ŚWIAT ENERGII

KRYSZTAŁOWE MISY
 

Dawno, dawno temu ... brzmi to jak bajka - ok 70 000 lat przed nami istniał na Ziemi ląd zwany Lemuria a później już bardziej znana Atlantyda. Właśnie w tej epoce najbardziej była znana wiedza o kryształach. Znali również Atlantydzi laser i wiele innych potężnych energetycznych technologii. Świątynie Artlantów zajmowały się leczeniem ludzi za pomocą kryształów.

Kryształowe misy znane już były w Atlantydzie. Jak niesie legenda żył tam Wysoki Kapłan, który odkrył działanie połączenia kryształów i pewnych gatunków piasków. To połączenie dało materiał za pomocą którego uzyskał bardzo czyste dźwięki. Te dźwięki użył do leczenia chorób.

Znane są 2 rodzaje materiałów, z którego robi się kryształowe misy:
1. Różowy kwarc - najpotężniejszy, służy do tworzenia czystego tonu (dźwięku) "E". Z reguły aby otrzymać taki ton misa musi mieć średnicę 8" (ińczy)
2. Następne mniejsze 6", emitują ton "F". Te misy są z czystego kryształu.

Misy NR 1- 8" - usuwają lęki, niepokoje, zmartwienia, kiedy ich słuchamy wielka fala enegii przenika ciało.
Misy NR 2 - 6" wspaniale balansują czakrę gardła i serca, usuwają bóle głowy, poprawiają wzrok, uspakajają. Również pozwalają na lepsze zrozumienie naturalnych praw i otwierają mądrość.

Te dwa gatunki mis były najczęściej używane w Atlantydzie.

Dźwięk kryształowych mis balansuje również pole magnetyczne - aurę człowieka.

Wielki Kapłan z Atlantydy przekazał swoją wiedzę młodszym kapłanom. Była to wiedza chroniona aby nie dostała się w ręce intruzów. Chcieli by ta nauka była używana tylko dla dobra i pomocy dla innych ludzi. W swoich świątyniach prezentowali muzykę tych mis w połączeniu ze światłem i kolorem.

Kiedy Atlantyda zginęła ta wiedza przedostała się na półwysep Jukatan i do Egiptu, szczególnie do Gizy.

W roku 1988 młody mężczyzna imieniem Abraham z Arizony, który miał mocno aktywne 3-cie oko zauważył, że z kryształów przenikają wielkie energie, również słyszał ich muzykę. Pracował z nimi ok 5 lat obserwując jak bardzo wpływają na świadomość człowieka. Swoje obserwacje połączył z wiedzą brązowych (z brązu) mis tybetańskich używanych do podnoszenia świadomości w klasztorach tybetańskich przez mnichów. Znalazł również technologię na ten kryształ.

Do produkcji tych mis potrzebny jest piasek zwany "silica" - jest to czysty różowy kwarc, podobny do czystego piasku, z którego robi się szkła optyczne. Silica jest znana na świcie w postaci śnieżno-białego piasku (California, New York State, Sacramento, Ohio, Clara Valley - bardziej znane miejsca, gdzie występuje).

Kryształowe misy zaczęły być produkowane na wzór brązowych mis tybetańskich. Nie można ich jednak utożsamić z nimi dokładnie, chociaż te dźwięki są bardzo podobne. Ale z tego właśnie powodu uchodzą jako misy kryształowe o dźwiękach tybetańskich. Dzisiaj produkują je już w USA, w Anglii, Francji, w Niemczech i w Japonii.

Rozpoczął się ich nowy rozdział. Mają bardzo pozytywne działanie na ludzkie ciało, tak samo jak brązowe misy tybetańskie.

Misy kryształowe brzmią bardzo czystą formą. Wnikają głęboko w fizyczne formy. Słychać ich dźwięk na mile od źródła.

Ludzkie ciało zbudowane jest również z milionów kryształów. Calcium phosphate zwane inaczej "Apatite cristals" jest to substancja zgranulowanego minerału calcium, zmagazynowana głównie w kościach i zębach. Wszystkie kryształy mają swoją wibrację. Kiedy słuchamy kryształowych dźwięków nasze ludzkie kryształy harmonizują się. Te dźwięki posiadają bardzo silne działanie szczególnie na kręgosłup i czaszkę. Wnikają głęboki w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, układ krwionośny, do każdej jednej komórki ciała. Działają na metabolizm i balansują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe i wiele więcej Dają połączenie człowiekowi z wyższym wymiarem. Wszystkie procesy choroby i gnicia w ciele są rozbijane dźwiękiem. W ciele ludzkim nie zakłócone kryształy są w regularnych geometrycznych formach, jak dobrze uformowane kryształki śniegu. Kryształy chore są uszkodzone.

Napiszę jeszcze o rodzajach mis. Dzisiaj można kupić więcej niż dwa gatunki mis, 8" i 6".

Są różnej wielkości od 24" i schodzą w dół ... 24, 22, 20, 18 ... aż do 5 i 1/2. Te o dużej średnicy są o potężnych, głębokich tonach, długo brzmiących, a te najmniejsze są bardzo intensywnie wysokie. Są też 2 rodzaje mis, z kryształu różowego i z białego, są misy czyste i tzw. "ośnieżone".

Wibruje dźwięk
głośniej i ... głośniej ...
dotyka ciało twe,
wirujesz razem z nim
jak liść na wietrze.
Czujesz miłość
- kiedy ten dźwięk dotyka cię.
Wszystkie obawy, lęki, choroby
- wnet odchodzą.
Czujesz tylko spokój
i bicie serca.

Fala dźwięku ogarnia cię,
masuje ciało twe,
- pokój, pokój, pokój.
Poczuj ten dźwięk
w środku serca,
poczuj jego sens,
tak jak czujesz zapach kwiatów
na wiosennej łące.
Dźwięk kryształowej muzyki
jednoczy cię z twoim źródłem.

Namaste

WIESŁAWA