ŚWIAT ENERGII

CZAKRA 12 - BYĆ ALBO NIE BYĆ!
(CZĘŚĆ 5)
LINK! DO CZĘŚCI 4
LINK! DO CZĘŚCI 6

Duchowe Wniebowstąpienie to nauka nie tylko o Duchu, ale obejmuje całą mechanikę kwantową tego, jak Duch i materia podróżuje w czasie i przestrzeni, kiedy otworzymy w sobie dostęp do wyższych wymiarów energii.

Kiedy człowiek osiągnie ten poziom musi już przejść pewnego rodzaju transformację, musi przejść pewne przesunięcie spirali energii męskiej i żeńskiej i przesunięcie ciała platformy Merkaby. Te szablony energii istnieją w przestrzeniach znanych jako niezamanifestowane pola, ale zamanifestują się w swoim czasie, kiedy nastąpi podłączenie grupy ludzi lub osoby, którzy będą rezonować z tą świadomością. Tu ma dużo do powiedzenia nasza zbiorowa świadomość, która do tej pory mogła być uśpiona. Dlatego tyle wiedzy jest ukryte, w tym wiedza o Wniebowstąpieniu, i nie zrozumiemy Świętej Wiedzy, w tym Biblii, która jest instrukcją Wniebowstąpienia. A jeśli nie wiemy o prawdziwej naturze naszej duchowej świadomości, w dodatku przez swoją ignorancję, blokujemy to doświadczenie.

A teraz rozejrzyjcie się dobrze po świecie, kto tak naprawdę mówi o Wniebowstąpieniu, kto jest otworzony na ten temat? Który system religijny czy polityczny, a kto milczy jak zaklęty w tym temacie i buduje zupełnie inne drogi w zupełnie innym kierunku? Budują zupełnie inny świat! Wprowadza się w nas zupełnie inne pole świadomości i przekształca się nasze energie, aby nasza wewnętrzna wiedza nigdy się nie pojawiła w naszym życiu.

A my, kiedy nie zrównoważymy swoich energii: męskiej i żeńskiej staniemy na progu ewolucyjnej przepaści i poniesiemy głębokie tego konsekwencje.

Możemy wzrosnąć tylko przez duchowe wzniesienie, a to jest cały duchowy proces w naszych duchowych ciałach, niczym ciąg matematyczny. Musimy dokonać odpowiednich wyborów, aby odzyskać odpowiednią energetyczną równowagę i dostosować się do naszej materialnej esencji... do rdzenia, który nas utkał, a nie do związków, które nas zapętliły w bolesnych problemach. Jeśli nasze systemy pozbawiają nas osobistej mocy, zarządzają nami jak własną przestrzenią, w dodatku, manipulują naszymi genami... ale my musimy mieć własną przestrzeń i swoją nad nią władzę... i musimy już to wiedzieć, Boskie Źródło i Chrystusowa Moc nie atakują nikogo, nie manipulują - jednak chronią i bronią i w swoim czasie upomną się o nas.

12 czakra - Czakra Gwiazdy Ziemi jest biała z platynowym płynnym światłem, to jest prąd Promienia 12D... i płynie na Ziemię i łączy się z nią jak potężny pręt, płynne hydroplazmatyczne światło Zmartwychwstałego i Wcielonego Chrystusa. Triada 3 poziomu Unia Krist/Sophia, światło słoneczne i księżycowe, ucieleśnionego Kosmicznego Chrystusa, które w swoim czasie utworzy i naszego osobistego Chrystusa. Ale ludzie są różnie z tym Boskim Prętem połączeni... jedni na grubość 1 włosa, inni całym mostem - Antakharaną. I taka jest różnica między nami w zrozumieniu tego świata i Boskich Praw.

Nasza ludzka niedola dobiega końca, kończy się ciemny wiek, niewola seksualna i wielki ucisk... nasza wolność znajduje się w morfogenicznej czakrze... i wszystko się zmieni na tej Ziemi i w „Niebie”... i nastąpią wielkie zmiany w szatańskim ziemskim królestwie i jego otchłani. Dlatego w Wielkiej Brytanii jest podłączona demoniczna maszyneria, aby nie dopuścić do tego zdarzenia.

