ŚWIAT ENERGII

DZIECI ŚWIATŁA
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Ziemia otrzymuje nowe światło, zmaga się z otwierającymi się furtkami wniebowstąpienia. Każdego roku ludzkość przeżywa nowe doświadczenie nawet nie zdając sobie sprawy z jego wagi. Coraz mocniej rozchylają się membrany serc Dzieci Światła. Połączeni z Sercem Boga manifestują nowy świat.

Pierwszy raz nasza Planeta doświadczy Nieba na Ziemi.

Furtki światła otwierają się coraz mocniej, wchodzimy w następne wyższą oktawę; niebiesko-zieloną, która przenika z uniwersum i budzi wszystkie dusze z bardzo długiego snu.

Od czasu otwarcia pierwszej furtki 11:11 minęło 16 lat, obecnie wstępujemy na wyższy poziom światła i zrozumienia.

Kod 11:11 jest kluczem aktywacji wyższych poziomów światła, daje możliwość przekroczenia nowej bramy, mocniejszego zakotwiczenia naszych serc w Sercu Boga.

11-stka jest numerem mistrzowskim, w obecnym kosmicznym cyklu aktywuje bardzo mocno wszystkich noszących tą wibrację: 11, 29, 38, 47, 56, 65, 74, 83, 92. Są to fale, na których płyną Dzieci Światła.

Dzieci Światła, zwani Mistrzami Światła przybierają różne formy i czekają na właściwy moment.

11:11 jest oktawą Najwyższego Solarnego Światła jakiego będziemy doświadczać przy otwarciu furtki 8-8-8 w miesiącu sierpniu 2008, która pozwoli nam na wgląd do starożytnych kultur; Atlantów, Egipcjan...

Osoby, które posiadają mistrzowskie wibracje światła odczują znacznie mocniej Wielkie Kosmiczne Energie. Uniwersum prześle wszystkim tym, których ciała będą pełne harmonii obrazy myślowe, otworzą głębokie pokłady pamięci umieszczone w naszych ciałach. Człowiek sam wybiera, gdzie będzie jego nowe miejsce. W zależności od tego na jakim poziomie świadomości funkcjonuje na takim poziomie się zamanifestuje w nowej rzeczywistości. Podobne pociągnie podobne i przekaże sobie nawzajem swoje wartości.

Już wkrótce sam ujrzysz swój własny potencjał:
- czy jesteś pełnowartościowy,
- czy manifestujesz niską wartość
i musisz jeszcze sporo popracować nad własnym rozwojem?

Jeśli twoja świadomość wzrasta ponad ziemskie poziomy, będziesz izolować się od świata, zapragniesz jak najczęściej przebywać w samotności i tu znajdujesz swój świat. Kiedy pozostajesz nadal mocno związany ze wszystkim co cię otacza, ciągle potrzebujesz kontaktu z ludźmi a w chwili ich braku odczuwasz samotność, znaczy bardziej utożsamiasz się z polami fizycznymi a twoje życie skupia się w sferze emocjonalnej.

Wszystkie wartości, próby aby jak najmocniej utrzymać się przy materialnym życiu wzmacniają te struktury, ograniczają wyższe siły działania pociągające człowieka do przekroczenia nowych furtek promieniujących wysokim rezonansem. Odbierają wolność duchową. Wszyscy, którzy za wszelką cenę dążą do wspaniałego materialnego bytu budują dla siebie nowe więzienie. Właśnie te osoby narzucą sobie i światu swoje zdanie i skrytykują każdą postawę przeciwną ich działaniom aby jeszcze mocniej skierować swoje myślenie na tory własnych pragnień. Życie w tym tonie nie doprowadzi do połączenia ziemskiego świata z światem niewidzialnym, zbyt duży to kontrast.

