ŚWIAT ENERGII

LICZBY MÓWIĄ

W roku 2000 kiedy spontanicznie przebudziła się w moim ciele Energia Kundalini, obudziła się także w moim umyśle iskra, która otworzyła mnie na rozumienie cyfr liczb i liter. Nigdy wcześniej nie byłam zainteresowana numerologią, nigdy nie badałam numerologicznie mojej daty urodzenia, nazwiska, imienia. Było w tym coś dziwnego, miałam wrażenie, że powróciła do mnie zapomniana wiedza, jakbym przebudziła się z jakiejś amnezji. W dodatku czułam, że jest mi to potrzebne do mojej realizacji. Wtedy właśnie rozpoczęłam liczenie ... i tu spotkałam same numerologiczne niespodzianki odnośnie mojej daty urodzenia, nazwiska, imienia, a nawet adresu, nie tylko tego ostatniego, ale i tych poprzednich, które o dziwo były tą samą numerologiczną wibracją. Czyżby to był przypadek?

Pierwszą niespodzianką była moja data urodzenia 38/11 .... dalsze badania liczb w moim życiu przyniosły jeszcze dalsze niespodzianki .... ale nie będę tutaj pisać o sobie, tylko coś więcej o numerze 111 i kilku innych liczbach.

Numer 111 - jest symbolem Boga, Trójjedynego, 1 x 3 przedstawia Boga Ojca w Trójcy Świętej, a także symbolizuje Niebo.

111- jest znakiem, że istnieje możliwość otwarcia bramy w górę, i myśli manifestujące się w formie zapisu z prędkością robionych zdjęć.

111 - jest jak jasne światło - jasny flesz, oznacza to, że wszechświat jest jak migawka myśli i manifestuje je w formie, toteż musimy uważać co wysyłamy w eter.

Jest to znak użyty do wskazania, że twoje myśli są związane z rozpoczęciem nowego cyklu w twoim życiu. Tutaj musisz pomyśleć co chcesz zrobić lub zmienić w swoim życiu? Nasze myśli to jest nasza wyzwolona energia i potrafi zapracować w obie strony. Co należy zrobić aby twój nowy etap był owocny? Czy zechcesz pójść drogą twórczą, szlachetną, dołączyć do tych, którzy budzą się i idą w kierunku światła, czy staniesz po przeciwnej stronie używając własnej energii w celu zniszczenia pracy dzieci światła?

Jak wiemy część ludzkości buduje wielkie i dobre rzeczy, a druga część psuje harmonię Bożą, niszczy ludziom Święty oddech i tą esencję Boskości, która znajduje się w każdym człowieku. I tak się to jakoś dzieje, że ci co niszczą podszywają się pod te same hasła, symbole, pieczęcie, tylko, że przekręcają po swojemu bieguny energii.

Większość z nas już wie, że pole magnetyczne ziemi jest dramatycznie osłabione i to wszystko stało się w ciągu ostatnich 10 lat.

Znamy również rezonans Szumana, za pomocą którego możemy określić siłę pola magnetycznego ziemi. Przez wiele wieków był około 7,80 cykli/sek., a w ciągu ostatnich lat wzrósł do 11 cykli/sek. i wciąż rośnie. Ci, którzy mają matematyczne umysły wyliczyli, że w roku 2012 może być 13 cykli/sek. Gdy rezonans będzie wynosił13 cykli/sek. jądro Ziemi zatrzyma pole magnetyczne.

Co wtedy nastąpi?

Twój umysł też się zatrzyma.
Co znaczy nasz umysł? Samskara.

Samskara - to uniwersalny proces - prawo karmy, w którym przyczyny powodują skutki. Kto ma problem ze zrozumieniem tego prawa powinien dobrze zapoznać się z trzecim prawem dynamiki Newtona. Musimy już wiedzieć, że każde działanie prowadzi do reakcji, w uniwersalnym procesie jest stosowane jako prawo karmy. Czy mówimy o fizyce, czy o codziennym świecie, to jest niezwykle przydatne do zrozumienia procesu karmicznego. Jeśli zrozumiemy to prawo możemy złagodzić wpływ obecnych zdarzeń w naszej przyszłości.

