ŚWIAT ENERGII

MAPA DZIAŁ ORGONOWYCH W POLSCE

ZAKOŃCZENIE PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

Wraz z nastaniem roku 2020 nie są przyjmowane kolejne zgłoszenia dział orgonowych. Wszelkie informacje z tym związane zostały usunięte, pozostała tylko mapka wraz ze zdjęciami chembusterów (czyli esencja).

INFORMACJE O MAPIE:

NA MAPIE ZNAJDUJĄ SIĘ TYLKO DZIAŁA POTWIERDZONE ZDJĘCIAMI!

Kwadraty na mapie

Mapa jest znaleziona w internecie i wielkość kwadratów niekoniecznie odpowiada zasięgowi dział orgonowych. Zalecane jest raczej patrzenie na kolory (patrz: legenda kolorów) niż na wielkość kwadratu lecz pamiętaj, że dział jest znacznie więcej niż podaje mapa. Aby zachować większą anonimowość nie jest dokładnie zaznaczone gdzie znajduje się działo oraz ciężko byłoby ustalić dokładnie jaki zasięg każde działo z osobna posiada i dlatego zaznaczone jest to bardziej ogólnie.

Jakie działa...

Na mapie są nanoszone tylko i wyłącznie działa które mają minimum jedną miedzianą rurę! Nie są nanoszone TB, HHG oraz działka kryształowe.

LEGENDA KOLORÓW:
(wysokość działa liczona jest wraz z podstawą!)
Kolor: Ochrona: Opis:
FIOLETOWY Idealna Minimum 7 dużych dział orgonowych (201cm i więcej)
NIEBIESKI Bardzo dobra Minimum 5 dużych dział orgonowych (201cm i więcej)
ZIELONY Dobra Minimum 3 duże działa orgonowe (201cm i więcej)
ŻÓŁTY Średnia Minimum 1 duże działo orgonowe (201cm i więcej)
POMARAŃCZOWY Słaba Średnie działo orgonowe (101-200cm)
CZERWONY Bardzo słaba Małe działo orgonowe (max 100cm)
BRĄZOWY: Nieznana Brak informacji o zamontowanych działach.

ZAMONTOWANE DZIAŁA ORGONOWE:
Kwadrat: Działo: Opis i zdjęcia:
6, 7, 16, 17 nr 1

Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!

OPIS: wkopany w ziemię 3/4 podstawy, 6 rur 28mm x 2800mm.

7 nr 1 Duży Chembuster + wkopane 4 HHG: LINK1!, LINK2!

OPIS: pojedynczy CB (zrobiony na butelce Coca Coli 2,5 litrowej), z potężnym 200g kryształem dwustronnym, który został zatopiony w puszce po WD40 i połączony (zlutowany) z miedzianą rurką fi 28mm x 500mm + 2500mm rura z Leroy-Merlin: Razem wysokość 3000mm. Wszystko zalane wiórkami aluminium, magnesami neodymowymi i żywicą poliestrową. Dobry przykład mobilnego, 5x tańszego Chembustera dla domku nad jeziorem - dla tych , którzy liczą kasę. Wokół wkopałem 4 HHG czyli jak kto woli TB.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: 3 metrowy, 6 rurowy, z kryształami o grubości od 15mm do 23mm i długości od 60mm do 110mm. Chembuster stoi na wysokosci około 100 metrowym wzgórzu górującym nad okolicą.

nr 3 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Cloudbuster jednorurowy, zbudowany na zasadach złotego podziału i łokcia królewskiego, forma orgonitu uzyskana przy pomocy butelki plastikowej 2,5 litrowej od napoju. Wiórki aluminiowe drobno zmielone .Wysokość orgonitu 16,2 cm , szerokość 10 cm ,w środku orgonitu 1 kryształ szlifowany 11 cm dł 1,9 cm szeroki, dwustronny, czystość 9,6 w skali do 10. Dodatkowo 3 kryształy naturalne - nie szlifowane nad nim, zabezpieczone spiralą miedzianą przed wypadaniem. Dodatkowo w rurce na odpowiednio dobranych wysokościach 3 kryształy górskie umocowane w 3 miedzianych spiralach, każda o dł 52,4 cm. Wysokość całkowita CB 170,2 cm w tym rurki miedzianej fi 22 dł. 154 cm. Clouduster przenośny , służący do używania podczas podróży.

nr 4

Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Rury 2,5m, 28mm. W środku każdej z 6 rur szlifowane kryształy z Brazylii + ok. 6 nieszlifowanych w każdą rurę. Zrobiona nowa wyższa wylewka orgonitu z zatopionymi koncentrycznie kryształami.

nr 5 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Sześciorurowy, wysokość całkowita 179cm, 6 kryształów średnio 10 cm długości, czystych, szlifowanych. Chembuster zrobiony wg złotego podziału typu: Brahman&Okil.

nr 6 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Działo ma wysokość 211cm. Ma 6 miedzianych rur o grubości 28mm. Użyłem nierdzewnych wiórków. Do zrobienia początkowej podstawy zużyłem 11kg żywicy która ma w sobie ułożone 4 kryształy w 4 kierunkach świata (jak w HHG) -> następnie została ów początkowa podstawa wsadzona do wiadra o średnicy 30cm, gdzie na samym dole została dodatkowo utworzona 3cm warstwa żywicy z wiórkami gdzie umieszczone zostały kryształy ułożone w kształt galaktyki z ramionami od środka w lewo. Następnie całość początkowej podstawy oraz nowo utworzony dół zostały zalane żywicą z wiórkami. Chembuster jest wkopany 6cm w ziemię.

nr 7 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Chembuster 3-rurowy. Rury miedziane fi-28mm. Wysokość z podstawą 135cm. Podstawa 12L. Wewnątrz rur obustronnie zaostrzone kryształy górskie. Podstawa zawiera opiłki stali, miedzi i proszek mosiądzu. Kamienie kwarcowe z polskich gór oraz kamienie szlachetne w tym kryształy górskie, cytryniany itd. ok. 7 rodzajów kamieni szlachetnych. Podstawa o średnicy 28cm i wysokości 25cm.