Rozum i kanały energetyczne powinny żyć w łagodnym tonie, w zupełnie naturalny sposób, myślą przewodnią powinna być wewnętrzna mądrość a nie zaśmiecanie swoich mentalnych struktur przez recepty zewnętrznego świata w poszukiwaniu ziemskich smakołyków. W ten sposób przerywamy wyższą komunikację, nie pozwalamy intuicji odnaleźć wewnętrznej mądrości. Silne pragnienie posiadanie czegoś ... wywołuje zupełnie odwrotny skutek i w rzeczywistości hamuje właściwy duchowy proces. Jeśli człowiek da się pociągnąć zbyt mocno zewnętrznemu życiu jest to dla niego skradziony czas kosztem prawdziwych duchowych wartości. Tylko czysty i niczym nie zatkany kanał jest przewodnikiem światła i pomaga wejść w pole głębokich rezonansów.

Ludzie, którzy usilnie szukają metody na poprawienie własnego prosperity muszą wiedzieć, że w tej kwestii najbardziej pracuje wielkie zaufanie do Wyższych Sił Kosmicznych. W chwili uczciwego wtedy o dziwo człowiek dostrzega, że są znacznie cenniejsze niż te, o które tak mocno walczył i będzie mu głupio, że tak ślepo bronił własnej identyfikacji dyktowanej przez ego. W kosmosie nie ma pomyłek. Wszystkie pola pracują bezbłędnie, kiedy dobrze praktykujesz niebo dobrze zapłaci. Dążenie do majątku, sukcesów, zazdrość i zawiść powodują, że przyciągamy takich samych przyjaciół i wtedy wspólnie pielęgnujemy swoje wyobrażenia tym samym odchodząc daleko od prawdziwych duchowych ideałów.

Spełnienie duchowych pragnień jest drogą samotnika, który w ciszy i samotności wchodzi we własne wnętrze, nawiązuje kontakt z własną duszą. Nie zapatruje się na kogoś z zewnątrz ... tylko wsłuchuje się w głos własnego serca. Otwiera głębokie zrozumienie ludzkich doznań, doświadcza nurkowania we własną głębię, szuka swojej niebieskiej perły. Ściąga do siebie inne podobne wzorce, które uzdrawiają pola fizyczne, emocjonalne, mentalne i uwalniają duszę. Wtedy poczuje się jak nowonarodzony.

Wzrost świadomości zmienia wyobrażenie o istocie Boga, wiele ludzi ujrzy swoją niewłaściwą drogę, przerazi się swojej własnej fałszywej ideologii. Otworzenie furtek 11:11 wzmocni uniwersalną wieź, przyśpieszy ewolucję.

Każdy musi wiedzieć: nie będzie mógł wejść w następną furtkę ten, który nie przekroczył jeszcze poprzedniej. Nowy cykl rozpocznie się wtedy, kiedy przejdziesz ostatni odcinek drogi, z poziomu na poziom. Nie da się nic pominąć. Kosmos posiada własne prawa, wszystkie punkty zazębiają się ze sobą w przestrzeni i czasie. Jesteśmy powiązani miejscem, czasem i wydarzeniem.

Często spotykam się z pytaniami:

- dlaczego coś mi się nie udaje mimo moich najlepszych starań?

Następuje brak synchronizacji, linie energetyczne nie współdziałają ze sobą, nie łączą wyższych rzeczywistości z naszymi. Nie pozostaje nic innego tylko szukać, w którym punkcie naszego życia powstała blokada. Który odcinek drogi jest przez nas niedokończony i niczym sieć pajęczyny oplata nasze działania, zatrzymuje w jednym miejscu. Dużo ludzi szuka własnych niepowodzeń w poprzednich wcieleniach, jakoby one trzymały nas w tym martwym punkcie ...? Należy wiedzieć, że wszystkie nasze blokady - niezapłacone rachunki, są automatycznie przenoszone w obecne życie. Nie ma co szukać wspomnień po śniadaniu z przed 10 lat skoro i dzisiaj jemy na co dzień podobne produkty. Wiadomo, zabieramy ze sobą do życia nie przerobiony bagaż doświadczeń i ten problem tkwi w nas i naszym obecnym życiu.

W chwili wnikania w ciało wyższych energii, wyższa świadomość rozpali ogień w naszych komórkach. Szybko wirujące atomy uruchomią galaktyczną pamięć, otworzą się prawdy, sami będziemy zdolni rozwiązywać swoje wielkie problemy i rzucimy nowe wyzwanie dla duszy. Należy więc jak najszybciej oczyścić własne duchowe ciała, znamy wiele pomocnych metod. Jak długo nam zejdzie zależy tylko od nas samych. Skoro nadal coś nas trzyma we własnych okowach, zastanówmy się czy nie stawiamy sami sobie oporów, sami ograniczamy własne pola.

