ŚWIAT ENERGII

11 CZAKRA - DRUGI ETAP
DUCHOWEGO WZNIESIENIA
(CZĘŚĆ 4)
LINK! DO CZĘŚCI 3

LINK! DO CZĘŚCI 5

Na drugim etapie ścieżki naszego duchowego wzniesienia spotykamy się z 11 morfogeniczną czakrą. Musimy się zmienić z naszej księżycowej formy, nagromadzonym światłem księżycowym z pierwotnej tożsamości, aby móc się otworzyć na Monadyczne Ciało Świetliste.

Ten etap naszej duchowej drogi to połączenie Słońca i Księżyca. Etap, w którym księżycowe odbicie zostanie pochłonięte przez słoneczne światło. Wielokrotnie pisałam, dużo w wierszach, poematach... jeden element, ten żeński musi być połączony z męskim, musi być spalony, aby wytworzyć w sobie wielki ogień, nic się bez tego procesu nie zadzieje... i czym więcej będzie tej podpałki, tym większy będzie pożar. To na tym etapie niszczymy Buddyczne Jajo (wcześniejszy poziom), tą nagromadzoną księżycową formę światła księżycowego, która będzie pożywką dla naszego nowego ciała świetlistego. Tu zostanie wypalone wszystko; linie czasowe, konflikty karmiczne... wszystko zostanie przemienione w słoneczny ogień... to tutaj będzie to wielkie ognisko, w którym zniszczymy starą formę ciała... aby odrodzić się od nowa już jako wyższy człowiek.

I co nam przypomina obecny czas na Ziemi? ... właśnie jest niszczona ziemska karma, usuwane są demoniczne wpływy i trwa oczyszczanie Uniwersalnej Matrycy Czasu. Dlatego, wszystko to co ciemne, stopniowo jest przekształcane... a z tego słonecznego światła powoli wyłania się zjednoczone już światło żeńskiej energii.

I poczytajcie w Biblii, w Objawieniu ten werset, którego ludzie raczej nie rozumieją... kobieta w słońcu i księżycu, depcze ten księżyc pod swoimi stopami... jednoczy oba te elementy, coś przekształca... rodzi się nowa świadomość... tworzy nowe kosmiczne jajo już w nowym ciele świetlistym. W tym momencie przebudzi Tęczowe Ciało Diamentowego Słońca, tzw. Kunda-Ray.

„Potem wielki znak ukazał się na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu” (Ap 12,1).

„Kimże jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak zbrojne oddziały?” - pyta chór na widok oblubienicy w Pieśni nad Pieśniami” (Pnp 6,10).

„I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów a na głowach jego siedem diademów” (Ap 12,3).

„I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej Dziecię” (Ap 11,4).

„Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni” (Ap 12,6).

„I porodziła Syna - Mężczyznę, który wszystkie narody będzie pasał rózgą żelazną. I zostało uniesione jej Dziecię do Boga i do Jego tronu” (Ap 12,5).

Na tym poziomie duchowego wzniesienia, morfogeniczna czakra nr 11 schodzi do obszaru gardła i zastępuje czakrę nr 5 (gardła), aby zintegrować i zjednoczyć się z czakrą nr 8 (grasica) i z Niebieską Mgłą Ducha Świętego.

Cała ta kombinacja, jakiej wiele ludzi nadal nie rozumie, zejdzie do nieruchomego punktu i centrum ciała Hara, po zjednoczeniu w harmonijnych wzorach kolorów, które rozpalą całe ciało fizyczne. Te nowe wypalone obszary zmienią kolor na szmaragdowozielony i akwamarynowy.

To tu rozegra się największa walka między wymiarami, to tu będzie największy konflikt między liniami czasowymi, między siłami Christ i aniti-chhrist a siłami Wiecznego Życia.

Właśnie w chwili, kiedy będą się jednoczyć te elementy w ciele kobiety, rozegra się wielka wojna... ale głowy do góry, bez względu na to, co będzie się działo, ten bój będzie wygrany przez ludzkość. Opisałam go „W czepku urodzona”... potężny bój stoczony z pieczęcią 666 (listopad 2000).

I popłynie na Ziemię hydroplazmatyczne Światło Zmartwychwstałego i Wcielonego Chrystusa. Triada 3 poziomu Unii Krist/Sophia. Rodzi się Potrójna Bogini.

Światło słoneczne i księżycowe ucieleśnią Kosmicznego Chrystusa. Nasza ludzka niedola dobiega końca, kończy się ciemny wiek niedoli seksualnej... a wszystko zadzieje się w 11 morfogenicznej czakrze.

Pamiętacie, kiedyś wam mówiłam - ten bój będzie wygrany, wiem to od listopada roku 2000. I wszystko się skończy na tej Ziemi w szatańskim królestwie. I w największym ziemskim królestwie nastąpi wielki upadek... to będzie znak, dlatego w Wielkiej Brytanii jest podłączona demoniczna maszyneria, aby nie dopuścić do tego zdarzenia.

Na Ziemi jest umieszczone dużo sztucznej technologii, które mieszają w naszych świetlistych ciałach, manipulują naszymi osobistymi wibracjami. Jest to ukryta broń przeciwko ludzkości... i każdy w jakimś stopniu jest w to uwikłany... nie ma tu mocnych, ale trzeba to wiedzieć i bronić się... mamy wiele zbiorowych programów, wpływających na nasze układy nerwowe, na biologiczne organizmy, w tym program wirusowy... ale musicie wiedzieć, że wirusów nie można zabić, bo z natury są martwe, więc wyciągnijcie z tego wnioski. Nie dajmy się oszukiwać. To wszystko jest sztuczną inteligencją... i trzeba także wiedzieć - kto kontroluje umysł, kontroluje także duszę. Ale z chwilą upadku tego systemu, wszystko się rozleci... odpłyną demony, archonty, wirusy...

Zadania zjednoczenia się tych energii podjęła się Aquaelle, spokrewniona z linią Chrystusa. W tym celu narodziła się na Ziemi, w celu przywołania Ciała Diamentowego Słońca, które wpływa zarówno na męski jak i żeński element Świętej Unii, jest powiązana z kobietą z Białą Bufflo w Kanadzie. Jest to połączenie linii z Lemurii, które zostanie przywrócone.

Z 11 czakrą jest powiązana tzw. Krystaliczna Woda-Amrita (są info na stronie Rose of Sharon), która spływa z mózgu w dół gardła, kiedy jest głęboko aktywowana Energia Kundalini.

Amrita to jest „Biała Kropla”, która schodzi do Centrum Serca, gdzie miesza się ze wznoszącą „Czerwoną Kroplą”, osiągając oświecenie ciała i umysłu (info na stronie)... te 2 elementy muszą być zjednoczone - Serce i Umysł... bez tego nic się nie zdarzy... wzniesienie umysłu człowieka to tylko iluminacja... i wszystko wraca na stare pozycje (Iluminatii).

Zjednoczenie Serca i Umysłu to kosmiczny akt. Szyszynka uwalnia czyste białe płynne światło, które nasyca dwupłatową przysadkę mózgową, która uwalnia hormony we krwi... dlatego burzą się w ciele wszystkie gruczoły... i nie jest to łatwy czas dla człowieka, będzie wybuchał w ciele emocjonalnym... w ten sposób odbywa się następne drugie dojrzewanie w ciele.

Vancouver
7 Feb. 2023

WIESŁAWA