ŚWIAT ENERGII

SEKRETY BANFF - GÓRY SKALISTE

Masyw Banff w Kanadzie, Święta Ziemia - szczególnie wody, które niosą dla nas doskonałe wibracje. W rzekach i jeziorach Banff znajduje się mnóstwo zmielonego kwarcu, który rozkłada się pod wpływem ogromnego ciśnienia i wnika w wodę czyniąc w niej magiczne koloidalne zawieszenie. W Banff wody rezonują niczym czysty kryształ życia wzbogacone w światło i kolor.

Siedem wspólnie połączonych
świętych miejsc w górach skalistych:

1. Jezioro O Hara - czakra korony

2. Jezioro Emeraldowe (Emerald) - czakra 3-ciego oka

3. Jezioro Morenowe (Moraine) - czakra gardła

4. Jezioro Louise - czakra serca

5. Jezioro Peyto - czakra solar plexis

6. Bow Falls - czakra sakralna

7. Athabasca Falls - czakra podstawy

Każde z pięciu wyżej wymienionych jezior zasilają cztery górne czakry, które balansują i leczą wszystkie czakry, emanują specjalnie na czakrę korony.
 

1. Jezioro Louise:
(święty wir AA Michała - czakra serca)

integruje życie ziemi w kanadyjskich górach skalistych. Wszystkie te miejsca połączone są głównymi liniami. Dwa wodospady: Bow Fallas i Athabasca Falls znajduje się poza wirem AA Michała, są przeciągnięciem energii z wiru AA Michała w niższą partię Banff i w górną partię Jasper.


Góra Katedra

Wir AA Michała rozpoczyna swą manifestację na pojezierzu Banff i Narodowego Parku Yoho. Trzy jeziora i trzy góry związane ze sobą przez ich święte wodne energie, wspólne zaczepiają się w portalu światła; wzgórze Michała z jeziorem Szmaragdowym, Góra Katedra z jeziorem O Hara i Góra Victoria z jeziorem Louise, każdy z tych punktów posiada coraz mniejszy energetyczny wir zaczepiony i krążący wewnątrz świetlistego portalu, który hermetycznie stworzyła sama natura. Tak więc wir AA Michała jest elektromagnetyczną siecią służącą do dystrybucji świętej energii na znaczny obszar.

Zewnętrzny wir AA Michała jest niczym silnik, który rozdziela Boże Światło, ukazuje się w trzech portalach.

Potrójny portal, w skład którego wchodzi: wzgórze Michała, Góra Katedra i Góra Victoria stwarzając stabilność energetycznego wiru. Ogromny wir obraca się zgodnie ze wskazówkami zegara i łączy wszystkie trzy punkty, tworząc trójkąt.
 

2. Szmaragdowe Jezioro:
(podobne w kolorze do Jeziora Louise, ale jest spokojniejsze)


Narodowy Park Yoho

Dolina Yoho połączona jest z mniejszym wirem.

W tym miejscu bardzo ważne są trzy wodospady:

Angel Falls

Twin Falls

Takakkaw Falls

 - najwyższy wodospad w Kanadzie. Energia upadku wody znacznie zwiększa i wyzwala energię w świetle portalu.
 

3. Jezioro O Hara:
(czakra korony
kanadyjskich gór skalistych)

Tutaj jest jedna z najpotężniejszych energii, jeśli człowiek posiada niższe wibracje, to miejsce może go przytłaczać, ale w sumie doda wzmacniającej siły. W tej energetycznej kieszeni należy strzec swoich energii i myśli ponieważ w tym miejscu nie ma prawie eterycznej osłony i myśli powinny być strzeżone.

Jezioro O Hara znajduje się po prawej stronie góry Victoria. Jest to miejsce, gdzie królują żywiołki wszystkich gatunków; wysokie ściany górskie zbudowane z granitu i wapnia, surowa przyroda i niedźwiedzie Grizli.


Siedem Kaskadowych Sióstr

Jezioro O Hara ma siedem wspaniałych wodospadów, zwanych - Siedem Kaskadowych Sióstr. W okolicy O Hara jest bardzo delikatna flora, więc na odwiedzanie tego miejsca jest potrzebne pozwolenie (120 osób dziennie). Krucha i niesamowicie piękna tundra porostów i mchu w jasnych kolorach: pomarańczowym, żółtym, czerwonym, szkarłatnym wypełniają całą dolinę Alpine.


Dolina Alpine

Miejsce to jest często odwiedzane przez buddyjskich mistyków i innych ludzi związanych z energiami. W rejonie O Hara przebywają zupełnie inni turyści niż w okolicach jeziora Louise i Szmaragdowego jeziora. Energetyczna intensywność jest tutaj tak duża i niezwykle owocna a eteryczny welon tak cienki, że jest tu możliwe zobaczyć przejaw tego co boskie.


Parker Ridge

Potężny wir AA Michała znajduje się w trójkącie między Jasper, Kananastas i Revelstoke. W ostatnich latach na tym obszarze otwierały się furtki związane z 11-11 (LINK!) wpuszczając na Ziemię wspaniałe energie.

W Banff National Park jest również zakotwiczenie innych bardzo ważnych punktów na Ziemi:
- Moraine Lake
- Parker Ridge
- Lake Louise
związanych z energią 12-12 (144 ważnych mistycznych punktów). W chwili aktywowania się wszystkich 144 mistycznych punktów, na Ziemię będzie napływać potężna kosmiczna energia o bardzo dużej częstotliwości.


Trzy siostry

W Górach Skalistych - święty obszar - bardzo ważne są również punkty: Three Sisters, Mount Rundle, Mount Castle, Temple Mountain, Mount Robson, Edith Cavell, Spirit Peak.


Wyspa Vancouver

Kolejnym, ale już oddzielnym Boskim zakątkiem Ziemi jest zachodnie wybrzeże Brytyjskiej Kolumbii, skoncentrowane głównie na wyspie Vancouver. W Brytyjskiej Kolumbii są następne punkty związane z energią 12-12:
- The Sanctuary, blisko Grand Forks, B.C,
- Home of the Queen of Devas, Rock Creek 52 km od Osoyoos, południowa B.C.

Innym miejscem 12-12 w Kanadzie jest:
- Port aux Choix, Newfoundland.


Rock Creek

Wszystkie te miejsca są już aktywowane. Obecnie na Ziemi aktywowało się 116 punktów 12-12.

13 Oct. 2009

WIESŁAWA