Aby zrozumieć sens karmy trzeba także zrozumieć inny termin: samskara. Karma oznacza dosłownie: działania, a te pochodzą z głębokiego wrażenia, przyzwyczajenia i nazywają się samskarą.

Te dwie rzeczy: myśli i działanie przynoszą nam życiowe doświadczenia. Te z kolei prowadzą do dalszego tworzenia głębokich wrażeń (samskara) w podziemiach umysłu. Później te wrażenia użyte są do życia ukrytego i stworzenia jeszcze dodatkowego doświadczenia.

Właśnie te wrażenia (samskara) są nasionami - wzorami, które są podstawą naszej karmy. Tutaj kształtuje się wzór dobrej lub złej karmy. W odniesieniu do tych samskar (wrażeń) musimy zrobić dwie rzeczy.

1. Zewnętrzne: mądrze rozegrać na zewnątrz działanie, uwolnić się od ciągłości zdarzeń, powtarzania tego samego cyklu, np.: ząb za ząb, oko za oko, ponieważ to jest tylko pętla dla nas samych i nie jest to jak wielu twierdzi, Boska kara, sprawiedliwość, tylko nasze zwrotne działanie.

2. Wewnętrzne: puścić niektóre samskary, złagodzić, wybaczyć poprzez działanie, modlitwę, medytację, kontemplację. Uzyskać swoją subtelniejszą wolność, osłabić przyzwyczajenia, wyeliminować te same powtarzające się błędy. Wyczyścić swój wewnętrzny karmiczny dysk. Na to wszystko wpływa nasz proces myślenia, emocji, natchnienie.

Cykl karmiczny należy mocno filtrować i dążyć do wolności - uwolnienia się od karmy i wyrażania pozytywnych myśli. Należy odsunąć od siebie bolesne rzeczy. Obserwować własne myśli, mowę, działania. Bez tych rzeczy nie można wspiąć się na szczyty własnej duchowości. Tutaj też są poziomy w zależności od tego co w życiu gromadzimy; czy dumę, zazdrość, brak odpowiedzialności, kłamstwo, czy jesteśmy egoistyczni, zaborczy, czy wszystkie te emocje bywają osłabione lub w ogóle ich człowiek nie przejawia.

Ważna jest także wiedza, która daje wskazówki, aby nam pomóc zwalczyć w nas to co negatywne. Niewiedza na temat karmy i samskary nie ułatwia tego zadania.

Od dłuższego czasu budzą nas cyfry. Wielu z nas widzi je w różnych kombinacjach, często pojawiają się cyklicznie te same, zastanawiamy się dlaczego tak się dzieje? A to tylko nasi duchowi przewodnicy, strażnicy, wchodzą w pola naszej wrodzonej zdolności do rozpoznawania obrazów, symboli. Chcą nas poinformować, że to co niewidzialne dla naszych oczu jest prawdziwe.

Tutaj omówimy kod jedynki

1 - symbolizuje pierwszą osobę, Boga Ojca

11 - numer oświecenia

11:11 - jest pobudką - przebudzenia w świetle - przez Aniołów, Ducha Świętego, numer fenomenu i zmian w DNA.

11 - stki - to w obecnych czasach ludzie specjalnej misji. Już przed przyjściem na ziemię wiedziały co ich tu czeka. Przychodzą z wyższych poziomów duchowych, niektóre z nich są już poza prawem karmy. Lecz wcale to nie znaczy, że im wszystko wolno ....

110 - nasienie Abrahama, który jest ojcem nowego narodu (Stary Testament).

Czym jest ta ich misja?

Wszystkie jedenastki przede wszystkim posłużą do utrzymania na Ziemi tyle światła, ile to tylko możliwe, aby pomóc naszej planecie w transformacji. Od 11 stycznia 1991 roku przychodzi ich na świat coraz więcej. Dzisiaj należy pamiętać: kim jesteśmy? Po co tu przybyliśmy? Należy pamiętać, że jesteśmy wspólnie połączeni, jesteśmy na jednej wielkiej fali, oczywiście ci, którzy pracują jako dzieci światła. I nie jest to przypadek! W grupie jedenastek są i tacy, którzy zebrali dużo negatywnej energii i burzą pracę tych pierwszych, czynią rebelię przeciw Bogu.

