ŚWIAT ENERGII

KOLORY I AURA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

Kiedy zaczynamy dostrzegać symbole i wartości natury nie pominiemy kolorów kwiatów, drzew, wody i wszystkich jej elementów. Zauważymy kolor przelatującego ptaka, napotkanego zwierzęcia, nasze oczy postrzegają intensywniej pewne barwy, z reguły te, które bardziej dynamicznie manifestują się w naszym życiu, kooperują z naszymi osobistymi energiami, z naszą własną aurą. Znaczącą nauką jest znajomość symboliki kolorów. Kolory mówią kim jesteśmy, śpiewają i grają własną wibracją, która jest osobliwą rozmową z nami. Kolor może w nas przebudzić wiele wartości. Znamy wielką energię ziół, pomagają nas uleczać, ochraniają, wprowadzają w nasze dusze spokój. Podczas przebudzenia duchowego będziemy mieli możliwość poczuć z jaką częstotliwością wibrują, wchłoniemy w swoje nozdrza ich pełnię aromatu.

W świecie natury istnieją kolory, które mogą wywołać negatywne reakcje wprowadzając w nasze ciało niepokój, chaos podobnie jak energia trujących roślin. Brudne i ciężkie kolory powodują depresję, lęk i choroby, zakłócają subtelne energie burząc nasz spokój.
Ważne jest aby ludzie otaczali się gamą tęczowych kolorów tym samym leczą swoje środowisko. Właściwy dobór kolorów pomoże w przebudzeniu Energii Kundalini.

Każdy człowiek ma swoje indywidualne kolory, w zależności od zdrowia, samopoczucia, własnych emocji i intencji. Zwykle ciało produkuje niezliczone oktawy różnych barw.

Wysoko rozwinięty człowiek ma 5 poziomów wibracji w jego astralnym ciele, zwykły człowiek posiada 9 poziomów ze zmiksowanym odcieniem kolorów. Bardzo dużo ludzi ma od 50 do 100 poziomów; dużą ilość kolorów, małych i dużych wirów i różnych krzyżówek, które walczą między sobą wywołując konflikt a nawet szaleństwo. Astralne ciało, które ma co najmniej 50 wibracji nie jest piękne lecz poważnie udręczone. Widać to na ciele astralnym i fizycznym, mogą to być pląsy, skurcze mięśni, itd. ... Astralne efekty są zaraźliwe i wpływają na wrażliwe osoby, które zbliżają się do takiego ciała, odczuwają wielkie zmęczenie i zmartwienie. Należy szybko likwidować zmartwienia, strach i utrapienia.

Tylko małe dzieci miewają białe lub zbliżone do tęczy kolory aury. Astralne ciała u dzieci są bardzo piękne, jasne i kolorowe, pozbawione zabarwienia złości, egoizmu, skąpstwa. Ale już u dzieci można zobaczyć późniejsze zalążki i tendencje dobra czy zła.

Znaczenie kolorów

Pozytywne znaczenie:

Biały: nieskazitelność, prawda.
Brązowy: uziemienie, nowy wzrost.
Czerwony: pasja, sex, siła.
Fioletowy: alchemia, duchowość, moc umysłu, humanitarny.
Fioletowo-złoty: transformacja, siódmy zmysł, wrota do energii kosmicznej.
Niebieski: szczęście, spokój, prawda, religijność, komunikacja.
Jasno-niebieski: poświęcanie się, duchowy ideał.
Niebieski z odcieniem fioletu: zmieszana natura, od działania do poświęcania się.
Niebiesko-zielony: głęboka sympatia, współczucie, zdolność dawanie wszystkiego z siebie bez zobowiązań.
Pomarańczowy: ciepło, radość, twórczość, wewnętrzna mądrość.
Różowy: czysta miłość, siła osobista i spełnienie.
Różowo - brylantowy z odcieniem lilowego: spirytualna miłość do ludzkości.
Różowy-słoneczny z promieniami w każdą stronę: uniwersalna miłość.
Różowo-żółty: inteligencja połączona z duchowością.
Zielony: wzrost, uzdrowienie, obfitość, adaptacja, wiedza, nauka.
Zielony-emerald: szczery, niezazdrosny, pomysłowy, wynalazczy.
Złoty: inspiracja, boskość. Boska Mądrość.
Żółty: inteligencja, optymizm.