8 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Wiaderko plastykowe 10l, 6 miedzianych rur nieco powyżej 200 cm, średnica 28 mm, w każdej po jednym szlifowanym dwustronnym krysztale i po dwa nieszlifowane jednostronne - owinięte miedzianym drutem, wiórki to mieszanka stali z aluminium. Do wiórek dodałam pięć kryształów: jeden na środku a reszta na cztery strony świata. Wszystkie kryształy oczyszczone i zaprogramowane. Żywica poliestrowa 5,5 kg. W środek podstawy wkręcona jest śrubka a do niej przyczepiony drut, który łączy się z piorunochronem, ponieważ chembuster stoi na balkonie (1 piętro).

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!

OPIS: 29 sierpnia 2017 zbudowałem swojego 6 rurowego chembustera. Wysokość 2100mm. Jest on zakopany do górnej wysokości podstawy w ogródku.

11, 12, 21, 22 nr 1 Duży Chembuster LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Wysokość ~3,3 metra. Rurki dolne 28mm, a rury górne 22mm. Kryształy 1,8cm szerokości i 2,5-3cm długości. Wiadro 5 litrów. Żywica poliestrowa. Wióry stalowe. Niestety kryształy które są w rurkach zostały do połowy zalane żywicą.

13 nr 1 Średni Chembuster: LINK!

OPIS: Wysokość 170 cm; 3 rury fi 28 (w każdej znajdują się po 3 kryształy górskie). Podstawa zawiera kryształy górskie, agaty, ametysty, cytryny, sporo miedzi i mosiądzu.

nr 2 Mały Chembuster: LINK! (chembuster nr 2 oraz nr 3)

OPIS: Wióry stali i mosiądzu; mieszanka minerałów; rura miedziana o średnicy 35 mm; w rurce umieszczony oczyszczony kryształ; w podstawie warstwa cytrynu, który ma właściwości oczyszczające, oczyszcza siebie i pozostałe minerały. Wysokość całego chembustera ok. 60 cm. Wymiary podstawy - wys. ok. 12 cm. szer. ok. 11x11 cm.

nr 3 Średni Chembuster: LINK! (chembuster nr 2 oraz nr 3)

OPIS: Skład: żywica, kryształy górskie, bryłki ametystu, wióry stalowe; miedziane elementy: rura, złączka i zaślepka. Wymiary: wysokość (łącznie z rurą) - 130 cm, średnica podstawy - 10 cm. Waga: ok. 3-4 kg (waga wraz z opakowaniem - 4,5 kg).

13, 14 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!,

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony.

17, 18 nr 1 Średni Chembuster LINK1!, LINK2!

OPIS: Wysokość 180 cm, 3 miedziane rury 28 mm, posiada po 2 kryształy na rurę. Dodatkowo zalane 3 rury 30 cm (po 2 kryształy na rurę) do rozbudowy. Wypełnienie: wióry stalowe i mosiężne, żywica poliestrowa 7 litrów + kawałki bursztynu, kryształy ametystu, kwarcu różowego, cytrynu. Na dole duża miedziana spirala SBB + kryształy w 4-ch kierunkach. W centrum na małej rurce będzie jeszcze umieszczony duży kryształ górski.

18, 19 nr 1 Duży Chembuster LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!

OPIS: Wysokość rury środkowej od podstawy to 209,6 cm, cztery pozostałe rury mają po 195 cm, znajdują się tam również rury które mają 117 i 80 cm. Baza ma wysokość 20 cm, znajdują się w niej stalowe wióry, zawiera w sobie kryształy i ametysty (taki sam skład ma "kula" powyżej). W rurach znajduje się po 7 kryształów 2-3 cm oczyszczonych i programowanych. W żywicy zatopiona jest kartka z intencjami. Aluminiowymi orgonitami zgiftowałem najbliższy teren wraz z wieżami telefonii komórkowej, a stalowymi dom i podwórko.

19 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Standardowy chembuster o wysokości 180 cm, wkopany 2/3 w ziemię.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: "Owoc Życia", wkopany 2/3 w ziemię w odległości około 500 metrów od standardowego chembustera.

nr 3 Mały Chembuster: LINK1!

Opis: Mini chembuster o wysokości 50cm, wkopany 2/3 w ziemię. Duża średnica rury wzmacnia i optymalizuje działanie urządzenia. Wykonany z tradycyjnych materiałów takich jak: wióry stali, mosiądzu i mniejszej ilości wiórów miedzi i aluminium. Posiada w sobie mieszanki minerałów takich jak: kryształ górski, ametyst, kwarc różowy, karneol, kwarc dymny, cytryn, turkus. Chembuster posiada rurę miedzianą o średnicy 42 mm - w rurce umieszczony został oczyszczony kryształ. Wymiary podstawy to: wysokość 12 cm, szerokość 11x11 cm. Waga ok. 2,5 kg.

Dodatkowe informacje: Trzy urządzenia (nr 1, nr 2 i nr 3) fantastycznie się uzupełniają. Dodatkowo zneutralizowane wieże komórkowe w promieniu 10 km HHG aluminium i TB aluminium. 4 garden pipe w ziemi w pobliżu CB. Te trzy chembustery fantastycznie się uzupełniają neutralizując nawet duże naloty chemtrails w ciągu kilkunastu minut. Trzeba pamiętać o odległościach między dużymi CB. Powinno to być minimum 500 metrów aby nawzajem nie było jakiś dyferencji. Zamiast inwestować w nowy TV lub inny gadżet zainwestuj w chembustery. Zrób coś dla siebie, zrób coś dla innych.

nr 4 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Chembuster "Owoc Życia" zakupiony w sklepie Green Harmony (LINK!).

