ŚWIAT ENERGII

TAJEMNICA LITER W-V-M

Pierwsza duża litera twojego imienia, to twój kamień węgielny i ma wiele do powiedzenia odnośnie osoby, która go nosi. Te wszystkie w środku to możliwości i wyzwania, trudności i wzloty.

Ostatnia litera twojego imienia to zwieńczenie, koniec projektu.
Pierwsza litera dociera do rdzenia, który kieruje osobą we wszystkim, co robi. To jest najbardziej wymowne okno duszy człowieka.

Kamień węgielny, klucze (środkowe litery) i zwieńczenie (ostatnia litera) zapewniają wgląd w naszą osobowość i w nasze przeznaczenie.

W tym czytaniu liter (w tym tekście), ograniczę się tylko do 3 liter, jako ważnego klucza do otwarcia potężnej energii, mianowicie klucza do Wszechświata: W- V- M...
czyli proces resetowania i korygowania męskiej Zasady Ojca: 3 - 6 - 9, uruchomienia ciała świetlistego, niszczenie śmierci i naprawiania tego, co zostało zepsute, czyli Matrycy Sekstantu, która zepsuta powoduje, że nasze ciała chorują, niszczeją, umierają. Nie pracują właściwie, są to przeciwstawne spirale energii, które tylko odpowiednio ułożone mogą funkcjonować jako Merkabah, czyli ujednolicone i utrójcowione poziome tarcze, harmoniczne Triady, ułożone na pionowym pręcie, w uniwersalnym systemie 3 - 6 - 9.

To jest doskonałe połączenie ludzkiego ciała z Kosmicznym Zegarem, lecz zakłócony lub całkiem usunięty, niszczy kody utrzymujące w sobie prawidłowy schemat: 3 - 6 - 9, co automatycznie uniemożliwia przebudzenie Ziarna Chrystusa (Świadomości Chrystusowej), ponieważ zostały przesunięte (lub całkiem zniszczone w ciele ludzkim...)... główne filary w Zegarze Kosmicznym to 3 - 6 - 9 - 12, i kiedy zostają zniszczone, brakuje połączenia z Kryształowym Szmaragdowym Sercem Ziemi i Szmaragdowym Zamkiem... poziome i pionowe linie komunikacyjne.

Sekstans, przy pomocy którego mierzone jest położenie gwiazd. Jest to kosmiczny nawigator, którym odmierzana jest sekretna geometria. To dzięki tym zmianom, jakie zostały wprowadzone do sekretnej geometrii przez manipulatorów Ziemi, zostało zniszczone Przymierze człowieka z Bogiem, namieszali w gwiazdach na niebie... i człowiek stracił duchową orientację.

Sekstans, to dwie główne energie, Eoniczna Para, zasada Męska i Żeńska, potężny kod matematyczny, odbijający się jak lustro, między tymi zasadami.

Sekstans, podwójnie odbijający się... i jeśli kąty Sekstansu zostaną rozsunięte pod innym kątem, wytworzony obraz wskazuje na ich dwoistość, te dwa równoramienne trójkąty będą pokazywać dwuznaczność sytuacji na dwóch polach, ale po przeciwnych stronach lustra... jako pozytyw i negatyw. To są już dwa różne obiekty i automatycznie nie domykają się w duchową triadę, ponieważ nie ma idealnej równowagi między dwoma zasadami (męską i żeńską, niebem i ziemią). Nie jest możliwe Niebiańskie Małżeństwo i narodzenie Chrystusa. Brakuje tu 3 zasady stania się Jednym, w konsekwencji z Sekstansu powstaje figura podobna do cyrkla, który jest tak bardzo lubiany przez Iluminatów, czyli rozchylania kąta, tak jak im się spodoba i mogą manipulować do woli na materialnym planie tymi dwoma energiami, męską i żeńską. W ten sposób rozpadła się Unia Chrystus/Sofia. Przestał istnieć gwieździsty kod Katarów, który trzymał wszystko w równowadze. I oczywiście na ziemskim planie w tym projekcie manipulowania ludzkimi energiami, dużą rolę spełnia sex... (sextans), nieustanne grzebanie w tych dwóch energiach. To pole zostało najbardziej zanieczyszczone.

