ŚWIAT ENERGII

CZAKRA 13 - AKWAMARYNOWY KRYSZTAŁ
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7

W wyższym rozwoju duchowym w 5 gęstości, świadomość nie materializuje się w materii, ten obszar zwany jest przed-materią. Trzy pierwotne pola: światła i dźwięku; przejawy Promieni Matki, Ojca i Złotego Promienia Chrystusa (Trójcy Boskiej), w której tworzone jest Wszystko, biologiczne formy we wszystkich zrównoważonych Wszechświatach.

W wyższym rozwoju duchowym, na drugim poziomie, cząstka i antycząstka łączy się razem w jedną zunifikowaną kolumnę świadomości. Główna pionowa kolumna, zwana jest Sushumną. Biegnie przez środek ciała w kręgosłupie. Jest związana z tworzeniem pierwszych głównych czakr z ośmiu komórek, które są umieszczone w kości ogonowej, tam, gdzie jest uśpiony wąż Kundalini.

Po prawej stronie Sushumny biegnie biała spirala - Pingala, zasada słoneczna, męska (dodatnia) energia.
Po lewej stronie biegnie srebrna spirala - Ida, zasada żeńska, księżycowa (negatywna) energia.

Osiem komórek z kości ogonowej posłuży do budowy czakr, a kiedy ten proces będzie już gotowy, da dostęp do przebudzenia Energii Kundalini, która zasili te przebudzone czakry już wyższą energią, z połączonych już razem dwóch zasad: złotej i srebrnej, które stworzą jeszcze inną energię, która posłuży do budowy Ciała Świetlistego, które z kolei otworzy jeszcze wyższe wymiary. Sushumna, Pingala, Ida i przebudzone czakry od 1 do 7 utworzą w swoim czasie Kolumnę Prądów Hara. Wprzódy muszą być uruchomione Prądy Rdzenia (1-7), a później Prądy Hara, które pochodzą z Oka Boga, otwierają następny odcinek. To jest Pierwsze Oko Boga (3 oko, 6 czakra)... jest ich znacznie więcej. To jest już stransmutowana Energia Rdzenia, ze zjednoczoną już Pingalą i Idą. Energia Rdzenia - Pierwsze Oko Boga, przepływa pod kątem 45 stopni, krzyżuje 2 kanały: męski i żeński, złota i srebrna zasada i łączą się ze wszystkimi poziomami na tym wymiarze i utworzą Uniwersalną Antakharanę (biały słup światła), który łączy z wyższymi wymiarami.

Nie będę opisywała 12 poziomów Oka Boga, wspomnę tylko, że 12 poziomów Oka Boga, to potężna optyczna soczewka (Kosmiczne Oko), która u ludzi zdarza się bardzo rzadko, załamuje źródło światła, działa jak transformator prądu o bardzo wysokiej częstotliwości i ma już zdolność utrzymania w sobie 144 komórek dla energetycznej równowagi, to odcisk geometryczny niczym kotwica, określany Kosmiczną Sześcianową Kotwicą Boga (144 000).

Kiedy ten schemat jest już przebudzony, taki człowiek widzi tyłem głowy. To jest Architektura Kryształowej Katedry, 4 płaszczyzny materii w 4 światach naszego Wszechświata (powietrze, ogień, Woda, Ziemia). A te 4 żywioły są składnikami naszego kodu DNA i po ponownym szyfrowaniu (przez Energie Kundalini), będzie budzić Złote Nasienie Chrystusa, nowy fundament życia człowieka, na nowej już krzemianowej siatce (144 000), niezbędnej do Wniebowstąpienia.

To w tym mieście (Złote Miasto) lub w Kryształowej Katedrze płynie Kryształowa Rzeka, której woda przywróci Boskie Naturalne Prawa... i przybije pieczątkę na czole barankowi, zawierającej schemat Kosmicznej Matrycy 144, który osiągnie ten poziom. Na tym poziomie buduje się Merkabah.

Ale wróćmy do linii Hary. Centrum Hara znajduje się w pępku. Jest to Centrum ciała eterycznego, w którym mieszka Monada. Jest Bramą do oceanu siły życiowej (chi). Wokół Centrum Hara znajduje się otoczka energii, zwana „ten tien” lub „Dantien”. To kula eterycznej energii o wielkości piłki nożnej. Ten ośrodek jest połączony z licznymi liniami Hara, a ta osoba, która jest na tym poziomie jest już na ścieżce Wniebowstąpienia. Przechodzi wielkie zmiany w czakrze korony i w całej pranicznej tubie (w centralnym pionowym kanale), do którego są podłączone czakry 1-15.

Czakry zaprojektowane są jak okrągłe kwiaty z kryształowymi nasionami w środku, wniebowstąpienie to okres żniw... a najważniejsze Złote Nasionko czeka na swoje żniwo w czakrze 8 (w grasicy). Każda czakra ma swój indywidualny wzór i swoją barwę, oczywiście, kiedy jesteśmy zdrowi i zjednoczeni.