Negatywne znaczenie:

Brążowo-czerwony (tępy): skąpstwo.
Brązowo-szary: egoizm.
Brązowy wąż: złość, zazdrość.
Czerwony - brudny: złość
Karmazynowy - piracki (ciężki i tępy): egoistyczna miłość
Ultra-czerwony: niższe zdolności psychiczne, forma czarnej magii.
Czerwono-pomarańczowy (tępy): długo utrzymująca się złość.
Szary (ciężki, ołowiany): depresja.
Szaro-siny: strach.
Szara mgła: gwałtowny szok.
Żółty (tępy): zazdrość.
Czarny: nienawiść, złe intencje, (czarny jest też kolorem ochronnym).

Życie z naturą jest niczym galaktyczny wiatr, który głębokim strumieniem przenika przez naszą duszę. Jesteśmy dziełem stworzonym z kosmicznych energii ręką Wspaniałego Mistrza. Dzięki Niemu nasze życie przybiera różne formy, a Jego święte prądy krzepią nas, pozwalają nam żyć tu i teraz. Nasze ziarno wykiełkowało z ciemniej nocy pośród mistycznych snów, narodzeni na Ziemi pogłębiamy wszystko co ukryte, oceniamy sami siebie, wyczuwamy w głębi naszego serca skryte marzenia włączając je spontanicznie do ziemskiego życia. Zadajemy sobie trudne pytania i szukając ich odpowiedzi błądzimy w labiryncie własnych myśli, podczas gdy doskonały wzorzec można bez trudu odnaleźć za pomocą naszej wrodzonej intuicji.

Wystarczy otworzyć się na ciepło słońca, mądrość światła i leśnych ziół, zbliżyć się do przyrody, to tam w prawdziwej naturze znajdziemy zapis co jest nam z natury przeznaczone i jest symbolem naszej naturalnej siły. W każdym rozkwitniętym kwiatku, w każdym zielonym listku, w każdej kropelce wody i w każdym ziarenku piasku dżemie nasze życie, inspiruje i popycha nas do głębokich przemian. Bez względu na to co robimy zawsze jesteśmy nierozerwalni z Całością. Bóg stworzył świat w uporządkowanym naturalnym wzorcu co umożliwia utrzymanie porządku na poszczególnych poziomach rozwoju duchowego. Wystarczy wsłuchać się w szelest liści, w śpiew ptaków, zauważyć wokół nas piękne kolorowe wzory radości i szczęścia, dać się ponieść sile natury i zaufać Temu, który nas przywołał do życia.

Piękne kolory delikatnie dźwięczą tonem nieznanej muzyki, jakby się obijały o siebie iskierki gwiazd ... i chłoną je nasze zmysły pobudzając nas do wyższych lotów.

Przychodzi czas, że to wszystko zaczyna zauważać człowiek. Świat dał nam wspaniałe możliwości wzrosnąć z Ziemi do gwiazd. Z naszych ciał emanują energie spływające jako dar z wibrujących galaktyk. Jest w nas coraz więcej światła a w nim objawia się nasza własna tęczowa szata, postrzegamy ją jako aurę. Każdy z nas ma swoją osobliwą, która daje mu indywidualną siłę i moc.

Aura jest subtelnym polem, otacza każdą osobę. Wszechświat rozumie każdą formę natury, jest oceanem wiedzy. Nasza Ziemia i my jej mieszkańcy jesteśmy tylko maleńką kroplą w tym oceanie wiedzy. Natura wyposażyła człowieka w cudowne zmysły. Był czas, że wszyscy mogli ujrzeć aurę, widzieli własnymi oczami i słyszeli własnymi uszami co mówi przyroda.

We Wszechświecie wszystko jest wibracją. Każdy atom, każda część atomu, elektronów czy elementarnych cząsteczek, nawet nasze myśli i świadomość to drgania.

