ŚWIAT ENERGII

MOC FIOLETOWEGO PŁOMIENIA

Coraz więcej ludzi dzisiaj szuka sposobów aby zmienić swoje życie, uzdrowić siebie, bliskich i całą planetę. I to jest piękne, że tak wzrasta nasza świadomość... i to jest bardzo obiecujące, że dzięki temu zajdą na naszej planecie duże zmiany.

Jedni dbają o czystość zwykłych śmieci (recykling), inni sięgają jeszcze wyżej: stosują modlitwy, afirmacje, medytacje, jogę... a nawet oczyszczają negatywne pola dźwiękiem. Robią wszystko aby przekształcić negatywne energie w pozytywne. Oczywiście mówimy tutaj o duchowym dźwięku, który podnosi wibracje naszej planety i nas wszystkich zamieszkałych na niej. Następnym bardzo silnym strumieniem oczyszczającym o czym wie nieduża ilość ludzi jest Fioletowy Płomień.

Fioletowy Płomień jest potężnym dodatkiem do wszystkich przełomowych działań w Wyższej Świadomości - zasadniczo przekształca i podnosi nasze energie duchowe, przyśpiesza życie na poziomie eterycznym, umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. To jest już naukowo udowodnione!

Fioletowy Płomień jest świetlistą, inteligentną substancją o częstotliwości ultrafioletu, czego nie widzą nasze oczy, ale pod jego wpływem wzrasta w nas alchemiczny proces, tworzy i przywraca nasz rytm życia. Jest to nasz nowy wdech i wydech - czyli nasz puls codziennego życia. Szczególnie ważny dzisiaj w erze wielkiego zanieczyszczenia Ziemi, które spowodowała współczesna cywilizacja. Potrzebujemy świeżego powietrza i wody, słońca, zdrowych energii prosto z gwiazd i zdrowych prądów Ziemi. Fioletowy Płomień pomaga przywrócić naszą utraconą równowagę a także odnawia przyrodę. To dzięki Fioletowemu Płomieniowi, który jest dla nas bezpłatną energią pomagamy naszej psychice i ciału. Odwracamy ruch spiral, które wibrują w dół i działają na nas w negatywny sposób, doskonalimy elektrony i wypełniamy Fioletowym Płomieniem szeroko otwarte przestrzenie między nimi i jądrami atomów, to tam magazynuje się negatywna myśl, uczucia i gromadzą się negatywne energie. Mogą to być pozostałości karmy, która stała się twarda jak beton albo lepka jak smoła, co daje fałszywe informacje naszym komórkom i polom magnetycznym, wpływa negatywnie na naszą aurę powodując degenerację tak fizyczną jak i umysłową. Tacy ludzie mają zatwardziałe serca, brak w nich wrażliwości na potrzeby innych, są krnąbrni i cierpią na zdrowiu.

Gdy przywołujemy Fioletowy Płomień lub wysyłamy go w odpowiedni obiekt (człowieka lub niezdrową sytuację) jego Płomień, który wibruje z najwyższą częstotliwością przechodzi przez te gęste substancje i przekształca je w światło. Już po krótkim czasie, kiedy zaczynamy pracować z Fioletowym Płomieniem poczujemy radość, lekkość, nadzieję i zauważymy, że wpływa w nas nowe życie. Rozpuszczają się w nas chmury depresji, dosłownie... jakby je wymiatał płomień.

Szczególnie należy stosować Fioletowy Płomień, kiedy natrafimy na krnąbrne warunki... tam, gdzie Fioletowy Płomień zaczyna pracować niszczy gęste cząsteczki i widzimy dużą poprawę. Często uwalniana zostaje zamrożona energia z wielu wcieleń, przez co poprawiamy masową świadomość.

Wzywajmy Fioletowy Płomień poprzez wspólne i samodzielne afirmacje, wizualizujmy i wypowiadajmy słowa afirmacji na głos, ale nie za głośno, nie ma takiej potrzeby. Fioletowy Płomień jest Boską energią i tak się manifestuje, to cząsteczka Fioletowego Światła z Boskiego Źródła.

Fioletowy Płomień wykazuje liczne korzyści, to Święty Ogień i bez obawy - na pewno nie zrobi krzywdy a my wzywając Go uczestniczymy w świętym procesie współtworzenia z Bogiem w naszym duchowym życiu.

Jak zacząć pracę z Fioletowym Płomieniem?

Najlepiej od mantry Fioletowego Płomienia... i prosić aby Fioletowy Płomień usunął nasze obciążenia. Powinniśmy zwrócić się do Wyższej Jaźni i prosić o pomoc w podniesieniu świadomości planetarnej.