Jak widzimy w tym małym streszczeniu, nasze przebudzenie duchowe na tym się nie kończy... na przesunięciu w sobie energii 1-7 i przebudzenia się Energii Kudalini. To pierwszy stopień schodów do „Nieba”.

Ten słup wzniesionej energii wpływa na Pierwsze 3-cie Oko, ale jest jeszcze bardzo daleko do tego przebudzenia Kosmicznego Oka na 12 poziomie, które da nam dostęp do jeszcze wyższych wymiarów, niż 1-15.

A jeszcze wcześniej ta energia musi poruszyć energią Splotu Słonecznego, zanim wyrazi siebie na wyższych poziomach. A Splot Słoneczny spędzi nam nie jeden sen z powiek i może to trwać długi czas. Kryształowa Pieczęć a w zasadzie cała jej sieć zbudowana z energii 7 czakr, zmieni jeszcze nie jedną strukturę w nas, o których człowiek nawet nie ma pojęcia, że takowe istnieją.

Aktywowanie Splotu Słonecznego to Pieczęć Żółtej Kryształowej Gwiazdy. Trzeciego poziomu, która uruchomi pewne funkcje bioenergetyczne w naszym ciele, aby ulepszyć nasz system do jeszcze wyższych funkcji. Główne ulepszenie to funkcje układu sercowo-naczyniowego i oddechowego, następny bardzo ważny, to system naszego odżywiania... już w inny sposób jak do tej pory. Będziemy szukać dla siebie nowego pożywienia, wg własnego szablonu i znaku zodiaku. Doznamy gwałtownej zmiany naszego własnego „menu”. Nasze ciało zmienia energetykę, ma zapotrzebowanie na lżejsze pożywienie i co jakiś czas wycina nam stare nawyki... a nawet zmienia je bardzo gwałtownie. Zwiększa się zapotrzebowanie na warzywa, owoce, ziarna, a nawet na głodówki.

Na poziomie Splotu Słonecznego rozpoczyna się łączenie 3-ch stacji wymiarowych. Od tej pory zaczyna się szalona jazda, zaczynamy odczuwać Wyższą Jaźń i musimy cały czas dostosowywać się do niej, i jak brakuje nam elastyczności, to mamy z nią problem, jak z dzikim koniem, którego chcemy ujeździć, i nie jeden raz zrzuci nas z grzbietu. Tu są duże problemy emocjonalne, toteż płaczemy i śmiejemy się na przemian, drugiego dnia krzyczymy albo milczymy, trzeciego jemy jak przy bulimii albo nasz żołądek wszystko wyrzuca i głodujemy.

Czakra Splotu Słonecznego związana jest z emocjami, a wiele z nich jest w nas zupełnie na dziko... i brak zrozumienia, co się dzieje i zaspakajamy swoje ego... i dużo się dzieje, bo na odmianę występuje naprzeciwko nas Wyższa Jaźń.

A to wszystko to szyfrowanie naszej energii już na poziomie subatomowym i molekularnym... a to wymiar naszej świadomości, która manifestuje się w nas... i tak będziemy to przerabiać do 12 poziomu, jak 12 klas w szkole. Jeden poziom za drugim... nie można tego wszystkiego zmiksować w jednym blenderze. I nie można trzymać wszystkich emocji na smyczy, należy pozwolić im odejść.

To są poziomy naszych 12 Drzew już pod dowództwem 4 Twarzy lub 4 Filarów Człowieka, który już posiada w sobie wszystkie składniki DNA i zawiera zestawy instrukcji w fizycznych nośnikach... i szaleją nasze pola, aby to wszystko zdobyć a co nie potrzebne, aby wytracić z ciała fizycznego. W takim ciele jest głęboka transformacja i nie jest to łatwy czas. To wielki gar alchemiczny, w którym nieustannie się coś waży... i potrzebna jest do tego odpowiednia temperatura i ciśnienie. Inaczej nie stransmutujemy własnego ciała... bo w tym przypadku głównie chodzi o naszą materię, staje się lżejsza i mniej gęsta. I jesteśmy nieustannie pod kontrolą naszych własnych systemów i naszych gwiazd (zodiaków) i każdy będzie potrzebował czegoś innego... aż się nie uwolnimy od swojego ego.

To tak w wielkim skrócie, jak uzyskujemy kryształowe już Klucze (1-15), które są niezbędne do otworzenia Kryształowego Ziarna. Musimy otworzyć czakry znajdujące się w kanale pionowym, nie tylko na poziomie 1-7, musimy się przebudzić i w drugiej warstwie Ciała Świetlistego, 12 szablonów Siatki Drzewa Życia... a to wszystko musimy wybudować w nas, każdą nitkę tej siatki, linii czasowej i wszystkich elementów, jakie się na nich znajdują. I wszystkie te zmiany poczujemy na własnej skórze i odbierzemy w polu mentalnym. I większość z nich nie będzie przyjemna dla ciała i umysłu, to ciężki czas.