Dzisiaj i ta olimpiada w Katarze ma swój wymiar... nic nie dzieje się przypadkiem... jak obecnie wszystko w naszym świecie, trzeba tylko umieć to wszystko czytać. O Katarze mało kto słyszał, aż do tej Olimpiady... podobnie, jak o innych Katarach, już z innego planu, którzy trzymali czystość na tej Ziemi i wszystko, w swojej równowadze. Ale i to wszystko objawi się w swoim czasie.

Taki duchowy Sekstans posiada każdy z nas... i wystarczy, że przez nasze ciało i umysł przejdzie większe światło, człowiek wchodzi na prawdziwy kurs życia, to niczym człowieka latarnia morska i prowadzi jego łódkę w ciemności, i pokazuje prawdziwe przeznaczenie. Człowiek widzi co prawdziwe a co fałszywe... i wraca w końcu po długiej podróży do Królestwa Niebieskiego.

3 - 6 - 9, to klucz do Wszechświata, to jest to, co odkrył Nikola Tesla, złamał ten klucz, nasz biologiczny zegar, poprzez który otrzymujemy krążenie spiralnych energii Mekabah. A to już jest ciało radialne, które tworzy tkankę wszystkich naszych ciał poziomych triad (3 - 6 - 9 - 12), które odpowiednio i razem spięte pod właściwymi kątami, działają jako ekran projekcyjny, który już znajduje się w naszej osobistej świątyni, która jest ciągle rozbudowywana, udoskonalana i staje się kulistą transparentną kapsułą.

Potrójna energia składa się na nasze świetliste ciało, tylko ta Trójca jest go w stanie odbudować i uruchomić Mekabah na podstawowym i na jeszcze wyższych poziomach... ale dopóki nie osiągniemy tych doskonałych linii, to nasze duchowe ciało nie zaistnieje, nie oczyścimy cienia, jaki na nie pada, który jest negatywną energią i blokuje nasze duchowe pole. Jeszcze nie posiadamy aktywnego Kosmicznego Ognia Ducha Świętego (Amorea), który wnosi strumienie życia, a bez niego nic nie zaistnieje.

Kody czasu

Nasza prawdziwa tożsamość. Aktywujemy nasze prawdziwe klucze, nasze genetyczne kody DNA. Aktywujemy w sobie wewnętrznego Chrystusa, już uruchamiając promień 12D, łącząc 144 elementy w naszym świetlistym ciele, inaczej zwane tarczą 12D. I nie muszę pisać ani mówić, że jest to dla człowieka wielkie wyzwanie, to ciężka i osobista praca transmutować „martwe” ciało w istotę żywego światła. I nie wielu ludzi rozumie tą potężną transformację i potężne wyzwanie, jakie na nich obecnie spada.

Taka tożsamość ma już w sobie multum wcieleń, które ewoluowały w anielskich ludzkich rasach w całym Układzie Słonecznym. Kiedy ponownie pojawiają się na tej Ziemi, następuje rehabilitacja osi czasu, dokonuje się naprawa genetycznych uszkodzeń i przywracania pamięci komórkowej.

Każda nić DNA odpowiada Literze Ognia (kod elektromagnetycznego impulsu dźwięku, ułożony we wzory lub sekwencje). Litery Ognia to Pasmo Świadomości w Uniwersalnym Drzewie Życia (w centrum 12 drzew, 12 pokoleń), w Matrycy 12 nici DNA.

Tajemniczy Tesla odkrył jakąś energię promieniowania... i rozpoczęła się nowa era światła... ale jego projekty przechwycili inni ludzie... a i on sam nie powinien łamać tych kodów, i wspólnie wdrążyli w sztuczną technologię. Tesla szukał wolnej energii, a manipulatorzy użyli jej do innych celów. Projekty Tesli zostały utajone i ta potężna energia poszła za zasłonę... i wszystkim po kolei nie dała tego, czego tak naprawdę chcieli.

A śpiewał Oblubieniec o swojej Oblubienicy:
Piękna jest, niemalże doskonała, ale nie budźcie Oblubienicy, kiedy jeszcze śpi, kiedy jeszcze nie gotowa... bo to nikomu nie wyjdzie na dobre, ona sama musi się przebudzić... (Pieśń nad Pieśniami).

Energia 3 - 6 - 9, czyli energia trzech tajemniczych Ognistych Liter W - V - M.

