ŚWIAT ENERGII

MATEMATYKA NASZYCH CZASÓW

Idą do nas wspaniałe numery… mocno rozwija skrzydła Jowisz i planeta Ketu, i w kosmosie tworzą się numery niebiańskich Devów… są to następne puchary do wypicia dla nas… puchary obfitości… przybycie nowego światła (37-73 =110)… to następne przejściowe wibracje, przed tą najważniejszą falą Wniebowstąpienia (38/11). Nigdy nie zapominaj, że największą zaletą tej liczby jest obfitość i wielki sukces w życiu. Ale to także harmonia i miłość.

Lecz w tych dniach, w pierwszej dekadzie kwietnia 2021 roku, wstrząsa całym światem inny bardzo ważny symbol, zamykanie się starego cyklu (999-9999=27/9-36/9)… odchodzi stary klucz… i rodzi się już nowy.

999-9999 czyli zakończenie, to koniec wielkiej fazy… może to być życie osobiste… lub globalne zmiany, w zależności jakim rozlegnie się dalekim echem.

A pokazują nam obecnie znaki, że ten cykl doprowadza do zakończenia pewnego etapu. Następna faza między tymi dniami, będzie jakby punkt „0” jest 000 – 000 000, czyli nowe odbicie i Jedność ze Wszechświatem, te cyferki pokazują pod czyim obecnie jesteśmy wpływem.

Skąd to wiem?

Mówią nam to Anioły, wspaniali matematycy, którzy nie przegapią żadnej ważnej daty. Już za kilka dni dostaniemy nową sekwencje liczb, symbole wskażą, w jakiej jedności my jesteśmy w stosunkach ze Wszechświatem, po czyim wpływem się znajdujemy?

Nowy kosmiczny cykl sugeruje, że kiedy wypadają z gry dziewiątki, pojawiają się zera, a następnie – 1, 11, 101, 110 etc, czyli cały zestaw jedynek, które nam błyskają po oczach… znaczy… na takiej ścieżce są te istoty, co przetrwały ten „null zone” (punkt 0)… albo nie…?

11-110-111… kosmos wysyła silny sygnał… jesteś… zaistniałeś… i otwiera się dla ciebie brama potrójnej energii – nowy początek, jest to bardzo silny nośnik na następujący nasz cykl. Ten nowy początek jest powiązany w silny sposób z następnymi silnymi cyframi – 2-22-220-222, która powiela jedynki, wnosi w życie balans, lecz jeszcze większym nośnikiem energii jest – 3-33-330-333, połączone z Uniwersalnymi Energiami Wszechświata i jak to obecnie obserwujemy, jest wydźwiękiem dla cyfry 9 (333), oznacza to, że zbliża się koniec starego cyklu i sugeruje nowe początki. Jeśli 333 jest powiązane z 12, otrzymuje dodatkowy wpływ. Liczba 12 związana jest ze światem fizycznym, równowagą, manifestacją… jest to budulec zbudowany z 12 znaków zodiaku, każdy ma swój indywidualny charakter i każdy jest potrzebny, aby mogły wypełnić się pojedyncze 4 fazy po 3 (4x3=12)… i to zadecyduje czy przejdziemy dalej… czy musimy coś powtarzać?

I jeszcze jeden numer, który musimy obecnie dobrze zrozumieć, dalszy w kolejności, numer 4, i obserwujemy przesuwające się cyfry, które ślą nam Aniołowie: 4, 44, 444.

444/12- czyli najsilniejsze 4 elementy: ziemia, woda, powietrze i ogień. Blokady zostały usunięte, od tego momentu mamy wolną drogę. I to jest znak duchowego przebudzenia.

Istnieje taka „teoria spiskowa” od czasów Jezusa Chrystusa, że na Całunie Turyńskim widnieje ukryta cyfra „444”… została zawoalowana na nasze czasy. Sugeruje przebudzenie się do nowego życia... które przebudziło się rano o godzinie 4:44… i jak mówią mędrcy, ponownie zawita w tym samym czasie – rankiem o godzinie 4:44… i będą mu towarzyszyć inna matematyka, która ma z tą liczbą mocny związek… ale może to tylko „teoria spiskowa”? Któż to wie… może Pitagoras?

