często ożywi nasze gruczoły hormonalne i fizyczne narządy, jeśli nasza energia będzie płynąć spontanicznie i pozwolimy jej na spontaniczny przepływ... nie wymuszony - nawet ten program duchowy, dusza musi sama zrozumieć i doświadczyć, o co w tym wszystkim chodzi, a nie być prowadzona na smyczy, tych, którzy myślą, że już wszystko wiedzą. To tacy ludzie mają problem z oświeceniem, przebudzeniem się... i nie budzą wyższych centrów energetycznych, tzw. czakr morfogenicznych.

Każda czakra bez wyjątku jest powiązana z określoną matrycą umysłu i wyższymi wymiarami formy i funkcji duchowego wzorca.
I tu trzeba jeszcze wiedzieć:
-każde ciało auryczne ma swój zestaw 7 głównych czakr, tzw. cząsteczkowych, z których każda zmienia się w tym samym miejscu w ciele fizycznym, czyli tak jakby miały ten sam wspólny kurek i jeśli którakolwiek z nich będzie zablokowana, tak samo będzie zablokowany i ten kurek, energia nie popłynie przez niego i żadna wyższa, antycząsteczkowa czakra nie będzie otworzona, i te 8 antycząsteczkowych czakr będzie nadal zamknięte, tym samym nasze duchowe ciało nie będzie przebudzone. To są już wyższe pasma częstotliwości, ale kiedy pierwotne czakry szwankują, bez względu na to, która to jest czakra, te wyższe częstotliwości nie zadziałają. To jest awaria w naszym energetycznym ciele niczym uszkodzona elektryka w mieszkaniu.

Energia jest przekazywana z dolnej czakry do górnej i jeśli jest brak jakiegokolwiek połączenia między tymi dwoma warstwami (cząsteczki i antycząsteczki) nie jest przekazywana do górnej warstwy.

Dolne czakry służą do ożywiania ciała, kiedy są zablokowane, uśpione nie przyciągają do fizycznego ciała wyższej świadomości. Połączenie się tych dwóch warstw czakr to już stworzenie jedności świadomości, czyli zjednoczenie płci między głównymi czakrami: męskimi i żeńskimi, w ciele stworzona jest jedność... już inna energia, a nawet zmienia się kolor czakr (inna jest częstotliwość wibracji, kolor światła i dźwięku) ... to jest już doskonałe duchowe małżeństwo i zrozumienie tego tematu:
- co to znaczy? ... że jedno jest zanurzone w drugim?
Czy tu chodzi o zwykły seks, czy coś więcej?

W tym przypadku nasze Wyższe Ja schodzi do ciała fizycznego i zaczyna się manifestować zupełnie inny... już wyższy człowiek. To połączenie odbywa się poprzez 8 czakrę, zwaną Wyższym Sercem (Grasica). Kiedy ten proces zaczyna się dziać w człowieku, pojawia się Wyższa Jaźń i budzi się Ciało Świetliste.

Na każdym poziomie jest wyższa matryca i kiedy przebudzi się atom Chrystusowego nasienia w czakrze 8, zaczyna dziać się dużo rzeczy w osi środkowej szyszynki. Czujemy tam wybuchy i wielką gorączkę, które rozpływa się na resztę ciała. To jest 9 czakra, tzw. pole żyroskopowe, jakże inne niż czakra 7. To tu następuje aktywowanie Płomienia Amoraea (wewnętrznego Ducha Świętego). Dopiero wówczas człowiek jest zdolny doprowadzić do Triady i zapali atom trwałego nasienia Chrystusowego, który jest w Wyższym Sercu. To jest połączenie serce - mózg.

cdn...

Vancouver
3 Feb. 2023

WIESŁAWA