Aura jest eletro-fotoniczną wibracją, którą promieniuje nasze ciało. Aura wokół życia (ludzie, zwierzęta, rośliny) zmienia się wraz z upływem czasu, czasem bardzo szybko. Aura obiektu bez życia może być zmieniana na wskutek naszych świadomych intencji. Powyższe fakty zostały udowodnione przez naukowców przy użyciu fotografii Kirliana.

Aura wokół ludzi jest elektromagnetycznym promieniowaniem, jeśli posiada niskie częstotliwości będzie to związane z niskim funkcjonowaniem ciała, może być o wysokiej częstotliwości na co ma wpływ nasza wysoka świadomość, twórczość, dobre intencje, prawidłowe emocje. Wpływ na nasz poziom aury mają zmiany w DNA i metabolizm. W dobrze prosperujących ciałach aura będzie jasna i czysta. Wtedy można mieć pewność, że taka osoba jest dobra i duchowo zaawansowana a co więcej dowiemy się też, że jest skromna i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Osoby naznaczone ciemną czy szarą aurą mają niejasne intencje niezależnie w jaki sposób próbują zaimponować otoczeniu, czy to dobrym wyglądem, wykształceniem, miłym słowem, to jednak nie oszukają oka widzących aurę. Ważne aby sprawdzić aurę duchowego nauczyciela, mistrza, guru, takie osoby powinny mieć jasno określoną żółto-złotą otokę wokół głowy. Wszyscy inni mogą być bardzo niebezpieczni dla innych świadomości. Przychodzi czas, że musimy być świadomi tego zjawiska. Większa część duchowych nauczycieli ma na uwadze pieniądze i pragnienie manipulowania innymi ludźmi, lubią postawić swoją władzę na najwyższej półce.

Czytając aurę mamy możliwość diagnozowania usterek w naszych organizmach jeszcze na długo przed pojawieniem się choroby, jej fizycznych objawów. Poprzez świadome kontrolowanie pozostając w zgodzie z naturą wzrastamy duchowo, a aura ukazuje kim naprawdę jesteśmy? Każdy ma aurę, jednak większa część ludzi na Ziemi ma słabą i zabrudzoną. Jest to bezpośrednia konsekwencja całego ich materialistycznego życia, tłumienia rozwoju świadomości, negatywnej postawy, kultywowanie strachu, zawiści, zazdrości, złych intencji i innych podobnych emocji. Taka postawa burzy prawdziwą naturę człowieka i zostają stłumione jego kolory aury.

Dzieci, nawet niemowlęta widzą aurę. Gdy się im nie podoba kolor aury nad głową rodziców lub innych ludzi reagują płaczem bez względu na to czy ta osoba jest uśmiechnięta. Dzieci mają czyściejszą aurę niż dorośli zniewoleni w świecie materialnym.

W chwili kiedy zrozumiemy własną naturę i kiedy nauczymy się łączyć ze światem nas otaczającym, w tym z królestwem roślin, zwierząt i minerałów ponownie zrozumiemy Wielkie Misterium, które nas otacza i codziennie podaje nam rękę.

Nauczmy się patrzeć własnymi oczami, słyszeć własnymi uszami i nie będzie dla nas cudem czy niespodzianką chwila, w której ujrzymy w jakim kolorze śpiewają ptaki, jaki kolor ma podmuch wiatru, jaką barwę ma grzmot i szum spadającego deszczu. Wibracje tańczą w powietrzu malując wokół siebie tęczowymi kolorami nowe pejzaże, każdy ich ton jest w innym odcieniu. Przy otwartych zmysłach nie da się tego zjawiska nie zauważyć ... i wcale nie jest to cud, tylko nasza ograniczona wiedza i nasze upośledzone zmysły blokują nam magiczne zdolności duszy. Kolorów i intensywności aury nie da się sfałszować. Kolor naszego pola elektromagnetycznego ujawnia każde kłamstwo, które nawet jeszcze nie wyszło z ust i prawdziwy charakter osoby.

