ŚWIAT ENERGII

MERKABAH

Ciało ludzkie i każdego stworzenia otacza aura, która promieniuje z czakr. Aura jest silnym polem magnetycznym i w zależności od mocy czakr może być większa lub mniejsza. Osoby znajdujące się na wyższym poziomie duchowym są otoczone potężną energią - żywą kulą, wytwarzającą bardzo silne pole magnetyczne - jest to Merkaba, ogarnia wszystkie czakry, całe ciało i sięga daleko poza nie, poprawiając pole magnetyczne i otwiera możliwość istnienia na innych polach bytu.

Merkaba jest pojazdem, który może być stosowany w celach osiągnięcia wyższych światów, dzięki czemu człowiek osiąga wieczną wiedzę i mądrość Wszechświata. Pole Merkaba obejmuje zarówno ciało żywej istoty i licznik obrotowy energii, które emituje Boskie Światło we wszystkich kierunkach. Te przypływy energii są potężne, dzięki którym można dotrzeć na wyższe wymiary duchowej egzystencji. Mają pozytywny wpływ na ludzką duszę i na ciało fizyczne. Energia Merkaba ma pozytywny wpływ na wszystkie aspekty zdrowia, ma zdolność do pokonywania codziennych stresów psychicznych, wpływa na szybkie intensywne myślenie, inteligencję, mądrość, odwraca zegar starzenia się organizmu, poprawia wzrok, słuch, wygładza zmarszczki, usuwa nałogi.

Dodatkowo Merkaba posiada inne korzystne zastosowanie, jej kierujące prądy przywracają równowagę i służą do ochrony przed negatywnymi siłami. Merkaba jest dla większości ludzi tajna i głęboko ukryta, jest sekretem sekretów, który nadaje kształt człowiekowi ale ten sekret odkrywa przed człowiekiem prorok Ezechiel... Biblia mówi, że człowiek został stworzony na podobieństwo Boga, ale Bóg nie ma ciała fizycznego... lecz tajemnica stworzenia opiera się na tym samym systemie energetycznym, ludzkie proporcje ciała obejmują wartość matematyczną, która jest znana jako fi (φ) lub złota proporcja, już w okresie renesansu tajne proporcje ciała ukazał nam Leonardo da Vinci. Wartość ta jest podstawą całego stworzenia - jest to liczba nieskończona i przewyższa różne wymiary i ucieleśnia wszystko co istnieje w naturze.

Trójwymiarowa Gwiazda Dawida jest tajemnicą kwiatu życia, badania nad nią ukazały, że ten kształt obejmuje wszystkie częstotliwości i harmonie muzyczne. Podstawą do trójwymiarowej Gwiazdy Dawida jest trójwymiarowy trójkąt - symbol lub "pieczęć Boga". Merkabę trudno zrozumieć ludziom, którym jest obcy przepływ energii w ciele człowieka i jego polach, które go otaczają. Dla znawców tematu nie jest tajemnicą, że Prana lub Chi jest siłą życia. Ta niewidzialna energia istnieje wszędzie we Wszechświecie i to w dużych ilościach. Prana dostaje się do organizmu poprzez czubek głowy, biegnie przez centrum naszego ciała, stamtąd płynie do głównych ośrodków energetycznych zwanych czakramami, następnie "rzekami" zwanymi meridianami wpływa do każdej komórki ciała. U ludzi na niższym poziomie duchowym ten wpływający strumień energii jest bardzo mały, jest to strumień energii o grubości ludzkiego włosa. U ludzi, którzy osiągają wyższe poziomy duchowy ten strumień energii poszerza się, dochodzi nawet do 1cm i więcej... a nawet ci ludzie są połączeni ze Wszechświatem słupem światła.

Nasz wewnętrzny system energetyczny (czakry, meridiany) tworzy aurę - pole energii otaczające nasze ciało na zewnątrz w kształcie ciała, większe pole tworzy kształt jaja i zmienia swoje kolory w zależności od naszych myśli i emocji. W sąsiedztwie aury mamy setki pól elektromagnetycznych, które mają precyzyjne kształty geometryczne lecz każdy z nich składa się z trzech identycznych pól o takiej samej wielkości i kształcie umieszczonych w nich. Kiedy wszystkie razem pracują zgodnie i harmonijnie tworzy się ogromne siedemnasto metrowe pole energii zwane Merkaba.

Merkaba to obrót i ruch naszej świadomości, która przenosi nas do wyższych harmonijnych światów. Ludzkość ewoluuje w stan wyższej świadomości, takie ciało wibruje szybciej, posiada wyższe światło. Cały ten proces jest niesamowitą alchemią umysłu, na ten proces przystosowuje nas nasza dusza, toteż należy się wsłuchać w wewnętrzny głos.

Większość z tych rzeczy, które są zamieszczone na "Rose of Sharon" były zazdrośnie strzeżone jako "tajne rzeczy"... tajne, trzymane w ukryciu, wszystko po to aby ludzkość nie była zbyt mądra... ale jakie korzyści może mieć człowiek z tajnych rzeczy. Kto jest mądry dzieli się z innymi strumieniem swojej wiedzy, mądrości... i kto ma interes w tym aby trzymać ludzi z daleka od tej wiedzy?

Mer-Ka-Ba to pojazd, który pozwala człowiekowi wznieść się lub zejść do wyższych lub niższych światów, ale przede wszystkim jest pojazdem do wznoszenia - Ezechiel wstąpił do nieba za pomocą cudownego pojazdu.

