ŚWIAT ENERGII

666 - 999
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Według greckiego filozofa Pitagorasa świat jest zbudowany na mocy liczb. Pitagoras jest zwany ojcem numerologii, uznawał, że również cały wszechświat może być wyrażony liczbowo tworząc wielki mistyczny system. Cyfry, numery, mają pewne cechy i wartości. Numery: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99 uważane są za masterskie, które nie mogą być zmniejszone do jednej cyfry.

Numer 666 - zwany przez Greków "śmiertelny umysł" w Nowym Testamencie nazywa się liczbą bestii.

Numer 888 Grecy zwali "wysoki umysł", był przypisany Jezusowi Chrystusowi (Iezous).

Na początku hebrajskich dziejów interpretację liczb uważano za bardzo ważną. Litery alfabetu hebrajskiego były oparte na liczbach i miały związek z kosmosem. W XIII wieku Niemcy rozwinęli gematrię - mistykę numerologiczną interpretując Pismo Święte.

Kluczem do zrozumienia natury życia jest numer 666, liczba iluminatów, uznali tę liczbę za świętą. Jest ich kluczem do manipulacji w 3-cim i 4-tym wymiarze.

Numery 666 - 999 kryją prawdziwe znaczenie:

"co na górze to i na dole"

666 jest lustrzanym odbiciem 999

Ot sekret, wszystko czego powinieneś słuchać i oglądać powinno być odwrócone o 180 stopni w celu uzyskania pełnego obrazu. Pełny obraz to nie ziemska nauka, z poziomu której oglądamy świat i wszechświat. Kiedy wzrastamy wyżej nasze postrzeganie totalnie się zmienia. Nawet nasz osobisty wizerunek w lustrze jest odwrócony. Idąc za tą mądrością, iluminaci czerpią własne moce i kontrolują to co chcą.

W Biblii jest powiedziane:

"niech nie wie lewica
co czyni prawica."666:"I że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia,
- imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Tu potrzebna jest mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć".

(Ap 13, 17-18)

666 - biblijna nazwa znana jako antychryst, wchodząc jeszcze głębiej w tajemnice starożytnych religii liczba związana z największą rebelią przeciw Bogu. Liczba ta wielokrotnie jest ukryta w innych znakach, dopiero nauka gematrii może ją znaleźć. Dotyczy to liczb, nazwisk, nazw. Niby to dzisiaj uważamy za absurd lecz wielu ludzi wykorzystuje działanie liczb, znaków i symboli.

Liczba 6 - jest liczbą doskonałego człowieka.
Liczba 66 - bardziej zdecydowany wyraz 6. Liczba masterska, Mistrz Kosmicznej Miłości. Posiada w sobie głęboką wewnętrzną wiedzę, niosący światło, zmiany i wolność.

666 - jest trójcą ludzkiej niedoskonałości, sprzeciw wobec Boga i Chrystusa. Jest tajnym symbolem tajemnic pogaństwa związanych z kultem szatana. W dzisiejszych czasach tajny łącznik między starożytnymi tajemnicami i nowoczesnym ożywieniem spirytyzmu. Wielki ruch zjednoczenia wszystkiego w całość: kościoły, społeczeństwo. 666 oznacza nadchodzącą apostazję - to znak antychrysta. 666 - jak podaje Biblia jest piętnem, naznaczeniem, znakiem towarowym dla ludzi, jak dla bydła oznakowanego przez jedną pieczęć i należącego do jednej osoby.

Przeciwieństwem tego piętna są stygmatycy - noszą rany i blizny na pamiątkę ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Kto je nosi pokazuje światu Jego cierpienia. Osoby w ten sposób napiętnowane przynależą do Boga."Odtąd niech już nikt nie sprawia mi przykrości:
przecież ja na ciele swoim noszę blizny,
znamię przynależności do Jezusa".

(Gal 6, 17)


To sobie zapamiętajcie i zobaczcie ilu ludzi tkwi w niewiedzy!