25 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: "Mini chembuster" (jednorurowy) - Rura miedziana długość ~150cm, średnica 22mm, w środku rury 1 kryształ brazylijski opleciony drucikiem miedzianym, wióry stalowe, blaszki aluminiowe z pociętych puszek po piwie, żywica poliestrowa. Podstawa chembustera została wkopana w całości w ziemię ok. 200 metrów od wieży telefonii komórkowej. Chembuster spełnia rolę odpromiennika oraz oczyszcza niebo.

nr 2 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Jest to drugi chembuster w ogrodzie, który spełnia rolę odpromiennika oraz oczyszcza niebo. Parametry: chembuster jednorurowy z rury miedzianej o długości ~240cm i średnicy 22mm; w podstawie wewnątrz rury umieszczono 1 kryształ górski (ze Szklarskiej Poręby) opleciony drucikiem miedzianym, wióry stalowe, blaszki aluminiowe z pociętych puszek po piwie i zestalono żywicą poliestrową. Podstawa chembustera wkopana w całości w ziemię.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 237 cm. Waga podstawy 30 kg. 7 rurowy 6x 28 mm i 35 mm centralna rura. Uziemiony i z dodatkową antenką.

26, 27, 36, 37 nr 1 Duży Cloudbuster: LINK1!

OPIS: zakupiony w tym sklepie: LINK! (zakładka: "Orgonit Cloudbuster")

29 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: 8 litrowa podstawa CB zrobiona z żywicy poliestrowej i aluminiowych wiórków. W podstawie zamontowałem 4 kryształy górskie tak jak w HHG. Rurki mają niecałe 2 m długości, ale CB z podstawą ma ponad 2 metry. W każdej rurce znajduje się po jednym krysztale o długości ok. 6 cm i jeden około 3-4 cm. Oczyszczane w soli przez 1 tydzień i zamontowane z właściwą intencją.

32 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Rury o łącznej długości około 3m. Podstawa 25 cm szerokości. Kryształy około 3-5 cm. 6 miedzianych rur 2,9 metrowych. W każdej rurze po dwa kryształy 3 do 5 cm. Chembuster wkopany w ziemię.

34 nr 1 i 2 Duży Chembuster n1: LINK1!
Duży Chembuster n2: LINK1!

OPIS: Są to sześciolufowe działa kalibru 28 mm i długości rur 210 cm. Na bazie kryształów górskich wielkości 4,5 - 7 cm. W jednym dodatkowo zalane są w podstawie dwa inne kryształy górskie. Wypełnienie jest z wiórków aluminium wielkości 1-2 mm i żywicy.

35 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

FILMIK: LINK!

OPIS: sześcio rurowy, 3 metrowy chembuster...

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Wysokość działa 2,20m, 6 rur 28mm, kryształy 15-25mm o długość od 7-12cm, po dwa na rurę, użyto wiórów aluminiowych, wiadro 12 litrów.

nr 3 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Stare rury żelazne ocynkowane (a jedna nie). Większość rur pospawałem z 2 kawałków, najszersza ma jakieś 2 cale średnicy, a najwęższa około 3/4 cala. Również długość rur jest rożna, najkrótsza która była przycięta, tak jak w oryginalnym projekcie, do 6 stop czyli 180 cm, pozostałe sa nieco dłuższe, najdłuższa ma jakieś 2 metry. Kryształy nie były oczyszczane. Zostały w rurkach przyklejone na gumowym wężu. Projekt zakładał też, żeby kryształy nie dotykały rur i tak również zrobiłem.

35/36 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Standardowy 6 rurowy cb, wysokość 3m, średnica rurek miedzianych 22mm. W rurach po 3 kryształy parocentymetrowe.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony.

39 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Mój chembuster zbudowałem w marcu 2010 roku. Jest to działo średniej wielkości. Podstawa jest w wiaderku 12 litrowym. Składa się z 6-ciu rur o średnicy 28mm, każda o długości całkowitej 180 cm. W każdej rurze umieściłem po jednym krysztale około 7-8 cm. W górnej warstwie orgonitu umieściłem około 30 mniejszych kryształów po około 5-6 cm. Waga działka to około 40 kg.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony - został wkopany w ziemię, wystaje około 10cm podstawy. Całość otoczenia została przykryta korą (ze względów estetycznych).

Dodatkowo zostały zrobione pewne uzupełnienia/ulepszenia:
-dodałem 4 uziomy z rury miedzianej fi 22mm o długości ok 150cm każdy, zamontowane zostało to tak aby wszystkie odcinki swobodnie sięgały do poziomu wody gruntowej co min 3x wzmacnia działanie 
-zrobiłem wyrównanie energetyczne uziomów przez oplecenie drutem miedzianym ukształtowanym w formie okręgu
-4 szpilki - drut miedziany fi 6mm, znajduje się ok 150cm od osi działa w kierunkach zgodnych z umieszczeniem uziomów, zostały one wbite do poziomu ziemi.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Wysokość 205 cm, rury miedziane 28 mm. Podstawa- opiłki stali i aluminium, na górze dużo miedzi. Podsypka- kryształ górski, kwarc różowy i ametyst. W rurach są wsadzone kryształy owinięte drutem miedzianym.

 

nr 4 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 180 cm. Zakupiony w Green Harmony: LINK!

39, 40 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: "Mini chembuster" (jednorurowy) ze sklepu greenharmony.pl + przedłużenie rury o 150cm co dało około 280 centymetrowe działo. W podstawie jest 5 kryształów górskich; wióry stalowe; a rury są miedziane fi 28mm.

40 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Wysokość niecałe 3 metry. Rurki 6szt 28mm, Kryształy: 5cm (1,0x1,5cm). Na środku wiadra zatopiony niewielki kryształ 5-6 cm wysokości i jakieś 4-5 szerokości. Wiadro 7 litrów. Żywica poliestrowa. Wióry stalowe. Dodatkowo na dniach zostanie wzmocniony po jednym krysztale do każdej z 6 rur o wymiarach (3cm x 1,0-1,5cm).