To już jest potężne wirowanie energii w ciele... i wydaje się nam, że czas szybko galopuje... a to my galopujemy, to nowe częstotliwości coraz szybciej nas modelują i inne systemy naszego ciała.

Obroty Kryształowej Pieczęci to już jest olbrzymi skok w ewolucji, a aktywacja Kryształowych Kluczy linii Hary aktywuje DNA... i buduje Merkabah. A jest to olbrzymie obciążenie dla tego człowieka, musi dużo odpoczywać w ciszy, szczególnie obecnie, kiedy wibracje 3D ciągle na nas polują i zakładają kule u nogi a my jak motyle, chcemy na nowo się narodzić... i jesteśmy rozciągani jak na krzyżu, żyjemy pomiędzy dwoma światami.

I miałam jakiś czas temu wizję, która zrobiła na mnie wielkie wrażenie... w moim ciemnym pokoju pojawiła się zatroskana kobieta, wyglądem przypominała mi Przenajświętszą Matkę, była zmartwiona... ale ja zwróciłam uwagę na coś innego, na co i ona patrzyła... z mojej głowy niczym z kokonu wypływał Potężny Chrystus, cały w bieli... ale nie mógł wypłynąć i robił się coraz dłuższy i cieńszy, przypominał biały słup światła... dotykał już nieba, ale ciągle tkwił nogami w mojej głowie, i tak to teraz obserwuję... ten nasz okres narodzin się nowego człowieka nie jest łatwy...

ale musimy wiedzieć - 4 Filary nowego człowieka, to także 4 rogi Tronu Bożego i Nowy Świat, który jest otworzony dla nas, jesteśmy na kolejnym Cyklu Fali Wniebowstąpienia... wzniesienia... i huśta tą falą niemiłosiernie... i może się wydawać, że ciągle panuje ciemna noc bez końca, ale tak naprawdę ukryte jest za nią Wielkie Światło...

a ty błogosław to Światło i wywal ze swojej aury ten czarny popiół, to ten popiół trzyma cię w swoich cuglach, nie pozwala wznieść się do góry... ale ty odrodzisz się jak Feniks z popiołów... w nadchodzącym czasie poczujesz nie tylko duchowe przebudzenie, pęd do nowej wiedzy, ale i biologiczną transformację swojego ciała. Ta transformacja przemieni także wiele struktur na naszej Ziemi, które ciągle walczą ze sobą o władzę...

ale i pamiętaj, to jest i część tego procesu, aby zrozumieć naszą świadomość i odrodzenie się z chaosu.

13 czakra, czyli pozioma linia, miejsce przecięcia się z pionowym prętem, to jest miejsce skrzyżowania, bio-obwód, znany w mistyce Promieniem Akwamarynowym Łuku Matki, Elektryczny Łuk Kobiety, Uniwersalny Święty Syn i Córka. Są związani w wiecznych Rdzennych Prądach Miłości z Oka Boga. Łączą się razem w Hierogamiczną Unię - Krist/Sophia, aby trzymać wspólnie Kostur Życia.

Duchowe Małżeństwo albo Hieros Gamos to matematyczny wzorzec 13:13 żeńskiego wirowania i 12:12 męskiego wirowania.

Siatka Kryształowych Pieczęci jest tym, co rządzi wirowaniem cząsteczek i poziomami narastania częstotliwości, które są przekazywane do samej czakry (na tym poziomie - Kryształowej Pieczęci). Trzymają tożsamość w innych wymiarach w odpowiednim czasie i przestrzeni, a warstwy aury ciała w oddzielnych wymiarach. Gdy ciała mentalne łączą się, aktywuje się Kryształowy Klucz. Każda czakra na linii Hary (1-15) ma swój klucz. Czakra 13 to Akwamarynowy Kryształ- głęboka przestrzeń.

To jest Boska Technologia, do której człowiek otrzymuje zrozumienie i dostęp. Boska Architektura oparta na wzorze Trójcy Świętej i otrzymujemy jej nową manifestację na planecie Ziemi, kiedy powróci Częstotliwość Kryształowej Gwiazdy (Kosmiczna Świadomość Chrystusa). To jest funkcja naszego nowego ciała świetlistego. Zadzieje się to na różnych poziomach dźwięku i światła, na różnych oktawach... a to jest prototyp szablonu KRIST HALA/Krystallah, który jest połączeniem płci Kryształowego Genu między genetycznie równymi parami.

cdn...

Vancouver
11 Feb. 2023

WIESŁAWA