Litera W (23/5)
Wartość numerologiczna 23/5, bardzo ciekawa częstotliwość wibracji, lubi się dzielić swoim intelektem z całym światem. Jest wolna, zmysłowa, bardzo kreatywna, ambitna, pracowita jak pszczoła. Posiada w sobie dużą dawkę artyzmu, często pisze, i potrafi być bardzo zdeterminowana, kiedy wyraża siebie, a ludzie jej nie rozumieją. Lubi duży ruch i samotność, to w ciszy rozważa swoje projekty... ale jej projekty szybko się rodzą, czasami trwa to kilka minut. Posiada w sobie zdolności parapsychiczne, medialne, lubi wolność i zmiany, to bardzo silna witalna energia.

W (23/5), posiada mistyczną wiedzę, wie co to znaczy - przemiana motyla. Starożytni uznawali tą literę za świętą, dotyczącą bogini chaosu, ponieważ szybko umiała przemienić ciemność w światłość, stąd przemiana motyla.

Z tą wibracją 23/5 jest mocno związany Psalm 23.
Wiliam Szekspir urodził się 23 kwietnia i zmarł tego samego dnia, już innego roku.

Alfabet łaciński składa się z 23 liter, z którego litera W jest 23.

Kształt W też jest przykładem liczby 23, w jej punktach: 2 punkty skierowane w dół, a 3 w górę. Dlatego litera W jest uznawana za symbol wyższości, a zarazem wolności. Ponadto korzeń 2 podporządkowuje sobie 3.

Numer 3, przybył, aby podzielić się ze światem wrażliwością, autentyczną ekspresją, ma duże zdolności komunikacyjne.

Numer 2, przede wszystkim potrzebuje uczuć, reprezentuje parę, dwoistość, jest wierny i nie toleruje tych, którzy tej wierności nie przestrzegają. Lubi zarówno życie domowe, jak i spotkania towarzyskie. To liczba towarzyska, gościnna, przyjazna, troskliwa, serdeczna. Jest oznaką empatii i współczucia, bardzo wrażliwa na potrzeby innych... jest także liczbą równowagi człowieka: 2+3 = 5. Jest bardzo elastyczna i lubi przygodę, otwarta na nowości i ma w sobie umiejętność słuchania.

Numer 23 jest mocno chroniony i prowadzony przez Aniołów.
Anioł 23 śle komunikat:
- Wyższe moce pomagają ci zachować wiarę. Są z tobą w tej chwili i zawsze. Możesz ich prosić o pomoc.

Przesłanie Anioła 2:
- Nawet jak tego nie widzisz, nie czujesz, twoje życzenia i modlitwy materializują się.

Litera V (22)
Częstotliwość wibracji 22, wysoko mistyczna, uważana za najbardziej z potężnych liczb - Mistrz Architekt, Wielki Budowniczy, może przekuć marzenia w rzeczywistość i pracuje nad swoim projektem bardzo szczerze. Potrafi nawet wyniszczyć sam siebie, ale swój projekt dokończy i da światu.
Liczba 22 jest w numerologii niepowtarzalna. Oryginalny hebrajski alfabet składał się z 22 liczb, reprezentujących wszystko, od stworzenia do wieczności. Również kręgi stworzenia odnoszą się do liczby 22.
Numer 22 jest bardziej realistyczny niż numer 11, który jest silnym numerem duchowym, jest zbudowany na bazie 2x11.

Litera V może czerpać i wylewać, ma w sobie 2 bieguny (V)... 2 w górę, jeden w dół. Potrafi szybko czerpać i szybko wylewa, szybko wprowadza życie... toteż od tej wibracji zależy również obfitość. Ale i ta energia V(22) jest pełna mieszanych emocji; kiedy jest zrównoważona odnosi sukcesy, jest mistrzem nowej architektury, niestrudzonym pracownikiem, ale bywają gadatliwi, ponieważ pragną jak najwięcej przekazać... a nawet kapryśni... i nie chcą służyć ludziom o złej woli, bywają na nich obojętni.

2x22 = 44,
czyli 2 x V lub 1 x W. Umie śledzić procesy na świecie, przez co rozwija swoje wnętrze, ma jasny cel i solidną konstrukcję 4+4=8 - nieskończoność... 8 punktów Sekstansu. Uczy ewolucji w świecie materialnym i rozwoju świadomości, rozwoju rozumu i logiki, oraz zdolności do wysiłku i cierpliwości.