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!
Zdjęcia heksagramu: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!, LINK7!, LINK8!

OPIS: Chembuster "Owoc życia" zakupiony w greenharmony.pl (LINK!) -> Dodatkowo jest wzmocniony mocnym heksagramem. Posiadam również 2 chembustery "mini" (również zakupione w tym sklepie: LINK!) ale nie są one potwierdzone zdjęciami (nie są brane pod uwagę w "kolorze" kwadratów na mapie).

nr 3 Mały Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 22 cm. W środku jest zakupiony mini chembuster, w koło jest 9 kryształów w "gniazdach" miedzianych: redukcja + zaślepka. Talerz otoczony jest wełną stalową "00", na tym leży mini chembuster i kryształy w gniazdach. Kamienie w koło to kryształy górskie drobne i grubsze ale tzw surowe, cytryn, kwarc różowy, ametyst i ważny jest drobny turmalin (wszystko wcześniej moczone w wodzie z solą kamienną z kłodawy).

nr 4 Mini Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 15 cm. Połączenie akumulatora orgonowego i chembustera. Każdy kryształ w gnieździe owinięty jest na zmianę wełną stalową i matą bawełnianą.

44 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Chembuster wykonany wg. wskazówek Don'a Croft'a. Podstawa to stalowe spirale, proszek żelaza, aluminium, ołowiu i miedzi wymieszane z żywicą epoksydową w ilości 1:1. W podstawie znajdują się agaty o spiralnej strukturze, podsypka kwarcowa w warstwach no i na wierzchu obowiązkowo kryształ na samym środku lekko wystający ponad powierzchnię. W rurach znajdują się dwustronne laboratoryjnie szlifowane kryształy, nie dotykające końcówkami miedzianej części rur. Całkowita długość rur to 300cm. Chembuster jest uziemiony na wypadek uderzenia w niego piorunem :) Został umieszczony w dole na okręgu drewnianym, w którym są wycięte dziurki (chodzi o kontakt z ziemią), obsypany dookoła kamieniami (dla swobodnego przepływu wody - ponoć to jest dobre rozwiązanie) i przykryty ostatecznie ziemią.

Efekty działania tego działa: LINK!

45 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!

OPIS: Duży dwu metrowy chembuster, wzmocniony 1 granatem św. reki, widoczny w połowie konstrukcji. Wewnątrz zatopione są naturalne duże kryształy górskie, plus 1 kryształ w każdej z rur.

46 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Chembuster wykonany z opiłków stali oraz minerałów takich jak kryształ górski, turmaliny, cytrynian, ametyst, jadeit oraz wiele innych ówcześnie zaprogramowanych. Chembuster jest zakopany w ogródku, przy nim znajdują się orgonity, minerały oraz purpurowa płytka Tesli, wysokość rury to 250cm - jeszcze w tym roku dokupię pozostałe 5 rur. Gdy miałem go w domu (gdy żywica wiązała) nie mogłem zasnąć i czułem dużo Energii.

nr 2 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Mój chembuster zbudowałem w lipcu 2010 roku. Jest to działo średniej wielkości. Podstawa jest w wiaderku 10 litrowym. Składa się z 6­ciu rur o średnicy 22mm, każda o długości całkowitej 150 cm. W każdej rurze umieściłem po jednym krysztale około 7-8 cm. W górnej warstwie orgonitu umieściłem około 30 mniejszych kryształów po około 5-6 cm. Waga działka to około 30 kg.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Chembuster jednorurowy z rury miedzianej o długości ~280cm i średnicy 28mm; w podstawie wewnątrz rury umieściłem 1 kryształ górski (ze Szklarskiej Poręby); użyłem stalowych wiórów i żywicy poliestrowej. Podstawa chembustera została wkopana 2/3 w ziemię.

47 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Podstawa wykonana na bazie pojemnika 5l, wysokość 25cm, średnica 15cm. Rura miedziana o średnicy 35mm i długości 2 metrów. W rurze umocowany kryształ górski o wymiarach: długość 11cm, szerokość 2,5 i 3,5cm. Podstawa zrobiona z żywicy poliestrowej, na spodzie zatopione 4 kryształy w kształcie krzyża; wióry metalowe, wióry aluminiowe; w górnej części podsypka z kryształu górskiego białego i różowego około 600g. Ustawiony jest w ogrodzie na mojej posesji.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Wysokość działa 220cm; podstawa składa się z podsypki orgonowej do tego kryształy, cytryn i amestyt. W rurkach są po 2 kryształy kwarcu.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: wysokość 3 metry, podstawa: podsypka orgonowa, kwarc, do tego w środkowej warstwie ametyst i cytryn, na górnej warstwie kwarc i zatopiony kryształ kwarcu w pionie. Na dnie rur miedzianych znajdują się duże kryształy kwarcu.

nr 4 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Wysokość chembustera od podstawy 265cm; 6 rur miedzianych (fi 28mm). W każdej rurze znajduje się jednostronny 5,5cm kryształ górski + na środku działa 300g jednostronny kryształ górski wmontowany w podstawę. Wióry: 70% stal, 20% miedź, 10% mosiądz. Podsypka: ametyst + kryształ górski + tygrysie oko.

