ŚWIAT ENERGII

27 PROMIENI KOSMICZNYCH
LINK! DO 27 PROMIENI KOSMICZNYCH - WIERSZE

W ciągu wielu lat mojego własnego rozwoju spirytualnego - przebudzenia się energii kundalini zaobserwowałam wiele procesów jakie wówczas zachodzą w ciele człowieka, między innymi przenikanie promieni kosmicznych do ludzkiego ciała.

Wszyscy znamy zjawisko burzy. Jako pierwsza, błyskawica zwiastuje wyładowanie elektryczne - później jest grzmot. Najpierw widzimy światło, a później słyszymy dźwięk. W moim ciele zaobserwowałam proces odwrotny. Najpierw słyszę coś na wzór szumu w
iatru, muzyki, jakby łopot skrzydeł dużego ptaka, który nadciąga gdzieś z góry - z kosmosu. W momencie kiedy dotyka mojego ciała widzę potężne światło wokół siebie.

Mam wrażenie jakbym była na szczerym polu podczas wielkiej burzy, wśród błyskawic i grzmotów. W tej samej chwili moje ciało zostaje wyrzucone do góry. Jest to odruch bezwarunkowy i w żaden sposób nie mogę tego powstrzymać. Często podczas medytacji i modlitw moim ciałem szarpie strumień światła, który niczym błyskawica przenika wewnątrz. Zdarza się, że bywa tak silne i oślepiające, niczym wybuch potężnej bomby. Barwa tego światła jest różnorodna i bardzo piękna. Wielokrotnie tworzy piękne wzory.

W chwili przeniknięcia światła do ciała, cała wibruję i drżę, słyszę bicie własnego serca w głowie i czuję przepływający prąd elektryczny, nie zawsze przyjemny. Z środka ciała dochodzą dziwne dźwięki przypominające wyładowania w elektrowni, lub szum podobny do płynącej energii jaki się słyszy przy przewodach wysokiego napięcia.

Na początku tego procesu przeżyłam wielki szok. Nikt nie potrafił zrozumieć o czym ja mówię. Odwiedziłam wielu lekarzy, ich zdziwienie nie miało granic. Bardzo cierpiałam i szukałam wszędzie ratunku. To zjawisko nie było dla mnie przyjemne. Wszystkie wykonane testy łącznie z EEG-mózgu i CT-scan były bez zastrzeżeń.

Jakiś czas później odkryłam, a może to moi niebiańscy opiekunowie podpowiedzieli mi jak się nazywa to dziwne zjawisko, jakie występuje w moim ciele. Kundalini - ciągle największy sekret w historii ludzkości i ciągle nie wytłumaczony dostatecznie jasno. Z biegiem czasu oswoiłam się ze wszystkimi zachodzącymi we mnie zmianami  i obecnie przenikanie tej energii nie jest już dla mnie takie bolesne jak na początku. Nie mniej nie jest łatwo żyć, kiedy w ciele człowieka przepływa taka silna energia. Ciągle przeżywam jakieś niespodzianki.

Światło i dźwięk otworzyły drogę całemu stworzeniu. We Wszechświecie jest wielka ilość różnorodnej energii o różnych wartościach. Ta energia kształtuje życie. Mówi się o 40-tu typach energii kosmicznej, Alice Bailey opisała dokładnie 7 głównych promieni w swojej książce - " A Treatise of the Seven Rays" (Rozprawa o siedmiu promieniach). Promienie kosmiczne są uniwersalnymi kosmicznymi energiami, a raczej strumieniem tych energii "niczym laser". Asystują każdemu człowiekowi w rozwoju w czasie jego ziemskiej podróży jak i podczas pobytu między innymi wymiarami. Każdy promień ma swoje wartości i jest związany z odpowiednią energią. Promienie kosmiczne są źródłem świadomości kosmicznej emitowanej ze Źródła Boskiego. Te promienie wibrują bardzo ostrożnie lecz są potężne i wznoszą człowieka do góry. Dzięki nim każdy człowiek ma odmienną osobowość.

Sprawia to połączenie się energii człowieka i promienia kosmicznego, z  którym dany człowiek jest związany. Kosmiczne światło przenika do wnętrza człowieka i przekształca go na wyższy stopień rozwoju fizycznego i spirytualnego. Z reguły człowiek jest pod działaniem jednego promienia. Zdarza się, że działa na niego dwa lub więcej. Uzależnione jest to od poziomu zaawansowania duszy. Promienie kosmiczne wpływają bardzo mocno na świadomość człowieka. Najważniejszą rzeczą jest, aby dobrze zrozumieć to promieniowanie kosmiczne lub Świadomość Źródła Boskiego i właściwe połączenie się z tym Źródłem. Boskie Źródło jest zawsze zakotwiczone w człowieku pomimo, że wielu wierzy jakoby mogli istnieć niezależnie od Boga. Promieniami kosmicznymi zarządzają Wniebowstąpieni Mistrzowie. Opiekunowie i zarządcy człowieka. Oni też wiedzą najlepiej jaki promień należy przesłać danej duszy, aby wznieść ją  do odpowiedniego poziomu ewolucji i świadomości.