Znawcy tematu wiedzą, że Fioletowy Płomień jest niewidzialną energią duchową, siódmym promieniem Ducha Świętego. Święci i wschodni jogini znali od dawna Fioletowy Płomień, który przyśpiesza rozwój duchowy i nie tylko oni... nie bez kozery wielu kapłanów w wielu religiach ubiera się w te barwy podczas religijnych rytuałów... ale ta tajna wiedza była dla nas ludzi mocno zakryta, i nadal są grupy ludzi, którzy próbują ją nam zasłonić, ponieważ jest im nie na rękę wznoszenie ludzkiej świadomości.

Duch Święty, który według starej mądrości jest Boską Matką z rdzeniem białego płomienia, który jest twórcą wszystkich energii i wszystkich cyklów energetycznych. Fioletowy Płomień widać nawet w powietrzu, kiedy nasza ziemia jest skąpana letnim deszczem, widzimy jego odcień w wodzie, w kałużach, w mgłach, w trawie suszonej w letnim słońcu.

I szkoda, że Fioletowy Płomień jest nadal jednym z mniej znanych największych narzędzi duchowych na świecie... a jest to ogromny dar od Boga dla ludzkości.

Jest to aspekt Światła i Energii Boga, która pomaga przebaczać i miłować. Znany jest jako Płomień Przebaczania i Miłosierdzia.

Naukowcy twierdzą, że spośród siedmiu głównych kolorów widzialnego widma fiolet ma najwyższą częstotliwość i znajduje się w punkcie przejścia do następnej oktawy drgań światła.

Fiolet ma najsilniejsze energie uzdrawiające i wszystkie naturalne kamienie o odcieniu fioletowym posiadają najsilniejszą moc uzdrawiającą. Najbardziej znany z tej grupy kamieni jest ametyst, zwany również kamieniem Boga, który był ceniony przez wieki i używany do leczenia. Ametysty zdobiły nie tylko religijne szaty ale i królewskie.

Fiolet potrafi najszybciej umieścić ciało w harmonii. Fioletowy Płomień jest w obecnym czasie bardzo ważny - jest płomieniem transmutacji, przemienia negatywną karmę, która zmagazynowana jest w nas w ciągu całych wieków, tylko ten Płomień potrafi ją stransmutować w pozytywną energie. Wysoka wibracja tego Płomienia przenika przez nasz system nerwowy, nasze serce i całe ciało fizyczne i duchowe... powiecie: to jest zbyt proste, zbyt piękne aby było prawdziwe. Toteż popracujmy sami chociaż przez parę minut dziennie z Fioletowym Płomieniem i sami się przekonajmy... sami musimy doświadczyć w sobie mocy tego Płomienia... w dodatku można zastosować w życiu ametysty, fioletową odzież, fioletowe dodatki w mieszkaniu, kwiaty z różowym akcentem (róż to kolor miłości).

W tym miejscu wspomnę również o roli ametystu. Uważany jest za kamień uzdrawiający, uspakajający, zwiększa siłę psychiczną, przynosi stabilność charakteru, daje poczucie bezpieczeństwa... jednym zdaniem działa jako środek uspakajający i goi trójcę: ciało, umysł i duszę. Pomaga dotrzeć do wyższych wymiarów duchowości.

Ametyst od dawna jest znany jako lekarstwo na gojenie i odtruwanie. Niezaprzeczalnie ma alchemiczną naturę - jest kamieniem duchowości i zadowolenia. Ametyst, o czym mało ludzi wie wzmacnia układ odpornościowy, chroni przed rakiem, leczy choroby serca, zaburzenia słuchu, działa jako regulator cukru we krwi... a także leczy alkoholizm i inne uzależnienia. Szczególnie zalecany dla osób, które walczą z alkoholizmem. W tym przypadku ametystu używali już starożytni Grecy, nawet ich kielichy do wina były ozdabiane ametystem w celu ochrony przed uzależnieniem i nadmiernym piciem alkoholu. Dziwne bo tą wiedzę mają także amerykańscy Indianie.

Ametyst ma silny wpływ na życie człowieka, jest pięknym kamieniem dla każdego, toteż wprowadzajmy go do swojego życia, choćby nosząc biżuterię z ametystu.

OCZYSZCZANIE FIOLETOWYM PŁOMIENIEM

Ogniu Fioletu <otocz nas> 3x
Ogniu Fioletu <trzymaj nas> 3x
Ogniu Fioletu <uwolnij nas> 3x

Jam Jest (3x) kolumna Ognia Fioletu
Jam Jest (3x) Boga miłością tu
Jam Jest (3x) perfekcja bez skazy i cienia
Jam Jest (3x) płomień miłości w powietrzu strumieniach

Pilnuj nas (3x)
Przepal nas (3x)
Przepełnij nas (3x)

I w pełni przyjmuję <niech się tak stanie> (3x) tu oto i teraz.
Moce potężne na wieki trwałe, wszechmocne czynne,
rosnące w zasięg świat ogarniając, aż wszyscy osiągną
światło wolności i wniebowstąpienia.
Umiłowana (y) Jam Jest (3x)

Więcej: LINK!

Vancouver
10 July 2015

WIESŁAWA