48 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Duże działo orgonowe w pojemniku 10-12 litrowym. Wyposażone w bardzo duży magnes neodymowy - właściwie spolaryzowany, duży centralny kryształ, mobius coil. Wysokość działa 3 metry.

nr 2, 3, 4 3 Średnie Chembustery: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Dwa chembustery sześciorurowe, mają po 190 cm wysokości (mierzone od podstawy), mają rury o średnicy 28 mm i grubości 1,5 mm. Odlew bazy z wiadra, dno 23,5 cm, góra 27,0 cm, wysokość 25,0 cm. Podsypka: wióry aluminiowe, stalowe, mosiężne i miedziane. Na dnie ułożone 4 kryształy w czterech kierunkach, na każdej warstwie cytryn, ametyst i kryształ górski. W każdą rurę włożyłem po dwa kryształy obustronne o długości od 7 do 10 cm, oczyszczone w ziemi przez 8 dni i dwa dni w solance i dobrze zaprogramowane. W bazie jest również uziemienie które przechodzi przez wszystkie warstwy i jest zalane na stałe z bazą. Jest to wielo żyłowy kabel miedziany o przekroju 7 mm. Działo zakopane jest na 3/4 wysokości bazy.

Trzeci chembuster jest jedno rurowy. Ma 2 metry wysokości (mierzone od podstawy), ma rurę o średnicy 42 mm, 4 kryształy, 2 dwustronne o długości 11 cm i grubości 35 mm i 2 jednostronne 15 i 11 centymetrowe. Podstawa bazy: dno 21 cm, góra 24 cm, wysokość 25 cm. Pierwsza warstwa bazy to aluminium, a reszta to wymieszane wióry stalowe, nierdzewne, mosiężne i miedziane. Wkładane warstwami z cytrynem, ametystem i kryształem górskim. Przed zalaniem żywicą poliestrową na samej górze umieściłem po kilka kryształów szpicem do góry. Po 30 minutach z sino szarego nieba zaczęło robić się białe i poczułem jakby zaczęło robić się cieplej. Po 90 minutach niebo było niebieskie z nielicznymi chmurami. Za kilka minut pojawiły się "cysterny" i robiły co mogły aby zakryć ponownie niebo "białymi smugami".

nr 5 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: 210 cm, 6-cio rurowe 28 mm, 7 kryształów głównych, 4 mniejsze, podsypka kryształowa, szungit, minerały w kolorach wszystkich czakr: dumortieryt, kalcyt, cytryn, ametyst, awenturyn, amazonit, karneol, opal, jaspis czerwony, tygrysie oko, agat, fluoryt, turkus; wióry metalowe, miedziane, aluminiowe, stalowe, uziemiony. Kryształy czyszczone w solance. Wkopany do 2/3 wysokości.

50 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!, LINK7!, LINK8!, LINK9!

OPIS: Budowa: wiadro po zaprawie 28kg, 6 rur miedzianych o średnicy 28mm, długość całej konstrukcji od podstawy do końca rur 2m 63 cm, do każdej rury włożono po jednym krysztale górskim naturalnie gładkim. Podsypkę stanowi: 400 gramów drobnych agatów, 400 gram także drobnych kryształów górskich oraz bardzo drobne kawałki z aluminium oraz stali, żywica poliestrowa 17 kilogramów. Dodatkowo do jednej z rur przyczepiony jest zaczep do przewodu uziemiającego ( długość przewodu 10 m o średnicy 4,5 mm.) który na końcu połączony jest z odgromnikiem o długości 80 cm i wkopany na głębokość 49 cm. Całość została pomalowana farbą Hammerite miedziany młotkowy gdyż podczas prób z przywoływaniem deszczu miedz zaczęła lekko się utleniać powodując plamy na jej powierzchni. Dodatkowo końcówki rur posiadają zakończenie kielichowe umożliwiające ich wydłużenie do znacznie wyższej wysokości (plus 2 m gdyż tylko tyle może wejść pod dach). Całość stacjonuje pod wiatą pokrytą strzechą aby działo nie zmokło. Podczas budowy oraz już w trakcie użytkowania działa bardzo ważna jest nasza intencja w której dobro naszej planety jak również dobro innych powinno być celem nadrzędnym w wykorzystaniu tego genialnego urządzenia.

54/62 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość chembustera to 2,54 metra. Podstawa była robiona w wiadrze 10-cio litrowym. Podstawa składa się z: 7,5 litra żywicy, reszta to aluminiowe wióry, mosiądz, miedź, brąz, żelazo. Do tego drobna podsypka składająca się z: kwarcu, ametystu, awenturynu. Większe kamienie to: ametyst i kryształ. Kryształy w rurach mają po ok. 10 cm.

55 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: "chembuster mini" zakupiony w sklepie greenharmony.pl (wysokość 121 cm).

55/56 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Chembuster "Owoc życia" zakupiony w greenharmony.pl - został wkopany w ziemię, wystaje około 15cm podstawy.

55, 56, 63, 64 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: 6 miedzianych rur 2,5 metrowych. W każdej rurze po dwa kryształy obok siebie. 23 x 23 wiadro z wiórkami stalowymi i z nierdzewnymi, zalane żywicą poliestrową. Chembuster wkopany w ziemię.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony.

56 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Rura miedziana ~1,7 metra. 2 kryształy w rurce. 4 kryształy na spodzie ułożone poziomo tak jak w oryginalnym przepisie na HHG.

57 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Urządzenie działa od 17.07.2011 roku. Jego wysokość to 270 cm. Ma 6 rur 28 mm, 4 warstwy z opiłkami ołowiu, aluminium, żelaza i miedzi, 36 kryształów po 6, po 3 pary w każdej rurze. Działo jest podłączone do warstwy wodnej. Odprowadzenie energii do ziemi jest konieczne, jeśli chcemy być bezpieczni i aby urządzenie działało prawidłowo.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wymiary: 6x210cmx28mm. Masywna podstawa. W obydwu chembusterach (nr 1 i 2) znajduje się masa przeróżnych kamieni takich jak: kryształ górski, kwarc różowy, ametyst, chryzopraz, tulmaryn, dumortieryt, kwarc dymny, karneol, kwarc pasiasty, awenturyn, jadeit, selenit oraz mix przeróżnych mniejszych... razem ok 12kg kamieni plus miedziana spiralka. W podstawie znacznie więcej miedzi niż stali.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wymiary: ok 1x250cmx40mm/28mm. Masywna podstawa - dolne 50cm stanowi rura o średnicy 40mm, w której pracuje 6 masywnych kryształów... po czym jest zwężona do 28mm.