11:11 - to spust umieszczony w naszej pamięci komórkowej, oznacza, że czas realizacji jest blisko. Odnosi się do zakończenia dwoistości. Ci, którzy przyszli do tej pracy, w chwili pojawienia się przed ich oczami niektórych liczb mają swoją pobudkę, otwiera się ich bezpośredni kanał z niewidzialnym.

Co wtedy należy zrobić?

Biegnąć przed siebie i budzić innych ludzi? Podnosić na siłę ich świadomość? NIE! Tutaj przede wszystkim należy wejść we własne wnętrze, modlić się i medytować, siać w sobie i w swoim środowisku wszystkie nasiona światła. Nastroić się na osobiste zmiany. Zachowuj się cicho i czekaj na dalsze wskazówki.

111 - to również numer aniołów. Ten ciąg liczbowy znaczy, że nie jesteśmy sami.

Liczby są wszędzie wokół nas. Każdy numer jest wyjątkowy, o swojej wyjątkowej częstotliwości drgań, odnoszących się bezpośrednio do ich znaczenia.

Numerologia - to jest starożytna mądrość, wartości liczbowe badali: Hermes, Pitagoras, który powiedział, że wszystko jest we wszechświecie ustawione z matematyczną precyzją. Każda cyfra ma swoje drgania, znaczenie i moc.

Platon powiedział: wszystko we wszechświecie jest zbudowane z podstawowych figur geometrycznych pochodzących z numerów, takich jak trójkąty (3), kostki (4) ... Święte żydowskie teksty Zohar omawiają dokładnie moc wibracji cyfr i liter.

Podobnie przekazują aniołowie: umieszczenie liczby w danej sekwencji posiada specjalne znaczenie, np.: jeśli jest dwie, trzy lub więcej cyfr to jest tu zależność ich od cyfry ogniska pierwotnego np. (1), to właśnie to 1 stanowi serce sprawy. Jeśli powtarzają się kolejno np. dwie jedynki (11), ta wartość jest wzmocniona 10 razy.

Numerologia jest jedną z niewielu świętych nauk, która zachowała się od starożytnych czasów do współczesnych. Szkoda tylko, że dzisiaj w bardzo wielu przypadkach służy tylko jako klucz do zdobywania materialnych sukcesów i spełnienia własnych pragnień. W tym przypadku osoba nosząca tę wibrację będzie się kształtowała w ten sam sposób. Gubi w sobie prawdziwą duchową esencję. Ludzie zapomnieli o innej magii cyfr, lekcji naszego duchowego rozwoju. Cyfry to także wiadomości z Nieba, a w nich zawarte dla nas wskazówki do naszego rozwoju duchowego. Szkoda też, że w Polsce (i nie tylko) nadal jest bardzo przyziemna numerologia, na wysokości szkoły podstawowej, w dodatku mocno spłaszczonej.

Numerologia to znajomość Biblii, Koranu, Ved, Zoharu i wielu innych Świętych Pism, które są naszymi przewodnikami i nie bez powodu sugerują pewne zestawienia liczb i podstawiają pod nie różne zdarzenia.

Podam tutaj kilka zestawień innych liczb,
które są obecnie istotne dla naszego rozwoju duchowego.


111- monitor myśli, znak otwarcia bramy w górę i myśli jako zapis w tobie. Kiedy je ujrzysz najwyższy czas aby naprawić, przede wszystkim własne myśli, a nie biegać i pouczać innych. Zobaczyć czy wszystko zostało już wykonane, jeśli nie ... należy to naprawić. Inaczej ta jedenastka zapracuje w negatywny sposób, zamiast być twórcą dobrej rzeczy będzie jej niszczycielem.
Jeśli masz na tym polu trudności, proś o pomoc anioły. Jest to ważne, ponieważ 111 uruchamia nasze DNA, aby nie było przykrych niespodzianek.