Widzenie Roży di Gesce Marii (San Damiano, 1967- 68), " Widzę dolinę, po której kroczy Maryja. Dolina jest pełna kwiatów, poprzecinana licznymi drogami. Po każdej z nich wędruje człowiek. Każdy ma swoją drogę. Jeden porusza się po płaszczyźnie czerwonej, drugi po żółtej, trzeci po błękitnej, czwarty po fioletowej, piąty po pomarańczowej. Widzę mnóstwo, tysiące kolorów, lecz każdy z was ma swoją drogę."

Jack Schwarz jeden z propagatorów tej nauki pisze, że naszą osobowość tworzy mieszanka naszej własnej energii i promieni kosmicznych wchodzących do ciała. W ten sam sposób opisują promienie kosmiczne Alice Bailey, C. W. Leadbearter  i Indianie Cherooke. Dusza człowieka jest zlepkiem elektryczności, magnetyzmu i energii tachionu, szybszej niż światło. Różne wartości tych czynników wpływają na dojrzałość duszy.

Czakry człowieka są zbiornikami energii, która daje życie i rozwój w procesie ewolucji człowieka. Im wyżej rozwinięte czakry tym wyższy strumień energii wpływa w ciało. Silna wibracja wyższych energii zmienia kolor. Człowiek mocno rozwinięty spirytualnie posiada już czakry w innych kolorach.

I tak:
2. czakra druga sakralna, pomarańczowa - kolor indygo,
3. czakra trzecia splot słoneczny, żółta - kolor ultra fioletowy,
4. czakra czwarta, zielona - kolor czystego białego kryształu,
5. czakra piąta, jasnoniebieska -  kolor srebrny,
6. czakra szósta- trzecie oko, indygo -  kolor szmaragdowy,
7. czakra siódma, fiołkowa lub biała -  kolor złoty,
8. czakra duszy, złota  - jest odtąd w kolorze magenta (fuszja).

Taki człowiek jest już na wysokim poziomie rozwoju spirytualnego i całkowicie połączony ze Źródłem Boskim. Wyższe częstotliwości światła kosmicznego tworzą coraz to nowsze promienie kosmiczne podobnie niczym malarz poprzez kombinację mieszanek farb uzyskuje ciekawsze barwy i odcienie kolorów. Światło kosmiczne tworzy nową, barwniejszą sekretną geometrię we Wszechświecie. Osobiście obserwuję w kosmosie wielkie skupiska przepięknych żywych form. Każda z tych form potrafi istnieć (żyć) samodzielnie, potrafi również łączyć się z innymi formami tworząc przepiękne kolorowe mozaiki (mandale). Kosmos i jego żywe światła dostarczają cudownych wrażeń. Wierzę, że ta żywa forma, to skupiska całych gromad dusz podobnych do siebie. Często widzę jak właśnie z tych świetlistych kul materializują się mgliste postacie, postrzegam ich twarze i kształty.

W kosmosie  toczy się potężne życie, niepojęte dla przeciętnego człowieka. Rozwój nowych promieni przynosi również  rozwój ewolucji całego życia na Planecie Ziemia jak i też w całym Wszechświecie. Podnoszenie człowieka na wyższy poziom ewolucji, w drodze rozwoju struktury DNA, stawia go bliżej  Boga. Powoli osiąga wyższy stopień zrozumienia prawd (praw) kosmicznych, mądrości i bezwarunkowej miłości w całym dziele stworzenia. Nie wartościuje już więcej różnic między światem zwierzęcym, roślinnym czy minerałów. Rozumie proces stworzenia.

Promienie kosmiczne dochodzą do człowieka z różnych poziomów we Wszechświecie. Im wyżej rozwinięta dusza tym wyższe dostaje promieniowanie z wyższego Boskiego Planu. Oczywiście między tymi promieniami jest bardzo duża różnica.

Rozróżniamy 3 rodzaje promieni kosmicznych:

1. Ogień Życia - solarny, odżywczy na poziomie manifestacji życia, kształtowania się myśli i manifestacji myśli.

2. Ogień kosmiczny - tzw. mentalny, rozwija ciała mentalne człowieka. Dało możliwość życia w 3-cim wymiarze, tworzy energie mądrości, inspiruje,
cele życia.