666 - apostazja jest przed nami. Zostaje uszkodzona nauka Jezusa Chrystusa i przybywa Mu przeciwników. Jak z tego widać 666 jest daleko idące, a jego wypełnienie zaczyna nabierać głębokiego sensu, a jeszcze musimy się z tym liczyć, że nie wszystko mamy odkryte? Potrójny znak 666 jest kulminacją człowieka w opozycji do Boga.

Historia:

Czas starego Asyryjskiego Imperium - 666 lat, zanim zostało podbite przez Babilon. Jerozolima została zdeptana dokładnie 666 lat od bitwy pod Akcjum. Każdy element w Biblii, który walczył z Bogiem i Jego ludem miał znak 666 i nie możemy pominąć tego znaczenia.


1.  Złoty posąg Nabuchonodozora - miał 60 łokci wysokości, 6 łokci szerokości i słychać było muzykę z jego 6 wymienionych instrumentów (Księga Daniela).
2. Waga złota dostarczana Salomonowi co roku: 666 talentów (1Krl 10, 14).
3. Doskonałość pieniądza - władza - i pogoń za wiatrem ...
(Kol 2, 8-11) porównać (1 Tm 6, 10)

Biblia niesie jeszcze więcej rozwiązań 666:

Dzieci Adonikama - 666 ( Ezd 2, 13).
 

Mądrość 999 - zakończenie cyklu:

Koniec wielkiego etapu w życiu osobistym lub globalnym. Gotowy do połączenia ze Wszechświatem, twoje myśli są jednością z Bogiem.

3 x 9 = 999 spirytualna rewolucja,
powrót do Najwyższego Źródła,
zwyciężyła wiara.

Od roku 2004 wibracja 6 zmienia światło, do tej pory postrzegana jako świadomość emocjonalna; od tej pory ludzkości zostanie wpisane w umysł, że wszystko co związane z 6 jest negatywne, ciemne i złe. 999 - w numerologii jest punktem przemiany, lustrzanym obiciem 666, moment, w którym zaczynamy się posuwać z kryzysu w kierunku nowych możliwości. W taoizmie 666 jest znany jako "Wai-chi", co oznacza zarówno kryzys jak i szanse.

Żyjemy w czasach, w których tysiące lat ostatniej ery rozpada się na naszych oczach. Jesteśmy z siebie dumni, mocniej się realizujemy na gruncie materialnym, ale tylko popatrzmy rozsądnym okiem na nasze działania, a zobaczymy wszyscy jakie potężne dziury są treścią naszego życia. Spójrzmy na kraje wysoko cywilizowane i bardzo ubogie. Przeciwstawne punkty, poważne braki, różnice między ludźmi i jakże często ich żałosny punkt widzenia samego życia i kosmicznych Praw. Stąd wynika tyle nieporozumień: bolesnych i kłopotliwych, niby chcemy to naprawić, ale wielokrotnie jeszcze bardziej psujemy.

Liczba 9:

Jest liczbą tolerancji i miłości, zrównoważona umie tolerować innych ludzi, liczy się z ich zdaniem, próbuje zrozumieć ich reakcje. Krańcowa nietolerancja to całkowity brak zrozumienia, chęć zemsty, a w końcu wojna.

9 - to czysta, bezinteresowna miłość, a odwrotnością jest nienawiść i despotyzm.

Nauczmy się budować nasze siły, zdrowie, zrozumienie, inaczej będziemy żyli w potężnym stresie, musimy wiedzieć, że do obalenia starego systemu musimy mieć dużo siły i rozsądnego podejścia do wszystkich życiowych tematów. W trakcie rozbijania starego systemu wielu z nas będzie się dusić, przeżywać wewnętrzne męki, będziemy huśtać się na własnej emocjonalnej huśtawce: góra - dół. Jesteśmy narażeni na osobiste i światowe wzloty i upadki, na długi okres niepewności. Będzie to najtrudniejsze doświadczenie w naszym życiu. Tam, gdzie nowa świadomość toruje sobie drogę wynika masa nieprzewidzianych konfliktów, a ludzkie emocje sięgają zenitu.
Lecz pamiętajmy - nasze emocje i fizyczne ciało są tylko pracownikami ducha. Do tej pory na świecie dominowała męska energia, teraz nadchodzi czas na wyrównanie sił. Męska i żeńska energia muszą być spójne jak dwie razem złączone muszelki, inaczej człowiek nie znajdzie prawdziwej wartości w duchowym świecie. W tym procesie pomoże nam wszystkim bezwarunkowa miłość. Tak jak w ciele ludzkim muszą wspólnie pracować wszystkie organy i my ludzie musimy być świadomi wszystkich swoich działań.

