ŚWIAT ENERGII

GONG I CO TO JEST FALUN?
 


(Falun)

W naszym splocie słonecznym znajduje się ośrodek - center niczym miniatura Wszechświata. Kiedy człowiek go świadomie uruchomi on już nigdy się nie zatrzyma. Ten center sam automatycznie wykonuje ruchy i zawsze będzie się już obracał niczym kalendarz, rok za rokiem, cyklicznie jak pory roku. Obraca się zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, automatycznie przyjmuje energię ze Wszechświata, jak również transferuje energie osobiste, przerzuca je w różne części ciała. Pomaga w transformacji. W tym procesie (ruchu) działa również w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Usuwa z ciała wszystkie toksyny. Z chwilą uruchomienia tego ośrodka ruchy jego idą raz na lewo, raz na prawo, obracają się o 180 stopni. Ten center zwany jest Falun. W chwili rozpoczęcia pracy staje się już na zawsze aktywny.
Falun transmituje magiczne energie i przyśpiesza proces oświecenia. Ale przed tem ulecza wszystkie choroby - samoistnie, usuwa emocjonalne toksyny, zmienia wszystko w ciele co nie pozostaje w harmonii. Falun poprawia znacznie człowieka ciało, umysł i duszę.

Symbolem Falun jest swastyka. Wielki to symbol mistyczny lecz nam ciągle się kojarzy ze swastyką faszystowską. Nie jest to ten sam znak. Hitlerowcy zmienili go do swoich potrzeb, dali mu inne położenie, inne bieguny.

Falun - swastyka był znany już bardzo dawno jako symbol Boskiej i Wielkiej Energii. Znamy energię ki, chi, qi, która biegnie poprzez ludzkie ciało drogami zwanymi meridiany. Mamy ich w ciele 12. Kiedy są one zablokowane w ciele jest zakłócony balans i choroby.

Nasze ciało posiada dwie przeciwne energie; yang i yin, męska i żeńska. Kiedy są wybalansowane ciało jest zdrowe i w harmonii. W czasie medytacji wpuszczamy do ciała przeważnie energię ki. Poprawia ona nasz nastrój, zdrowie, usuwa nadmierne emocje. W seansie reiki podaje się też energię ki.

Jest również w kosmosie wyższego rzędu energia - gong. Rodzaj bardzo wysokiej energii z wielkim stopniem inteligencji. Kiedy jest ona wprowadzona do ciała sama oczyszcza, leczy i rozwija każdą komórkę. Ta energia jest zapalnikiem - kluczem do zmień ciała człowieka na system tzw. mleczny - Milky Body System (MBS), wyższe ciało fizyczne oświeconego człowieka. Jest to masterska energia. Który człowiek ją posiądzie ma wielkie zdolności i potrafi uleczyć innych nawet z najcięższych chorób.

Nie trudno się domyśleć w tej chwili, że w religii chrześcijańskiej zwana jest Duchem Świętym. Według buddyzmu - gong. Nauki Buddhy zabraniają uleczać choroby przez ludzi, którzy nie posiadają w sobie tej wysokiej energii.

Każdy człowiek powinien dążyć aby osiągnąć ten wysoki poziom od ki do gong - qigong, ku - fung.

W szkołach mądrości Samadhi master uczy adeptów jak osiągnąć ten wysoki level energii od qi do gong. Ta energia jest już na szczeblu Boskim, energia mądrości. Kiedy ta energia wchodzi w ciało człowieka budzi w nim mądrość i oświecenie, które zwane jest też kaigong.

Gong ma bardzo wysoką pojemność, jest energią tzw. supernaturalną.

Aby ciało ludzkie mogło ją przyjąć musi tam najpierw nastąpić cała jego przebudowa, wielka Boska operacja. Cały układ nerwowy jak i każda komórka ciała osiąga supernaturalne właściwości, podobne do właściwości Wszechświata. Dopiero wówczas ta energia może wejść w ciało i budzi również mózg człowieka i stopień po stopniu rozwija potężne moce. A te z kolei otwierają wyższe wymiary i budzą inne śpiące tajemne moce w ciele człowieka, otwierają sekretne punkty na jego ciała i łączą ich energetycznie z całym Wszechświatem. Z każdym jednym punktem. Nie wolno na siłę - to jest zabronione przez wielkich mistrzów rozrywać nie w porę te sekretne punkty ciała, nie pozostaje to bezkarne. Zawsze się zemści na ciele człowieka. Taki człowiek może na zawsze uszkodzić swoje ciało eteryczne i już nigdy nie osiągnie procesu oświecenia. Nadal wiele potężnych technik jest trzymane w wielkim sekrecie.

Symbol Falun - miniatura Wszechświata w ciele człowieka, wszystkie wymiary, jego ruch rozpoczyna wyższy ewolucyjny proces. Kiedy podąża zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara automatycznie pobiera energię z Uniwersum. Kiedy zmienia ruch na przeciwny wyrzuca z ciała inną energię, zużytą. Niczym wdech i wydech. Bardzo często taki człowiek, przyłączony do Wszechświata czuje jak nagle rośnie, robi się potężny niczym jedna wielka całość, odbiera wyraźnie wdech i wydech Boga.

Swastyka hitlerowska była przebiegunowana, jak twierdzą znawcy tzw. satanistyczna. Wiemy już prawie wszyscy, że hitlerowcy czerpali wielką siłę z ezoteryk. Zawsze mówię innym, zanim zaczniesz używać, uruchamiać jakiś symbol najpierw dokładnie rozpoznaj, zbadaj jego właściwości - plusy i minusy. Bo on niczym ostry nóż w ręku człowieka, bardzo przydatny kiedy trzymasz za trzonek i bardzo niebezpieczny kiedy twoja ręka obejmie jego nagie ostrze.

Zanim weźmiesz jakiś symbol, talizman do ręki najpierw rozpoznaj dobrze, gdzie jego trzonek i gdzie jego ostrze. Co on naprawę może wnieść w twoje życie. Ta energia kształtu i jej przeciwne bieguny może twoje życie uzdrowić, wynieść wysoko albo również trzymana niewłaściwie - uszkodzić albo nawet zabić. To nie zabawa, to wielka wiedza i wielka odpowiedzialność wielokrotnie za życie innych.

Przy tej okazji wyjaśnię numerologię liczby:

999 - mistycyzm Światła - jako najwyższa energia, kosmiczna - wibracja, trzy poziomy doskonałości - Moc Boska, Mądrość i Miłość.

666 - mistycyzm szatana - jako wielka energia iluzji, symbolizująca trzy poziomy najniższych energii, Moc zła, wielkie wyrachowanie ( manipulacja) i nienawiść.

999 - to komplet wszystkich doświadczeń. Ta energia poprzez absorbowanie światła w najwyższej kosmicznej mocy uruchamia promieniami kosmicznymi 7 centrów energii, wnosi harmonię i uruchamia ludzkie DNA.

Poprzez lewel Świadomości Chrystusa

888 - nieskończoność - jako ślubna obrączka, triumf Chrystusa przywraca człowieka do źródła.

666 - karbon, najniższe pole magnetyczne. Wielkie słońce rozpoczyna w tej bryle swoją pulsacją - spalaniem dokonuje harmonijne zmiany.

Przez spalenie węgla otrzymujemy wielkie chemiczne przemiany. Niech każdy z was przeanalizuje dokładnie ten chemiczny proces. Co stanie się wyższą materią - światłem a co odpadnie jako popiół.

666  - 999 - lustrzane odbicie, dwa bieguny.
 

WIESŁAWA