58 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!, LINK7!, LINK8!, LINK9!, LINK10!, LINK11!, LINK12!, LINK13!, LINK14!,

OPIS: Działo zostało zbudowane z 6 miedzianych rur fi 22mm i długość 250cm. Całe działo ma 260cm wysokości. Konstrukcja jest jednolita, rurki miedziane nie zostały pocięte, spód został zasłonięty miedzianymi zaślepkami. Całość została zatopiona w 5cio litrowym plastikowym wiadrze. Rurki zakupione w Praktikerze. Użyłem żywicy poliestrowej, wg. mnie najtańsza i najlepsza. Podsypka składa się z opiłek stalowych, kilku kryształów górskich i dodatkowo różnych minerałów. Nie miałem obustronnych kryształów górskich więc użyłem 12 kryształów jednostronnych. W każdej rurce po dwa, połączone ze sobą blaszkami miedzianymi i w ten sposób wetknięte do środka. Kryształy oczyszczały się w roztworze soli przez 8 dni, później zostały przeze mnie zaprogramowane. Długość połączonych kryształów od 8 do 11cm. W środku kwiatu życia umieściłem kryształ o wadze ok 8 dekagram. Kryształy zostały zakupione na straganie z pamiątkami, pochodzenie prawdopodobnie Brazylia. Działo stoi na podwórku u rodziców z częściowo zakopaną podstawą w ziemi. Działa fenomenalnie, poszatkowało wszystkie opryski jeszcze w trakcie zalewania. Po postawieniu wycięło ogromne koło w niebie - po pół godz. przyleciały dwa samoloty i próbowały ją bezskutecznie zasłonić opryskiem.

60 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!, LINK7!, LINK8!, LINK9!, LINK10!, LINK11!

OPIS: Działo postawione na balkonie 04.08.2010. Chembuster posiada 6 miedzianych rur fi 18 (od podstawy do końca rur jest 147cm), a następnie 09.08.2010 zostały dołożone odcinki o długości 83cm fi 22. Chembuster po przedłużeniu rur ma około 230cm wysokości. Bo budowy podstawy użyłem wiórków aluminium oraz żywicy poliestrowej której zużyłem 6kg (jest to około 5,5 litrów). Wszystkie kryształu użyte do budowy działa były oczyszczane 7 dni w misce z solą. W podstawie na samym dole zatopione są 4 kryształy skierowane w 4 różne kierunki (tak jak robi się to w HHG) (mają one około 20-22mm grubości i około 6? cm długości). W podstawę jest wtopiony lekko ponad 0,5kg kryształ o długości 10cm. Przy podstawie są dwa kryształy. Jeden ma wagę około 1,6kg i 19cm wysokości, a drugi ma ponad 2,5kg wagi i 21cm wysokości. Koło chembustera stroi również duży TB. Chembuster jest przywiązany sznurkami do balkonu aby nigdzie nie odleciał ;) Rury w miejscach gdzie może dojść do styknięcia się z metalowym balkonem są przegrodzone tekturą -> nie wiem czy tak powinno się robić, ale tak zrobiłem. W rury zostały wsadzone po 3 kryształy i w miarę dobrze do nich przylegają. Mają one od około 4 do jakiś 6cm długości. Podstawa jest lekko nie stabilna dlatego wsadzona jest tam tektura i kawałek drewienka? czy czegoś takiego. Wcześniej była tam metalowa łopatka (na niektórych zdjęciach ona wciąż jest), ale wywaliłem ją bo może w jakiś sposób zakłóca pracę chembustera? nie wiem..., ale wole nie ryzykować. W dolnym szablonie jest otwór 25mm, a górny szablon jest od spodu zrobiony z tektury, a od górnej strony ze styropiany. Otwór w górnym szablonie ma około 50 mm. Dodam jeszcze, że teren gdzie jest chembuster jest okopany pewną ilością orgonitów takich jak: mTB (mały tower buster), dTB (duży tower buster) oraz HHG (holy hand granade / granat świętej ręki) z 1 kryształem oraz z 5. Trochę tego pozakopywałem w różnych miejscach. Możliwe, że ułatwia to pracę chembusterowi :)

PS. 16.05.2011 zabrałem dwa duże kryształy górskie z balkonu które stały koło chembustera i wziąłem je do domu... obecnie są mi tam bardziej potrzebne :)

nr 2 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: 123 cm wysokości; 5 kryształów górskich; wióry stalowe; miedziana rura fi 28mm.

nr 3 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Działo o wysokości 250cm. Rurki miedziane 28 mm. W środku są kryształy górskie obustronne szlifowane, o długościach od 7 do 9cm i szerokości od 2,2 do 2,5cm. Oczyszczone i zaprogramowane. Podsypki: kryształy górskie, turmaliny, ametysty, cytryny, karneol, awenturyn i kwarc różowy.

nr 4 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Działo ma wysokość 150cm. Rurki miedziane 28 mm. W środku są kryształy górskie jednostronne naturalne. Długości od 7 do 9cm i szerokości od 2 do 2,3cm. Oczyszczone i zaprogramowane. Podsypki: kryształy górskie, turmaliny, ametysty, cytryny, karneol, awenturyn i kwarc różowy. Zakopałem również TB (tower buster) pod większością wierz komórkowych, to zdecydowanie poprawia wydajność chembustera.

nr 5 Mały Chembuster: LINK1!

