ŚWIAT ENERGII

12 PROMIENI KOSMICZNYCH
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚĆ 1

LINK! DO CZĘŚĆ 3

Kosmiczne promienie są Boskim tchnieniem, które uduchawia całe Dzieło Stworzenia. Nasz układ słoneczny wysyła nam siedem. Wnoszą w każdą jego warstwę różne fizyczne i duchowe właściwości. Każdy promień posiada specyficzne wartości i jest odmiennym źródłem energii, reprezentuje odmienną wibrację, kolor, formę i inaczej się manifestuje. Kiedy promienie wnikają w ciało; w zależności od promienia lub większej ich ilości produkują bardziej złożony system, wynoszą istotę ludzką w inną rzeczywistość. Promienie kosmiczne wpływają nawet na myśli i uczucia. W chwili pełnego otwarcia czakr zmieniają się energie i rozbudzają wrodzone siły duchowe. Jeśli czakry nie są w pełni otworzone promienie kosmiczne nie mogą się w pełni zamanifestować.

Każdą osobę prowadzą inne promienie. Często mówi się, że człowieka przeznaczenie jest w gwiazdach. Promienie płyną na Ziemię z gwiazd.

Człowiek posiada siedem ciał. Cztery ciała niższe: fizyczne, emocjonalne, mentalne i pamięciowe, niczym warstwy złożone z czterech różnych wibracji, które służą do podróży poprzez czas i przestrzeń. Znajdują się też trzy ciała wyższe: Chrystusowe, Przyczynowe i Elektroniczne. Są to ciała nieśmiertelne złożone z trzech wibracji duchowych. Znane jest również "Białe Płonące Ciało" - indywidualny Boski Płomień. Białe Płonące Ciało jest nieśmiertelne.

Kosmiczne promienie są trzymane przez Wniebowstąpionych Mistrzów.

Wniebowstąpieni Mistrzowie - Braterstwo Światła wzrastali do nieśmiertelności na Ziemi.  Pomagają młodszym duszom w procesie ewolucji, otwierają wszystkim szeroko drzwi.

Cohan - Wniebowstąpieni Mistrzowie zakotwiczeni w Świadomości Chrystusowej jednym z siedmiu promieni Boskiej Manifestacji.

Ciało Chrystusowe zwane również Najwyższym ciałem mentalnym; Chrystusowy Umysł, doskonały - połączony z Bogiem. Może też zstąpić z Nieba i być transformatorem dla niższych ludzkich form. Istota Inteligentna ze świetlistym ciałem jako niższa forma obecności Boga - Syn.

Ciało Elektroniczne - ciało nieśmiertelne, czystość i struktura Boska niczym nieograniczona.

Wielkie Centralne Słońce - Centrum Galaktyki w Kosmosie, Źródło Najwyższej Energii.

Do tej pory najbardziej znane było 7 kosmicznych promieni, ale nadchodzi czas, że więcej ludzi otwiera furtki dla pięciu sekretnych promieni, które dają możliwość osiągnięcia Świadomości Chrystusowej. Kosmiczny Ogień uwalnia Promień Świadomości Boskiej wnosząc w ciało Boskie Wartości.

Otwarcie pięciu wyższych czakr, przyjęcie dodatkowych pięciu sekretnych promieni i przebudzenie ciała przyczynowego jest kluczem do nieśmiertelności.

Ciało elektroniczne - trzynaste - jest Najwyższym Chrystusem scalonym przez 12-ście promieni kosmicznych.

12 promieni kosmicznych:

1. Promienie czerwone - Boska Wola, moc, cel

2. Promienie niebieskie - miłość - mądrość, ekspresja, ochrona.

3. Promienie żółte - Boska Inteligencja, moc zamanifestowania się, mentalne
    oświecenie, czysty rozum, doskonałość.

4. Promienie zielone - harmonia poprzez konflikt, czystość, piękno, artyzm.

5. Promienie pomarańczowe - nauka, inteligencja, prawda.

6. Promienie Indygo - poświęcenie, idealizm, religijność.

7. Promienie fioletowe - mistycyzm, dyplomacja, takt, porządek, dyscyplina,

8. Promienie zielono fioletowe - wysoko oczyszczający płomień.

9. Promienie niebiesko zielone - radość, atrakcja ciała świetlistego

10. Promienie perłowe - zakotwiczenie w ciele świetlistym.

11. Promienie różowo-pomarańczowe, mistrzowskie -  uniwersalna mądrość.

12. Promienie złote - zakotwiczenie w Świadomości Chrystusowej, wewnętrzna
      mądrość.

W chwili pełnego otworzenia 12-stu czakr 12-ście promieni kosmicznych aktywuje 12-ście nitek DNA. W tej samej chwili otworzy się w pełni serce i umysł, a ciało napełni wyższe zrozumienie. Otworzy się świetlisty kod do kosmicznej wiedzy i mądrości.

