ŚWIAT ENERGII

KOD 777

777 - Święty Kodeks, może być zastosowany na wielu poziomach. Najmocniej odnosi się do fizycznego wcielenia Świadomości Chrystusa oraz odpowiednich połączeń, które ucieleśniają zasadę Prawa Jedynego Trójcy Źródła.

777 - proś o oczyszczenie linii przodków, wszelakiej nierównowagi w Świadomości Chrystusowej poprzez Prawa Naturalne, które wspierają cnoty moralne i etykę duchową.

Jest bardzo ważne, aby oczyścić przodków. Musimy oczyścić historię naszego Rodu. To jest sekret głównego Kodu 777; siedem pokoleń linii krwi: przeszłych i przyszłych linii czasowych w obecnej Stacji Tożsamości, obecnie kiedy wchodzimy w Cykl Wniebowstąpienia... razem 14 pokoleń, aby dostąpić Kosmicznej Świadomości Chrystusowej.

Jest to sekret głęboko ukryty przed ludzkością, w ten sposób siły kontrolujące nasz świat, starają się ukryć przed nami, nie tylko Świadomość Chrystusową, ale i zatrzeć pamięć naszej linii rodowej, abyśmy nie mogli się w tym życiu znaleźć. W ten sposób światowi kontrolerzy zniewolili nasze dusze przez pola siłowe 666.

Kiedy mamy na Ziemi taki czas, kiedy jednoczą się 2 zasady: męska i żeńska, wówczas trzeba oczyścić swoich przodków przez Kod 777, Kod Rozliczeniowy, zwany też Kodem Córek. Ten Kod jest powiązany z liniami czasu ze starożytnego Egiptu, Irlandii, Wielkiej Brytanii. Dostrojony jest do częstotliwości Aqualinowego Słońca, czyli już częstotliwość kodowania plazmowego. Może to jeszcze nie dla wszystkich jest zrozumiałe, ale my przechodzimy już w inne światy, to jest tylko kwestia czasu i znajdziemy się w innym harmonicznym Wszechświecie, który do tej pory jest dla Ziemian zakryty. To koło świadomości się rozszerza, pękają szatańskie ogrodzenia i powiązania, które więziły wiele rdzennych ludów tej Ziemi. Przez co i nasza pamięć szwankuje.

A to wszystko jest zarazem proste, jak i złożone. W każdej formie Stworzenia Bóg zastosował swoją matematykę, trzeba tylko zrozumieć znaczenie liczb. Każda forma Stworzenia stosuje swój kod naszej świadomości i ciał energetycznych.

Boski Plan zawiera wiele warstw złożonych z różnych zestawów geometrii, które są instrukcją do naszego DNA. Geometria to pole energii, która jest częstotliwością, która przepływa przez nasz osobisty plan (nasze liczby urodzenia, to cząsteczki wibracji). To nasza unikalna sygnatura energetyczna, która jest jeszcze połączona z danym punktem siatki planetarnej... też mającej własną częstotliwość energii... i to wszystko razem określi nasz osobisty cel. Trzeba tylko umieć ustawić liczby i kody, znaleźć wartości i umieć je odczytać. A wówczas te nasze osobiste uśpione wibracje obudzą nasz świat... trzeba tylko te liczny rozgryźć i synchronizować... i aktywujemy świadomość w naszym ciele. To wszystko ma na celu komunikację z siłami duchowymi, czyli rozwija się wyższa percepcja zmysłowa.

Ale i te siły duchowe trzeba odblokować, oczyścić... najlepiej poprzez Kod Rozliczeniowy - 777

Vancouver
7 July 2023

WIESŁAWA