Na Ziemi jest umieszczone dużo sztucznej technologii, które mocno mieszają w naszych świetlistych ciałach, które wpłyną na tą naszą wolność. Ziemscy kontrolerzy manipulują naszymi osobistymi wibracjami. Jest to ukryta broń przeciwko ludzkości. To jest duży temat, a to tylko kilka zdań, ale warto wspomnieć i wiedzieć, że nawet zbiorowy program wirusów wpływa mocno na nasze organizmy i układ nerwowy i jest częścią tej sztucznej inteligencji. I tu trzeba także wiedzieć:
- kto kontroluje umysł, ten kontroluje i duszę!

Czemu tyle piszę o programach sztucznej Inteligencji, sztucznej technologii?
- Ponieważ te programy burzą naszą doskonałą energetykę. Burzą Turkusowy Promień i Turkusową Czakrę (która, kiedy się otworzy jest przepiękna), aby oczyścić nasze ciało mentalne i dostosować się do Świętej Matki. I będziecie wiedzieć, kiedy to się zadzieje, ujrzycie w sobie nie tylko tą przepiękną turkusową czakrę, ale i Najświętszą Matkę. Jakoś tak to się dzieje? To nasz mistyczny świat, który ciężko zrozumieć naszymi ludzkimi zmysłami.

Te sztuczne programy, które odwracają nasze energetyczne pola, nie pozwolą przekodować męskiego elektronu 11:11 na wzorzec Chrystusa 12:12. I właśnie z takiej pozycji nie zamanifestuje się właściwa świadomość pola. Nie podłączymy się do szablonu siatki 12 drzew, warstw pól morfogenicznych, każdy z nas ma swój poziom, i podobne przyciągnie podobne i jaki szablon rozwiniemy w sobie, na takim poziomie zaistniejemy (każde drzewo to nasz zodiak). To nam ujawniają symbole i inne drogowskazy, które nas prowadzą. Pokazują nam wszystko na naszym wewnętrznym lustrze... tak działa mikro i makrokosmos, nasze odciski znajdują się na właściwym miejscu... nic tam się nie ukryje. A nasz osobisty odcisk to takie nasze drzewo życia i nasza cząsteczka podąży do naszego odpowiednika - antycząsteczki (może to być Chrystus albo anty-chryst...)... jesteśmy sobowtórem.

I czasami wspominam Bramę Bastry w Iranie, przez którą została zniewolona ludzkość na Ziemi, głównie przez lucyferian Annunaki i Czarne Słońce, negatywnych Reptilianów i innych duchowych oszustów, którzy odwracają świetliste kody i tworzą programy śmierci, służą satanistom i Iluminatom, aby zniewolić naszą planetę.

Tworzą kody śmierci, aby utrzymać matrycę fałszywych programów i sieć uzależnień... i wszystko, co znamy jako pozytywne - boskie, obecnie zostało zmanipulowane, zostały wprowadzone negatywne bieguny, które mieszają w ludzkich głowach. Nie wiemy tak naprawdę - kto jest kto!? Dlatego uczył nas Jezus Chrystus
-”uważajcie, aby was kto nie zwiódł”.

A dzisiaj najbardziej miesza w naszych głowach szkoła i to te chwasty ciężko wyplenić. Toteż często sama szukam różnych znaków, symboli i wiedzy u... Iluminatów, patrzę, jak to oni nam pokazują, jeśli widzę boskie symbole poprzestawiane do góry nogami, wkładam ich na cenzurowane. I wam radzę to samo. W tym przypadku lepiej 10x sprawdzić, niż się 1x pomylić.

My już wszyscy dobrze widzimy, że tereny Iraku, Iranu i okolice, stara Mezopotamia: Babilon, Sumer, Persja, to ciągłe wojny, wieczny rozlew krwi, rytualne ofiary, eugenika, tworzenie hybryd, manipuluje się genetyką... jednym słowem - ludobójstwo... i nieustanne grzebanie naszej prawdziwej wiedzy i wieczny religijny konflikt z jej nauczycielami (w tym z Jezusem Chrystusem), znani są z nazwy Esseńczycy, Chrystusowi... to oni posiadali wiedzę o siłach planetarnych, gwiezdnych wrotach (templary, stąd Templariusze).

