ŚWIAT ENERGII

MY LUDZIE I NASZA ŚWIADOMOŚĆ

Nasz mózg niczym komputer łączy się ze świadomym bytem, tylko między nami ludźmi jest ta różnica, każdy ma swoją świadomość na innym poziomie.

W większości ludzkie mózgi są przystosowane do analizowania, dekodowania i odkrywania trójwymiarowego Wszechświata, w którym żyjemy. Jest to obwód składający się z neuronowych sieci, które są ciągle modyfikowane przez nasze środowisko i nasze osobiste doświadczenia, niczym telefony komórkowe i komputery.

Różne części mózgu tworzą zespół zintegrowanych modułów, które działają jako całość, tak jak w komputerze: procesor, płyta główna i pamięci ram. Nasze układy nerwowe dostosowane są do naszego fizycznego środowiska. Poprzez własne receptory zbieramy długości fal z naszego trójwymiarowego Wszechświata. Obecnie, kiedy znamy lepiej komputer łatwiej mówić o architekturze ludzkiego mózgu, łatwiej go zrozumieć. Można też wniknąć w inny typ mózgu lub inną logikę. To nasze mózgi określają naszą inteligencję, łączą nas w grupy światopoglądowe... i przyciągamy się lub odpychamy, jeśli nasza fizyczna rzeczywistość różni się, ponieważ nasze mózgi tworzą pewne szablony elektromagnetyczne.

Są też mózgi szybsze i wolniejsze w zależności od pól częstotliwości jakie się w nas wytwarzają, niczym nasz internet. Te szybsze mózgi typu światłowodowego oparte są już na krzemie... a nie na węglu, który nie pozwala obwodom mózgowym działać z większą mocą. O budowie krzemowej i węglowej człowieka pisałam już kilka lat temu (LINK1!, LINK2!). Ciało ludzkie już na podbudowie krzemowej działa z inną mocą niż węglowe.

Nasz mózg może łączyć się z innymi Wszechświatami poprzez “duszę”, która jest w stanie połączyć nasz mózg z wyższymi poziomami niż ten, w którym człowiek zaistniał.

Ale taka dusza, ta już wyżej rozwinięta może działać tylko wówczas, kiedy i mózg człowieka potrafi emitować promienie elektromagnetyczne (fotony) w widmie mikrofalowym (czyli około 4 miliardy na sekundę), wówczas dusza potrafi połączyć pola elektromagnetyczne energii ludzkiego ciała, która przepływa przez jego rdzeń kręgowy i układ nerwowy z wyższymi już polami, do których człowiek do tej pory nie miał wglądu.

Kiedy mówimy, że dusza jest mniej czy bardziej zaawansowana?
Czy zależy to od jej ilości wcieleń?

Zależy to od człowieka cząsteczek DNA, które zawierają osobiste schematy do napędu duszy i wcale tu nie wchodzi w rachubę ilość wcieleń, czasami taka dusza może zaistnieć po raz pierwszy, drugi, ponieważ przychodzi już z wyższych pól świadomości w jakimś konkretnym celu. Nie bez powodu się mówi - powtórne przyjście Chrystusa, co wyraźnie nam mówi ile razy zaistniał na Ziemi... automatycznie sugerując poziom z którego przychodzi i skąd czerpie swoją mądrość, wiedzę. Nie bez kozery uchodzi za Syna Bożego.

Ten schemat zależy od świadomości duszy, ale i bywa, że bardziej zaawansowana dusza jest w ciele o niższych możliwościach i ta dusza tkwi w nim niczym więzień. Często słyszy się, że w ciałach ludzkich istnieją dusze obcych ras wysoko zaawansowanych.

-Czym więc jest dusza?
-Jest to pojazd napędowy dla świadomej istoty.

-W jaki sposób świadomość łączy się z duszą?
-Za pomocą myśli, czyli wzorów światła.

-I następne pytanie, które tu nasuwa się samo... czym jest świadomość, co ją tworzy?
-To duchowe neurony wirujące wokół naszych głów w spójnych wzorach.

-I znowu nasuwa się pytanie, czym jest duchowy neuron?
-Nadświetlna cząsteczka podobna do światła lub fotonu, które tworzą zbiór cząstek światła, które skupiają się wokół centralnego punktu działania.

Duchowy umysł jest obracającym się wirem ze strefą aktywności w środku, tak samo jak galaktyka jest wirem z ogromnym gęstym środkiem lub koncentracją materii.

Jeśli istnieje duch musi istnieć pewnego rodzaju duchowy umysł.

Teraz tylko pytanie, czy to jest nasza prawdziwa świadomość, czy może struktura sieci fotonicznych funkcjonująca jako pojedynczy schemat?