Pamiętaj, w takim przypadku nie pomoże najlepszy Mistrz ani uzdrowiciel.

Najlepszy przykładem są osoby uwikłane w ciężkie nałogi, jeśli sami nie próbują sobie pomóc świat jest bezsilny. Takim samym nałogiem jest uparta natura człowieka, który tak naprawdę nie chce się nauczyć życia, jest uparty i leniwy, nie czuje realności własnego bytu. Ten stan rzeczy doprowadza do choroby lub manii a to jeszcze bardziej przysparza kłopotów na polu fizycznym, potęguje się strach, obwinianie za ten stan rzeczy innych, osoba ucieka coraz głębiej w sfery ziemskiego życia; dobra materialne, seks, alkohol, narkotyki albo szuka pociechy w pracy. Przychodzi i ten czas, że dusza ma nieodpartą chęć wyzwolenia się , wtedy osoba poczuje w sobie rezygnację, depresję ... nadchodzi dzień na burzenie własnych murów. Kiedy zwycięży pragnienie wyjścia na wolność wtedy człowiek zmienia swoje życie. Stopniowo odradza się już w nowej formie.

Rok 2008 wniesie na Ziemię Energie Lotosu Miłości - 8-ma furtka 11:11. Czerwiec jest ważnym miesiącem, wiele osób w tym miesiącu poczuje we własnych sercach olbrzymi sztorm. Będzie to znak otwierania się na "nowe". U wielu pojawią się wielkie obawy, szokujące wydarzenia, nie będą zdolni do czystego myślenia, zetkną się z kosmicznymi blokadami. Jest to sygnał, że coś w ich życiu nie zostało dopełnione i Uniwersum zmusza do podjęcia natychmiastowych decyzji.

Spójrz za siebie, zastanów się co w twoim życiu wymaga natychmiastowej naprawy? Nie postąpisz nawet o jeden krok naprzód dopóki nie rozwiążesz tego węzła, który pęta twoje ruchy.

W tym miejscu ciśnie się na usta następne pytanie:- co mam uczynić aby pójść naprzód, jak rozwiązać ukryty problem?

Staraj się żyć normalnie, otocz się wiarą i nadzieją, stwórz właściwe pole mentalne produkując pozytywne myślenie. Nie należy traktować siebie jako życiowego niedorajdę tylko z wielką ufnością nawet kiedy wszystko wygląda beznadziejnie odbudować więź z Bogiem. Należy filtrować wokół siebie negatywne energie, odcinać kontakty z innymi ludźmi, którzy wpływają na nas niekorzystnie. Nie znaczy to, że mamy tych, którzy jeszcze nie dojrzeli do nowej roli pozostawić bez pomocy. Dzieci Światła zasilają ich pola miłością. Należy wiedzieć, że nasze energie, które wysyłamy w jakimś kierunku zostaną nam odesłane. Wszystkie zawzięte i nienawistne myśli ... słowa ... czyny ... nabierają jeszcze większej masy i wracają do nas z powrotem. Pozytywne energie pracują w ten sam sposób. W wibracjach myśli tkwi niesamowita siła, więc należy dobrze kontrolować własne myśli i własne czyny.

Jeśli chcesz walczyć; walcz Miłością, ale ... nie tylko na pokaz ... objaw ją we własnym sercu ... a wtedy będziesz nie do pokonania i pamiętaj, że ma to być miłość bezwarunkowa. Za miłość nie żąda się zapłaty bez względu na jej przekazywaną formę.
Fałszywe uczucia sprzedawane pod płaszczykiem miłości zemszczą się okrutnie, tego też bądź świadomy! Z tą energią nie ma żartów i nie może być pomyłek ... bo sobie spartaczysz własne życie!!!

Bezwarunkowa miłość wynosi na głębokie, ale spokojne wody, objawi się w najwyższych duchowych esencjach i zawsze ześle Boską Pomoc.

cdn...

Vancouver
23 June 2008

WIESŁAWA