222 - miej wiarę, wszystko będzie w porządku. Nie martw się o nic, sytuacje chociaż nie wyglądają dobrze będą miały pomyślne rozwiązanie.

333 - to dzisiaj druga kombinacja trzech cyfr, bardzo ważna, znaczy mistrzowie są obok ciebie, obserwują cię, słyszą twoją modlitwę, możesz prosić ich o pomoc. Niektórzy z nich: Jezus Chrystus, Maryja, Quan Yin ... i wielu więcej.

444 - tysiące aniołów otacza cię w tej chwili, wspierają cię miłością. Masz bardzo silny związek z królestwem aniołów i ziemią.

444 - to również kosmiczne Kundalini - speirema, komplet kosmicznego cyklu.

44:44 - otwarcie gwiezdnej furtki, solarny krzyż - przenikanie kosmicznej mądrości.
Nie bój się, nic tu po strachu, wszystko będzie dobrze.

555 - zapnij pasy, zaczyna się zasadnicza zmiana w twoim życiu. To może być i pozytywne i negatywne doświadczenie, ponieważ wszystkie zmiany są naturalną częścią przepływu życia. Być może przychodzi tu odpowiedź na nasze modlitwy, może ostrzeżenie.... teraz pomyśl, co masz ty w tej sprawie do powiedzenia? Jakie były twoje działania?

666 - twoje myśli są wytrącone z równowagi, wypadłeś poza prawdę, koncentrujesz się zbyt mocno na świecie materialnym. Zrównoważ swoje myśli, stwórz równowagę między niebem i ziemią. Skup się mocniej na duchu, mniej na materii, znajdź swój prawdziwy obraz, bo zaczynasz ginąć w mgłach iluzji, możesz szybko wypaść ze swojego toru i nie będzie ci łatwo na niego powrócić.

777 - tutaj otrzymasz oklaski, wykonałeś dobrą pracę, twoje dążenia stały się rzeczywistością. Jest to bardzo pozytywny sygnał, tutaj można oczekiwać cudów, darów.

888 - kończy się jakiś etap twojego życia, przygotuj się na nowe. Na końcu tunelu widać białe światło, twoje plony dojrzały. Ciesz się, lecz bądź czujny.

999 - do roboty, szczególnie dzieci Światła - Lightworkers! Świat was potrzebuje! Możesz rozpoczynać swoją pracę aby pomóc innym.

000 - zjednoczenie i poczucie obecności Stwórcy, Jego Miłości w tobie. Jest to sygnał, że zatoczyłeś pełne kółko.

Jest jeszcze wiele dwu i trzycyfrowych numerów, które też są ważne i nie można ich zignorować.

00 - wiadomość do ciebie, zwróć uwagę na swoje zaniedbania. To jest wiadomość prosto z Nieba, bezzwłocznie zmień swoje postępowanie.

123 - uprość sobie życie. Pozbądź się nicości, coś ciągle trzyma cię z daleka od twoich celów życia, proś własnych pomocników o pomoc.

204 - Proś Boga i anioły o cierpliwość. Bądź pełen wiary, twoje modlitwy zostały wysłuchane i będzie odpowiedź.

225 - zmiany na lepsze, jesteś w okresie przejściowym. Ale ciągle coś trzymasz... puść to i idź przed siebie z ufnością, wiarą i stań się lustrem Boga.

33 - Świadomość Chrystusowa.

496 - okres, w którym aniołowie pomagają ci we wszystkim. Skorzystaj!

522 - harmonia, model Boskiego rozumu - mądrość (i lustro 225)

707 - czyste Światło Ducha Świętego

875 - zmiany jakie poczyniłeś prowadzą cię na dobrą drogę.

Pracując z liczbami nie zapominaj o Bogu, aniołach i swoich opiekunach. To Oni ślą ci dodatkowe informacje i porady. Czuj się z nimi bardziej związany. To połączenie pozwala ci otworzyć drzwi do wspaniałego zjednoczenia, które przynosi pokój, nadzieję i miłość. Zrozum i wykorzystaj anielską numerologię i zastosuj ją w twoim duchowym świecie.

26 March 2011

WIESŁAWA