Czym ciało jest wyżej zaawansowane tym więcej w nim duchowych neuronów, tym mocniej rozwinięta duchowa świadomość. Całe ciało człowieka składa się z cząsteczek bardziej fotonicznych, które mają już bardziej dynamiczny ruch, czyli większy spin. W ciele takiego człowieka tworzy się duchowy mózg, który pozwala na nieskończenie złożony umysł, który potrafi już wysyłać różne sygnały i tak samo je odbierać.

Wiry energii, o których wyżej wspomniałam to koła świateł, czyli czakry. Podobne jakie posiada człowiek wzdłuż swojego kręgosłupa i tak się obracają jak spirala, tak żeby przepływ energii został w pełni osiągnięty co pozwoli człowiekowi uzyskać czystą lub pełną świadomość. Między czakrami jest odpowiedni współczynnik wirowania, wszystkie wiry muszą być wyrównane i muszą uzyskać swoją odpowiednią prędkość, inaczej nie dojdzie do uruchomienia rdzenia kręgowego, który jest niczym innym tylko cewką elektromagnetyczną, która ma prąd płynący w obu kierunkach... co jest symbolizowane przez dwa skręcające się węże (symbol Kaduceusza)... i jeśli tutaj pomyślimy chwilę to już widzimy związek duszy i świadomości.

Toteż pierwszą rzeczą, kiedy w ciele ludzkim budzi się Energia Kundalini, jest gwałtowny wzrost człowieka świadomości i zachodzą wielkie zmiany nie tylko w jego mózgu, również w całym ciele.

Zaczyna kształtować się Merkaba (LINK1!, LINK2!, LINK3!), czyli przeciwbieżne pola energetyczne, jedne obracają się w prawo, inne w lewo. Przebudzenie się Energii Kundalini ma potężny wpływ na mózg i ciało. Nawet naukowcy zauważyli, że osoby z aktywną Energią Kundalini mają duże grubsze kory mózgowe, czyli są bogatsi w wysoko aktywne sieci neuronowe odpowiedzialne za percepcję zmysłową, szybkie przetwarzanie informacji i dużo wyższe zrozumienie siebie samego i całego Wszechświata.

Do tych nowych naukowych odkryć przyczyniło się obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego (MRI), które dokładnie określa grubość kory mózgowej. Osoby z grubszą korą mózgową mają większy pęd do spraw duchowych, są zdrowsi, promieniują na zewnątrz, wyglądają dużo młodziej, mają inne wzorce myślenia, przekonania i duże parcie na Boga, na Naturę.

Do tej pory większość naukowców nie wierzyła w rzeczywistość mistyczną jako wyższy wymiar ludzki. Obecnie mamy pełne naukowe opisy takich stanów. Naukowcy zaczynają rozumieć tą “czarną dziurę” w nauce dzięki neuronauce. Ale nadal mistycyzm jest wielką tajemnicą naukową.

Ujawnienie tych tajemnic będzie przewrotem w ludzkiej świadomości. Początkiem naszych bogatych i żywych świadomych doświadczeń.

Nasza świadomość jest własnością Wszechświata... ale otrzymujemy takie informacje, jakie sami wypracujemy, znaczy wypracuje to nasz świadomy żywy organizm.

Niestety, większość ludzi funkcjonuje jeszcze na bazie węglowej... i na nasze nieszczęście są tacy na tej Ziemi, którzy chcą nas wyposażyć w chipy krzemowe, dzięki którym wytworzą w naszych polach stany takie jakie chcą. Całą tą wiedzę, o której ja tu piszę w tym na temat Energii Kundalini, czakr i innych duchowych stanów posiadają badacze sztucznej inteligencji, którzy pragną by okiełznać nas po swojemu... abyśmy byli narzędziami w ich rękach... i jest to wszystko sprytnie zorganizowane, tak abyśmy my się w tym wszystkim nie mogli w miarę połapać.

Tak, że jeśli tej tajnej wiedzy w miarę szybko wszyscy nie zrozumiemy zostaniemy połączeni w jeden “super-organizm”, z którego trudno będzie się wyrwać. Będziemy bardziej nieświadomymi jednostkami niż świadomymi, które posiądą wiedzę produktywną dla danego systemu... znaczy z dużym limitem, aby osobiście się rozwijać i ewoluować na wyższe poziomy.

Bogate i wpływowe jednostki będą zapewniać sobie władzę i poszerzoną inteligencję za pomocą chipów wszczepianych w ciało, co przełoży się na ich jeszcze mocniejszą chęć dominacji nad ludzkością i stania się bogiem na Ziemi... a reszta dostanie chipy na ich usługi w charakterze ni to człowiek ni to maszyna.

26 Nov. 2017
Vancouver

WIESŁAWA