ŚWIAT ENERGII

CZY CZAKRY ZAMKNĄĆ CZY OTWORZYĆ?
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Oto ciągle nurtujące ludzi pytanie, którzy mają zbyt małą wiedzę... i w ogóle takowej nie posiadają na temat czakr.

Nasz magnetyczny system energetyczny to koła naszego życia, czyli czakry. Czakry to nic innego jak centra energetyczne, wiry energii w ciele ludzkim, zwierzęta także posiadają czakry.

Wielu ludzi zna w miarę dobrze metafizyczne aspekty indywidualnej formy człowieka... wiedzą, że poza fizycznym ciałem KAŻDY z nas ma także ciała niewidzialne... to co od dawna mówili nam mistycy czy inne duchowe "dziwolągi".

Człowiek ma cztery nakładające się ciała: fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe, które łączą się poprzez kanały energii w ośrodkach energii, tzw. czakrach, połączonych niewidzialnymi kanałami wewnątrz ciała fizycznego.

KAŻDY człowiek posiada czakry i kanały energii... czy mu się to podoba czy nie! Nasze czakry różnią się tylko wielkością, co tworzy człowieka indywidualność, niższą czy wyższą świadomość, co wynika z ilości posiadanej przez tą jednostkę energii.

Siedem głównych czakr (jest ich dużo więcej...), czy splotów nerwowych, przez które przepływa energia, które karmią wszystkie ludzkie organy i wszystkie subtelne ciała położone są wzdłuż kręgosłupa.

Nasze zrozumienie systemu czakr jest bardzo ważne dla naszego życia. Kto tą wiedzę naprawdę posiadł jest bardzo bogaty w mądrość. Ta wiedza znana jest od tysiącleci, na której opiera się naturalna sztuka leczenia.

Czakry tworzą aurę człowieka, tak jak zapalona świeca tworzy poświatę wokół płomienia... to taki nasz knot, w którym pali się nasz ogień życia... czy tylko się tli czy bucha wielkim ogniem, taka jest wartość naszego życia.

Czym ośrodki energetyczne są większe tym aura jest większa i silniejsza... ale tą kwestię należy dobrze rozeznać, które ośrodki bywają silniejsze a które słabsze... aura także posiada 7 warstw, które mogą mieć grubsze czy cieńsze warstwy... to znaczy, czakry bardziej aktywne będą dominowały w aurze... i pokażą, które pole jest w nas słabsze a które silniejsze... fizyczne, emocjonalne, mentalne czy duchowe... ponieważ aura składa się z licznych świateł, które pracują w zorganizowany sposób i ukazują nam w naszej aurze, niczym w lustrze stan energii w naszym ciele.

Rozbudzone czakry to takie ludzkie kwiaty, każda ma inną ilość płatków w swoim indywidualnym kolorze. Każda czakra, która już jest przebudzona to taki kwiat o innej liczbie płatków w zależności jakie funkcje spełnia w naszym organizmie. Właśnie te czakry to wykwitające ludzkie kwiaty, które są naszymi wielkimi klejnotami, czyli świadomością... czym bardziej otworzona czakra tym większa człowieka świadomość na obszarze przebudzonej czakry. Te "wykwitnięte czakry" wydają z siebie mocniejszy dźwięk... rozbudzona czakra nie tylko świeci jaśniejszymi barwami, również śpiewa. Każda nuci swoją pieśń, ponieważ posiada w sobie inny rodzaj energii. Ale bywa także naładowana (przerośnięta) negatywnymi energiami, co może wpływać fatalnie na daną jednostke... tutaj też mówią kolory o świadomości danej czakry, co odbije się w charakterze człowieka.

