ŚWIAT ENERGII

PSZCZOŁOM GROZI WYMARCIE
WEZWANIE DLA CIEBIE - TERAZ!

... podobno Albert Einstein powiedział (nawet, gdyby nie powiedział tego on, tylko moja matka, to i tak jest to czysta prawda): "Jeśli z powierzchni Ziemi znikną pszczoły, człowiekowi pozostaną jeszcze tylko cztery lata życia: nie ma pszczół, nie ma zapylania, nie ma roślin, nie ma zwierząt, nie ma ludzi..."

Fakty z tym związane znajdziesz w artykule wydrukowanym 13.03.2007 w "Sueddeutsche Zeitung", który bardzo zaciążył na moim sercu. (LINK!)

Ponad połowa pszczół z USA uległa zagładzie, a naukowcy stanęli przed zagadką! Również w Europie zaczęło się ich wymieranie - nie jest to żadne czarnowidztwo, to udowodnione fakty. Czy możemy tolerować ten stan? Myślę, że każdy człowiek z osobna ma swój udział w tym zdarzeniu. Weź odpowiedzialność w swoje ręce i zaufaj własnej sile stwórczej. TERAZ nadszedł czas na wprowadzenie w czyn Twojej wiedzy. Nawet, jeśli pojawią się przy Tobie wątpliwości, że to nie ma sensu i jest bez znaczenia, zrób to i tak - możesz na tym tylko zyskać. Nasza cała połączona moc myśli i uczuć działa w każdym przypadku. Jednak kierunek określasz tylko TY. Czy jesteś gotowa/gotów? No to do dzieła! Co możemy zrobić MY? Co możesz zrobić TY?

Niniejszym powołuję do życia " Krąg Czynu", który zaczyna działalność natychmiast. Masz możliwość przyłączyć się. Oto moje propozycje:

1***  Może masz pojęcie o hawajskiej metodzie Ho`oponopono. Jeśli nie, oto krótki opis: HO`OPONOPONO oznacza "ustawić coś prawidłowo" lub "przesunąć coś na właściwe miejsce". Składa się ze słów HO`O -"robić coś" i PONO- wyrównać, doprowadzić do harmonii". Ta technika jest bardzo stara i mocno zakorzeniona w hawajskiej kulturze.

Kiedy pojawia się problem, hawajscy kahuni (szamani) wychodzą z założenia, że nie jest to nic innego, tylko zewnętrzna projekcja naszego własnego wnętrza. Jeśli zgadzasz się z tym przekonaniem, możesz zrobić, co następuje:

Wyobraź sobie pszczołę i potraktuj ją w wyobraźni jako przedstawicielkę całej populacji pszczół. Przyjmij ją do swego serca, utul w miłości a następnie poproś, aby wybaczyła w imieniu wszystkich pszczół. Poproś o wybaczenie za wszystko, co zrobiłaś/zrobiłeś pszczelej populacji, (jeśli przychodzi to Tobie z trudem, pomyśl o zanieczyszczaniu środowiska, za które jesteś (współ-)odpowiedzialna/y a z którego powodu cierpią nie tylko pszczoły).

Kahuni w tym miejscu mówią "bardzo mi przykro". Im głębiej możesz to poczuć, tym silniej to zadziała. Później zapewnij pszczołę - przedstawicielkę wszystkich pszczół - o swojej miłości i powiedz lub pomyśl, jeśli chcesz: "kocham Ciebie". Im silniej możesz to poczuć, tym więcej energii UZDROWIENIA i SIŁY wysyłasz pszczołom.

To jest bardzo proste, lecz nadzwyczaj skuteczne! I to nie tylko z punktu widzenia duchowo - ezoterycznego, to zostało dokładnie wyjaśnione z punktu widzenia kwantowo-fizyczno-naukowego przez Burkhard Heim i inne rozumne dusze.

2***  Dr Sha, wspaniały chiński lekarz uważa, że WSZYSTKO posiada duszę, z którą możemy wejść w kontakt. Jego książka "Dusza Duch Ciało Medycyna - przewodnik po samouzdrawianiu przez moc Duszy" jest czymś więcej niż obiecuje sam tytuł. Jest to przewodnik pomagający wejść także w kontakt na przykład z duszą populacji pszczół.

Tu także umieszczone jest stwierdzenie, że wszystko da się wyjaśnić naukowo. Również dr Sha pisze, że klucz do uzdrowienia tkwi w miłości i wybaczeniu.

Postępowanie może przebiegać mniej więcej tak, (jeśli te słowa mniej do Ciebie przemawiają, wybierz inne, bardziej odpowiednie):

"Kochana Duszo Populacji Pszczół, kocham Ciebie z całego serca. Proszę Ciebie o wybaczenie i również sam/a sobie wybaczam z całego serca. Posiadasz moc, aby uzdrowić swoją społeczność. Zrób to jak najlepiej. Dziękuję Tobie z całego serca."

Masz możliwość zadziałać za pomocą jednej z tych metod - lub obu - TERAZ, natychmiast. To nic nie kosztuje, no może trzeba się trochę przemóc wewnętrznie...:-)

Prześlij tą wiadomość dalej, przekaż innym ludziom. Razem mamy moc i siłę do samouzdrowienia. Przypomnij sobie prostą mądrość: Wszystko jest Jednością. Jesteś pszczołą.

W miłości Peter

Źródło: LINK!