ŚWIAT ENERGII

USTA BOGA - ATOMOWE WROTA
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

LINK! DO CZĘŚCI 4

Nasze duchowe ciało zaczyna się budzić i aktywować Chrystusowe Nasiono w grasicy. Dopiero wówczas można powiedzieć, że człowiek jest już na wyższym poziomie przebudzenia duchowego i zaczyna łączyć się jeszcze wyżej w czakrze 9, czyli z polem żyroskopowym, w środkowej osi w szyszynce.

Dziewiąta czakra, inaczej zwana - Usta Boga a jej otwór znajduje się dokładnie z tyłu szyi, gdzie leży czaszka na szczycie kręgosłupa. Łączy się z Medulla Oblongata, siatkową formacją mózgu i rdzenia kręgowego. Ten obszar w mistyce znany jest, jako Złoty Kielich, zawiera kosmiczną inteligencję, wewnętrzną mądrość. Na tym etapie, człowiek jest już połączony z Potrójnym Płomieniem, ma już dostatecznie okablowany mózg, czyli aktywne ciało duchowe i jest już w stanie rozumieć i utrzymać Uniwersalną Wiedzę i wewnętrzną Mądrość w Złotym Kielichu, które są przekazywane przez Srebrny Sznur w Czakrze Korony, już po aktywacji Energii Kundalini.

Na tym poziomie człowiek ma już dostęp do innego świetlistego języka, to jest już inny świetlisty kod i dostęp do innej wiedzy. Taki człowiek ma dostęp do innych duchowych pól i kontakt z opiekunami Michała poprzez siatkę Złotego Orła... i musi rozumieć ten poziom, który dla ludzi na niższym poziomie nie jest aktywny, jest uszkodzony w ich polach.

Więcej o Ustach Boga piszę w mojej książce „Usta Boga”, ta książka to instrukcja, która dokładniej wyjaśnia czym jest ośrodek Alta Major, który znajduje się u podstawy czaszki, to jest właśnie 9 czakra morfogeniczna, odpowiada rdzeniowi przedłużonemu i daje dostęp do Uniwersalnego Prądu Antahkarany (biały słup światła, w który jest włożony już człowiek na tym poziomie). Ten punkt nazywamy Ustami Boga, ze względu na umiejscowienie w głowie, jest to Centrum energii w ciele świetlistym, które reguluje wiele aspektów funkcji mózgu i gruczołów a cały obwód łączy się w centrum Hary.

Aby utrzymać połączenie i komunikację z Wyższym Ośrodkiem Serca w grasicy i zbudować kryształowy lotosowy oddech w Świętym Kryształowym Sercu, musi być połączone ze sobą 3 główne ośrodki energetyczne, które zadziałają jako Trójca, tj: podwzgórze, przysadka mózgowa i szyszynka. To jest bardzo skomplikowana część duchowej anatomii, ponieważ wprzódy należy przebudzić i uzyskać połączenie Energii Kundalini, zebrać energię z 7 czakr i ją zharmonizować... dopiero wówczas z 7 czakry Korony, od czubka głowy zacznie być tworzone nowe połączenie, które idąc przez środek czoła, mniej więcej na środkowej linii włosów, następnie schodzi do podstawy czaszki i nie prowadzi energii do góry, jak myśli wielu ludzi, tylko w dół ciała, tworzy obwód trójcy i komunikuje się z wyższymi warstwami świadomości. Następnie sprowadza energię do ośrodka gardła i skrzynki głosowej... w tym czasie budzące się na tym poziomie osoby będą mieć problem z głosem, mową, będą mieć utrudnioną komunikację, ponieważ wszystko tam się zmienia, trwa duża przebudowa tego ośrodka. To jest dla tego człowieka bardzo ciężki czas, ponieważ buduje się zupełnie inna, już nowa platforma energetyczna, która działa jako odbiornik energii kosmicznej i jest już tą platformą do Wniebowstąpienia.

Kiedy człowiek czuje zmiany z tyłu głowy, w karku, kręgosłupie, może to znaczyć, rozwija się w nim ta umiejętność, ale trzeba to wszystko sprawdzić, aby nie przegapić innych rzeczy, np. patologicznej choroby, którą w tym przypadku należy leczyć. W czasie duchowego przebudzenia człowiek doświadcza multum pseudo-chorób, między innymi licznych traum z poprzednich wcieleń, i można nieopatrznie źle zrozumieć symptomy pseudo-choroby i patologicznej choroby.

Kiedy rusza ten ośrodek na polu duchowym, człowiek poczuje multum symptomów (w różnych częściach ciała). Zostanie zablokowane wiele organów, będą szwankować i rozleje się ból po całym ciele... w tym przypadku znaczy - trwa aktywacja Złotego Kielicha.