Twoi Aniołowie przekazują ci, że dobiegłeś do końca cyklu i cyklicznie się odrodzisz. A twoi Aniołowie, będą ci w tym towarzyszyć do samego końca. Wokół ciebie działają ogromne siły, chociaż tego nie widzisz, nie czujesz... chociaż życie wydaje ci się zbyt trudne... chociaż wiele rzeczy w twoim życiu manifestuje się negatywnie.

Ale to podwójna godzina twojej próby... a bycie w podwójnej godzinie oznacza również ofiarę (wlewanie i wylewanie - V).

Anioły cię otaczają, proś ich o pomoc we wszystkim, co życie ci w nosi pod twój dach.. Przyniosą pokój tobie i twoim bliskim. I nie mów im jak naprawić sytuację. Boska Nieskończona Mądrość Stwórcy, za pośrednictwem Aniołów poprowadzi cię do rozwiązania.

Litera M (13/4)
Mocna liczba materialna, to cesarz mocno osadzony na tronie, to stół o 4 nogach, to 4 filary świata. Cesarz w lewej ręce trzyma kulę, w prawej berło, tak jak Faraoni trzymali w ręce Ankh. Ale liczba 4, to liczba, która łączy ciało i ducha ( ziemię i niebo) a odwrócone M, pokazuje inny znak - W, czyli to przewrócenie planu materialnego na duchowy, czyli na tym fundamencie materialnym (M), budujemy bardziej stabilny Dom (W), ugruntowujemy wszystkie rzeczy z 4 kierunków świata, 4 żywiołów, wszystkie potężne esencje zamknięte w jednym kwadratowym pudełku.

Litera M (13/4), twoi Aniołowie są obok ciebie, możesz je wzywać na pomoc, kiedy tylko potrzebujesz. Anioły pomagają w planach i wspierają wszystkie ruchy, aby dojść do celu. Ofiarowują wielkie wsparcie i siłę.

Pod tą wibrację podpięta jest także energia 222, budzi człowieka duchowe skrzydła, to poprzez nie wzrastamy, wylatujemy ze swojego kokonu, i wzlatujemy do podwójnych energii, powielamy siłę częstotliwości 4 (4-44-444-4444, 4x4 = 16/7, przebudzenie Energii Kundalini. Litery M i W jakby obrócenie w lustrze...
M (13/4)- materializm, śmierć i zmartwychwstanie
W (23) - wolność, wniebowstąpienie
V(22) - karmi 2 bieguny. Potrafi przenieść energię ze świata duchowego do materii i na odwrót...

łatwo tu zauważyć
M - fundament naszej budowli
V - napełnianie, wylewanie surowców
W - wzniesienie budowli,

czyli budowanie własnej świątyni
potężny symbol ludzkiej architektury, tak na planie materialnym, jak i duchowym. W zależności, kto tą świątynię buduje i kto w niej zamieszka. Czy człowiek jeszcze niegotowy do swojego lotu, ciągle szukający materii... czy ten motyl, który właśnie się budzi i postrzega już ten materialny świat zupełnie inaczej.

2 x V, zamknięte, uwięzione (zjednoczone) dwoma biegunami, tworzą czarne pudełko, co zamyka energię i nie pozwala jej przepływać... jak spinacz w cyrklu, który coś ogranicza...

A ty popatrz na swoje życie poprzez kwiat życia (sekretna geometria), wpisany w okrąg. I wpisujemy w niego dwa trójkąty, jeden jednym ramieniem w górę, a drugi jednym ramieniem w dół, otrzymujemy na okręgu 8 punktów (1-8)... a teraz połączymy:
7-5-1 i 8-4-2, otrzymujemy W
i jego odwrócona forma M
czyli
2-4-8 i 1-5-7
czyli lustrzane odbicie.

Doskonale zrównoważona ta energia, stworzy formę Merkabah... i otworzy w tej bryle potężną moc. I potrafi szybko czerpać i wylewać, to nieustanne dary, które się ciągle wylewają... i służą wszystkim.

Energia poprowadzona pod innym kątem, na innej osi, linii, będzie demonicznym spinaczem, a zawartość czarnej skrzynki, będzie karmą dla negatywnych energii.

Oto tajemnica naprawy boskiego pręta i właściwego rozłożenia na nim poziomych tarcz, już budowanych ze złożonych trójfalii...

a ta źle spięta energia, która nas obecnie tak ogranicza, i w końcu zamyka w ciemnym pudełku, coraz mocniej traci swoje połączenia... i widać coraz większe miotanie, jak ryby, która jest pozbawiona wody.