W tym względzie ważna jest intuicja drugiego człowieka. Bywa, że rozmówca na ustach ma słodki uśmiech i mówi miłe słowa a drugi człowiek, jego słuchacz w obecności nieszczerości tego pierwszego czuje jak jego ciśnienie rośnie w górę i burzy się jego umysł, urywa zaczęte zdanie ... jego czujniki emocji ostrzegają ... i nic tu po dobrym udawaniu kiedy nieszczerość spotka się z czystym polem energii. Jest to całkiem naturalne zjawisko. Żyjąc blisko natury człowiekowi wyostrzają się zmysły, potrafi nawet palcami wyczuć brudną aurę drugiego człowieka, wie co wpływa na jej zanieczyszczenie: czy jest to choroba czy chwilowe emocjonalne i mentalne zakłócenia. Nie jest to magiczna umiejętność tylko wrażliwość duszy i ciała. Człowieka aura odzwierciedla życie subtelne wewnątrz jego ciała. Ta energia czyni z kolei, że ma wpływ na swoje otoczenie i styl życia.

W mało przebudzonych ciałach o niskiej częstotliwości aury w ciągu dnia można dopatrzeć się ledwo widoczną otokę, wygląda blado, czasami jak dym wokół ciała. Podczas snu nieco się rozszerza wchłaniając kosmiczną energię.

Grube kolorowe aury pochodzą od wysoko wirujących czakr. Każda czakra jest niczym transformator, który wytwarza energię różnego rodzaju i koloru. Siła każdej czakry zależy od osoby, jej charakteru i jej stylu życia. Każdy z nas ma swoją dominującą barwę własnych czakr. Ludzie bywają zaklasyfikowani do grup przez ich dominującą barwę w aurze, np. niebieski oznacza wysoko duchową osobę, godną zaufania, rzetelną.

Choroby: wtedy aura będzie objawiać się na wiele różnych sposobów, czasami długo przed wystąpieniem fizycznych objawów; np. infekcja ucha - pojawi się po stronie chorej części głowy kolor zielony, który będzie coraz mocniej przybierał kolor khaki. Następnie ukaże nadchodzące zakażenie w kolorze brudnej czerwieni i pomarańczowych piórek. Tak mniej więcej ukazuje się w ciele każde zakażenie; kolor khaki z czerwienią i pomarańczem.

Śmiertelna aura

Kiedy osoba jest bliska śmierci aura zmienia się radykalnie. Najpierw mocno się osłabia a następnie całkowicie znika. Około siedem dni przed śmiercią ponownie rozszerza się przybierając kolor pięknego wypłowiałego niebieskiego nieba, przez, który widać jakby strzały srebrnych iskier skierowanych w ciało.

Mniej więcej w chwili każdej śmierci powtarza się ten sam szablon; aura zaczyna zanikać, nawet na kilka miesięcy przed śmiercią. Następuje to stopniowo a osoba jest coraz bardziej osłabiona. Choroby nie chcą się leczyć. Kolory aury wprzódy blakną, wyglądają jak sprane. W końcu pozostaje cieniutkie blado-niebieskie pasmo wokół ciała, czasami bywa kremowe przypominające skórę. Zanika codziennie aż w końcu zupełnie jej nie widać.

W czasie healingu można naładować ciało energią, ale naturalny proces umierania tak czy owak się rozpoczął i w takiej chwili każdy naturalny uzdrowiciel wie, że należy spowolnić proces ładowania, tylko usuwa cierpienie, czyni znośniejsze ostatnie udręki ciała, przygotowuje duszę do jej przejścia do wyższego wymiaru. Jak wspomniałam wyżej, kilka dni przed śmiercią, w zależności od choroby eteryczna aura ulega zmianie i zaczyna rosnąć. Zaczyna się ponowne przyjmowanie większej energii do ciała, aura wygląda jak powódź. Przybiera bardzo jasny blask, ale taki, który może być postrzegany tylko przez najlepsze wewnętrzne oko, tą zmianę wyczuje tylko osoba bardzo wrażliwa na energię.

Taka iluminacja aury ma tymczasowy wpływ, często zauważamy, że przed śmiercią pacjent poczuje się lepiej, jest bardziej aktywny i przytomny. Z reguły umierająca osoba zdaje sobie sprawę ze swojej kondycji, nawet można zauważyć, że nawiązuje kontakt z innymi duchami, które będą jej towarzyszyć do innego wymiaru. Przypomina kolor śmiertelnej energii jest bardzo piękny, blado-niebieskiego nieba a w nim pulsuje tysiące białych i srebrnych iskier. Od takiej osoby bije dziwne uczucie niczym delikatne pulsowanie lub gazowanie.

