ŚWIAT ENERGII

CZAKRY ZIEMI
 

Co to jest czakra Ziemi? Jest to miejsce, gdzie znajduje się subtelna energia ziemi. Czakry Ziemi podobnie jak czakry człowieka są silą witalną i utrzymują Ziemię w prawidłowej równowadze, transmitują energię, utrzymują zdrowie i informacje. Na każdym kontynencie jest jedna bardziej ważna czakra Ziemi. To miejsce jest zazwyczaj miejscem sekretnym, promieniuje zdrową energią wokół siebie w promieniu ok. 777 mil.

Ziemskie czakry położone są głęboko i wysoko. W budowie przypominają latające spodki połączone głęboko z ziemią, powietrzem i wodą. Od zarania dziejów na Ziemi są znane sekretne miejsca a z nimi jest związane wiele kultów i legend.

Każda ziemska czakra ma swoją rotację - jedne wirują zgodnie z kierunkiem wskazówek zegarka a inne w przeciwną stronę. Wielką siłę posiadają czakry ułożone na drodze Wielkiego Smoka. Te dwie linie- Kundalini Ziemi są również nazywane śpiewającymi liniami. Sprawują podobną rolę na Ziemi jak w człowieku ukł. krążenia, ukł. nerwowy i system meridian. Łączą nawzajem wszystkie punkty naszego globu. Wszystko co dzieje się na Ziemi jest bardzo ważne, tworzy jeden rytm i daje siły witalne. Tak jak księżyc i słońce każda czakra ma swoje miejsce, swój rytm i swój czas. Czakry Ziemi połączone są z systemem solarnym i dają moc 4 elementom; ogniowi, powietrzu, wodzie i ziemi.

Ziemia posiada czakrę serca. Najbardziej witalny punkt na Ziemi, najbardziej komunikacyjny. Pozostałe czakry są również unikalne. Razem tworzą zdrowe środowisko i niosą przeznaczenie. Nie ma żadnej czakry, która byłaby odizolowana od reszty. Tak jak u człowieka tak również i na Ziemi odróżniamy 7 głównych czakr ułożonych w odpowiedni geometryczny wzór - Centrum.

Na Ziemi znajduje się 156 ważnych sekretnych punktów - miejsc do tzw. Planetarnego Nowego Jeruzalemu.

Liczba 155, 156 i 157 będzie bardzo ważna w otwarciu tych nowych furtek. !56 dzieli się na 3 grupy po 52.
a. Inspiracyjna
b. strukturalna
c. twórcza

Sekretne miejsca są połączone z sobą w systemie trójkowym, dla przykładu: Inspiracyjne miejsce na Ziemi Glastonbury-Shasftesbury, Anglia. Strukturalny Berlin, Niemcy i Twórcza Barcelona, Hiszpania.

WIESŁAWA