3. Ogień elektryczny - Boski płomień, ogień kundalini, najwyższe promieniowanie  dominujące, wynosi człowieka do świadomości kosmicznej (Chrystusowej)

27 promieni kosmicznych

1. szafirowo-niebieskie  - Boska Wola.
2. żółte  - oświecenie.
3. różowe - Święta (Boska) Miłość.
4. białe - czystość.
5. zielone - prawda.
6. rubinowe - dostojeństwo, zaszczyt, łaskawość.
7. fioletowe - wolność.
8. morsko-turkusowe - miłosierdzie, przemiany.
9. magenta (fuksja) - harmonia.
10. złote - wieczny pokój.
11. brzoskwiniowe - Boskie cele.
12. tęczowe - transformacja.
13. srebrne - oczyszczenie wszystkich płynów, uwolnienie od toksyn z całego życia w świecie ludzkim, zwierzęcym i roślinnym.
14. perłowo-czerwone - energia tworząca wodę, destyluje, zmienia  składniki chemiczne.
15. perłowo-zielone - zjednoczenie celów,   wprowadzają harmonie  między  cywilizacjami i narodami.
16. perłowo-łososiowe - uczą używać prawidłowo Boską Wolę, wprowadzają w świadomość pojęcie Planu Boskiego i ewolucji człowieka.
17. perłowa-fuksja (magenta) - osobisty rozwój, redukują negatywne wibracje, podnoszą do wartości spirytualnych w ewolucji człowieka.
18. tęczowo- lawendowe - pomagają w naukowym i medycznym podejściu do rozwoju ludzkiego DNA. Usuwają bloki emocjonalne z mózgu, emanują wyższe energie stymulujące układ obronny, wzmacniają wiedzę, pomagają usunąć choroby,  ich przyczyny genetyczne.
19. tęczowo-turkusowe - zmieniają DNA, zwiększają pojemność mózgu, zdolności telepatyczne, rozwijają komunikację między człowiekiem, zwierzętami i roślinami (telepatycznie), wprowadzają zrozumienie na informacje otrzymywane z kosmosu, otwierają fotograficzną pamięć.
20. tęczowo- niebieskie, chabrowe - kontrolują magmę w środku Ziemi,  odpowiedzialne za trzęsienia Ziemi.
21. tęczowo-żółto-zielone - balansują czynniki elementarne - ziemia, ogień, powietrze, woda. Odpowiedzialne za burze, huragany, sztormy, tornada.
22. tęczowe ogniste energie, szmaragdowe - oczyszczają zanieczyszczenia na Ziemi i zanieczyszczenia emocjonalne.
23. tęczowe energie tachionu - scalają materię w jedną substancję, nadają jej kształt i formę. Usuwają bloki, stresy, harmonizują wszystkie czakry, cyrkulację krwi  i całe ciało.
24. tęczowo-różowe - zespalają razem w grupy, jednoczą.
25. tęczowo- żółte - dobroczynność we wszystkich działaniach.
26. tęczowo-srebrne - budzą zaufanie i integralność.
27. diamentowe światło całego stworzenia  czyste białe światło - pokój, współistnienie między wymiarami, zarządzają, dają duchową siłę, Duch Święty,  Łaska Boża.

W kosmosie spotkamy również Fontannę Żywego Płomienia - mocy, mądrości i miłości, ulokowana jest eterycznie ponad Los Angeles, USA. Zewnętrzny jej krąg stanowi niebieska fontanna kosmicznej wiary, unosząca się jedną milę ponad miastem. Jej średnica wynosi 30 mil. Następny krąg wewnątrz niebieskiego jest złotą fontanną kosmicznego oświecenia o szerokości 28 mil i wysokości  jednej i pół mili. W środku niej znajduje się różowa fontanna kosmicznej miłości o szerokości 26 mil i wysokości 2 mile. Tą fontannę stworzyli Aniołowie, aby pomóc ludzkości w dalszym rozwoju.

Znane są również eteryczne miasta. Jest ich 14. Emanują wielką energią zapewniającą napływ sił, żywotności i mądrości, pozwalającej na postęp w dalszym rozwoju i ewolucji człowieka.

Najbardziej znane:

1. Złote Miasto - eterycznie umieszczone nad pustynią Sahara. Dostarcza potężnego
    promieniowania światu fizycznemu przesyłanego za pomocą światła i dźwięku.
2. Mistyczna, tajemnicza Shambala. Eterycznie zawieszona nad pustynią Gobi.
    Siedziba Wniebowstąpionych Mistrzów. Emituje wielką mocą.
3. Eteryczne Miasto nad Tuscon, Arizona, USA, nad pustynią Arizona.
4. Etryczne Miasto nad Brazylią.
5. Eteryczne Miasto nad Glastonbury, Anglia.
6. Nad Mount Szasta, California. Miasto 7 promieni
7. Nad Montaną, USA.
8. Nad jeziorem Titicaca, Peru
9. Luxor, Egipt.

Miasta te są manifestacją najniższych struktur niebiańskich wokół Ziemi, tzw. 5-ty wymiar. Następny krok na drodze ludzkiej ewolucji,  Nowej Jerozolimy. Właśnie z tych miast płyną na Ziemię promienie pokoju, uleczania, komfortu i otulania wszystkich miłością. Wspomagają ludzkość światłem Bożym.

Czuwają nad prawidłowym rozwojem spirytualnym i przenoszeniem ludzkiej świadomości na wyższy stopień oświecenia.

WIESŁAWA