ŚWIAT ENERGII

14 CZAKRA - ZŁOTE RUNO
(CZĘŚĆ 7)
LINK! DO CZĘŚCI 6

LINK! DO CZĘŚCI 8

Czakra Złotego Promienia, która nad głową łączy się z Uniwersalnym Słońcem jest w kolorze blado-złotym. Ta czakra działa jak pokrywa tarczy, a po jej aktywacji tworzy dodatkowo złote pole buforowe, zwane buforami Złotego Runa.

Aby odzyskać zasadę Krist/Sophia dla naszej planety, ludzkość musi się połączyć z 14 czakrą, ze Złotym Promieniem. Jeszcze niedawno ten Promień był pod kontrolą upadłych aniołów, którzy przekierowywali tą energię do własnej sztucznej technologii, przejęli tą energię zniekształcając Siatkę Złotego Orła.

Lucyferiańskie siły dokonały ogromnych zniszczeń Siatki Złotego Orła, podobnie Złoty Promień doznał wielkich szkód.

Dopiero kiedy nasz Splot Słoneczny ewoluuje w Centrum Wszechświata, aktywuje się 14 czakra, która działa jak płynna plazma i łączy się z płynną plazmą czakry 12.

Czym tak naprawdę jest Złote Runo?
To buforowe pole, wysoko zaawansowana warstwa ciała, która umożliwi bezpieczne przyłączenie do Strefy Łuku. Pozostawia taką osobę, w której 14 czakra się budzi, niewidzialną. Chroni nasze ciało fizyczne, szczególnie kiedy jesteśmy narażeni na silne prądy zwrotne antychrysta, które zostały wprowadzone w ruch... a obecnie ruszyła cała ta lucyferiańska machina, na wszystkich frontach i musimy mocno się ochraniać, aby się w nią nie wkręcić.

Tarcza 12 - tzw. Maharata, ochronna tarcza energetyczna do wzmocnienia i wzrostu ciała świetlistego. Tarcza pod naszymi stopami, jest organiczną częścią ciała świetlistego każdej anielskiej ludzkiej istoty, która jest już połączona z wewnętrznym Chrystusem. Tylko ta Energia może zbudować i aktywować Tarczę 12D i rozpalić Potrójny Płomień.

Częstotliwość, która aktywuje tą tarczę i łączy pionowym słupem platynowo-białego światła z wewnętrznym Chrystusem i całą linią Hary. Ten system został przywrócony do sieci ziemskiej w roku 2000 i dzięki temu połączeniu mogła ta energia popłynąć na naszą planetę i rozpocząć stopniowy proces naprawy Ziemi. Ta Tarcza i jej platynowo-biały Promień są wbudowane w 6-ramienną Merkabah, oznacza jedność między męską i żeńską energią, połączenie Złotej i Srebrnej spirali, która płynie już wspólnie w Sushumnie. To jest już doskonała sekretna geometria między męskimi i żeńskimi energiami, które istnieją w każdym człowieku: mężczyźnie i kobiecie w chwili przebudzenia się Energii Kundalini. Każdy człowiek jest tak samo zbudowany, aby mógł wejść w świętą Hierogamiczną Unię w celu komunikowania się z Wyższą Jaźnią i wewnętrznym światłem Krist/Sophia. Jak widać cały ten schemat przypomina doskonale zaprojektowane świetliste urządzenie (Merkabę)... kiedy człowiek otworzy w sobie ten poziom.

12 wymiarowy Biały Promień to potężna Jednostka Świadomości i jest poziomem naszej Istoty, która już się manifestuje z wewnętrznym Chrystusem, która pochodzi z 12 wymiaru, jest połączona z Antakharaną.

Promień 12D zawiera odcisk (pieczęć) wszystkich 144 strun subharmonicznych ze wszystkich 12 wymiarów w Uniwersalnej Matrycy czasu. Taki odcisk otworzy 12 nici DNA. Następnie Potrójny Płomień, Główny Twórca, połączy Błękitny Płomień (13D), Złoty Płomień (14D) i Fioletowy Płomień (15D), wszystko w jednym punkcie 12D.

Te trzy pierwotne pola dźwiękowe stworzą wszystkie warstwy w naszym 15 wymiarowym modelu Uniwersalnej Matrycy Czasu. To jest model przeznaczony dla ludzkiej istoty z wplecioną w nią Świadomością Chrystusową. To jest krzemianowa Kryształowa Matryca, zawierająca wszystkie kody Wiecznego Chrystusa. Od tej pory, kiedy ta matryca zostanie aktywowana będziemy płynąć z Jednością Źródła. To jest proces Wniebowstąpienia.

A teraz przemyślcie i zastanówcie się, o co idzie ta wielka gra na tej Ziemi?
Co ludzkość ma do zyskania...
a co do stracenia?!
Na co należy skierować swoją energię?
I dlaczego ziemscy kontrolerzy nie chcą, aby była rozpowszechniana ta wiedza? Dlaczego zakłócają Prawdę? I oczywiście takie osoby będą tą osobę, która o tym pisze mocno dyskredytować. Zrobią wszystko, aby taką osobę obrzydzić światu... w białych rękawiczkach... raz czynią to z głupoty, niewiedzy... drugi raz z wyrachowania, sztuczna inteligencja czuwa.

Jak widać to na moim przykładzie, ja od samego początku pojawienia się na necie, miałam problem z moim pisaniem... od mojego pierwszego niewinnego wiersza, który włożyłam w roku 2005 na stronę -”Ja poeta”(?). Nic w tym wierszu takiego nie było... a tam wybuchła potężna wojna. Byłam zdumiona, przecierałam oczy i uwierzyć nie mogłam, jaka była reakcja czytelników, którzy pojawili się nie wiadomo skąd? Tam były dużo gorsze buble, na które nikt nie zwracał uwagi... a jeszcze dostawały dobre notowania... a tu na mnie nastąpił atak. Musiałam opuścić ten portal, na dzień dobry byłam spalona. To był rok 2005 i taki mój początek na necie.
Obiecałam sobie, że już nic więcej nie napiszę...
ale stało się inaczej... i znowu poniosłam jeszcze większą porażkę....
dopiero trzecie podejście była to strona „Rose of Sharon”, ta matryca Wiesia-DS, okazała się na tyle stabilna, że ciągle (póki co) mogę tu pisać.

cdn...

Vancouver
12 Feb. 2023

WIESŁAWA