Każda czakra składa się z szybko obrotowych otworów w kształcie spirali, która rozpoczyna się z przodu, a kończy się z tyłu... które działają jako punkty transformacji regulujące unikalne procesy ich przepływu do tych ośrodków, z którymi współpracują. Energia płynąca z czakr pobudza gruczoły endokrynologiczne, które kontrolują równowagę chemiczną ciała, a także pobudzają układ nerwowy i wszystkie narządy. Aby nasz organizm mógł sprawnie działać czakry muszą mieć prawidłowo otwarte drzwi, które działają jak drzwi obrotowe, dzięki którym podawana jest sprawnie energia
(i tak jak te obrotowe drzwi zostają zablokowane, podobnie wygląda praca takiej czakry, zostaje zablokowana w nich energia, i kiedy dany organ pozostaje przez dłuższy czas pozbawiony energii tej czakry, za który ona jest odpowiedzialna zaczyna chorować). Jeśli w tych drzwiach wystąpi jakiekolwiek zakłócenie na tym obszarze pojawi się brak równowagi i chaos, który będzie zakłócał wszystkie nasze pola.

I tu kłania się głęboka wiedza, np. pierwsza czakra (Muladhara) posiada 4 płatki, czyli 4 pętle energii, które obracają się podobnie jak elektrony wokół jednego atomu, i każda czakra ma swój energetyczny wzorzec w zależności od tego na jakim polu pracuje... i będzie tak wyglądać jakiej energii dostarczy jej człowiek, czy będzie to energia czysta i zrównoważona, czy pełna chaosu... od czego oczywiście zależy zdrowie i stan psychiczny człowieka. Skoro uzdrowiciel nie umie dobrze ustawić czakr nie ma szans na uzdrowienie negatywnego stanu człowieka.

Nie koniecznie też czakry muszą mieć swoje kolory np. czakra korzenia (Muladhara) nie musi być czerwona, to zależy od indywidualnej osoby i z jakimi polami jest połączona i w jaki sposób. Czym mocniej rozwinięta duchowo osoba tym coraz mniej w tej czakrze koloru czerwonego... oczywiście znika również (ten kolor) z aury takiej osoby... a nawet może się całkowicie zmienić w kolor biały. W każdej czakrze, kiedy widzimy błyski koloru białego świadczy to o tym, że następuje otwieranie się tej czakry... ciemniejsze kolory świadczą o przeładowaniu energii, co może całkowicie zablokować czakrę i wywołać różne chorobowe stany.

Człowiek pozbawiony w czakrze korzenia koloru czerwonego, pozbawiony jest już zupełnie strachu. Strach, stres zmienia energię i łączy się z innymi w nowe formy.

Smutki, rozpacz, wyczerpuje nadnercza i wywołuje jeszcze inne choroby, takie czakry będą mieć bardzo silne zabarwienia połączone z kolorem szarym... będą sprawiać wrażenie brudnych... co oczywiście objawi się w aurze człowieka. Każda jedna świadomość czakry będzie podobnie zapisana w aurze, w której odbije się jak w lustrze.

Nasza dusza kontaktuje się z naszym ciałem poprzez poszczególne czakry. Czym system czakr bardziej doskonały tym lepszy kontakt ma dusza z ciałem. Czakry to uszy i oczy dla naszej duszy... toteż ważne jest, aby ich nie zakłócać. Nasze myśli wpływają na nasze pole mentalne i skoro te są zakłócane to pole mentalne jest spłaszczone i nie nadaje dobrze poleceń duszy dla ciała. Ucierpi na tym cały nasz świat mentalny... u takich osób będą większe lub mniejsze czakry (przerośnięte lub niedorozwinięte)... u tych przerośniętych kolory będą ciemniejsze, u niedorozwiniętych często nie możemy w ogóle dopatrzeć się koloru, bywają to tylko słabe iskierki. U osób spokojnych, zrównoważonych kolory czakr są jaśniejsze... czym bledsze tym pola subtelniejsze.

Kto zna tą starożytną mądrość rozumie czym są czakry... i w zależności w jaki ubierzemy je makijaż tak będą wyglądać i takie utworzą nam pole świadomości.

I czas wiedzieć, że to od nas samych zależy jak te czakry będą wyglądać.

I czas, aby ten system czakr zrozumieć, docenić i pracować z nim, a już broń Boże go nie odcinać czy zamykać... bo to jest totalne nieporozumienie.

Wiedza na temat czakr jest tak potężna, że można napisać o niej tomy książek. Kto bardziej jest zainteresowany tematem jak pracują czakry, można znaleźć wiele informacji o tym na naszej stronie.

cdn...

Vancouver
23 Aug. 2017

WIESŁAWA