ŚWIAT ENERGII

CO SIEJESZ TO I ŻĄĆ BĘDZIESZ

Ile pieniędzy jest ci potrzebne abyś był bogaty i szczęśliwy? Ile to energii i psychicznej uwagi potrzebne jest człowiekowi aby osiągnął wygodne życie?

Bycie bogatym, szczęśliwym .... poniekąd nie ma w tym nic złego, to jednak musimy uważać aby nie stać się więźniem naszych wygód wybierając je jako pierwsze przed miejscem naszego naturalnego stanu bycia. Nie jeden człowiek za naturę naszego prawdziwego bytu uważa szczęście, zdrowie, bogactwo, to jest przeważnie najbardziej drogie naszym sercom, a przecież człowiek jest częścią Wszechświata i jego twórczego procesu ... i uzależniony jest od Prawa Przyciągania.

Wszechświat zawsze da nam to co jest w naszym sercu ... ale jaki jest faktycznie stan naszego serca? Czy jesteśmy zjednoczeni z Prawdą czy tylko opieramy się na przekonaniu, że czynimy dobrze nie widząc w sobie żadnych negatywnych cech ... czyli nosimy w sobie sprzeczne intencje.

Bywa, że nasze interesy są sterowane przez świat zewnętrzny, bardziej dbamy o opinię świata niż o własną duszę ... a wówczas cały zbiór myśli bywa przekierowany na zupełnie inne manifestacje. A już największym życiowym błędem na drodze duchowego wzrostu jest przekonanie, że żyjemy, poruszamy się i jesteśmy w świecie przedmiotów i to dla nich żyjemy.

ŻYJEMY W ŚWIECIE ENERGII. ENERGIA JEST CIĄGLE PODŁĄCZONA DO CIEBIE I JESTEŚ Z NIĄ W CIĄGŁYM KONTAKCIE.


Energia jest w ciągłym ruchu, nawet w pozornym bezruchu a przedmioty, które nas otaczają, przez które także przepływa energia służą naszej inspiracji i działają na naszą energię życiową.

Jeśli ktoś czuje się znudzony, zestresowany życiem, zagubiła się gdzieś jego inspiracja, to i jego energia nie jest płynna i rosnąca ... gdzieś jest twój błąd i brak w twoim życiu korzyści, satysfakcji, trudno też mówić o szczęściu, jedności kiedy brakuje człowiekowi relacji z innymi ludźmi, czyli nie widzimy własnych zablokowanych kanałów miłości, które orzeźwiają martwą energię. A bywa, że taki człowiek nawet nie dostrzega, że inni są zgniecieni i stłamszeni!

Bywa, że dopiero kiedy to sam znajdziesz się w uścisku ciemnej energii zaczynasz się budzić. Negatywne energie płynące przez nasze życie, takie jak strach, stres, niepokój, lęk, zwątpienie, smutek, żal, samotność, zazdrość, zawiść, rozczarowanie, gniew, frustracja wywołują w tobie uczucie apatyczne lub odrętwienie.

Tylko zauważając ten własny stan, tą negatywną energię mamy szansę wyrównać się ze światłem, przywrócić swoją energię lekkości, spokoju, kreatywności, radości, humoru, pasji, miłości, współczucia, opiekuńczości i całości.

Czym większa inspiracja tym większy przepływ energii. Doceń ogrom możliwości jakie każdego dnia Wszechświat wkłada ci do ręki, wypełnia cię po brzegi w różne doświadczenia i przygody. Popatrz jakie obiekty znajdują się w twoim życiu, jaka płynie przez nie energia. Czy masz w niej sojusznika, nauczyciela czy tylko żyjesz w świecie przedmiotów?

Jesteś energią i żyjesz w świecie energii, zanurz się w tym stanie przepływu, dopasuj się do przepływu inspiracji, doceń każde swoje doświadczenie, doceń własną wolność i możliwość zmiany własnego życia.

Zdaj sobie jasno sprawę, po prostu jesteś przejawem świadomości, grasz swoją rolę, jesteś jedną z wielu kreacji. Twoje codzienne myśli, czyny, one pozwalają ci korzystać z Prawa Przyciągania ... i korzystaj z tego Prawa, tylko mądrze ... i oczywiście nie myśl o sobie, że ono działa dobrze tylko dla ciebie a innych każe ... im więcej się dzielisz, stosujesz wzajemną wymianę energii, dajesz jedno ziarno, zbierasz całą garść, osiągasz wspaniałe korzyści i ufaj, Wszechświat zawsze spełnia człowieka intencje i motywacje na podstawie naszego serca. Co siejesz to i żąć będziesz!!!

Namaste

25 July 2014

WIESŁAWA