OPIS: Mały Chembuster wykonany z żywicy poliestrowej. Waży około 10 kg. W podstawie są takie kamienie jak: kryształ górski, turmalin, cytryn, kwarc różowy, awenturyn, fluoryt, kwarc dymny - kamienie są oczyszczone. Rurki miedziane: 6 x 28mm o długości 33 cm - w środku rur znajduje się 6 przezroczystych obelisków o wymiarach 4-5 cm. Chembuster jest owinięty cewką mobiusa z 15 metrowego kabla, podłączona jest ona pod zapper.

60, 61, 68, 69 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Chembuster od podstawy ma 2,15 metra. Zużyłem 11 kg żywicy. Chembuster posiada w sobie ok. 3 kg kamieni (ametyst, kryształ górski, cytryn, niewielkie ilości awenturynu, turmalinu, apatytu) oraz użyłem stalowych wiórów. Posiada 3 rury miedziane o średnicy 22mm. Łączna długość rur to 2m.

61 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Standardowy Chembuster, wysokość 180 cm, średnica rur 28 mm, zakupiony w sklepie GreenHarmony. Wkopany w ziemię na głębokość 2/3 podstawy. Działa rewelacyjnie, smugi znikają zaraz za samolotami, troszkę gorzej jest, gdy chemia przylatuje z wiatrem, ale po pewnym czasie też ją czyści. Chembuster pracuje od 25.08.2014 r.

62 nr 1 Średnie Chembustery: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: 6-cio rurowiec (fi 42), wysokość około 110 cm, w środku potężny kryształ 23 kg; 6 jednorurowców (fi 42) wysokość ok 130 cm; 6 jednorurowców (fi 54) wysokość około 190 cm. W rurach znajduje się około 50 kryształów, w podstawach jest dużo minerałów. W dzbanie ze spiralą (na środkowym chembusterze) zapalam ogień (w środku). Na ziemi leży 6 miseczek z wodą na 6 orgonitach. W centralnym miejscu znajduje się obsypka z opali kryształów górskich, chalcedonu, ametystu i chryzoprazu.

64 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!
Niebo: LINK1!, LINK2!, LINK3!
Orgonity:
LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!

OPIS: Wysokość: 103 cm. Podstawa: walec 10,5 x 13 cm. Skład: wióry stalowe, opiłki stalowe i mosiężne (z zakładu dorabiania kluczy), kryształ górski, kwarc dymny, cytryn i ametyst pokruszony, piryt, czarny turmalin, agat, sól himalajska, piasek kwarcowy 99,98% czystości. W rurce owinięty miedzią kryształ górski ze szpicem. Do budowy podstawy użyłem żywicy poliestrowej.

64/65 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!, LINK2!

OPIS: Chembuster mini 120cm - rura miedziana 28mm - w rury włożone 5 kryształów górskich o długości 3-5cm i szerokości 1,8-2,4cm + 6 kryształów o długości 4,5-5cm i szerokości 1,0-,1,5. Pod podsypką 4 kryształy górskie ułożone w 4 strony świata. Podsypką są drobne kryształy górskie + rozdrobniony ametysty + rozdrobniony turmalin + rozdrobniony piryt + jadelit (małe i średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału) + karneol (szlifowane bryłki) + bursztyn (drobne kawałki). W postawie użyto wiórków stalowych o różnej wielkości. W górnej warstwie umieściłem 4 duże, kryształy górskie. Chembuster stoi na parapecie zewnętrznym.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 237 cm, waga podstawy 30 kg, 7 rurowe 6x28 mm, 1x35 mm. Uziemione.

65 nr 1 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Wielkość 180 cm, osadzony w wiaderku plastikowym. Został w nim wywiercony otwór, wkręcona śrubka z podpiętym kablem jako uziemienie. Kabel z drugiej strony połączony z metalowym prętem zakopanym w ziemi (działo stoi na balkonie na II piętrze). W każdej rurze na dole osadzone zostały po 2, 3 kryształy dwustronne mniejsze, a potem dołożone po 1, 2 większe kryształy dwustronne. Po dołożeniu kryształów większych i uziemieniu - działa super :) Rozprasza nawet silne opryski (po kilku godzinach jest czyste niebo, tylko muszą przestać na chwilę latać). Ludzie z Krakowa nawet nie zauważyli, że w końcu mają czyste niebo (z małymi wyjątkami jak pada, czyli przy naturalnych chmurach i jak jest zmasowany atak).

nr 2 Średni Chembuster: LINK1!

OPIS: Standardowe działo orgonowe Dona Crofta w wiaderku plastikowym 12 l, 180 cm wys., 33 kg wagi, w rurach kryształy ok 6-8 cm, w środku pomiędzy rurami 1 duży kryształ 9 cm, + ok 50 kryształów 2 cm równomiernie rozmieszczonych w orgonicie.

nr 3 Mały Chembuster: LINK1!

OPIS: mini działo orgonowe w wiaderku plastikowym 5 l, 70 cm wys., 13 kg wagi, w rurach kryształy ok 6-8 cm, w środku pomiędzy rurami 3 kryształ 2 cm sklejone w stożek, + ok 20 kryształów 2 cm równomiernie rozmieszczonych w orgonicie.

nr 4 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Działo 6 rurowe, rury miedziane 28 mm. Wysokość rur różna. Najniższa z sześciu rur ma długość 175 cm, kolejne są dłuższe o 5 cm. Najdłuższa rura ma 200 cm. Zrobiłam tak za radą znajomego dobrze siedzącego w temacie, który stwierdził, że w ostatnich czasach system oprysków się zmienił i dzięki zastosowaniu różnej długości rur będą one działały na różnych pułapach. Wysokość rur zwiększa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Rury umieszczone są 2,5 cm od dna podstawy. Wysokość i średnica podstawy ok 23 cm. W związku z tym działo w najwyższym punkcie ma 202,5 cm. W rurach umieściłam kryształy górskie dwustronne (długości 6-10 cm), oczyszczone przez 7 dni w ziemi oraz zaprogramowane na oczyszczanie nieba, harmonię, ochronę itp. Podstawę zalewałam na 3 warstwy. W pierwszej warstwie na samym dole znajdują się 4 kryształy górskie jednostronne (4-5 cm dł.) ułożone w cztery strony świata, oprócz tego dorzuciłam bursztyny. Na tym ułożony został szablon z rurami, druga i trzecia - wierzchnia warstwa znów kryształy + bursztyny. Użyłam wiórów stalowych oraz żywicy poliestrowej (w podstawę weszło jej 7 kg). W podstawie zatopiony jest kabelek uziemiający. Docelowo będzie chyba zakopany w ziemii, póki co po prostu stoi podstawa na trawie.

