ŚWIAT ENERGII

MAHATMA ENERGIA
 

Energia z najwyższego Boskiego planu, wg sanskryptu znaczy " Potężna Dusza" (Wspaniała). Są to energie o potężnej wibracji bezinteresownej miłości i pomocy dla innych. Człowiek rodzący się z tą energią jest nazywany Avatarem Syntezy. W Indii taką osobę, która rodzi się z tą energią obdarza się wielkim respektem.

Jednym z nosicieli Mahatma był Gandhi, jeden z ostatnich i wielkich Avatarow Syntezy, żyjących w XX wieku. Osoby takie demonstrują na Ziemi Czystą Boską Miłość. Mahatma przypływa powoli lecz wnika w ciało łatwo, uzdrawia i wznosi na wysokie poziomy świadomości. W dzisiejszych czasach pojawiło się również na Ziemi wielu z tą wspaniałą energią. Będą bardzo potrzebni w nadchodzących czasach.

Mahatma jest energią w kolorze Złoto - Białym z Fioletowym odcieniem, łączy ze sobą wszystkie 4 ciała człowieka. 

Aby wpuścić tą energię we własne ciało należy pracować za pomocą modlitwy, mantr, afirmacji, bardzo silny jest Święty Różaniec - Energia Maryi. W hinduiźmie energia Kryshny. Mahatma jest kluczem do spirytualnego przebudzenia na Ziemi i zrozumienia w pełni kosmicznych prawd. Jest pomostem pomiędzy człowiekiem i 352 poziomami Boskiej Świadomości. Nigdy wcześniej w historii Ziemi i człowieka nie było takiego wielkiego połączenia.

Ta Złoto-Biała z odcieniem Fioletu energia pomaga oczyszczać nasze aury- pole magnetyczne człowieka, usuwa wszelkie negatywne energie i problemy emocjonalne. Ci ludzie, którzy są gotowi na przyjęcie tej wielkiej energii będą wzrastać szybciej i z każdym dniem mocniej przybliżą się do Boga.

Energia ta jest bardzo silna, podobna do delikatnego prądu- przyniesie wielki spokój i harmonię ciału i duszy. Pomoże w osobistych problemach. Ożywi hormony - najmocniej zapracuje przysadka mózgowa i szyszynka. Wtedy ciało spirytualne - zwane też eterycznym da nam nowy oddech życia.

Oprócz modlitwy, medytacji, afirmacji bardzo pomocne w przyjęciu tej energii są ćwiczenia Tai-Chi.

Spróbuj medytować, trwać w modlitwie, afirmuj do Fioletowego Płomienia. Co dzień poświęć chociaż 15 minut na Tai-Chi a twój spirytualny poziom wzrośnie.

Otwórz drzwi dla Mahatma Energii, Energii Avatarow tzw. Syntezy - Czysta Boska Energia. Avatarzy Syntezy - Duchy Pokoju i Równowagi.

Bardzo pomocny w medytacji jest Arch. Metatron - siedzący przed tronem Boga, trzymający Platynowe Promienie.

Również Wielki Kapłan Melchizedek - odpowiedzialny za 4 ciała.

Melchior - trzyma Galaktyczne Promienie - Czyste Srebrno- Złote. Oczyszcza wszystkie galaktyczne zapisy.

Bardzo silna jest Energia Matki Maryi - Pośredniczki Boskiej Miłości i Energii Matki. Trzyma Ona 9-wiąty Promień Rubinowo - Różowy Radości odpowiedzialny za ciało świetliste. Maria Jest Świętym Healerem - trzyma również promienie uzdrawiające razem z Arch Rafaelem. Oczyszcza ciało, umysł i ducha za pomocą Energii Boskiej Miłości. Pomagają one w osiągnięciu radości i pokoju w naszym życiu. Otwiera człowieka na Boską Miłość.

Otwórzmy się wszyscy przede wszystkim na modlitwę i naszym duchem przyłączmy się do tych pięknych wysokich Boskich Energii.

WIESŁAWA