W starożytnym Egipcie Mer-Ka-Ba w rzeczywistości było trzema słowami.

1). Mer - rodzaj światła, które obraca się w sobie.
2). Ka
- dusza.
3). Ba
- ludzkie ciało.

Obracające się światło, które zabiera duszę i ciało z jednego świata do drugiego.

Plemię Zulu w Afryce twierdzi, że przybyli na Ziemię z dalekiego wymiaru za pomocą świetlistego Merkaba.

W dzisiejszym świecie znamy pojęcie "wniebowstąpienie".

Wniebowstąpienie to proces, w którym ludzkie ciało przekształca się w świetle i następują niesamowite narodziny w nowym świecie, wykracza to poza nasze zrozumienie, lecz można ten stan osiągnąć poprzez harmonię umysłu, serca, ciała i ducha aby zintegrować się w jeden wzór światła.

Pojazd Merkaba nie jest czymś nowym, jest bardzo, bardzo stary, mówi o tym Święta Geometria, Kabała i wiele innych religii i ezoterycznych nauk.

Budowanie się wokół naszych ciał pojazdu Merkaba jest początkiem naszego oświecenia. Merkaba może tworzyć się spontanicznie poprzez umacnianie w sobie takich cech jak: miłość, wiara, zaufanie, prawda i współczucie... Merkaba jest żywym polem energii, reguluje ludzkie myśli i uczucia niczym komputer a jego możliwości są nieograniczone.

Znajomość Merkaba posiadają najpotężniejsi tego świata, którzy nami sterują i kontrolują nasze umysły i prowadzone są inne eksperymenty, nawet z naszym DNA.

A my obecnie mieszkańcy Ziemi dotarliśmy do tego momentu ludzkiej historii, gdzie jasne światło rozszerza się na całym świecie, co prowadzi nas do olbrzymiego skoku naszej świadomości.

Merkaba to nasze drzwi i okna do wyższych poziomów świadomości i wielka brama do wniebowstąpienia. Kiedy dobrze zrozumiemy ten proces, wszystko jest możliwe... musimy zrozumieć, że Merkaba to przepływ energii i pól energetycznych otaczających pole człowieka. Proces tworzenia się Merkaba zachodzi powoli, rozchodzi się od naszego serca, które jest niczym diament w środku nas... czyli nasza czysta Jaźń - Wyższa Jaźń (są różne stopnie Jaźni). Przyszedł czas, że zaczynamy realizować samych siebie i rozpoczynamy odzyskiwanie siebie (niczym utraconego tekstu na komputerze).

Po raz pierwszy ujrzałam Mekaba w listopadzie roku 2000... powiem szczerze... wówczas nie zdawałam sobie sprawy, co tak naprawdę widzę... ale było to piękne niezapomniane zjawisko otoczone tęczą... powoli zdobywałam wiedzę, budziła się moja świadomość... ostatni raz widziałam Merkaba w całej krasie parę tygodni temu... w niecodziennych warunkach, w małym butiku do którego weszłam... nagle cały ten sklepik zaczął się dematerializować, wszystko się rozpływało... znam już dobrze ten stan i wiem jak człowiek podczas tego doświadczenia się zachowuje i jak może jego zachowanie odebrać otoczenie toteż szybko wzięłam kilka ubrań z wieszaków i pospiesznie weszłam do przymierzalni, tam już nie widziałam wokół siebie materii, wszystko się rozpłynęło, nawet ja razem z lustrem, znalazłam się w białym przezroczystym świetle, natomiast wokół mnie zaczęło się tworzyć wirujące przepiękne zjawisko, już mi znane, postrzegam to systematycznie od wielu lat ale tym razem było to wielkie pole energii składające się z niezliczonych ilości wirujących kul, wyglądają jak plazma z leciutkim zabawieniem tęczowych energii, zachodziły na siebie ale pracowały wspólnie, nie były z sobą połączone a jednak jak na komendę kręciły się w tym samym rytmie chociaż każda z nich w swoim wnętrzu wytwarzała inną formę i wszystkie w jakiś sposób były jednym polem.

Kręciłam się wokół własnej osi, próbowałam je wszystkie uchwycić równocześnie chociaż nie było to wcale łatwe... i nie da się tego zjawiska opisać w słowach. Pojawiające się w kulach wzory, formy, a to wszystko żyje i wnosi w człowieka dziecięcą radość. Minęło trochę czasu zanim powoli zaczęłam pozyskiwać rzeczywistość, postrzegać wokół siebie materialny świat, z początku fragmentaryczne obrazy jak za mgłą, które stawały się ostrzejsze ale mój wzrok i słuch doszedł do siebie dopiero, kiedy wyszłam ze sklepu na powietrze.

I czy ktoś wierzy czy nie ludzkość przekracza nowe wymiary i żadna religia, w której ta prawda nie jest na rękę czy inne ugrupowanie nie stłumią tego naszego naturalnego procesu, mogą go jedynie tylko wydłużyć w czasie. Merkaba to potężne energetyczne narzędzie, wyrównuje i ożywia nasz mózg, pomaga nam w rozwoju duchowym, łączy nas z Wyższą Jaźnią i pozwala nam czuć bezwarunkową miłość, w ten sposób uzdrawiamy siebie i inne osoby co pozwoli nam wszystkim wznieść się w wyższe poziomy świadomości.

Vancouver
9 Feb. 2015

WIESŁAWA