66 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!, LINK7!, LINK8!, LINK9!

OPIS: Działo 6 rurowe o przekroju 28 mm i wysokości 333 cm. W każdej rurze umieszczony jest obustronny kryształ górski szlifowany z Brazylii o długości 8-10 cm który został oczyszczony i zaprogramowany w odpowiedniej fazie księżyca. Kryształy zostały zamocowane i osadzone w miedzi za pomocą pozbawionego toksycznych związków bezbarwnego kleju organicznego posiadającego zdolności przewodnictwa elektrycznego. Rury znajdujące się w podstawie zaopatrzone zostały w stosowne bindruny i sigille które zostały wygrawerowane ręcznie. Do wykonania podstawy zużyto 10 kg żywicy NORPOL POLYLITE 440-M850 FIRMY REICHHOLD. Pierwsza warstwa ma 5 cm w której znajdują się wióry aluminiowe wraz z wiórami z metali kolorowych. W tej warstwie zostały umieszczone 4 kryształy górskie obustronne ok 5 cm co 90 stopni oraz miedzy nimi co 45 stopni kryształy obsydianu. Po zastygnięciu tej warstwy zostały umocowane za pomocą szablonu 6 rur miedzianych. W sumie jest 7 warstw w których znajdują sie wióry i minerały w odpowiednich ilościach jednostkowych i wagowych stosownie do zasad złotego cięcia i liczb Fibonacciego. Materiały zużyte do budowy chembustera sa na zdjęciu nr 7. Podstawa chembustera ma średnicę 28 cm i 26,5 cm wysokości. Chembuster wkopany jest 22 cm w ziemię.

67 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony.

67/68 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!, LINK5!, LINK6!

OPIS: Działo zbudowane na podstawie instrukcji Dobrego Samarytanina (LINK!). Ma ponad 200cm wysokości. W podstawie umieściłem 6 kryształów górskich jednostronnych o wadze 120 gr. i długości 5cm skierowanych na zewnątrz. W rurkach są 7cm jednostronne kryształy górskie o wadze około 100gr, w sumie jest ich 6. Szablon dolny jest szablonem gwieździstym symetrycznym, a górny okrągłym z wycięciami. Użyłem 6 miedzianych rurek 0,5m i 6 1,5m. Każda rura na dole jest zatkana mufką. Zużyłem około 7 litrów żywicy poliestrowej do budowy podstawy. Użyłem wiórów żelaznych, drobnych, około pół wiadra 10 litrowego. Waga całego działa wynosi 22kg. W przyszłości planuje dodać nawet 15cm kryształy dwustronne.

nr 2 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość działa 190cm. Działo zrobione przez starego orgoniste Piotra Ślusarskiego. Ustawione jest w stawie rybnym z przepływem świeżej wody. Czyści dobrze.

68 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: 7 rur mieszanych, 6 zewnętrznych 2,4m, środkowa 3m, 10kg żywicy epoksydowej. Na spodzie podsypka z kwarcu dymnego, kryształu górskiego i ametystu. Wszystkich kryształów i innych minerałów jak: awanturyn, kwarc różowy, truskawkowy, jaspis, piryt, turmalin wyszło około 5kg, do tego stal mosiądz i miedź.

70/71 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!

OPIS: Rury użyte do konstrukcji są miedziane (fi 28mm) oraz o długości 250cm, zaczynają się około 3cm od spodu podstawy. Kryształy użyte w konstrukcji zostały oczyszczone, wstępnie zaprogramowane. Do rur wsadzono 6 kryształów (wszystkie zostały owinięte prawoskrętnie drutem miedzianym / zdjęcie nr 1) oraz 6 takich samych zostało ułożonych 3cm pod górną warstwą żywicy między rurami dośrodkowo. Materiał: żywica poliestrowa, wióry stalowe i aluminiowe (ok 80%), metalowe (w mniejszości, w tym mosiężne: 1-3mm długości i do 1mm szerokości) + podsypka z kryształów (od 2mm do 3cm / zdjęcie nr 3). Chembuster stoi na zalaminowanym symbolu kwiatu życia o wymiarach 29cm/29cm. Dodatkowo został w późniejszym okresie ustawiony pionowo pośrodku rur na bazie z żywicy i opiłków ten kryształ górski: 1, 2, 3.

71/72 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość 237 cm, waga podstawy 30 kg, 7 rurowe 6x28 mm, 1x35 mm. Uziemione.

72/73 nr 1 Sredni Chembuster: LINK1!

OPIS: Wysokość działa ok 120 cm, fi 28 mm, w rurze 6 szt kryształów w spiralach prawoskrętnych miedzianych, dł. 52,4 cm, podstawa 5 litrów, w podstawie 8 kryształów jednostronnych, podsypka: kryształ górski, dymny, różowy, fuchsyt z awenturynem zielonym, agat, jaspis, kalcyt, sodalit, zeolit. W dolnej części wióry aluminiowe, w środkowej mosiężne, w górnej stalowe. Oprócz tego 4 szt HHG (2 x stal, 2 x alu,) i kilka TB z aluminium i stali.

73 nr 1 Duży Chembuster: LINK1!, LINK2!, LINK3!, LINK4!

OPIS: Działo orgonowe "Owoc Życia" z GreenHarmony.