Nasze włókna losu przecierają się coraz mocniej, u wielu są mocno postrzępione i podarte, ludzie miotają się sami z sobą, walczą ze światem jako głównym sprawcą własnych problemów. Nie wiedzą jak to naprawić ? Niby wszyscy chcemy lepiej, ale to nie może się zdarzyć, gdy staramy się coś zmienić za pomocą agresji, ignorancji, ośmieszania innych, wskazywanie swojego miejsca tym "mniej doskonałym", do których nie nadeszło jeszcze zrozumienie, nie otworzyło się w nich miłosierdzie. Oni też są dziećmi Boga. Nie tędy droga!

Pamiętam dzień, w którym usłyszałam:

"weź lemiesz i wal, rozbij tą czarną skorupę,
ale pamiętaj nie uszkodź ziarna.
Na skorupę przymknę oko
ale jak uszkodzisz ziarno, nie wybaczę."

Reperowanie i cerowanie naszych powłok może się dokonać tylko przez miłość, współczucie, prawdziwą troskę i wybaczenie. Zastosuj wszystko to co stoi w opozycji do zła. Prowadzenie wojny nie rozwiąże żadnych problemów, jedynie wniesie nową falę cierpienia.

"Nie daj się zwyciężyć złu,
ale zło dobrem zwyciężaj!

(Jan Paweł II)

W roku 2000 nastąpiło ogromne przekręcenie kosmicznego czasu , który opiera się na strachu. Teraz wahadło zegara zaczyna coraz mocniej przechylać się w lewo co ma swoje skrajności w różnych wierzeniach i w tolerancji, która powinna być postrzegana ze zdrowym rozsądkiem, a nie być odpowiedzią na wszystko. To jest tak samo nierealne jak zero tolerancji. Równowaga może być osiągnięta przez zrozumienie. Tolerancja jest potrzebna, aby zbliżyć się do pokoju. Właśnie teraz mamy taki czas, aby wszyscy umieli znaleźć w tolerancji ten właściwy punkt równowagi. Póki co nie ma takiej szansy, świat rozlatuje się na kawałki, targa nim gniew, zwątpienie, czujemy się oszukani...

Tak się czułam w chwili mojego przebudzenia, oszukana przez cały świat, przez wszystkie ziemskie struktury. Czułam, że dookoła otacza mnie kłamstwo i tysiące ludzi biegających po mieście niczym małpki w ZOO. Niby każdy miał swój wybór, robił co chciał, ale jakoś nikt nie chciał zauważyć, że siedzi w ciasnej ramce; osobisty wybór człowieka w XXI wieku, ale należał do zbiorowej świadomości i dotyczył tylko jednej sfery - materializmu.

Wyrwanie się z tego wzorca budzi naszą wewnętrzną mądrość i każdy następny krok prowadzi do duchowego rozwoju.

W ostatnich latach wielokrotnie przyszło mi się mierzyć z ludźmi na fali sukcesu, nadzwyczajnych zdolności duchowych .... ludzi, u których "Kursy Cudu" były ich codzienną Biblią i tych, którzy żerując na naiwnych wbijali im w głowy własne hipnozy, dawali im mylne wyobrażenie całego życia, uczyli wchodzenia w niebezpieczne strefy. Ileż to razy mnie wyszydzono, ileż razy zaprzeczono istnieniu zła.

Nadszedł jednak ten czas, aby wszyscy uwierzyli, że nie ma lepszego czasu na kreowanie lepszego jutra jak ten, który właśnie osiągnęliśmy. Rozwój wspólnej intuicji zmieni kierunek światła, pomoże dokonać cudu. Ale wprzódy my dzieci Boga musimy się zjednoczyć.

Potrójny numer 999 - liczba równowagi: umysłu, ciała i ducha.