Ale nasze serca podpowiadają, że coś tu jest na rzeczy… a też nasze serce mają 4 komory… i mamy 4 grupy krwi… i Jezus był ukrzyżowany na krzyżu zbudowanym z 4 elementów… i w Chrześcijaństwie są 4 Ewangelie, i 4 godziny Apokalipsy… w Buddyzmie są zawarte 4 Szlachetne Prawdy Życia ludzkiego, i w Vedach również istnieją 4… i muszą być przez nas wypite 4 kielichy, aby się w nas dokonały 4 etapy oświecenia.

Wróćmy do liczb:

1. Liczba 37/10/1, czyli król z kielichem, który siedzi na tronie i ma kształt ryby. A w swojej kieszeni klucz i w lewej ręce królewskie insygnia, czyli ma dwustronną władzę, kontrolę… a na jego pucharze... wyzerowane konto… i mamy wrażenie, że dryfuje na wzburzonym oceanie i ryba wyskakuje z morza, wskazująca na rozpad… czyżby jakiś pionier chce mu wytrącić władzę… bo niestety zarządza negatywnymi energiami?

2. Liczba 73
, to klucz do Mądrości, do wewnętrznego Światła. 73 rządzi pierwszą dekadą Byka… więc co się mniej więcej w tym czasie wydarzy? Ano to jest okres, gdzie wydarzają się rzeczy za pomocą czystej magii, czyli zabawy Merkurego w Byku (Mag rtęci) … i pędzi w zawrotnym tempie w swoim rtęciowym świecie i kieruje się w nieznaną przyszłość… czyli spotykają się 2 żywioły: ogień i powietrze… i coś próbują mieszać? A może razem wybierają się w dalszą trasę… jak Bogini Kundalini... ogień w tańcu z powietrzem…?

Liczba 73/10, to już 10 kielichów… czyżby z tego zepsucia, zgnilizny namieszali aż tyle? Zaczyna się mnożyć dobrobyt, czyli odwrócenie losu po długich przeciwnościach twojego życia. A dziś chcesz się ogrzać w kościele… ale drzwi do niego zostały zatrzaśnięte… ale ty uwierz w siebie, uwierz we Wszechświat, jeśli naprawdę chcesz uzyskać coś nowego. Wiadomo, że zanim dotrzesz do czegoś nowego, musisz doświadczyć i tego gorszego. Lecz nie przejmuj się niczym, liczba 73 to przełom, na który czekasz, twoi boscy przewodnicy już ślą ci sygnały. To twoja duchowa wyprawa, twoje lepsze zrozumienie życia… które masz cały czas słane do ciebie w symbolach. Niebiański matematyk nie próżnuje i robi swoje plany. A ty rusz do przodu i otwórz umysł i serce… ale pamiętaj, że liczba 73 jest przede wszystkim liczbą twojego duchowego wzrostu… jak postawisz na materializm, poznasz smak i zapach martwej ryby, niezależnie jakie nosisz w swoich rękach insygnia tego świata.

3. Liczba 38/11
to Królowa Kielichów (multum obfitości), czyli opiekuńcza Matka, ale musisz się do niej dostroić, poddać się jej przewodnictwu. Jeśli Królowa Kielichów odwróci się od ciebie, będziesz mieć ciężką przeprawę. Uważaj więc co robisz? Zraniłeś Matkę. Królowa Kielichów ma swoje wpływy w drugiej dekadzie Raka.

Wszechświat wysyła ci całą energię, której potrzebujesz, boską miłość i ochronę i każdego dnia podsuwa swoje symbole, obserwuj je dobrze… i ty dziel się tym wszystkim, co ci jest w twój kielich wlewane… bo inaczej przegrasz z kretesem…

Vancouver
10 Apr. 2021

WIESŁAWA