Podobne jasno-niebieskie aury zdarzają się osobom przebudzonym podczas mistycznych doświadczeń, ale jest to krótki i przejściowy efekt. Obserwuje się wówczas kolor niebieski zabarwiony bardzo delikatnym złoto-słonecznym światłem w przeciwieństwie do srebrnych śmiertelnych promieni odcinających duszę od ciała. Często widzę za zamkniętymi powiekami potężną jasno-niebieską kulę, z której rozpryskują się na wszystkie strony drobniutkie jasno-złociste promienie, wygląda jak potężne rosnące słońce. Po kilku sekundach w środku tej kuli pojawia się jakby głęboka studnia, ale idzie do góry, mam wrażenie jakbym oglądała przez teleskop niebo. Światło promieniujące z tej kuli ma silną magiczną moc przyciągania, zawsze mam wrażanie, że za chwilę mnie w siebie wchłonie, doznaję dziwnego zawrotu głowy, kręcę się z zawrotną prędkością jak na karuzeli.

Chwila śmierci nie jest łatwa, szczególnie dla osób emocjonalnie związanymi z umierającym. W tej chwili śmierć otwiera drzwi wyższej rzeczywistości i dusza jest tam wciągana prze tunel. Miejsce, w którym nastąpiła śmierć pulsuje dziwną energią, wyczują ją tylko osoby o bardzo wysokiej wrażliwości. W tym miejscu taka atmosfera będzie utrzymywała się przez kilka dni. Tam, gdzie dochodzi do gwałtownej utraty życia, gdzie człowiek umiera w szoku dziwna energia może utrzymywać się kilka miesięcy a nawet kilka lat.

Po śmierci aura natychmiast zanika, wokół zwłok jest postrzegany tylko zarys jaki widać wokół każdego martwego obiektu. W martwym ciele nie ma aury. Z tego wynika, że człowieka aura jest tylko odbiciem co się dzieje w ciele za życia, wiąże ciało i ducha. Aura człowieka nadal jest bardzo tajemnicza i ciągle niewiele o niej wiemy.

Znaczenie kolorów aury

1. Fiolet - spirytualne osiągnięcia, boskie połączenie, mistyczne zrozumienie, kosmiczna przytomność.
2. Indygo - głęboka mądrość, inspirujące myśli, duchowy charakter osoby, artystyczna, zharmonizowana z przyrodą, jest mistrzem sama dla siebie.
3. Niebieski - logiczne myślenie, silne psychiczne zdolności, intuicja.
4. Ciemny odcień niebieskiego - pokazuje zdolności analityczne, odkrywczy charakter, niezwykłą mentalność.
5. Zielony - harmonia, uleczanie, spokojne życie, wszechstronność,
6. Ciemne odcienie zieleni - są oszukańcze i zazdrosne.
7. Żółty - miłość, życzliwość, współczucie, optymizm, tchnienie życia, inteligencja.
8. Ciemny żółty - wskazuje na podejrzliwość.
9. Pomarańczowy - dynamizm życia, witalna siła, ochrona zdrowia, wewnętrzna mądrość.
10. Magenta (fuszja) - wysoko spirytualna natura prowadzona przez Boskie Źródło, potrafi uzdrawiać za pomocą modlitwy.
11. Ciemny pomarańczowy - duma.
12. Ciemny pomarańczowy, mętny - niski intelekt.
13. Czerwony - fizyczna siła, witalność, ambicja, seksualne energie.
14. Czerwony, ciemny, mętny - brutalne lub namiętne tendencje (czerwony z wściekłości).
15. Szkarłatny - niższe namiętności i materializm.
16. Różowy - bezinteresowna miłość, łagodność, skromność.
17. Brązowy - chciwość, egoizm
18. Złoty - wysoka osobowość, najlepsza jakość, harmonia.
19. Srebrny - wszechstronność, wysokie energie, ciągłe zmiany.
20. Szary - depresja, niska energia, strach.
21. Czarny - złośliwość, złe intencje.

cdn...

Vancouver
29 May 2009

WIESŁAWA