Galaktyczne Promienie:

- Główny poziom - czyste światło, przejrzyste i niewidzialne
- 12 kosmicznych poziomów - wszystkie z czystego światła, przejrzyste i niewidzialne.
- 10 kosmicznych promieni z Yod spektrum - wszystkie odcienie platynowego światła
- uniwersalny poziom złotej komory Melchizedeka - najczystsze złote światło
- Wielkie Białe Braterstwo z Syriusza - złote światło.

Drugi stopień czystości:

- Melchior - galaktyczny rdzeń, srebrno-złote światło
- Helios - solarny rdzeń, miedziano-złote światło
- Szamballa - Buddha, białe światło.

Ludzkość wchodzi w nowy etap: przyjmowania biało-złotego światła, które niczym kokon wprzódy zaczyna otaczać nas z zewnątrz, będzie ochraniać i stymulować powłoki fizyczne, emocjonalne i mentalne. Biało-złote światło niczym wstążka energii kręci się wokół ciała, szuka specyficznego miejsca (słabego i choroby), aby je wzmocnić, czyni większą więź między ludzkością i Wyższym Poziomem Świadomości. Potężnym mostem świadomości są Wniebowstąpieni Mistrzowie. Nadchodzi czas, że ludzkość będzie przekraczać tęczowy most. W wielu ciałach buduje się i wzmacnia Antahkarana (LINK!), będzie dla człowieka nową telefoniczną linią, połączeniem z Wyższym Źródłem.

Wejście na tęczowy most będzie dla ludzi specyficznym okresem, niczym trzęsienie ziemi. Nastąpi zderzenie dwóch światów. Wiele osób w tym momencie nawet się cofnie, nie będzie gotowych na przyjęcie silnych promieni kosmicznych, niektóre osoby mogą mieć różnorodne odczucia. Jedni będą odczuwać mdłości, skurcze w żołądku, ucisk w głowie, wzmożoną pracę serca, drgawki, skurcze mięśni i uczucie kołysania - w zależności od stopnia wibracji - wnikającego promienia jaki wówczas przenika. Osoby przyjmujące silne promienie czują się podenerwowani, pocą się, odczuwają fale zimna i gorąca, dostają gęsiej skórki. Nie należy bać się, objawy nie są szkodliwe, przechodzą samoistnie. Oddziaływanie promieni kosmicznych budzi czakry i gruczoły dokrewne.

Wniebowstąpieni Mistrzowie łączeni są z promieniami kosmicznymi:


1. Czerwony - El Morya


2. Niebieski - Kathumi


3. Żółty - Serapis Bey


4. Zielony - Paul Venetian


5. Pomarańczowy - Hilarion


6. Indygo - Jezus, od 1959 roku Nada


7. Fioletowy - Saint Germain.


Maitreya stoi na czele Świadomości Chrystusowych.

Biało-złota energia przybędzie do ciała poprzez czakrę korony. Kolor biały reprezentuje niższą Świadomość Chrystusową, a złoty Najwyższą Świadomość Chrystusową.

Wspólnie połączone energie spokojnie wpływają w ciało, w komórkach pojawi się więcej światła. Skóra, mięśnie, kości, wszystkie organy łącznie z krwią będą pracować na wyższych obrotach. Wspaniałe oczyszczające światło oddziaływuje na ciało bardzo silnie, zmienia się nawet oddech i myśli.

Osoba zaczyna odbierać połączenia myślowe - telepatia, nie tylko z osobami na Ziemi, ale również z Wyższymi Poziomami. Na początku takich przekazów usłyszymy w głowie dziwne dźwięki, trzaski, trudno wyczekiwać słów i głosu naszego rozmówcy. Telepatia wnika bezpośrednio w mózg, nagle znajdujemy odpowiedź na nasze pytania, postrzegamy zupełnie inaczej kwestię, która jeszcze godzinę temu była przez nas rozumiana w zupełnie inny sposób, doznajemy nagłych olśnień. W mózgu dokonują się wielkie zmiany, otwiera się niewidzialny ośrodek postrzegania.

Wyższe sygnały wnikają tylko w umysł, w którym płynie czysta energia, więc jest zupełnie normalne, że musimy z naszego umysłu usunąć wszystko, co może ten proces zakłócić.

cdn...

Vancouver
23 May 2008

WIESŁAWA