ŚWIAT ENERGII

METODY UZDRAWIANIA ZA POMOCĄ ENERGII
 

Zanim podzielę się własną wiedzą na ten temat napiszę klika nauk Wyższych Mistrzów - Healerów, z wielkim doświadczeniem.

Sami też oceńcie własnym rozumem i intuicją czy jesteście gotowi na czynienie takich rzeczy. Sami też musicie określić wasz stopień energii i zrozumienia pracy z energiami, nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie. Czasami aby rozbudzić kanały do samej metody reiki trzeba wiele ćwiczyć z martwymi przedmiotami, roślinami, zwierzętami i w końcu z samymi ludźmi. Nie można po jednej sesji, po kilku godzinach jak często to obserwuję uleczać ... 

WIELKIE NIEPOROZUMIENIE... kilkugodzinne kursy to totalna bzdura.

Są jednak ludzie, którzy już mają rozbudzone kanały poprzez swój poprzedni styl życia. Również rodzą się jednostki o wyższych wibracjach kosmicznych. Wówczas ten okres gotowości do pracy mocno się skraca.

BARDZO WAŻNE aby umieć wprzódy oczyścić własne ciało tak na polu fizycznym jak i mentalnym; stosować dietę - wegetarianizm oraz medytacje i modlitwy.

Nie może healer pić alkoholu, zażywać dragów, papierosów jak również musi stosować się do odpowiedniej higieny życia osobistego- zgodnego z prawami Boskimi (nie wskazana -manipulacja dla zdobycia dużych pieniędzy, kłamstwo, etc ... ja powiadam 7 grzechów głównych.

Tego zabraniają wszyscy Mistrzowie, nie można własnej brudnej energii przenosić na inne pola. W ten sposób nie tylko nie udziela się drugiemu pomocy ale czerpie taki healer energię od swojego pacjenta. Obserwuję w swojej pracy jak działa natychmiastowo ten strumień energii, który wchodzi w ciało - jest szybki jak światło.

Nieprzestrzeganie tych zaleceń jest bardzo niebezpieczne dla obydwu stron. Healer o niskiej energii może złapać chorobę, którą leczy albo pacjent od healera a tym samym pogorszy tylko swój stan

Osoba, która decyduje się na taką pracę musi sama podnieść swoje wibracje na wysoki poziom. Ważne przy wszystkich uzdrawianiach a najbardziej za pomocą metody reiki, kiedy podaje się energię "ki".

Również sam pacjent musi zdawać sobie sprawę z tego kogo wybiera. Człowiek musi mieć do takiej osoby całkowite zaufanie. Również Jezus nie kładł swoich rąk na wszystkich.

WIESŁAWA