ŚWIAT ENERGII

MERKABA – ŚWIATŁO, CIAŁO, DUCH

Mer-Ka-Ba, czyli unia światło-ciało-duch, jest strefą energii, w której wszystko istnieje. Przenosi nas do wymiarów jedności i miłości, które istnieje poza umysłem… a to wszystko oparte jest na sekretnej geometrii. A geometryczny wzorzec nie jest ani naprężony, ani napięty, to odpoczynek i równowaga, to wspólnota i pokój, w którym nikt nie jest odizolowany. Wszyscy są jednym i jeden jest wszystkim.

Biblia pisze, Ezechiel dostał dostęp do trójwymiarowej Merkaby, czyli Gwiazdy Dawida… i wstąpił do nieba… w Torze jest to rydwan, Tron Boga… ale czy tylko Tora zna ten pojazd, czy można tylko przypisywać go Żydom? Zna go bardzo dobrze buddyjski Zen, jako ścieżkę do oświecenia-wyższą świadomość człowieka? Ale czy to są już wszystkie możliwości człowieka w drodze po wyższą świadomość?

W naszym czasie to ta sześcioramienna gwiazda jest najpotężniejszym symbolem na naszej duchowej drodze, naszego następnego stopnia ewolucji, i na tej formie należy się skupić… ale czy na tym to wszystko się kończy?

Merkaba ma swoje nazwy, w zależności od ich funkcji: Mer-Ka-Ba, Mer-Ka-Va, w zależności, z jaką prędkością się obraca.

Sześcian – matryca światła, sekretna geometria. Sześcianowa geometria odpowiada wszystkim rzeczom, które są przestrzenne i równe w swoich częściach (Yang/Yin). To jest standard, czyli duch wprowadzony do formy w doskonałej równowadze. Centralne jądro sześcianu jest to strefa światła, w której łączą się wszystkie siły i stają się żywym płomieniem. To właśnie ten rdzeń, który łączy niebo i ziemię. Ta forma zbudowana jest na równoramiennych trójkątach.

Ośmiościan – już z postawą czworościanu, forma światła – Boskiego Ognia, to już większy geometryczny matrix, uniwersalny i krystaliczny. Czworościan służy jako 1 filar w duchowej świątyni i jest nośnikiem manifestacji wyższego Światła na płaszczyźnie materialnej. Punkt czworościanu – niebiański węzeł, łączy przeszłość i przyszłość i przyszłe płaszczyzny symetrii. Ośmiościan tworzy macierz rzeczywistości i jest złotym kluczem do zjednoczenia wszystkich części kontynuum czasu istniejącego w kosmicznym ludzkim sercu (i jak wiele razy o tym kluczu wspominam… był czas miałam na jego punkcie obsesję, wszystko wynikło z wizji, jaką otrzymałam w roku 2000, intensywnie szukałam tego klucza przez wiele lat).

W swoich książkach wspominam jeszcze o dwunastościanie, czyli ucieleśnieniem Świętego Eteru. Jest to system energetycznego Planetarnego Ciała Eterycznego.

Kiedy w naszym ciele aktywuje się Merkaba, przyśpieszą nasze spirale DNA. Merkaba przenosi człowieka z jednego świata do drugiego, jest to pojazd duszy, bardzo potrzebny w dobie Wniebowstąpienia. Wyniesie człowieka ze świata trójwymiarowego w górę (stąd podstawa trójkąta)… ale wprzódy, aby to wszystko scalić, musi w nas nastąpić proces wzniesienia, jest ich wiele etapów. Stopniowo musi przekształcić ludzkie ciało w światło i przez niezwykłe narodziny przenosi człowieka do nowego świata. To wszystko wymaga zintegrowania umysłu, serca, ciała i ducha. Trzeba osiągnąć jeden wzór światła… i umieć przekroczyć ludzkie możliwości, czyli wyjść poza nasze ograniczenia. Nasza 3 wymiarowa sieć energetyczna na obecne czasy, zaczyna być przestarzała… tak jak nasza stara ziemska technologia. Merkaba - nasza triada, jest wyższą formą naszych czakr, aury i różnych innych form energii, która już aktywuje wewnętrzną mądrość, budzi kody świetliste do uniwersalnej biblioteki, daje instynktowne zrozumienia ciała, ducha i umysłu.

W pełni utworzona Merkaba jest już bardziej złożoną świętą geometrią, świętą gwiazdą ośmiościanu, który jest unikalną formą zbudowaną z kwadratu i 4 trójkątów. Jest to tzw. Anielska Merkaba, (Gwiazda Ośmioramienna), różniąca się od powszechnie nam znanej, o podstawie równoramiennego trójkąta. Anielska Merkaba tworzy pole energetyczne o bardzo wysokiej wibracji. Działa jak generator elektryczny. Takie ośmiościany mają już złote okablowania. Pisałam o złotych hełmach wokół głowy (aureola).

Żeńska i męska energia reprezentowana przez czworościany, które musimy zrównoważyć jest już potężnym polem. Te 2 przeciwstawne siły pomogą osiągnąć naszemu organizmowi pozycję homeostazy. Homeostaza to kluczowa funkcja organizmów żywych, polegająca na ich zdolności do ciągłego utrzymywania stabilności parametrów wewnętrznych. Merkaba aktywuje czworościany obracając się w przeciwnych kierunkach, tworząc wir energii. Wraz ze wzrostem rotacji Merkaba ma więcej warstw niż ludzka aura. A to wszystko zawdzięczamy innej sekretnej geometrii. Jak widzimy, to już jest nasza nowa technologia, ale ta może w nas ożyć, kiedy wystąpi w nas zmiana energetyczna, w wyniku której, dysk energii, który w odpowiednim czasie wyskakuje z niewielkiego miejsca w pobliżu podstawy kręgosłupa i wychodzi na zewnątrz... i szybko się rozszerza wokół ciała, nawet do kilkunastu metrów w promieniu, specyficznie wirując. Obecnie takie dyski są w stanie zaobserwować naukowcy za pomocą satelitów i innych swoich technologii. Dzisiaj można śmiało obserwować takich ludzi. Oczywiście są oni nie na rękę, szczególnie tym wszystkim ciemnym elitom, blokującym tych ludzi… długo miałam problem, jak oni ich namierzają. Powoli i te tajemnice wychodzą na światło dzienne. Stąd te dziwne ataki na takich ludzi w różnej formie, bo to nie jedyna metoda, której używają.

Merkaba jest rodzajem międzywymiarowej bramy, rodzaj gwiezdnych wrót, więc tacy ludzie łatwo kontaktują się z innymi światami, z anielskimi istotami i z innymi świetlistymi. Będąc w pozycji nie obrotowej, nie spełnia żadnej funkcji, tylko kręcą się nasze czakry… ta wielka brama międzywymiarowa jest zamknięta, więc i reszta ciała świetlistego ma problemy z podniesieniem wibracji ciała fizycznego, te pola są zbyt uziemione i ciężko się nam wznieść.

To tak w olbrzymim skrócie, warto zapoznać się z tą naszą nową technologią… bo bez niej za daleko nie popłyniemy w ten nasz nowy świat.

Vancouver
21 May 2021

WIESŁAWA