I pisałam już dużo wcześniej o 2 bramach: srebrnej i złotej i wyjaśniałam, gdzie prowadzą?! W naszych duchowych ciałach też są takie 2 bramy. Powstaje w nas nie tylko energia, również geometryczny i matematyczny wzór i tworzy się w nas odpowiedni szablon... i albo dopasujemy się do matematyki Boga... albo nie... i tak się zamanifestują nasze energie...
- to nasze życie nam objawi, kim naprawdę jesteśmy?
I nie trzeba tyle się męczyć na wiecznych medytacjach, duchowych wykładach... lepiej żyć w zgodzie z własnymi cnotami... to są najlepsze szalki naszej duchowej wagi.

To jest ta nasza wielka alchemia - Alchemiczne Prawo Świadomości, Prawo Ewolucji.

Poruszamy się poprzez określone Prawa Ewolucyjnej Alchemii i od nas zależy, czy aktywujemy srebrno-złotą częstotliwość poprzez rozpuszczenie Srebrnego Promienia w Złotej Bramie... w naszym ciele... a dopiero później możemy się mierzyć ze Złotą Bramą w Wężowniku. Te kody muszą pasować do siebie, bo inaczej nie dostaniemy tego dostępu. A kiedy pasuje... don’t worry, Wężownik nas nie przegapi, wyłowi nas z ostatniego rzędu i posadzi przed sobą na złotym krześle.

Nasi kontrolerzy utracili ten dostęp, nie potrafią znaleźć w sobie swojego loginu... siedzą w pierwszych rzędach, w szatach z frędzlami, wykładają święte księgi a Królestwo Boże dla nich się nie otwiera...
- i to cała zagadka naszego wniebowstąpienia.
Przechodząc odpowiednią bramę powracamy do Domu, do Głównego Zamku... jeśli tej alchemii nie sprostamy, czeka nas inna brama... jest ich 12, każda prowadzi w inne miejsce, nawet daleko od Pałacu, ale w Królestwie Niebieskim:
- pisze o nich Biblia, znajdziecie w moich książkach...

ale uważajcie na tą bramę do Otchłani, o której tyle prawi nam niejaki Dariusz X... bo to może być płacz i zgrzytanie zębami... to tam nas chcą osadzić nasi „wybawcy”. Toteż uważajcie na wilczki w skórkach baranka, nie prowadźcie z nimi własnych biznesów.
-„Po owocach ich poznacie”.

Nasze osobiste promienie wytworzone w nas mają osobiste substancje i inne żywioły...
w przypadku wniebowstąpienia to plazmowa srebrno-złota ciekła częstotliwość światła, uczyni w nas Ognistą Wodę... i już na początku Biblii, możemy znaleźć takie zajawki - Rzeka Żywych Wód od Matki Stworzycielki, Krystaliczne Tęczowe Wody, które wypływają z Tronu Boga i pokazują się w Drzwiach Złotej Bramy. Tajemniczy Eliksir Srebrno-Złoty, Kielich Boga, który otwiera Portal Złotej Bramy... to Królestwo Niebieskie z 12 innymi bramami. Kto zrozumie tą naukę, znajdzie także własną bramę i trafi do Królestwa Niebieskiego. Zostanie podłączony do swojego pola morfogenicznego, Jezus Chrystus miał 12 Apostołów, każdy był z innego pola. Kto nie zrozumie i wywoła w swoim ciele inne zmiany, nie otworzy w sobie płynnego Ognia Kundalini. Nie zajdzie w tym ciele transformacyjna materialna alchemia, nie zaistnieje odpowiedni matematyczny wzór... który w transmutowanym ciele, utworzy na nowo Energia Kundalini już w warstwach świadomego ciała.

Ale nie znaczy, że ten człowiek będzie stracony, nie róbcie z Boga oprawcy... i dlatego trzeba o siebie walczyć do ostatniej kropli krwi. W Królestwie Niebieskim przerobi brakujące programy już wśród innych nauczycieli. Zostaną też wyleczone jego traumy, jakich się nabawił na Ziemi... ale musi w porę zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi?

cdn...

Vancouver
10 Feb. 2023

WIESŁAWA