Diabelski spinacz to jest fałszywa konstrukcja dwufalowa, z której została usunięta Święta Trójca. W takiej formie ma swoje dwufalowe świadomości, swoją czarną skrzynkę, która ogranicza człowieka, a jeszcze go ograbia z energii i prowadzi do czarnej gwiazdy Abaddon... która go poi strumieniem fałszywej świadomości, ogranicza połączenie pionowego pręta, nie pozwala na komunikację z poziomymi tarczami, trójfalami, zostaje wytrącona jednna fala... a energia z tych czarnych pudełek jest używana do sztucznych technologii (5G, Blue Beam, satelity i inne militaria, etc), a te technologie, w tym medyczne, doprowadzają do uszkodzenia naszego DNA/RNA, naszego duchowego ciała, zniekształcone są nasze ciała świetliste i pokrzyżowane centra naszych energii, szczególnie w narządach płciowych. Jesteśmy wypełniani czarną i toksyczną miazmą. To czarna plazma, która jest wkładana w nasze duchowe korytarze (naczynia krwionośne, nerwowe, zanieczyszczone są nasze wody ustrojowe) i ogranicza się w naszych ciałach te strumienie czystego i żywego światła. A wszystko dlatego, że została nam odcięta Żeńska Eoniczna Zasada. Przestała istnieć matryca Krystallah (Krist/Sofia). Lecz dzisiaj zaczyna już być odcinana ta pępowina do fałszywej macicy (stąd dzisiaj tyle o tym mowy...), następuje naprawa prawdziwych linii i punktów, w tym tak ważnego pręta 3 - 6 - 9.

I wszystko wskazuje na to, że nie dadzą rady zamknąć nas wszystkich w jednym zbiorowym czarnym pudełku, dziś odcinamy te pasożyty i całą demoniczną machinę Bestii... i powoli odcinane są te wszystkie czarne macki demonicznej ośmiornicy. Kosmiczna Triada powoli dopełnia się, ponieważ Kosmiczny Zegar jest regulowany ręką Boga. Złamali nasz biologiczny zegar, ale tego kosmicznego nie dadzą rady.

Eony zawsze rodzą się w parach męsko-żeńskich, z których każda jest sama w sobie boską zasadą, ale jednocześnie reprezentuje jeden aspekt Boga. Te Eoniczne Pary składają się na całość Bóstwa, jako dwie boskie zasady w tym samym ciele, które łączą się i jednoczą jako trzecia zasada, stając się Trójcą w Jednym. Pisał już o tym Rudolf Steiner 100 lat temu, to dzięki temu przekazowi, który znalazłam na swojej duchowej drodze dość wcześnie, wiedziałam już od roku 2001, że w tym czasie, jako to Bóstwo narodzi się Kobieta... 2 wspólne energie razem połączone z trzecią, Świadomością Chrystusową. I często o tym wspominałam. Ten niebiański prototyp musi być wcielony:
- jak na górze, tak i na dole,
i stanie się duchowym procesem nowego wcielenia, wznoszącego się ludzkiego doświadczenia.

Prawa Naturalne, poprzez kodowanie Krystallah w Boskich Światach, tworzą idealną równowagę zjednoczonej zasady Męskiej i Żeńskiej, lub Pary Eonicznej, Krist/Sofia.

Ta uniwersalna para, kiedy w jednym czasie połączy się w jedno, jak to się mówi przy zaślubinach...
- niech te ciała staną się jednym,
otrzymamy liczbę 12... 12 portali wszystkich męskich otworów ciała i kiedy ta zasada połączy się z żeńskimi portalami, a jest ich 13, dokona się nowa architektura człowieka: 12:12 i 13:13, dwie pary: materialna i duchowa, stworzona na 2 poziomach świadomości i spleciona ze Świadomością Chrystusową, stworzy zupełnie inną matrycę, która wypełni się muzyką zwaną Katara. Jest to Eoniczne parowanie, co w niebie to i na ziemi... w tym czasie stworzy boginię wody i ognia, potężnej Świadomości i Wielkich Mocy, jakie będzie już posiadał nowy człowiek.

Brzmi to dla wielu jak baśń... ale niech się niesie po całym świecie i Wszechświecie... i niech się stanie! Boskie dzieci wracają do Domu!

Vancouver
16 Dec. 2022

WIESŁAWA