9+9+9 = 27/9
9 = 3 x 3

Chcemy tą walkę wygrać: więc musi być osiągnięta
równowaga bez względu co się będzie działo!

9 września 2001 wyzwolił na Ziemi nową falę, wtedy jeszcze niewielu przeczuwało, że jest to bomba o opóźnionym działaniu. Od tamtej pory jedziemy wyboistą drogą w dół ... i wielkie pytanie, które nas trapi: jak daleko tą drogą dojedziemy?

Myślę, że wielu z nas poczuje dno, lecz bez tego nie będzie również odbicia ... i kiedy wielu z was nie będzie widziało żadnych szans na coś lepszego nagle przeniesie się w nowy świat. Będzie już na innym poziomie własnej świadomości. Podobnie odbierałam swoje przebudzenie, kiedy już pożegnałam się ze światem żywych przyszło ocalenie, ale ja byłam już zupełnie innym człowiekiem.

Dla wielu z nas, czas wielkich przemian jest właśnie teraz, przekroczyliśmy pewną kosmiczna fazę - w dziewiątym dniu, dziewiątego miesiąca, 09 roku. (999)

Ten numer jest potężnym murem, numer potężnie humanitarny. Wielu z nas zmuszonych będzie, aby wyjść ze swoich dotychczasowych miejsc i przeciwstawić się staremu systemowi 666. Ale pamiętajmy, nie osiągniemy zwycięstwa jeśli nie przyłączymy się do jedności Wszechświata. To jest miejsce, które pomoże nam scalić prawdy. Wszyscy musimy iść w jednym kierunku.

9 - to klucz i ostatni krok do zamanifestowania siebie.

Tylko przez miłość, wybaczenie, potężną modlitwę złamiemy złą moc i dokonamy cudu.

 

W nauce istnieje 9 planet naszego układu słonecznego.
W łonie matki 9 miesięcy rozwija się dziecko.
W historii - 9 było świętą liczbą Egipcjan i Greków.
W hierarchii aniołów jest 9 anielskich chórów.
Buddyści postrzegają niebo podzielone na 9 części.
W islamie istnieje 9 sfer wszechświata.

W hinduizmie wspomina się 9 w modlitwie nocy
do bogini Nidra, pod numerem 9 jest napisane:

"Jesteś boginią 9-ciu planet,
czyli wszystkich cech (energii
)
związanych z aktywnością na trzech poziomach:
fizycznym, umysłowym i duchowym."

9 to liczba równowagi, porządku i doskonałości. Patrząc na matematykę 9 jest ostatnią liczbą przed 10 i jest ostatnią jako cyfra. Później już mamy liczbowe komponenty zbudowane z większej ilości cyfr. 9 scala nasze wszystkie wewnętrzne energie; zwiększa i powiększa pojedyncze moce - triady.

Od 9-9-09 minęło trochę czasu, obserwowałam ile w tamtych dniach było w ludziach kontrowersji. Szukali w tej dacie kataklizmów, nagłych zdarzeń, budziły się duże obawy. Ludzie wyczuwali prędkość tej wibracji, czuli w sobie niepokój. Wewnętrzna intuicja podpowiadała im inność tego kosmicznego cyklu. Nikt nie utożsamiał tej daty z przeorganizowaniem samego siebie.

Czas, aby zapytać jeszcze raz: kim ja jestem? Odpowiedzieć sobie prawdziwie, a nie bujać w obłokach, szukać swoich korzeni w dziecinnych marzeniach, musisz w końcu odkryć rzecz najważniejszą "Jestem dzieckiem Boga!!! Żyję w postaci człowieka, ale jestem istotą duchową.

Jako człowiek mam własny wybór i możliwość doświadczenia wszystkich emocji, myśli, przekonań lecz muszę zdać sobie sprawę, że wszystkie doświadczenia są wyrazem boskości - tylko Bóg ma wpływ na moje życie. Niezależnie od słów, które wybierasz tylko Bóg jest doskonałością. Już czas otwórz się na Boską doskonałość, zaufaj Mu!!!

cdn...

23 Oct. 2009

WIESŁAWA