I jak wyraźnie to mówię i często to piszę, to jest bardzo ciężki czas dla tego człowieka, to jest kompletna przebudowa jego mózgu na wielu poziomach i wyższej aktywności duchowej ciała. Rdzeń przedłużony łączy nie tylko wyższe poziomy mózgu, jest odpowiedzialny za wiele funkcji, kto zna anatomię człowieka nie jest tym faktem zdziwiony, że za każdą przemianę na tym polu, odpowiedzą również inne organy w innych częściach ciała...
-automatyczny układ nerwowy: oddychanie, ośrodek serca, OUN współczulny, przywspółczulny, układ nerwowy, receptory w naczyniach krwionośnych,
-ośrodki: kaszlu, kichania, połykania, wymiotów, mowy, słuchu... i właśnie takiemu człowiekowi przychodzi się z tym wszystkim mierzyć... czyli z zawirowaniami w całym ciele, które trwają latami jednocześnie na wielu frontach, zanim otworzy u podstawy szyi te Atomowe Wrota. Taki człowiek nie jest zdolny pracować.

To jest bardzo ciężki odcinek do przerobienia, ponieważ jest pod mocną kontrolą niższego ego, które jest implantem gadziego mózgu, który jest umieszczony w pniu mózgu poprzez rdzeń przedłużony. Dlatego ten obszar jest aż tak problematyczny, walczymy na dwóch frontach, człowiek cierpi na bóle transformacyjne i na triki naszego umysłu. Niższe ego mocno strzeże atomowego wejścia, wrót wniebowstąpienia (Usta Boga). I musi popłynąć multum wyższych energii, aby to wszystko połączyć i uruchomić w czasie aktywacji Ust Boga a przepływ tak silnych częstotliwości wibracji wyłącza nie tylko ciało fizyczne, również umysł...

- i będą odczuwane silne bóle i zawroty głowy, pojawia się ciężkie myślenie, totalne zmęczenie, mrowienia i drętwienia całego ciała albo jego części, a nawet będą wyłączenia w mózgu... w zależności, na którym odcinku mózgu będą zachodzić zmiany, będą dziwne ruchy ciała w okolicy klatki piersiowej, pleców, głowy, dziwne dźwięki i huki w głowie, kłucia ciała, uderzenia prądu elektrycznego w całym ciele, uczucie ognia albo zimna, i wiele więcej, Niestety wszystkie te symptomy są dokuczliwe i bolesne. W dodatku odzywają się nerki (nadnercza) i tarczyca i zaczyna się większe wypalanie tkanek. Przebudzenie i wzrost duchowy to jest najtrudniejszy etap człowieka życia, szczególnie w ostatnim wcieleniu... niestety, nie rozumie ten, który tego nie przechodzi.

Osobiście powiedziałabym, że otwieranie ośrodka Alta Major, jest to dużo cięższy czas, niż budzenie się Energii Kundalini, kiedy budzimy i łączymy 7 głównych czakr. Na tym etapie otwieramy swoje ciało na nadduszę - Monadę w 9D. Jest to punkt czakry antycząsteczkowej z tyłu czaszki (Alta Major), Usta Boga, Atomowe Drzwi, Projektor Boga (Światła), Planetarny Prąd Kundalini, który jest o wiele silniejszy niż ta pierwotna Energia Kundalini w zakresie 1-7 czakr.

Ta częstotliwość jest matowo-srebrna, biegnąca pionowo i czujemy już inne ruchy energii w ciele, często w nocy siadam zdumiona, a nawet przestraszona, bo nie wiem, co się w moim wnętrzu dzieje, czuję dziwne ewolucje i zawsze bywam czymś zaskoczona... energia biegnie z prędkością światła, od środkowego palca u nogi w górę, przeskakuje na środkowy palec u ręki i biegnie aż do szyi, często leci zupełnie w linii prostej, jak elektryczna strzała, i boleśnie uderza prądem w sobie znany punkt... i tu będą się dziać dodatkowe dziwne rzeczy z palcami u stóp i rąk, będziemy w nich tracić czucie, siłę, będą na przemian zimne i gorące, kujące i piekące. I ta energia zawsze biegnie do podstawy szyi, do czaszki, i tworzy nową specyficzną orbitę połączoną z planetarną siatką Kundalini. Ponownie wraca do ciała, a w całym ciele czuję dużą gorączkę i uderzenie już innego prądu, który ma hipnotyczne działanie... i ciężko się jest oderwać od poduszki. Ta energia jest najbardziej aktywna w nocy. Mam wrażenie, że jestem przymocowana do krzesła elektrycznego.

To już jest poruszająca się silna kula żyroskopu o spiralnych częstotliwościach wokół górnej części ciała i głowy...

ta kula żyroskopu o spiralnych częstotliwościach powoduje szybkie pulsowanie prądu między rozczepianiem a fuzją, która istnieje między antycząsteczką a masą cząsteczek... tak się łączą nasze cząstki (zasada żeńska) i antycząstki (zasada męska) w punkcie zerowym, w tym punkcie ciszy... w tej chwili czuję w środku głowy coś na wzór wybuchu.

A wszystko to po to, aby człowiek przebudził w sobie 12 niciowy wzorzec, aby uleczyć to rozszczepienie energii męskiej i żeńskiej. Kiedy uruchomi się tą częstotliwość, obudzi się Kod Chrystusa w ciele świetlistym, jako Krist-Kristallah, zjednoczenie energii męskiej i żeńskiej świadomości i tworzy pole Merkabah, na wszystkich liniach czasu i gęstościach we Wszechświatach. To jest już Kosmiczna Świadomość Chrystusowa, która wykracza daleko poza określenie Jezus Chrystus.

cdn...

5 Feb. 2023
Vancouver

WIESŁAWA